Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) _drk válasza RetepNyaraB (#6398) üzenetére


_drk
őstag

Keress valakit akivel közösbe fizeted. A 4 ezer az tényleg sok, ha csak pár dolgot nézel rajta.
Mondjuk én a második accom is tesómnak adtam a használt hűtőszekrényért, mert pénz nem akart kérni de erre ő is netflix függő lett. Első 1-2 hónapban nem is érdekelte, aztán már most néznek mindent.

Mondjuk én tavaly nyártól rengeteg fejlődést tapasztaltam. Egyre több tartalom és főleg magyar, már ami felkerül szinte mind kap legalább feliratot.

A filmekkel az a baj, hogy mindig az jut eszedbe ami persze hogy nincs fent. Sokkal érdemesebb azt nézni mi van fent és gyorsan rábökni valamire és nézni.

Ami tényleg hulladék még az az az ajánló algoritmus, én sokszor a keresőben találok rá gyöngyszemekre.

[ Szerkesztve ]

(#6402) l.skywalker válasza kmarci25 (#6400) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nálunk pont ezek miatt van csak az HBO Go állandóra, mert az azon futó tartalmakat fogyasztja a család teljes egészében, főleg angol tudás hiánya miatt.

De én sokkal jobban igénylek több legális forrásból elérhető tartalmat, így időnként előfizetek többre is. Egy kikötésem van, nem nézek meg úgy sorozatokat, hogy ne jelent volna meg az adott évad utolsó része és ebben a Netflix nagyon jó, hogy amint kijön egy sorozat már lehet is nézni az összes részét.

De más tartalomszolgáltatókra akkor fizetek elő, ha már kinéztem mindent máshol. És olyankor van, hogy le is mondom a másik szolgáltatást vagy nem újítom meg.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#6403) Tuomas válasza l.skywalker (#6402) üzenetére


Tuomas
addikt

"Egy kikötésem van, nem nézek meg úgy sorozatokat, hogy ne jelent volna meg az adott évad utolsó része és ebben a Netflix nagyon jó, hogy amint kijön egy sorozat már lehet is nézni az összes részét."

Én is ilyen vagyok, jobb szeretem egyben ledarálni, ha várni kell évadok között, akkor gyakran elvesztem a fonalat, főleg, ha mást is elkezdek közben nézni.
Viszont sajnos a Netflix is rászokóban van arra, hogy hetente ad le új részeket. Blacklistet, és a Better Call Sault is így adják már. :(

We were here

(#6404) _drk válasza Tuomas (#6403) üzenetére


_drk
őstag

De azok nem hivatalos netflix, csak veszik nem?

(#6405) Tuomas válasza _drk (#6404) üzenetére


Tuomas
addikt

Jogos, ott a pont!

We were here

(#6406) rdt89


rdt89
addikt

Minden nap angolra áll vissza a Netflix nyelve, pedig csak én használom a szolgáltatást egyedül és nem győzőm magyarra visszaállítani. Szerintetek lehetséges, hogy valaki visszafejtette a jelszót és a saját nyelvéhez állítgatja? Mindenesetre most megváltoztatom a jelszót, ha továbbra se lesz változás akkor hívom az ügyfélszolgálatot, feltéve, ha ez nem egy bug.

Nálatok is jelen van?

(#6407) devil-k válasza rdt89 (#6406) üzenetére


devil-k
nagyúr

Én nem tapasztaltam ilyen problémát.

- mozi bolondéria -

(#6408) #53667584 válasza rdt89 (#6406) üzenetére


#53667584
törölt tag

Nézd meg, hogy honnan használták az accountod.

(#6409) rdt89 válasza devil-k (#6407) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm szépen. :)

(#6408) nxferenc:
gmail-ra nem jött értesítés, hogy máshonnan bejelentkeztek volna, így változtattam egy olyan jelszót, amit még én is alig tudok megjegyezni. Amúgy nem bánnám használja a Netflixet csak ne állítsa el a nyelvet. :C :C :C

(#6410) zseko válasza _drk (#6397) üzenetére


zseko
veterán

Én meglennék nélküle is akár. De nincs kedvem már töltögetéssel, aránytartással, főképp tárolgatással valamint értelmes hang- és képminőségű kiadásra várással szarakodni. Magyar feliratra így is keresni kell, de legalább az angol egyből ott van, ha más nincs.
Egyébként is, mások legtöbbször csak piára többet elszórnak egy hétvégi bulis nap alatt, mint amennyibe nekem ez kerül.

HR24.hu

(#6411) Terapeuta válasza rdt89 (#6409) üzenetére


Terapeuta
őstag

Nálam az szokott lenni, hogy a TV app angol, közben a tableton, médiaboxon, pc-n működik a magyar (amire be van állítva).

