Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Johnny válasza LordX (#11) üzenetére


Johnny
senior tag

4. Az utolsó driver megjelenésekor nekiállt átírni az akkor kijövö 50.x-es drivert. Aztán amikor kijött az elsö bétás 53.x-es driver, akkor a weblapra kirakta, hogy azt kezdi átírni, ha kész lesz kinn lesz a weboldalon, hagyják békén. Ez még októberben volt. Azóta csend van/volt. NEM néhány hete kezdte.
Elég sokáig használtam az utolsó driverét. Kipróbáltam mindkét módban, leteszteltem anno rendesen. Quality módban nálam teljesen ugyanúgy ment, a képminöséget én nem láttam jobbnak. Szvsz parasztvakítás. Régebben én is azt mondtam szebb az Omega, mert elhittem. De nem az.

Amit hozzá ad refresh progit nekem nem jött be, még mindig a HzTool-t használom (korrektül mükszik és mindennel kompatibilis).

Régebben rendes összehasonlítást láttam valamelyik tesztoldalon az NV-s és az Omega (plusz egy-két) driver között. Különbségek, ha voltak is minimálisak és vegyesen sebességben, képminöségben semmi. Nemrég volt ugyanilyen teszt Ati driverekkel is, ha jól emlékszem itt is minimálisan más eredményekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.