Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Meggyi001: Kórházi ellátás: kuka vagy finom?
- sh4d0w: StarWars: Felismerés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- GoodSpeed: Kell-e manapság egérpad vagy sem?
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
xedamen
#7257
üzenetére
Ja, hát igen, ha épp használatban van a merevlemez (vagyis fut a torrent), akkor az belassítja a működést, mivel egy fizikai lemezt használ a géped. Ez asztali gépeknél is így van, rendszer-winchesternek éppen ezért másik merevlemezt érdemes használni, mint amin a torrent fut.
Ráadásul mivel a notikat többnyire 5400RPM-es merevlemezzel szerelik, ez a lassító hatás még hatványozottabban jelentkezik.
A megoldás: másik fizikai lemez használata torrent céljára, vagy lekapcsoljuk a torrentet amíg a gépet másra is használni akarjuk.SSD-t veszel, az is oké, csak hát akkor a tárkapacitás az töredékére esik a mostaninak.
Én egy külső tokot is vennék mellé, és abba beletenném a kivett merevlemezt, és azt használnám torrent céljára. Akár USB2.0, akár USB3.0, a sebessége torrenthez így is, úgy is megfelel.
Sajnos a Zenbookban nincs optika, aminek a helyére esetleg be lehetne szerelni egy másodlagos merevlemezt.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Honor 200 pro 512GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Dell Latitude 5530 i7-1255U 16GB 512GB 15.6" FHD TouchScreen Nagyakksis! 1 év teljeskörű garancia!
- HIBÁTLAN iPhone 14 256GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3799, 100% Akksi
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Pyttawrx
