Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18201) fogtunder válasza TTomax (#18200) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Semmi sem igaz feltétel nélkül, csak az, hogy az összes bányász egy suttyó, köcsög f%sz, aki a kedves gémerek elől felvásárolja a kártyákat és utána még át is akarja őket verni. Én társadalmi felelősségem tudatában inkább megyek is és felkötöm magam az első villanypóznára.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#18202) gtamate2 válasza fogtunder (#18196) üzenetére


gtamate2
veterán

Mint írtam a probléma nyilván nem azzal van, hogy garin belül meghal, hanem azzal, ha gari után, mert nem mindenki akarja 3 éven belül cserélni, akik pedig használtan vesznek kártyát azok közül sokan azért teszik, mert nem telik újra.

->Egyébként most az sem lenne valami szerencsés, ha gari időn belül halna meg a cucc, mivel az eredeti vételárat kapod vissza, ami lehet hogy több, mint amit kifizettél érte használtan (jó esetben), de ha nincs helyette másik kártya, akkor ugyan olyan szopóroller.

-> Az egyáltalán nem biztos, hogy minden miner alulfeszeli a kártyát, nincs mindenki ph-n, sokan csak becsattintják és had szóljon, elvégre aki nem ért hozzá és csak befektetésképp veszi meg, ott nem biztos, hogy utána néz/képes megcsinálni vagy adott esetben a szaki, aki összepakolja a riget alulfeszeli és moddolja, (főleg ha nincs megfizetve)

----
Szerintem eleve elég rizikós vga-t venni használtan, sokkal gyakrabban halnak be, mint a processzorok, de nyilván a felépítésükből adódóan. Nem is veszek használtan vga-t jó pár éve és így is szinte minden második vga-m már meghalt gariidőn belül, ami elég rossz arány, de nyilván nem egy emberből kell kiindulni :DDD

*Sn0w

(#18203) fogtunder válasza gtamate2 (#18202) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Aki nem csökkenti a fogyasztást, az nem bányász, hanem szimplán ostoba. Aki akar belőle pénzt is látni ténylegesen, az utána fog nézni, ha nem itt, akkor máshol, márpedig aki (legalább) 700K-t belerak, az viszont akarja látni. Ha nem, akkor goto első mondat vége.

Most valóban nincs cserekártya, de ez nem lesz örökké így, a tavaly nyári roham is elmúlt, ez is el fog. És azért nem a hetekben fognak ezek elkezdeni hullani, viszont egy rendes RX470/480 meghibásodási statisztikát megnéznék.

Én minden esetre tök nyugodtan fogom az egyik kártyát belerakni az asztali gépembe és játszani rajta. És itt részemről zárom is a dolgot, laskr idegein se akarok táncolni. Mindenki csináljon azt a VGA-jával, amit szeretne :R

I hate morning people. And mornings. And People.

(#18204) yoeuromail válasza gtamate2 (#18202) üzenetére


yoeuromail
tag

Ez köszönhető az msi afterburner-nek (Butánégetés) is :DDD (előbb tönkre megy mert gyenge a hűtés a tuninghoz de érdekes a cpu-t se húzzák alap hűtővel )
Sokan megizzasztották vagy megsütötték a kártyájukat.

Bányászok ha használják inkább vissza veszik hogy kevesebb áramot fogyasszon

[ Szerkesztve ]

Eladó: i7-4770K MSI GTX 1060X3G, LG W2452V

(#18205) gtamate2 válasza fogtunder (#18203) üzenetére


gtamate2
veterán

Ha már megvan a kártya, nyilván nem fogsz másikat venni, így én is becsattintanám a főgépbe, de használtan venni hosszabb távra más kérdés, az biztos, hogy kockázattal jár, de részemről is zárhatjuk :)

*Sn0w

(#18206) Speed® válasza gtamate2 (#18202) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Mindenki alulfeszel, mert a megtérülő befektetés a cél. Részemről rövidre zártam a témát, P106okat vettem, így ha eladásra kerül a sor, megspórolok pár hülye kérdést (vagy nem :DDD). A megtérülés így persze kitolódik, de nem fogok panaszkodni emiatt sehol..ez a matekban benne van.

