Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#909) BluEyes válasza bLaCkDoGoNe (#908) üzenetére


BluEyes
őstag

Egy bootolás annak a Dothannak nem kéne hogy gondot okozzon, meg úgy egyébként is rendben van az a proci, 512 mega is elég a legtöbb feladatra. Vinyó-gyanúm van nekem (szerintem neked is). Először is fizikailag kellene kicsit megmozgatni a hdd-t, tehát párszor kiemelni, visszatenni, hogy ha oxidálódott érintkező okozza a lassulást, akkor ezzel talán megszűnik a kontakthiba.Lehet érdemes lenne újrapakolni a rendszert (sőt adatmentés után partíciókat megszüntetni, gép kikapcs, majd mintha új lenne, a ''szűz'' vincsit újból partícionálni, hogy friss legyen a bootszektor),aztán pár tesztprogrammal ellenőrizni kéne a merevlemez állapotát. Hard Disk Sentinel nevű magyar program pl. elég jó, de van jópár egyéb ingyenes is a neten, és a Hitachinál is szét kellene nézni tesztprogi ügyben. Ha rossz a tesztek eredménye, akkor kell venni egy 5400-as vincsit, oszt szerintem jó lesz megen a gépezet.
Nevet nem írnék, de itt a fórum Apróhirdetés rovatában legfelül, a kiemelt eladók között többen is árulnak jó áron új, garis noti vinyókat, majd nézz szét az árlistáikban, ha eljő a vásárlás ideje.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.