Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22951) Elmör válasza Pttypang (#22948) üzenetére


Elmör
senior tag

Vannak, de ezt most nem vágom. Befutott egy kutya időmérőn vagy csak simán beraktak egy kutyát a képre? Én csak a versenyt néztem. :Y :R :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#22952) shteer válasza Elmör (#22951) üzenetére


shteer
titán

szabadedzésen futott kutya a pályára :)

..szerintem jónak tűnik

(#22953) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Létezik olyan, hogy megáll a videókártya? Játék közben olyat szokott csinálni a laptopom, hogy játszok, egy idő után megáll a kép kb 1-2 mp-re, azután tovább folytatódik a játék, és közben hallom, hogy egy ilyen hangot ad ki mintha megakadt volna valami és újra elindulna. De ezt már észrevettem word közben is, írtam a szöveget és ezt csinálta? Ez lehet a videókártyától?

Packard Bell laptop Nvidia GeForce GT320M videókártya.

(#22954) KillHates válasza Gabesz1019 (#22953) üzenetére


KillHates
nagyúr

Igen. Ha melege van akkor ez a magvisszalassulás; trottle. Mikor volt utoljára pucolva/pasztázva (rendes pasztával) a gép?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#22955) Gabesz1019 válasza KillHates (#22954) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Ez már kb. 5 perc játék után jelentkezik. Se pucolva se pasztázva nem volt még, most volt szeptemberben 1 éves a gép és még van rá 1 év gar, nem merek belenyúlni, hogy kipucoljam.

(#22956) KillHates válasza Gabesz1019 (#22955) üzenetére


KillHates
nagyúr

Akkor elméletileg nem lehet még nagyon piszkos, csak ha valami extra helyen használod; bánya, malom stb... Újratelepítés után is csinálja?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#22957) Gabesz1019 válasza KillHates (#22956) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Csak itthon asztalon használom, nyáron néha kint az udvaron meg most a nyaraláson használtam. 1 hónapja telepítettem újra. Egyébként most tűnt fel, hogy nem olyan sűrűn be böngészés közben is csinálja, rákattintok pl egy linkre és egy pillanatra mintha megfagyna a rendszer majd megy tovább.

(#22958) KillHates válasza Gabesz1019 (#22957) üzenetére


KillHates
nagyúr

baci?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#22959) Elmör válasza Gabesz1019 (#22953) üzenetére


Elmör
senior tag

Lehet hülyeség, de ha hallasz megakadó hangot az még lehet winchester is. :(

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#22960) Gabesz1019 válasza Elmör (#22959) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

És az ennyi idő alatt tönkremehet? Esetleg nincs valami program amivel meg lehet nézni, valami teszt program vagy valami?

(#22961) Elmör válasza Gabesz1019 (#22960) üzenetére


Elmör
senior tag

Ha winchestert szeretnél vizsgálni akkor: HD Sentinel, HD tune, ilyesmik valószínűleg kimutatják ha nagy gond van. Ha a vga-d melegedne túl ahogy Killhates írta akkor a "szőrös fánkos" program kell (furmark), burn mód tuti kihozza. :K

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#22962) Gabesz1019 válasza Elmör (#22961) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

HD sentinelt futtattam minden ok, 100%-ra hoz mindent. Megpróbálom még ezt a furmark-ot.
Köszi.

(#22963) Laraxior


Laraxior
titán

jövő hónapban kezdem a KRESZ-t nagymotorra ;] :C
rossztanácsok ide vagy oda ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22964) shteer válasza Laraxior (#22963) üzenetére


shteer
titán

hajrá és óvatosan! :) haverom múlt 7en végzett vele

..szerintem jónak tűnik

(#22965) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Sziasztok!

Laptopomban lévő nVidia GeForce GT 320M videókártyámról szeretném megtudni, hogy van-e hozzá frissebb driver? Hol lehet frissíteni? Bementem az Nvidia vezérlőpultba de ott nem találtam frissítési lehetőséget.

