Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) superTibcsi válasza LK (#5694) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

Szia! Hogy sikerült? Béna vagyok, nem sikerül megtalálnom a chat-es elérhetőséget.

Under construction!!!

(#5702) zseko válasza sfdrakex (#5695) üzenetére


zseko
veterán

Telefonszám: telefonba bemásolta, szinkronizálni persze nem, SIM kártyáról 'természetesen' letörölt mindent, minek legyen meg kétszer, aztán mikor tönkrement a telefon akkor meg jött a sírás, hogy de hát ott van a telefonban minden, és hívnia kéne...
Szerencsé(jé)re papír alapon még megvolt a nagyja, a többit meg elkérte fb-n vagy emailben.

HR24.hu

(#5703) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Legyen tánc.. illetve Netflix újra a téma. ;)

Read only felhasználó

(#5704) LK válasza superTibcsi (#5701) üzenetére


LK
addikt

1.: Felteszed a telefonodra,tabletedre a Netflix alkalmazást. (Android 6.0 felett)
2.: A magyar netflix oldalt megkeresed: https://help.netflix.com/hu-t beírod
3.: Hívj minket gomb, ami indítja az alkalmazást,már hallod is az ügyfélszolgálati muzsikát és du. 12:30-után beszélhetsz magyarul is :D este 21:00-ig.
Előtte meg gyakorolhatod a : Somebody stole my account, please help me! szöveget
Előre érdemes megkeresni a kártya, nem folyószámla! számát és azt kell bediktálni.
5 perc az egész, jelszócserével.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#5705) zseko válasza Komplikato (#5675) üzenetére


zseko
veterán

Most lefrissítettem az Edgét és megnéztem vele, végülis működik :D Eddig a win10-es klienssel használtam, de lehet áttérek erre, mert azért a win10-esnek vannak hiányosságai. Például hiányolom azt, hogy elindul az előzetes, ha ráállok valamelyik filmre az egérrel. Nincs Trailers&More, nincs More Like This, És a Continue Watching a hatodik sorban van. Ebből a legelsőt nem tudja csak az androidos tabomon az app, a másik hármat igen.
Viszont ezt a felirat választót, vagy nem is értem mi ez, remélem nem gondolták hosszútávon komolyan a böngészőben :Y

Igaz csak akkor látom mikor előjön, de nagyon gázul néz ki.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#5706) Komplikato válasza zseko (#5705) üzenetére


Komplikato
veterán

Köszi szépen. A feliratválasztó tényleg fura, miért nem néz ki összes platformon egyformán, teszem azt mint Android alatt?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#5707) erahurka válasza zseko (#5705) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem tetszene ha be lehetne állítani két nyelvet amik közt gyorsan lehet feliratot váltani.

(#5708) superTibcsi válasza LK (#5704) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

Köszi.

Under construction!!!

(#5709) zseko válasza erahurka (#5707) üzenetére


zseko
veterán

Ahogy látod megoldották, használhatod ;) Természetesen nekem is tetszik, csak nem így. Például ott a hely a hangerő és a kérdőjel között, oda elférne még így is.

HR24.hu

(#5710) erahurka válasza zseko (#5709) üzenetére


erahurka
félisten

Ki lehet választani, melyik nyelvek legyenek ott? Most nincs előfizetésem, nem tudom megnézi.

(#5711) zseko válasza erahurka (#5710) üzenetére


zseko
veterán

Úgy tűnik, hogy sajnos nem :( Úgy néz ki, hogy a lehetőségek: Angol nyelv | eredeti nyelv + angol felirat | harmadiknak meg pár variáció: angol nyelv + angol felirat / angol nyelv + magyar felirat / magyar szinkron.

És most belefutottam egy újabb variációba, ha csak egy audio van, akkor nem rak ki semmit :D

HR24.hu

(#5712) erahurka válasza zseko (#5711) üzenetére


erahurka
félisten

Kár hogy nem lehet beállítani, milyen nyelveken tudsz, és hogy milyen hangrendszered van (2.0, 5.1), és akkor csak ezeket a feliratokat és hangsávokat mutatná a filmekhez.

(#5713) vviktor1 válasza zseko (#5705) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Nálam elindul az előzetes ha ráállok az egérrel, (mind3 gépen w10 firefox, edge-t hanyagolnám) de az appban is ok és droidos tvboxon is appból

Ne dudálj, küzdj !

(#5714) qqzs


qqzs
őstag

En sikeresen kikapcsoltam a az autotrailer lejatszast. Viszont most hogy tudok megnezni egy trailert mert kattintas utan se indul semmi trailer csak a film var arra hogy elinditsam.

Eladó: GTS450

(#5715) kispistax


kispistax
tag

Hali! Nem volt fedezet a kártyámon hajnalban és nem tudták levonni az előfizetést. Tettem rá már és megnéztem az előfizetési beállításokat, de nem találtam olyant ahol manuálisan tudnék fizetni. Újra fognak még próbálkozni? Azt írják következő számlázás március 15. Még működik a Netflix.

(#5716) Serpiko válasza kispistax (#5715) üzenetére


Serpiko
addikt

Mintha fentebb írták volna korábban próbálkoznak újra később.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5717) zseko válasza vviktor1 (#5713) üzenetére


zseko
veterán

A Windows Store-ból letölthető appnál neked van olyan elinduló előzetes, mint ami a böngészőben? Az hogy? Nálam csomó mindenben más.

[kép]

A képen a bal oldali a böngészős változat, a jobb oldali a win10 app. Böngészőben fekvő thumbnail, az appban álló. Ahogy látni, a The Walking Dead-re ráállva elindul az előzetes, ez a másiknál nincs. Droidon meg - oké, én a tabletemből indulok ki - el nem tudom képzelni, hogy indul el előzetes. A tableten nálam az is álló formátumú, de mondjuk egy tvboxon el tudom képzelni, hogy megint másabb, ott tudni kell mászkálni a választáshoz, nem érintős.
Eltérő a két kijelzőm (a bal [tv] 1920x1080, a jobb [monitor] 1920x1200) ezért nem egyforma a két oldal.

HR24.hu

(#5718) Sanyi.mTs válasza Sickboy25 (#5659) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Javították az időzítést

(#5719) Sickboy25 válasza Sanyi.mTs (#5718) üzenetére


Sickboy25
addikt

igen köszönöm, már kb. kedden, de azóta nem tudtam megnézni... :((

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#5720) lafaty80


lafaty80
őstag

Sziasztok, hétvégén én is átestem egy fiók "lopáson". Ügyfélszolgálattal visszaállítottam, de azért a tüske megmaradt.
- Kaptam egy kis ejnye-bejnyét, mert nincs telefonszám hozzáadva a fiókomhoz (megtettem, de ez ugyebár nem a kétlépcsős hitelesítés), plusz jelszó csere, és egy kis kioktatás hogy akkor mi is volt a mai lecke? Biztonság. Csupikám a túloldald megvárta míg végzek és confirmálom a dolgokat, aztán feltettem a kérdéseket, hogy akkor mennyire is biztonságos most a fiókom, így ? Illetve hogy tényleg a mai világban simán valaki kicserélheti így az "azonosítót"? És mikor lesz ez kivédve? Háááát... egyikre sem kaptam választ, csak hogy nem felejtsem el érétekelni a support munkáját.
Érdekes egy ekkora cégtől, mindenesetre a vérnyomásomat elb@szta 1 órára....

U.I.: ja és még aznap éjjel jött egy email tőlük, hogy valaki megváltoztatta az email címemet (megint ?!?), de tevékenységek között nem szerepelt belépés, és maradt az email címem is... akkor az most mi volt? :W

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#5721) erahurka válasza lafaty80 (#5720) üzenetére


erahurka
félisten

Szép új világ. Gyorsabban haladunk a teljes digitalizáció felé, mint ahogy biztonságosan lehetne megtenni ezt. Nem atombombáktól kell félni, hanem hogy egyik napról a másikra bedöntik a teljes államigazgatást vagy bankszektort.

[ Szerkesztve ]

(#5722) #88470784


#88470784
törölt tag

Én mondjuk elszoktam ismerni ha hibázok és máshol is használt jelszót adtam meg, szerintem jó dolog, ha az ember elismeri a hibáit és tanul belőle nem pedig másokat hibáztat a saját hanyagsága miatt.

Régen nekem is volt ilyen problémám, nagyon régen reggeltem a netflixre amikor még magyar feliratot még csak hírből sem ismertek, aztán valaki indiában? belépett a fiókomba olyan jelszóval, amit máshol is használtam.

Aztán megváltoztattam a jelszavam erősre és egyedire és mit ad isten azóta nek volt ilyen problémám.

(#5723) erahurka


erahurka
félisten

Megérkezett a Drive to Survive második évadának első előzetese: [link]

Jobban várom mint az idei F1 szezont :C

(#5724) tobias40


tobias40
veterán

Tehát érdemes mindenkinek megváltoztatni a jelszavát egy olyanra amit máshol nem használ és tuti nem lesz gond?
Ha már csak itt a fórumon ennyi embernek feltörik akkor mennyi lehet világszerte?

Lehet én is megváltoztatom... :O

(#5725) erahurka válasza tobias40 (#5724) üzenetére


erahurka
félisten

Jó taktika, de hogy jegyez meg az ember annyi jelszavat? Nekem van 3 gmail accountom, Facebook, Twitter, Instagram, Netflix, HBO GO, Microsoft, stb... szerintem fel se soroltam mindent.

(#5726) #53667584 válasza erahurka (#5725) üzenetére


#53667584
törölt tag

Jelszókezelő. És így már nem kell megjegyezni csak egy jelszót.

(#5727) #88470784


#88470784
törölt tag

Ja értem tehát azért nem jó külön erős jelszót használni mindenhol mert ki ud megejegyezni annyit, zseniális :DDD

(#5728) kmarci25 válasza #88470784 (#5727) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Nem csak azért. Van ezeknek egy olyan szolgáltatása is, ami generál jelszót, így eleve esélyed sincs megjegyezni. De beszéltünk már itt erről. Az egyik jó példa (én is ezt használom) a Bitwarden. Van chrome-ba beépülő modulja, android appja, automatikus kitöltési funkcióval. Érdemes letesztelni, és igen egy jelszót egy helyen használunk! Főleg, ami fontos, fizetős szolgáltatáshoz kapcsolódik.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5729) Ájvé válasza erahurka (#5725) üzenetére


Ájvé
veterán

Én gmailben piszkozatba mentem a jelszavakat, gmail pedig fel van írva. Csak akkor változtattam jelszót mikor valaki elvileg USA-ból belépett gmailbe, pedig soha nem jártam ott.

kmarci25:
Nem hiszem hogy jó a jelszó generáló, nem tud véletlen szerűen számsort alkotni csak egy algoritmus alapján. Akkor már inkább rátenyerelek párszor a billentyűzetre, az
Amúgy igen, fontos oldalakra egyedi jelszó kell ami ügye teljesen véletlenszerű.

(#5730) ΞΔGLΞ válasza #88470784 (#5727) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az erős jelszó egy dolog, a netflix (direkt) pöcsölése meg egy másik. Egy ekkora cég csinálja meg végre kétlépcsős azonosítást csesszék meg és problem solved.
Jah, hogy azzal nem szereznek új előfizetőket, mert a feltört fiók is (az egyik legnagyobb) reklám.

----------

(#5729) Ájvé
Pont a gmail-ben nem tárolnék így jelszavakat.

[ Szerkesztve ]

(#5731) Ájvé válasza ΞΔGLΞ (#5730) üzenetére


Ájvé
veterán

Gmailbe legalább van védelem , másrészt feltörik se biztos hogy piszkozatokat kezdik el nézegetni először, amúgy meg azonnal jelzi hogy szokatlan belépés történt, ez pedig nagy segítség, mert másképp még azt se tudnád hogy feltörték már.
Mondjuk Google eleve rakás jelszót megjegyezhet ha valaki úgy használja, nálam most néztem 140 jelszó van mentve. Így akkor már tök mindegy ha piszkozatba van még pár.

(#5732) kmarci25 válasza Ájvé (#5729) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Ha nem bízol benne akkor nem generálsz, hanem rátenyerelsz a billentyűzetre és azt mented el. A generátor csak egy könnyebbség.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5733) Ájvé válasza kmarci25 (#5732) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát igen, ezt mondom én is. Generátor valami alapján generálja, akkor már generálok én magamnak :)

(#5734) l.skywalker válasza Ájvé (#5733) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Véletlenszerű generátor. Pont ugyanazt, mint te. Csak még inkább "véletlen"

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5735) Ájvé válasza l.skywalker (#5734) üzenetére


Ájvé
veterán

Pont nem lehet véletlen, valamilyen algoritmus alapján működik, vagyis meghatározott módon generál, még te véletlenszerűen tényerelsz (kivéve ha tudatosan irányított módon próbálod). Szóval a generátor még kevésbé véletlen.

(#5736) l.skywalker válasza Ájvé (#5735) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Önmagadnak mondasz ellent. Csak azért mert egy számítógépes algoritmusról van szó, attól még pont annyira véletlenszerű mint a humanoid megoldás. Persze igazad is van, mert minden rendszertelenségben van rendszer is, tehát ha valakinek van hozzá türelme a kézzel csapkodásodban is meg tudja találni a mintát.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5737) norbertoth válasza erahurka (#5723) üzenetére


norbertoth
senior tag

Addig csak a téli tesztek oltják a szomjam :R Fantasztikus ahogy ezt megvalósítja a Netflix!

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#5738) chaosmonger válasza l.skywalker (#5736) üzenetére


chaosmonger
tag

Nem, ebben Ájvénak van igaza, a számítógépek rengeteg mindent tudnak, speciel véletlen számot/karaktert mondani azt nem. Ez elsőre talán furcsa, de ha jobban belegondolunk logikus. Nagy bonyolultságú és értékkészletében nagy szórású függvényeket használnak a véletlen számok imitálására. Ezzel persze nem mondom azt hogy nem biztonságos a program által generált jelszó, csak ez egy érdekes tény amibe nem szoktunk belegondolni. A kézi billentyűcsapkodás viszont valódi véletlen.

(#5739) #88470784 válasza ΞΔGLΞ (#5730) üzenetére


#88470784
törölt tag

Jah, hogy azzal nem szereznek új előfizetőket, mert a feltört fiók is (az egyik legnagyobb) reklám.

:DDD zsenialis, mindjárt jönnek a gyíkemberek

[ Szerkesztve ]

(#5740) ΞΔGLΞ válasza #88470784 (#5739) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Érdekes re...
Bár nem csodálkozom, a frankó "szakmailag elvarázsolt" hozzászólásaid után.

(#5741) Tuomas válasza ΞΔGLΞ (#5740) üzenetére


Tuomas
addikt

Úgy tudom, pl spotifynál sincs, szerintem az ilyen streaming-szolgáltatóknál nem divat, vagy nem tudom.. :D

[ Szerkesztve ]

We were here

(#5742) ΞΔGLΞ válasza Tuomas (#5741) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Spotify? Szerintem ott nem is tudják mi az a fióklopás...
De a Netflix-nél emiatt már rég lépni kellett volna, tele van a sztráda fióklopásos anyázások miatt.
Egyrészt a kétlépcsős azonosítással ez azonnal megszűnne, másrészt ha szembesülsz vele, akkor jön az idegeskedés és a további ezzel járó hercehurca, konkrétan ne rabolják már feleslegesen a felhasználó idejét, hogy emiatt bizonygassa, hogy ő "valódi" felhasználó.
Ez így ebben a formában 2020-ban elég gáz egy ilyen volumenű cégtől.

(#5743) Tuomas válasza ΞΔGLΞ (#5742) üzenetére


Tuomas
addikt

Ebben egyetértünk, alapvetőnek kellene lenni.

We were here

(#5744) #88470784 válasza ΞΔGLΞ (#5740) üzenetére


#88470784
törölt tag

Én se a tiéden, .. Törölve

[ Szerkesztve ]

(#5745) kmarci25


kmarci25
Topikgazda

Kerüljétek a személyeskedést kérlek, vagy (ha mindenképp szeretnétek) folytassátok privátban. Köszönöm!

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5746) #53667584 válasza ΞΔGLΞ (#5742) üzenetére


#53667584
törölt tag

Spotify-nál nem a fióklopás megy. Ott azt csinálják, hogy ugyanúgy bejutnak a fiókba mint a netflixnél, csak ott nem az accountot árulják, hanem 1-2€-ért betesznek valakihez family planba.
Igazából alapnak kellene lennie minden valamire való szolgáltatónál a 2FA-nek.

(#5747) Mike


Mike
veterán

sziasztok
arra hogy a netflix weboldala lefagyasztja a teljes gépet tudtok megoldást?
firefox 72.0.2

(#5748) rothfb válasza Mike (#5747) üzenetére


rothfb
veterán

Az biztos, hogy nem a Fox miatt történik. Nálam ugyanis működik úgy ahogy kell.

(#5749) kmarci25 válasza Mike (#5747) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Ilyet találtam korábbról.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5750) Luissimo válasza Mike (#5747) üzenetére


Luissimo
veterán

miért nem használod a hivatalos appon inkább ?
Ráadásul Ms böngészőn egészen jó felbontással szuperál :)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.