(#18207) fogtunder válasza Speed® (#18206) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én se számolok azzal, hogy 30%-os ár fölött el tudom majd adni a kártyákat, de ha addig kitermeli magát, akkor az se rossz pénz. és igen, le fogom írni a hiredtésben az üzemeltetés körülményeit, aztán akinek kell, az majd megveszi, nincs kedvem a ködösítéshez, meg az értékelésem lerontásához. ilyen szempontból jobb lett volna inkább egy 1070-es gép, de most már ez van.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#18208) Speed® válasza fogtunder (#18207) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Attól függ..ha így haladnak tovább az árak, bőven pénzednél leszel. 1070re gondoltam én is, de nem akartam elszállni a kerettel. Így is 5 kiló volt a 6 kari riserekkel..a többi 130ban meglett, jó áron lett minden. Már csak egy nyamvadt proci kell, ill. a keret..max. 150ben megáll.

[ Szerkesztve ]

(#18209) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Nvidia Display Driver 390.65 (gyakran omlott össze)
Nvidia Display Driver 390.77 (szín problémákat okoz)

nvidia

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#18210) tthomasso válasza Ciccuka (#18209) üzenetére


tthomasso
tag

Sem az előző, sem az új driverrel nincs gond a gépemen. Teszi a dolgát. :N :N

Ha fáj az igazság, akkor ne várd el senkitől, hogy igazat mondjon!

(#18211) donnie.d


donnie.d
aktív tag

Mitől ment fel ennek a kártyaszériának így az ára?
Az én MSI Gaming X-emet 105-ért vettem lassan két éve, most meg 120-130-nál kezdődnek a "gagyibbak"...

(#18212) M0ng00se válasza donnie.d (#18211) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

készlethiány (röviden)
kifogytak a készletek, és a kártyagyártók nem mernek nagyobb mennyiségben gyártani, mert félnek ,hogy a nyakukon marad (hosszan) :DDD

V6

(#18213) yoeuromail válasza donnie.d (#18211) üzenetére


yoeuromail
tag

Most kell eladni még nyer is az ember rajta
én is átgondolom hogy a másik gépből kiveszem a 76-ért vásárolt kártyát és eladom 106-ért :DD :C

Aztán jön az új széria 2xxx és veszek belőle egy vmit
lehet belőle egy csere kari is Gtx 2070 :)) a mostani gépbe annak örülnék

[ Szerkesztve ]

Eladó: i7-4770K MSI GTX 1060X3G, LG W2452V

(#18214) Hokunda válasza yoeuromail (#18213) üzenetére


Hokunda
aktív tag

"Aztán jön az új széria 2xxx és veszek belőle egy vmit"

Az mitől egyértelmű, hogy az új generációt nem lövi a világűrbe a relase napján a coinbányász érdeklődési kör és jut ugyanarra a sorsra, mint a 10**es széria?

(#18215) envagyok válasza Hokunda (#18214) üzenetére


envagyok
veterán

Addigra lecseng a bányászláz.
Vagy lesz sokkal hatékonyabb célhardver rá.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#18216) yoeuromail válasza Hokunda (#18214) üzenetére


yoeuromail
tag

remélem 130e-nél több nem lesz majd egy 2070
vagy esetleg talán 2080 max 190e-(106e= 84e ennyit szánnék rá max de azt 2-3évig beosztom :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: i7-4770K MSI GTX 1060X3G, LG W2452V

(#18217) Televan74 válasza yoeuromail (#18216) üzenetére


Televan74
nagyúr

Szerintem a 1060 -at váltó 2060 lesz 130.000 körül.Már ha tényleg lesz valami a bányász manufaktúrával,ha marad a mostani állapot,beállok a sorba és előjegyzek egy EVGA kártyát a gyártó weboldalán, ahol igaz hogy most is várni kell,de nincsenek elszállva az árakkal.Legalább is én így látom.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#18218) chopin42 válasza yoeuromail (#18216) üzenetére


chopin42
őstag

Arra ne nagyon fogadj...a sima 1070 is került vagy 150k-ba itthon, megjelenéskor. Ha esetleg meg is jelenik 370-400 dodó körül (mint a 770, 970, 1070), az is lesz egyből 400 euró, +27% áfa=150k durván. Ha a bányászat folytatódik, meg szimplán nem lesz kapható, csak dupla annyiért...vagy egyáltalán nem.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#18219) SECTORnooB válasza yoeuromail (#18213) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Jó ötletek ezek,azán nehogy az legyen, hogy mikor majd vennéd a 2060-2070-et akkor 200 ezernél kezdődjön a 70, 120 ezernél meg a 60 :D
Mert még a Gizinéni is a bányába fogja venni a kártyákat, nyugdíj kiegészítésként.