(#22966) shteer válasza Gabesz1019 (#22965) üzenetére


shteer
titán

nvidia holnap, download drivers

..szerintem jónak tűnik

(#22967) Gabesz1019 válasza shteer (#22966) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Köszi. Nyelvnél mit válasszak? Magyar nincs. Angolt, vagy Other-t?

(#22968) shteer válasza Gabesz1019 (#22967) üzenetére


shteer
titán

angolt

..szerintem jónak tűnik

(#22969) Elmör válasza shteer (#22966) üzenetére


Elmör
senior tag

Vagy guru3d.com, igaz én nem laptopét szoktam. :B

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#22970) Elmör válasza Laraxior (#22963) üzenetére


Elmör
senior tag

Hajrá!
Ha majd meglesz és hozzá a moci is, na akkor óvatosan, addig még nincs gond. :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#22971) Elmör


Elmör
senior tag

Lenne nekem is kérdésem srácok!

Nézegetem egy ideje ezeket az LGA1155-ös rendszereket, lehet karira befigyelne egy core i5 2500K, csakhogy lapot milyet hozzá? Tudom P-s lap kellene K-s procihoz, viszont olvastam a Z-sekről, hogy elvileg azzal megy a tuning is, meg a proc féle videó is, tehát jó lenne ha néha spórolna a vga-val ha nem játszok. Erre nézegetem a lapokat, de nem minden Z-sen van monitoros csati (gondolok itt DVI-re vagy akár sima VGA-ra). Szóval akkor most ez hogyis van? Lapra max 40K-t szánnék, de inkább 30-at. :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#22972) shteer válasza Elmör (#22969) üzenetére


shteer
titán

ugyanazt kapod :D

..szerintem jónak tűnik

(#22973) shteer válasza Elmör (#22971) üzenetére


shteer
titán

én Z-st vennék (tervezem is ha elkel a cpu-m)

és szívesen visszatérnék az asus-hoz... de szép áruk van még a 1155-ös lapoknak

..szerintem jónak tűnik

(#22974) Gaben01 válasza Elmör (#22971) üzenetére


Gaben01
őstag

A Z-s giga lapokról sok esetben le van spórolva a vga kimenet,úgyhogy én asrock lapot javasolnék (elfogult vagyok,nekem is az van :D ). A Z-s lapokban valóban lehet tuningolni a K-s procikat és megy az IGP is a virtu-val,de ez sajna elég nagy mókusvakítás.Fogyasztásban nem lesz különbség.Ettől függetlenül Z68-as lapot vegyél,mert jöhet még később használhatóbb virtu,amivel talán ténylegesen lehet spórolni a fogyasztáson.P-s lapról nem éri meg váltani,de a Te esetben nem erről van szó.
Akkor ajánlok is egy konkrét lapot: Asrock Z68 Extreme3 Gen3

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#22975) Laraxior válasza Elmör (#22970) üzenetére


Laraxior
titán

;) ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22976) shteer válasza Elmör (#22971) üzenetére


shteer
titán

nálam meg új egér kell... már nagyon csattog a razer - persze már 3.5 éves :)

..szerintem jónak tűnik

(#22977) Elmör válasza Gaben01 (#22974) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszönöm a tippet, sajnos van még 1 kitétel, hogy legyen firewire, mert van egy dv-s kameránk és ahhoz használom még a firewire-t. :R
Még nincs itt az ideje, úgyhogy addig még lehet bármi. :K

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#22978) Elmör válasza shteer (#22973) üzenetére


Elmör
senior tag

Jaja, szép áruk van, hozzá egy jó proc meg mem és máris 100K felett járunk. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#22979) Elmör válasza Laraxior (#22975) üzenetére


Elmör
senior tag

Én meg elhatároztam, hogy Subaru project lesz vagy Skyline. Subarunál 20% Skylinera viszont nem is tudom mennyit kell még spórolni, talán 2013-ra lesz valamelyik. :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#22980) KillHates válasza Laraxior (#22963) üzenetére


