Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#475) TheTruth


TheTruth
tag

Sziasztok!

Én is tervezek egy DSLite vételt, mivel mostmár baráti az ára, meg ha eredeti játékokban gondolkodok (no használtban), akkor már tényleg párezer egy kártya vagy ahogy láttam lehet cserélgetni is különféle fórumokon. Mivel volt már X360am de eladtam (meguntam egyszerűen a játékokat!), így tényleg remélem hogy ez a kézikonzol igazi játékélményt hoz. Elegem van már a Need for Speed 500.adik meg a Burnout 600adik részéből és hasonlókból.

Első észrevételem ahogy keresgélek, ismerkedem: semmi ilyen NDS oldal nincs. Találtam 2-3 psp "portált", ahol minden levan írva, többezer fórum hsz-el, faq-val, nintendoból ilyen mér nincs?

Másik, hogyha használt Lite vételre adom a fejem (egyáltalán még lehet origi-t venni valahol itthon?), akkor néztem a dealextreme-s dolgot, hogy itthon a vaterán is a refurbished dolgok vannak. Valahogy észre lehet venni melyik eredeti esetleg? Mert láttam dobozt is adnak hozzá kint, szóval ez sem lehet a különbség számlájára írni. De ha jól látom más csavarokkal rakják őket össze, és ez látszik az alján?

Előre is köszi! :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.