Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz Face8814 #7268 üzenetére

    Én a mondókámat poénos beszólásnak gondoltam a Pats-ről. Szerintem nem vittem túlzásba, ez a szurkolás része.
    A Saints meg is kapta a büntetését, míg a videózásért mit is kapott a Pats? Ja igen pénzbüntetést. És eddig nem igen hallatom még, hogy egy (nagyon jó de) rinyagép QB miatt szabályt módosított volna a liga. És rengetegszer láttam meccseken, hogy hisztizik mint a kislányok. (keressek esetleg erre bizonyítékot?) Pats-nek Mo.-on divat drukkolni, mert akkor jött be a köztudatba nálunk tömeges szinten az NFL, mikor ők voltak a csúcson. Én leírtam korábban is, hogy nem szeretem őket, de nagyon elismerem az eredményet, és a játékosait. Itt nem is az volt a nevetség tárgya, hogy kikaptak, hanem, hogy attól a nulla Jets-től :D
    Mikor kikaptak a Bengals-tól nem volt itt semmilyen piszkálódás, szóval miről beszéltek?
    Nem véletlen, hogy ennek a csapatnak szurkoltok, rinya az már profi szinten megy. :(
    (Na most vittem túlzásba)

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés