Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) kmarci25 válasza Ra3 (#9150) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Valószínűleg a letöltött app nem veszi figyelembe a profil nyelvét, emaitt listáz minden tartalmat, azokat is, amik nincsenek lokalizálva.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#9152) Ra3 válasza kmarci25 (#9151) üzenetére


Ra3
őstag

Valószínű, egyébként innen szedtem le, már egy újabb van fent mint amit én kaptam, 4.16 - 15235-öt adja be, nekem 4.16 - 200217 van fent.
Kipróbáltam egy android 10-es eszközön amin hivatalos play áruházas volt, de nem indult el, device not supported hibát dob. A tablet amin megy android 7-es root-olt Huawei M3.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#9153) ArGab válasza Ra3 (#9150) üzenetére


ArGab
őstag

Gondolom a fiókod magyar nyelvre van állítva. Állítsd át angolra, és máris látod az összes Star Trek sorozatot (és sok minden mást is) minden eszközödön. Ezek mind elérhetőek a régióban/országban csak a Netflix nem mutatja meg magyar nyelvre állított fiók esetén, mivel nincsen se szinkron se felirat hozzájuk.

(#9154) icemad válasza ArGab (#9153) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha külföldi a fiók, akkor kicsit másabb. Magyarra állított profil esetén is mutatja az összes sorozatot, de magyar hang/felirat nem választható... Ezt csak azért írom, mert sokan használják külföldön is, és sokakat ez megzavarhat...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9155) stvnppp


stvnppp
senior tag

Sziasztok!
Lejárt a bankkártyám, ezért újat akarok hozzáadni, amit folyamatosan elutasít a Netflix. Van valakinek ilyen tapasztalata? A kártya OTP-s Mastercard. Más szolgáltató (pl.: Spotify) elfogadta. A válaszokat előre is köszi!
István

(#9156) modflow


modflow
veterán

Sabrina 4x07-re valaki ránézne most?
Konkrétan alig indul el, és annyira nem tud tölteni, hogy állandóan leáll homokórázni. :(

Remélem nem kezdődik már megint.....

[ Szerkesztve ]

(#9157) luckyboi82 válasza modflow (#9156) üzenetére


luckyboi82
tag

Love Death & Robots szintén zenész....

(#9158) modflow válasza luckyboi82 (#9157) üzenetére


modflow
veterán

Közben néztem mást is, csomó rossz.
Bakker ha megint kezdődik én már biztos nem intézem el mégegyszer Magyarországnak hogy jó legyen.....
Elég volt a múltkor, belefáradtam....

[ Szerkesztve ]

(#9159) tobias40 válasza modflow (#9158) üzenetére


tobias40
veterán

Nálam a Homeland volt ami bufferel de csak az utolsó évad utolsó része,az előtte levő rés nem. :U
Próbálgattam vagy fél óráig CE alatt a NF addonban ahogy eddig.
Utána kipróbáltam a Pana plazmám beépített appjában és simán hozta 1080p-ben. :Y

Nem tudom a magyarázatát azóta nem néztem egyiken sem.Ez kb 1-2 órája volt.

[ Szerkesztve ]

(#9160) Tyler Durden válasza modflow (#9158) üzenetére

Nálam is szar, I care a lot c. filmet néznék, 480p. Szánalom, ha megint kezdődik én offolom az előfizetést, ez 2021-ben nem szolgáltatás..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9161) Tyler Durden válasza Tyler Durden (#9160) üzenetére

Úgynéz ki csak anyázni kellett, most 4k..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9162) modflow válasza Tyler Durden (#9161) üzenetére


modflow
veterán

Úgy legyen, hogy csak valami átmeneti hiba volt!
Este kiderül....

(#9163) modflow válasza modflow (#9162) üzenetére


modflow
veterán

Most olvasom, hogy 22 után a Microsoft Live rendszer is behalt valami nagy áramszünet miatt... Nem tudom, lehet e egymáshoz köze....