KillHates
nagyúr

ideálisak az időjárási körülmények :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#22981) KillHates válasza Elmör (#22979) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mivan bázz? Nyertél a lottón? :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#22982) Elmör válasza KillHates (#22981) üzenetére


Elmör
senior tag

Neem, csak a kocsit eladtam + a tuning motyót, így jó eséllyel nézek elébe, bár nem tudom mennyire éri meg, nem akarok sz@rt venni még egyszer. :N

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#22983) KillHates válasza Elmör (#22982) üzenetére


KillHates
nagyúr

Bandi barátom vett egy Toyota MR2-est. Mit ne mondjak; iszonyat jó veretni vele, pedig csak 1.6-os, de a középmotor és a hátsó kerék meghajtás...
Miért nem veszel a benzin és pénztemető fosok helyett es ST2000-ast?

De egy öreg hátsókerekes Mercivel is már öröm a körforgalom egy nyálas-párás reggelen. :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#22984) DonMedve válasza Elmör (#22982) üzenetére


DonMedve
addikt

Öcsém most vett egy opel Omega-t.2,5-ös TD fincsi az is,3-asba odaléptem neki azt már dobta is a seggét.Azta mekkora mondtam neki hagyja itt de nem ment bele. :DDD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#22985) Elmör válasza KillHates (#22983) üzenetére


Elmör
senior tag

Olyan autó kell, ami legalább 4 személyes és minden évszakban elvezethető kb. 300 pacival. Mivel nem vagyok hátsókerékre képzett sofőr és nem is bíznék magamban, ezért nem akarok annyira már hátsókerekest. A 4WD különben is jobban indul, meg azzal is lehet szépeket csúszkálni, ha akarnék, de nem akarok. A bubu hangot imádom, ez is egy ok, meg szépek is a 2005-ös modell szedánjai. Majd eldől mi lesz, egyelőre tb tartozásom van, azt kell kifizetnem. :W

Az ST2000 egyébként mi?
MR2-ből csakis a turbós jöhetne szóba, de mivel az is csak 2 személyes, meg régi is.... :(

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#22986) Elmör válasza DonMedve (#22984) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszi az ötletet, de dízel és nekem már régi, inkább kihagynám. :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#22987) KillHates válasza Elmör (#22985) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jesszus, nem tudod mi az az ST2000?

Mi a fasznak turbó egy 160 lovas 780kg-os halálhajóra? 10 centire húzod a segged a föld fölött, még egy Daewoo Kalos is égbeszökő mamutnak néz ki. Turbó a fing dízelekre kell, hogy tudjanak rendesen kormolni.

Mintha csak az öreg bálnát látnám, amikor odalépek a hideg olajkályhának :D
Most már a 430,- Forintos nyál idején csak nosztalgiával gondolok az ilyesmire; többet nézem a fogyasztásmérőt mint az utat :B :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#22988) Gabesz1019 válasza KillHates (#22987) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

"10 centire húzod a segged a föld fölött, még egy Daewoo Kalos is égbeszökő mamutnak néz ki" looooool :DDD

(#22989) Elmör válasza KillHates (#22987) üzenetére


Elmör
senior tag

Attis Te fogalomzavarban vagy, valahogy belekeverted az STi-ből a Honda S2000-be a T betűt!! :D
Szerintem sem kell egy elsőkerekesre 160 pacinál több, nem is Civic turbóról írtam, olyan mintha sokkal másabb hozzászólásomra válaszolnál, jót nevettem. :DD :C
Szóval ha lesz másik kocsim akkor Subaru Impreza WRX STi vagy Nissan Skyline R34 GTR lesz. Ezek 2000 és 2600 ccm-es gyárilag turbós verdák, 4 illetve 6 hengerrel, nagyon szép hanggal. A Skyline drágább, de coupe és jobban megy gyáriban is (ez inkább meg van 300 paci, mint az STi), mint a Subaru. Pont azért akarok ilyesmi kocsit, mert ezekhez nem kell nyúlni, hogy 300 paci közelében legyek és 4 kerékhajtásúak, tehát megindulás rettenet, tapadás jó gumival szintén rettenet. Az S2000 meg kevés mind helyben, mind biztonságban (ponyvatető), ráadásul régebbi mint a bubu és 1 millával kb. több is. :U
Írok privit!

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#22990) Elmör válasza Elmör (#22989) üzenetére


Elmör
senior tag

Ja közben rájöttem, hogy az MR2 turbóra gondoltál Attis! :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#22991) KillHates válasza Elmör (#22990) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez az írott párbeszéd varázsa; senki sem tudja miről beszél a másik. :D

Az S2000-et jól benéztem :B (bár az ST2000-re egyből dobta a kugli a kis verda képét :U)
Ja. Bár ott a szörnyűséges Suzuki-m, az a maradék 40 lovával is kivágja a seggét egy másodperc alatt; 800 kg plusz difizár és a kétméteres tengelytáv = életveszély ha már egy kicsit is csúszik az út. (ja meg a nagy rücsis gumi 0 tapadással)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#22992) KillHates


KillHates
nagyúr

Nézem,hogy már 10 napja mekkora csend van... Már azt hittem bezárták a topic-ot :D :DDD
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vagy Elmör megvette a Skyline-t, Oszi a Subaru-t és annyi nekik, Zack-ot bannolták, Robinak meg ott vannak a gyerekek.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#22993) Pttypang válasza KillHates (#22992) üzenetére


Pttypang
veterán

Skyrimezik mindenki :)

Everybody lies.

(#22994) Játékos válasza KillHates (#22992) üzenetére


Játékos
addikt

Na akkor jó reggel Attis bácsi! Itt vagyok én feszt, csak read only, mert nem nagyon tudtam beleokoskodni az új alaplapok/játékok témába, mert ezek mostanság parkoló pályán vannak nálam. Letöltöm őket, belenézek, oszt mehetnek is a búsba. Vagy a játékok változtak meg nagyon, vagy én, de szerintem inkább a játékok. Meg én. :DDD
Shteerrel értek egyet most. Inkább egy jó mozi otthon, mint izzadás az egéren...
Eljárok edzegetni, de a csuklóm kicsit tönkre van egy ideje, így azt is csak öregesen...
Egyszóval: punnyadok. :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#22995) Játékos


Játékos
addikt

VELÜK el lehetne edzegetni egy pöppet... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#22996) shteer válasza Játékos (#22995) üzenetére


shteer
titán

megyek, veszek is egy kondibérletet :D

..szerintem jónak tűnik

(#22997) Játékos válasza shteer (#22996) üzenetére


Játékos
addikt

A szemed igen ki lenne dolgozva! :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#22998) KillHates válasza Játékos (#22994) üzenetére


KillHates
nagyúr

Sejtem mitől van ki csuklód... :D :DDD Hidd el korral jár; először nincsen rá időd, aztán erőd, utána kedved, végül lehetőséged :D

A játékokkal én is így vagyok, a RAGE-t végig csináltam, még tetszett is (meg csak ez ment a gépemen :B) de a BF3 már nem jött be, az MW akárhányat már le sem töltöttem. Ha kedvem szottyan a virtuális valósághoz, akkor nyomok egy kis HalfLife-ot... Én is inkább filmeket nézek, de sikerül a Transformers3 után a Majmokbolygója42-t megnéznem és az életkedvem is elment. Úgyhogy zúzunk a lányommal a kertben bújócskát :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#22999) KillHates válasza Játékos (#22995) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát nem tudom.... :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#23000) Játékos válasza KillHates (#22998) üzenetére


Játékos
addikt

Nem-nem! Hokizni jobb kézzel szoktam jellemzően. :DD Viszont a bal csuklóm szétment a zsákon. Mármint a boxzsákon... :DDD

Hát nem tudom....

Persze, én se tudom... :DDD Nem azt mondtam, hogy jajj, de feleségül venném. :N

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.