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#6412) alratar


alratar
addikt

Sziasztok.
Az létezik, hogy a Windows kliensből nem látok minden filmet, ami valójában fent van?
Rákerestem a Sicariora és nem találja a kliens, holott én úgy tudom fent van.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#6413) rdt89 válasza Terapeuta (#6411) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm szépen a megosztott tapasztalatot! :R Mióta megváltoztattam a jelszót nem fordult elő ilyen probléma, de azóta még csak most taposom a 2ik napot. :)

(#6414) Sanyi.mTs válasza alratar (#6412) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

A nyelvi beállítás számíthat, ha magyarra van neked állítva, és ha nincs a filmhez még magyar felirat se, akkor nem listázza ki, még ha pontosan keresel rá.

(#6415) kmarci25 válasza alratar (#6412) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Ahogy már írták, most néztem meg, a Sicario magyar nyelvű profillal nem jelenik meg, mert se felirat, se szinkron nincs hozzá. Angolra állított profillal megjelenik, nézhető.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6416) alratar válasza Sanyi.mTs (#6414) üzenetére


alratar
addikt

És tényleg. Köszi. :R
Ámbár, elég szomorú, hogy a Sicarohóz nincs felirat. :((

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#6417) bl4ze


bl4ze
veterán

Tegnap este a legújabb rész a "Better Call Saul"-ból csak 1080p / 4mbps verzióban ment, nem a szokásos HDR/UHD.... :O

.:. bl4ze .:.

(#6418) _drk válasza bl4ze (#6417) üzenetére


_drk
őstag

Én most nem tudom mivan.
Van ami rendes minőségű, mondjuk saját sorozat, például Kingdomban semmit nem vettem észre.
Aztán tegnap filmeztünk és ocsmány volt, pixeles.

[ Szerkesztve ]

(#6419) bl4ze válasza _drk (#6418) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, tegnap a Bordertown egyik része is iszonyú pixeles, csúnya volt sötét részeknél :(
Egy gagyi HD rip feeling volt, ez 4000 HUF per hó áron nem kóser :Y

.:. bl4ze .:.

(#6420) norbertoth


norbertoth
senior tag

Kivi leszek hogy meghosszabbítja-e a Netflix ezt a bitrata csökkentést az egy hónap lejárta után vagyis hó végén, május elején...1 hónapra szólt elvileg a dolog. :U

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#6421) Jorus


Jorus
nagyúr

Valakinek ajánlat agyalós, misztikus, de nem thriller, horror sorozatra? The Stranger, The Sinner, Locke & Key, Dark 1-2 nagyon tetszettek, valami ilyesmiket keresnék továbbra is.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6422) szaki04 válasza Jorus (#6421) üzenetére


szaki04
senior tag

Black Mirror, Te ezek frankók!

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#6423) icemad válasza Jorus (#6421) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem pont ilyen, de szerintem a Lost in Space egész jó.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#6424) devil-k válasza szaki04 (#6422) üzenetére


devil-k
nagyúr

Zseniális! :K

- mozi bolondéria -

(#6425) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Várható vajon hogy a régebben feltett de se magyar felirattal se magyar szinkronnal álló filmeket kiegészítik hazai hanggal és felirattal? (Sok helyen román stb van,de magyar nincs)

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#6426) kmarci25 válasza GoTReX (#6425) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Nyilván várható, de ami igazán érdekes, hogy mikor. Erre meg szerintem senki nem fog tudni konkrét választ adni. Most mintha a szinkron is kevesebb lenne, ami érthető a járvány, meg a korlátozások miatt. A feliratokról is volt itt szó, hogy nem olyan egyszerű. Gondolom haladnak, nyilván előbb a friss húzónevekkel foglalkoznak, azzal lehet új előfizetőket szerezni, utána maradhat idő a régebbiekre.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6427) modflow


modflow
veterán

Március 20-tól volt érvényes a 30 napos sávszélesség lassítás, korlátozás?
Azaz mától minden újra a régi?

(#6428) devil-k válasza modflow (#6427) üzenetére


devil-k
nagyúr

Na, erre kiváncsi leszek. :D

- mozi bolondéria -

(#6429) modflow


modflow
veterán

Amúgy az egész a full hülyeség volt.
Láttatok statisztikát az ország net terheléséről?
Hagyjuk már, hogy ez mennyire volt szükséges. :)

(#6430) icemad válasza modflow (#6429) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kb az egész világon full felesleges volt.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#6431) Jorus válasza modflow (#6429) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nyilván egyfajta gesztus volt, hogy éreztessék a társadalmi felelősségvállalásuk fontosságát.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6432) GoTReX válasza kmarci25 (#6426) üzenetére


GoTReX
őstag

Igen, ahogy mondod. Amúgy tényleg egyszerűnek tűnik pl. egy ezer módon és képkockaszámra elkészített Jurassic Park felirat kipótlása, de nyilván mi nem tudhatjuk. :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#6433) peestike


peestike
senior tag

Ismét kiírta a tv film indításkor, hogy dolby vision. :)
Úgy tűnik helyreállt a rend.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#6434) norbertoth válasza modflow (#6427) üzenetére


norbertoth
senior tag

Nem Április 30-ig szólt a dolog?

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#6435) modflow válasza norbertoth (#6434) üzenetére


modflow
veterán

Én 30 napról tudtam, nem naptárhoz volt kötve.

(#6436) modflow válasza peestike (#6433) üzenetére


modflow
veterán

Nálam nem változott semmi sajnos.
4K HDR esetén továbbra is 9,15 Mbps a régi 15,25 helyett...

(#6437) blg válasza peestike (#6433) üzenetére


blg
senior tag

nem változott semmi. eddig is volt dolby vision, most is van. a sávszélesség továbbra is csökkentett, 4K esetén a korábbi 15,25 helyett 7,65 Mb/s

(#6438) bl4ze válasza blg (#6437) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen nálam is csak 7,65 Mb/s az UHD, 4K tartalom.

.:. bl4ze .:.

(#6439) pelenka35


pelenka35
őstag

Sziasztok
Hol tudom jelezni ,hogy azután is levontak a számlámról 1 havi díjat miután lemondtam a szolgáltatást 03.10 én le is járt az előfizetés ? (Ma pedig levonták a havi díjat) Köszönöm

Gamertag:Rob3rt75

(#6440) kmarci25 válasza pelenka35 (#6439) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Pl. chaten keresztül. Vagy hívás az app-on keresztül.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6441) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Az apjuk valagáért kell folyton variálni Netflixéknél a kezdőképernyővel?! Most pl. sikeresen eltűntették róla a "Continue watching" sávot (legalábbis nálam), de cserébe (szerintem) a korábbiaknál több kategóriában ajánlgatja az érdektelen néznivalókat – hogy miért nem képesek egy normális ajánló algoritmust írni, az mondjuk felfoghatatlan számomra... Vagy olyat ajánl, amit már láttam (ez az igazi WTF a számomra, hogy nem tudja megjegyezni, ha még külön "Watch it again" kategória is van), vagy olyat, ami nem érdekel. Ráadásul értékelni is szoktam, amit megnéztem, szóval végképp minden adott lenne "neki", hogy ne sötétben tapogatózzon.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6442) Jorus válasza bLaCkDoGoNe (#6441) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nekem tévén és weben sem változott, az első sor a my list, utána a continue watching, és minden más alattuk.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6443) bLaCkDoGoNe válasza Jorus (#6442) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Most nekem is visszaállt normálisra.
Az átvariált verzió úgy nézett ki, hogy legfölül a trending now rész volt, alatta egy ajánló, a toplista, utána meg a kategóriák. A my list meg a watch it again valahol az oldal közepén beszórva a kategóriák közé (ez sem túlzottan felhasználóbarát).
Tiszta UX katasztrófa volt. :)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6444) RetepNyaraB válasza bLaCkDoGoNe (#6441) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Igazából a k@rva annyának ajánlgat, legalább ki tudnám kapcsolni b+
Az értékelés meg semmit sem számít, egyáltalán nem tűnik úgy, hogy figyelembe venné. Mátmint azon kívül, hogy upoltam filmeket, amelyeket ismerek, láttam korábban, de nem ezen a fing streameren. Na azokat ajánlgatja :W

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6445) bLaCkDoGoNe válasza RetepNyaraB (#6444) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem nem lenne bajom vele, ha nem baromságokat ajánlana.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6446) bl4ze


bl4ze
veterán

Tudunk valamit, hogy mikor fog az UHD/4K bitráta visszaállni a normál 15mbps-re ?

.:. bl4ze .:.

(#6447) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy TV Appon hogyan tudok magyar nyelvű tartalomra keresni?

(#6448) #53667584 válasza castiels (#6447) üzenetére


#53667584
törölt tag

Keresőbe: audio in hungarian

(#6449) Luissimo válasza bl4ze (#6446) üzenetére


Luissimo
veterán

észre fogjuk venni ...
csak ez a biztos 😃

(#6450) castiels válasza #53667584 (#6448) üzenetére


castiels
addikt

:R

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.