(#9164) Tyler Durden válasza modflow (#9163) üzenetére

MI most nem minden este néztük a netflixet így nemtudom, hogy előtte volt e probléma, de tegnap ez a 480p ez vállalhatatlan volt.. Most nekikezdünk új sorozatnak, szóval egy ideig megint majdnem minden este netflix lesz, kíváncsi leszek, nagyon remélem, hogy ez csak átmeneti para volt.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9165) icemad válasza Tyler Durden (#9164) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tegnap valami globális gond volt. Xbox live, Netflix, Facebook és messenger is csak szenvedett.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9166) tDr1v3r válasza icemad (#9165) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Prime Video is szarakodott este. Eletemben nem lattam meg minoseget levenni, de most sikerult... fel ora szunet utan viszont megoldodott.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9167) ebayer


ebayer
tag

"Jó" hírre ébredtem ma. Március 30-tól a Netflix 2 fonttal emeli az árát az Egyesült Királyságban (Prémium csomag 13,99-re módosul). Magyarországon is változnak az árak?

(#9168) ferenck válasza ebayer (#9167) üzenetére


ferenck
senior tag

Egyelőre nincs változás: link

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#9169) ebayer válasza ferenck (#9168) üzenetére


ebayer
tag

Ezt a szép levelet kaptam tőlük:

"Reméljük, hogy élvezed a Netflix szolgáltatást! Módosítjuk árainkat, hogy még több remek szórakozást tudjunk neked kínálni. Havi előfizetési díjad 2 GBP összeggel 13,99 GBP összegre változik a következő napon: 2021. március 28. Ez a módosítás lehetővé teszi számunka, hogy előfizetéseddel még több értéket kínálhassunk neked - filmeket, amelyek örömmel töltenek el, megindítanak vagy csak szebbé teszik a napodat.
Kérdésed van? Bővebb tájékoztatást az Ügyfélszolgálattól vagy tőlünk kaphatsz. Előfizetésedet bármikor módosíthatod a Fiók oldalon. Köszönjük, hogy a Netflixet választottad - reméljük, hogy még sokáig velünk maradsz. Alig várjuk, hogy megmutassuk, mit tartogatunk számodra. "

(#9170) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Mitől függ, hogy ha ledaráltam egy sorozatot, majd később jön új évad, akkor az új rész megjelenik-e "Nézd tovább" részbe? Pl. Blacklist-et néztük, vége volt a 7. évadnak, aztán az új, 8. évad kezdésnél nem jelent meg a "Nézd tovább" résznél. Ha nem figyeltem volna, hogy van új rész, akkor semmi se hívta volna fel rá a figyelmemet. Most, hogy nézzük a 8. évadot az új részek már megjelennek a listába.

(#9171) IntelKiller7 válasza Kiskutya (#8402) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ezt, hogy előhozni?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9172) Kiskutya válasza IntelKiller7 (#9171) üzenetére


Kiskutya
veterán

Szerintem tv függő nekem van egy infó gomb a távirányítón és azzal jön be. (tcl 65c715)

hmm...

(#9173) headhunter


headhunter
addikt

(#9174) lacaman80


lacaman80
csendes tag

Sziasztok,
Android 11-re frissült a teló (s10e), azóta a Netflix szinte nézhetetlen, annyira sötét a kép. A fényerőt hiába állítom, max a felirat lesz világosabb és égeti ki a szemem, a képre nincs hatással. Leszedtem, újra felraktam a programot, úgy sem jó. A telefon beállításaiban próbáltam állítani, amit a neten olvastam, semmi változás. Valakinek van vagy volt hasonló nyűgje?

(#9175) IntelKiller7 válasza Kiskutya (#9172) üzenetére


IntelKiller7
veterán

És tényleg így megy. Köszi :) (Samsung TV)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9176) zeon.hu válasza lacaman80 (#9174) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem lehet, hogy hasonlóan a MIUI-hoz, ki kell venni a sötét mód alkalmazásából?
(Már ha használod a sötét módot)

#?*@&!