[ Szerkesztve ]

(#18220) Hokunda válasza Televan74 (#18217) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Egyébként a gyártó honlapjáról mi a menete a vásárlásnak?

Én is regelve vagyok az EVGAnál, de perpill csak a raktárkészlet emlékeztetőt tudom ""aktiválni". Látom a kinézett kártyánál az árat (330 euro - 1060 6gb sc), meg a "Limit 1 per household."-ot, de semmi kosár vagy előjegyzés nem aktív.

(#18221) Televan74 válasza Hokunda (#18220) üzenetére


Televan74
nagyúr

Az a baj hogy egyelőre csak értesítést tudsz kérni,aztán marad az imákkal teli hosszas várakozás.Még mindig jobban jársz, mint ha a szabadpiacról vásárolnál.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#18222) envagyok válasza Televan74 (#18217) üzenetére


envagyok
veterán

Azért a 6k posta is durva kicsit :(

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#18223) Hokunda válasza envagyok (#18222) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Mai árfolyamon: 311*330 euro+ 6000= 108530 ft.

"Gyönyörű" kb 20-szal drágább mint kijövetelkor, de egyrészt talán lehet kapni, másrészt hazai kiskernél 120+. :DDD

(#18224) , válasza Hokunda (#18220) üzenetére


,
addikt

1060-ból jelenleg csak 1060 3GB-juk van (abból is csak egyventis), de afölött semmi. Se 1060 6GB, se 1070, se 1070 Ti, se 1080. Egyedül még GTX 1080 Ti lenne 1380 EUR-ért. Sajnos ennyire cudar a helyzet.

(#18225) Televan74 válasza envagyok (#18222) üzenetére


Televan74
nagyúr

Mikor veszel egy 110k -s kártyát te a postán szeretnél spórolni? Meg ez nem is a Budapesti webshopból jön,nemzetközi szállítás nem olcsó.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#18226) envagyok válasza Televan74 (#18225) üzenetére


envagyok
veterán

110 is sok érte.
Lehet venni ideiglenesen más vga-t is.
Itt egy éven belül dúskálni fogunk fele árakon keveset használt még 2 év garis kártyákban.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#18227) envagyok válasza Hokunda (#18223) üzenetére


envagyok
veterán

Csak nekem tűnik úgy, hogy egyre több komplett riget árulnak?
Ha pár hónap alatt behozza az árát, miért akarják eladni?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#18228) Hokunda válasza envagyok (#18227) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Megvallom egyáltalán nem vagyok szakértője a témának, de én máshogy látom.

Szerintem maga a rig "építés" is már üzlet lett és arra játszanak, hogy néhány kezdőtőkével/kalandvággyal, de kevesebb tudással rendelkező belevág így, hogy maga a céleszköz kész van és neki csak működtetnie kell, de az építés adott. Így a tapasztaltabb bányász nem csak az árfolyamon nyer, hanem a többi tapasztalatlanabb belépőn is, akin a saját munkadíját gombolja le/akár a régi eszközparkját értékesíti és vesz újabbat.

(#18229) yoeuromail válasza chopin42 (#18218) üzenetére


yoeuromail
tag

Ha dúrva lesz a helyzet itthon akkor van külföldön rokonom majd hozatok vele

de azért kell pár hónap mire kifogynak a készletek most se villám gyorsan történt
kb november óta terveztem és néztem az árakat
végül márciusban vettem még normál áron a 76e msi gtx gaming x3g-t
de ezt az 1070-et is sikerült megcsípnem használtan 113e ft-ért

Eladó: i7-4770K MSI GTX 1060X3G, LG W2452V

(#18230) Televan74 válasza envagyok (#18226) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én egy darabot nem vennék a mostani "bányász" kártyákból. És nem a kártya állapota miatt, hanem a kiszáradt paszta és az elhasználódott hangos hűtés miatt sem.Volt már szerencsém egy - két darabhoz,örültem még ha bukóval is de gyorsan tovább adtam. :D
Most már a boltban vásárolt termékekben hiszek, inkább várok rá egy kicsit.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#18231) envagyok válasza Hokunda (#18228) üzenetére


envagyok
veterán

Én se vagyok szakértő, de sztem egy riget összerakni nem kell nagy tapasztalat, illetve sokan hirdetik hogy párezer Ft munkadíjért összedobják.
Én inkább a közgazdasági végzettségem alapján gondolom azt, hogy amit már az utolsó falusi pajtában is csinál Józsi (mármint kapálás helyett bányászik), az nem mehet örökké. Volt pár ilyen őrület világszerte, mindig a legelején belépők jártak csak jól. Itt eleve egy megfoghatatlan dologról szól az egész, hiszen a kriptopénz mögött semmi sem áll.
Nincs tőke, nyersanyag, földterület. Az emberek hite rángatja az árfolyamot. Ráadásul egyre kevesebb coin bányászható, hiszen véges a mennyiség.
Tiszta piramisjáték. A nagy bizniszmenek vajon miért nem csinálják, ha tényleg hosszú távon fenntartható a háromhavonkénti megtérülés? Sokdiplomás vállalkozók csinálnak olyan befektetéseket, amik évi 10-30%-ot hoznak, miért nem rohan mindenki hanyatt-homlok riget építeni?
A vga gyártók se véletlenül nem növelik a gyártókapacitást, ők is azt várták kifullad az őrület, vagy jönnek a célhardverek, hiszen bitcoint is már csak azzal (vagy már azzal se) éri meg bányászni.
Ez keményen hazárdjáték kategória, ráadásul szürkezóna, hisz bármikor várható kormányzati szankcionálás (tiltás, adóztatás). A vga piacot is teljesen eltorzította, megduplázódtak az árak. Viszont fordítva, ha már nem hoz nyereséget, a bányásznak el kell adni a kártyáit, egy percig se érdemes tartania, hiszen a számítástechnika leggyorsabban avuló termékcsoportjáról beszélünk.
Egy gtx 460 2010-ből az akkori 50k-s árának az ötödét éri. Egy 60k-s i7 2600k 35-40k-t ér még mindig, pedig az is 7 éves. Egy 11 éves 8800 gts 640MB újan 100K volt, most 5. A másik gond: van X számú gamer (ráadásul emiatt abból is egyre kevesebb, mert sokan konzolra váltottak) és most eladtak 2-3X vga-t és arányaiban sokkal több felsőkategóriásat mint amit a "valós" vga piac megkövetelt. Ebből jön ki az, hogy a lufi pukkanásakor nem feleződni, hanem harmadára, negyedére fognak zuhanni az árak. Sok bányászt ez nem fog zavarni, hiszen teljesen vagy részben (ki mikor kezdte) már visszajött az áruk, őket nem bántja nagyon, ha 50k-ért megy el a 1080. De azok a gamerek, akik most ezen az őrült áron vesznek 150-300k-ért vga-t, azoknak fájni fog.

Mindenesetre én most adtam el 120k-ért az 1 éves 1060-at, és veszek vmi jobb ár-értékarányú, igaz vmivel gyengébb megoldást, amíg ez kifullad.
Gtx 660 sli (2*18K) gtx 970 (40-50k) stb

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#18232) Speed® válasza envagyok (#18231) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A szakértelem és a jósgömb kezelés milyen viszonyban áll? :) Ez már elszabadult..világszintű korlátozásra meg kár számítani, mikor már a bankszektor is érintett. Szvsz..

(#18233) envagyok válasza Speed® (#18232) üzenetére


envagyok
veterán

Nincs jósgömb, csak tapasztalat.
Ugyanilyen hurrá volt 2008-ban is a nagy pénzügyi bedőlés előtt, a 80-as évek végén a gilisztázás, stb.
Az a jó üzlet, amit nem sok ember csinál, és nem sok ember tud róla, illetve a piramisjáték is jó, de csak a legelső 10%-nak. De mikor már a sarki fűszeresnél is zümmög hátul a rig, senkinek se szólal meg a fejében a vészcsengő? Eleve véges a bányászható coin mennyiség, ebből kifolyólag értelmetlen hosszútávon ebben gondolkodni. És ez nem jósgömb, hanem a valóság.
Mondjuk a gilisztabizniszben is kb 40000-en hittek mo-gon, és szépen mind be is dőltek. Azoknak is hiába mobdtam volna, hogy ne csinálják, csodák nincsenek.
http://tablet.hvg.hu/gazdasag/20120612_Kihagyott_ziccerek_biogiliszta_Benedek

Most te tényleg elhiszed, hogy te mint egy átlagember kényelmesen hátradőlve minimális karbantartással 1-2 milla befektetéssel kereshetsz havi 500k-t??

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#18234) tkesy válasza envagyok (#18222) üzenetére


tkesy
őstag

Cserébe itt van max 2 nap alatt Hollandiából. (Ha nincs közben hétvége)

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#18235) envagyok válasza Speed® (#18232) üzenetére


envagyok
veterán

"Ez már elszabadult..világszintű korlátozásra meg kár számítani, mikor már a bankszektor is érintett. Szvsz.."

Sajnos ebben nem értünk egyet. Félre ne érts, más topikokban is látom más jellegű hozzászólásaidat, amik abban a témában nagyon is jól jönnek, szóval respect :R

Mi az hogy elszabadult?? Ez egy kicsit már demagóg nekem :)
A kokain, a morfin is "elszabadult" sőt az elején gyógyszerként használták pl. rosszkedvre unatkozó háziasszonyoknak világszerte :D Most meg ha találnak nálad, mész a sittre.
Azzal kapcsolatban, pedig, hogy a bankszektor is érintett, tudsz linkelni hiteles forrást?
Nem mondom, hogy kísérletképpen egy portfólióba nem tesznek bele pár százaléknyi bányászatot, de jelenleg még a hagyományos tőzsdénél is jóval kiszámíthatatlanabb, veszélyesebb. Az árfolyamot semmilyen logika nem magyarázza, az emberek bele vetett hite mozgatja. Hinni meg a templomban kell.

Természetesen jó üzlet a bányászat, legalábbis jó üzlet volt.
A legelején még 2009 körül, mikor először hallottam róla, én is kipróbáltam az asztali gépen pár napig ment a bányászat, de az akkori árfolyamon nem érte meg, így elfelejtettem. Hiba volt, nem hiszem hogy sikerül előkaparnom a pénztárcám adatait, hiszen azóta már több gépváltáson, hdd cserén, költözésen vagyok túl, de lehet hogy van 1-2 millám valahol a digitális rengetegben, mint 50 centnek is.
:)

A jövőt a múlt alapján soha nem lehet biztosan tudni, viszont egy dolog tényleg biztos. Minél többen foglalkoznak valamivel, annál szarabb üzlet lesz. Ha egy kocsma van egy faluban, az aranybánya, aztán mikor minden utcában kettő van már, akkor üzletileg rémálom.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#18236) envagyok válasza tkesy (#18234) üzenetére


envagyok
veterán

Ahhoz képest tényleg nem rossz, hiszen ha itthon eladod 120-ért az 1 évest, akkor 110-ért megéri venni újat :)
Viszont hasonló teljesítményt lehet venni jóval olcsóbban. Gtx780,780TI,970, R9 290/390 kb feléből megvan, és abból van bőven kínálat, mert kicsivel többet fogyaszt, ezért nem jó bányászni.
[link]
[link]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#18237) fogtunder válasza envagyok (#18235) üzenetére


fogtunder
nagyúr

és ráadásul azoknál, akik bányásznak, csak egy halmaz nagyobb: akik rohadtul értenek hozzá. tiszta szerencse, hogy nem fordítva van.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#18238) envagyok válasza fogtunder (#18237) üzenetére


envagyok
veterán

Rögtön hiszek neked, amint valós tényekre forrásokra alapozva írsz valamit. :))
Pl.: milyen valós, jogos háttér miatt ugrott fel az árfolyam?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#18239) fogtunder válasza envagyok (#18238) üzenetére


fogtunder
nagyúr

szerintem előbb kezdd te, mert a fotelközgazdászkodáson túl nem sok mindent sikerült prezentálni.