(#9177) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok,

Lehet én vagyok csak nagyon láma, de valaki mondja már el, hogyan tudok a felbontáson állítani filmnézés közben...

VPN-ezés sajnos nagyon megérzi, ha a 60mbit-es kapcsolaton 4k tartalmat néznek a tv-n és jó lenne ilyenkor beállítani, hogy Fullhd elég legyen, de egyszerűen semmilyen lehetőségen nem látok a gyorsmenüben, miközben megy a film.

Köszi

(#9178) ferenck válasza q13579 (#9177) üzenetére


ferenck
senior tag

A fiók beállításoknál a felhasználó alatti legördülő menüben lehet beállítani. Tedd automatikusra, és akkor beáll a szerinte legjobbra.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#9179) q13579 válasza ferenck (#9178) üzenetére


q13579
senior tag

Igen, ez a gondom, hogy ő automatán beállítja magának a 4k-t, és innentől másik gépen nehéz dolgozni VPN-nel :D.

De akkor ezt csak a beállítások főmenüben tudom megtenni?? Hihetetlen mennyire le vannak butítva ezek a felületek...

(#9180) pjtr


pjtr
aktív tag

Sziasztok!

Ma jött meg a Amazon Fire TV Stick Lite-om az Emagról, viszont most szembesültem azzal, hogy amerikáner szabványos a töltőfeje.

A gyári adapteren ezek az adatok vannak:
Input: 0,15A
Output: 5V, 1.0A, adapter 5W

Ilyen adaptereket találtam itthon:

Input: 0.2A
Output: 5V, 1A

Ezzel összeköthetem, vagy keressek még adaptert hozzá?

ZuperDanke :)

(#9181) Gsx-rr válasza pjtr (#9180) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nekem a Tv usb-jerol is megy

(#9182) icemad válasza pjtr (#9180) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Használhatod nyugodtan.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9183) pjtr


pjtr
aktív tag

Köszönöm, működik :)

Azt be lehet állítani, hogy az ajánlóban a magyar szinkronos filmek, sorozatok, mesék kerüljenek "előre"?

A felirat hangyafasznyi, azon lehet állítani a méretén?

Köszönöm :)

(#9184) icemad válasza pjtr (#9183) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Böngészőben tudod állítani a feliratot. Utána a Netflixet újra kell indítani.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9185) RBJ


RBJ
addikt

Próbáltam kulturáltan előfizetni. Meghosszabítani. Se revolut virtual igazi, curve se pay pal semmi nem tetszik neki. Tiszta ideg lettem. Már ott tartok ha nem kell a pénzem kenje a hajára a netflix. :W
Próba terhelés is látszik mégis visszadobja utána.
Fizetési problémák vkinek?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#9186) Joshi válasza RBJ (#9185) üzenetére


Joshi
titán

Hogyne lenne. Tesóm is szívott vele, pár nap múlva meg működött. :((

A felirat méretét és színét itt tudod állítani.

[ Szerkesztve ]

(#9187) bozont


bozont
veterán

Üdv
A windows alkalmazásukat tényleg ennyire hanyagolják? Már lassan 7 hónapja nem érkezett hozzá frissítés. Elég zavaró hogy a főoldalon a trailer hangját nem lehet lenémítani, nem reagál semmit a gombra.

(#9188) speedygonzi2


speedygonzi2
tag

Sziasztok,

Harry potter titkok kamrajat akartam nezni a gyerekekkel a netflixen, es meglepetesre nem talaltam meg.
karacsonykor szinkronosan neztuk meg a bolcsek kovet, ugy emlekszem mind fent volt.

en csinalok / keresek valamit rosszul? Vagy kikerult a kinalatbol?

koszi,
speedy

(#9189) dino_m válasza speedygonzi2 (#9188) üzenetére


dino_m
senior tag

Szerintem az HGBO GO-n néztétek. :B

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#9190) speedygonzi2 válasza dino_m (#9189) üzenetére


speedygonzi2
tag

Jogos a felvetesed, en is gondolkoztam rajta, mert tenyleg keteselyes volt a kerdes. A hbo-gon en is emlekszem hog volt.

viszont arra jutottam hogy csak a netflix volt az;
emlekszem hogy tv-n neztuk, es akkoriban a gepem mar nem volt a nappaliban , marpedig hbo go-t csak a desktoprol tudtam futtatni.
a masik , hogy emlekszem hogy amikor a profilokat joztam letre, lehetett pipalni pottert, es tobb profil is hozta ajanlottnak, a gyerekeke nem az osszesz (pg besorolas miatt) de a felnott az osszeset.

legalabbis tenyleg igy emlekszem.

(#9191) Kiskutya válasza speedygonzi2 (#9190) üzenetére


Kiskutya
veterán

Volt netflixen én is úgy emlékszem de már nincs .

hmm...

(#9192) Ra3 válasza speedygonzi2 (#9188) üzenetére


Ra3
őstag

Dec 31.-én kivették a kínálatból.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#9193) Kiskutya válasza speedygonzi2 (#9190) üzenetére


Kiskutya
veterán

Hbo go-n tuti fent van és most felkerült az összes gyűrűk ura is.

hmm...

(#9194) JSaN


JSaN
addikt

Sziasztok
A magyar feliratok mi alapjan dolnek el hogy van vagy nincs egy-egy sorozathoz vagy filmhez?
Konkretan most a netflixes godzilla animeket nezem, elsot lattam megjeleneskor, masik 2-t most fogom nezni. De nincs maig magyar felirat hozza, nekem annyira nem problema az engsub, illetve ha faradt vagyok hozza opensubbal megoldom (PC-n nezem). De mas csaladtagoknak TV es tableten nem opcio, ezert kicsit bosszanto. Nem ertem hogy konkretan ez sajat netflix termek es nincs felirat??

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#9195) speedygonzi2 válasza Kiskutya (#9193) üzenetére


speedygonzi2
tag

Köszi a gyors valaszokat, igy tudom hogy nem en vagyok a bena.

Kicsit bosszanto , mert tavaly a karacsonyi szunetben 2 helyen is meg tudtam volna nezni, most meg sehol sem :)

HBOgo-t lemondtam, mert mashol volt szukseg a desktopomta, a tv-m meg pana, a konzolom xbox, igy nem tudok a tv-n egyszeruen hbo-t nezni. Ugy voltam vele hogy eleg lesz a netflix.

(#9196) snemeth válasza JSaN (#9194) üzenetére


snemeth
aktív tag

Ahogy az is érthetetlen, hogy ha már van magyar szinkron, akkor egy szerencsétlen felirat miért nem fért még bele.

(#9197) LouiS22 válasza snemeth (#9196) üzenetére


LouiS22
veterán

Mert mindkettő pénzbe kerül.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9198) dino_m válasza LouiS22 (#9197) üzenetére


dino_m
senior tag

Nem kerül plusz pénzbe, ha Netflix rendeli meg a készítését, mert ezért vesz fel fordítókat. Szerintem ez megint csak a magyar oldalról jövő balf@szság lehet. Pl. a magyar szekcióért felelős emberke szarik rá és csak a fizetését veszi fel.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#9199) icemad válasza speedygonzi2 (#9195) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha android/ios telefonod van, azzal tudod tükrözni a képet xboxra. Elméletileg hbo go-t is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9200) JSaN válasza dino_m (#9198) üzenetére


JSaN
addikt

Valoszinu, es pont ezert hoztam fel peldanak egy sajat gyartasu/forgalamazasu filmet ahol alap lenne legalabb a magyar felirat.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.