de adok egy kihívást: találd meg azt a hozzászólásomat bárhol a fórumon, ahol leírom, hogy ez egy hosszútávú kifutással rendelkező üzlet és nem kockázati befeketetés, vagy azt, hogy érdemes a jelenlegi profitábilitás alapján akár az egy hónappal későbbit projektálni, netán azt, hogy nem voltailis a kriptodeviza piac és akkor majd talán érteni is fogom, hogy miért teszed fel nekem ezt a kérdést.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#18240) envagyok válasza fogtunder (#18239) üzenetére


envagyok
veterán

Akkor viszont nem értem mi a gondod.
Nemrég szálltam ki több ingatlanból is, pont mert ott is elszabadultak az árak.
Lenne ésvolt is bőven tőkém is bányászkodni, értek is hozzá, könyvelői, közgazdasági, rendszertechnikusi, programozói vígvégzettségem van, szóval nincs akadálya, és most nem kis rigrkre értem ezt, 8 számjegyű összegről beszélek. De mégse teszem. Nagyon régen is gondolkodtam rajta, kísérleteztem vele, ahogy írtam is.
Tudni kell elengedni dolgokat, és nem a végén beleugrani, mikor már nincs értelme.
Kerestem 24 órán belül másfél millát tőzsdén is, ha nem hiszed, privátban küldök neked róla adatokat, de ingatlant is adtam el több százmilliós értékben szintén prezentálhatóan. És nem panaszkodom 40+-osan eddig bőven pluszban vagyok.

Ennyit a fotelközgazdászkodásról.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#18241) fogtunder válasza envagyok (#18240) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem? semmi az égvilágon azon kívül, hogy mindenki azzal jön, hogy ez most már tényleg ki fog pukkanni, pont ugyanúgy, mint ahogy tavaly nyáron és lám, még mindig több pénzt lehet kivenni belőle kis léptékben, mintha bankban tartanám a pénzemet. nyilván megvan annak is az esélye, hogy két hónap múlva minden beleáll a földbe, de ezt a spekulációt semmivel se tartom nagyobb valószínűségűnek, minthogy visszatermelem a gép árát és még lesz benne pár hónap jutalomjáték, amikor hoz valamennyit.
mindkét véglet erős spekuláció és valójában senkinek fingja sincs, meddig fog menni a szekér, amin ülünk.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#18242) bobalazs válasza laskr99 (#18039) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Zotac Amp szerintem nem valami nagy szám, a hűtését nézve, tesztekben is a 75-80 fok az elteljedt rajta.
60%os tdp mellett is 75%on kell járatni a ventit, hogy 65 fokot tudja tartani.
Nem ajánlanám.
Az Evga SC viszont,56%tdp-vel, 55 fokot hozza 52%-os ventivel.

[ Szerkesztve ]

(#18243) laskr99


laskr99
addikt

Topik lakók!

Kérnélek szépen titeket, hogy az offolást az off topikokban folytassátok ne itt.

Köszönöm szépen.

bobalazs: Rendben, majd bele szerkesztem. Ahogy kész feldobom a fájlt és el tudjátok dönteni, jó e úgy ahogy megálmodtam.

[ Szerkesztve ]

(#18244) snecy20


snecy20
veterán

Fasza, itt tartunk...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#18245) laskr99 válasza snecy20 (#18244) üzenetére


laskr99
addikt

Ennyiért én is oda adom 2.5 év garival ;]

(#18246) snecy20 válasza laskr99 (#18245) üzenetére


snecy20
veterán

Eladod, két hónap múlva ha csillapodnak a kedélyek, veszel belőle 1080-at. ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#18247) turbokappa


turbokappa
senior tag

https://www.jofogas.hu/budapest/Asus_Nvidia_Gtx_1060_Turbo_6GB_Gddr5_75605489.htm
Potom 210 e!

[ Szerkesztve ]

A semmiért vállalom a felelősséget!

(#18248) ricsi8800gt válasza snecy20 (#18244) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

:Y
Őrület van

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#18249) Grave_444 válasza snecy20 (#18244) üzenetére


Grave_444
nagyúr

[link] Rendelésre itt is van kicsit olcsóbban.

(#18250) fogtunder válasza Grave_444 (#18249) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Kander? Előbb rendelnék Lakatos Ronaldotól bármit, mint tőlük.

I hate morning people. And mornings. And People.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.