Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-04 10:42:45

LOGOUT.hu

Hasznos információk, tanácsok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) Ndruu válasza Brian_RL (#4200) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

View all comments - ott a legrégebbi hozzászólásokkal kezdi, és többet is listáz ki egyszerre... A 14. hozzászólásban van.

Harrrr!!!!

(#4202) Brian_RL válasza Ndruu (#4201) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Köszönöm! Mostmár nekem is fog menni - legalábbis remélem :)

(#4203) Aladdin válasza Brian_RL (#4200) üzenetére


Aladdin
senior tag

Nyilván én sem olvastam végig mind a 3200 hsz-t, hanem használtam a böngésző keresés funkcióját a "song" szóra és láss csodát, ott volt :))

(#4204) csibor válasza Ndruu (#4194) üzenetére


csibor
őstag

Köszönöm,de nem.Dagadt fehér tag gitározik benne,és baromira punkos az átdolgozás,olyan 4-5 éve ment nagyjából.

(#4205) rien válasza csibor (#4204) üzenetére


rien
senior tag

Hát szárnyak nincsenek, de van két husi gitáros :D és Michael Jackson szám, hátha: Alien Ant Farm- Smooth Criminal

Még Madonna Like a virgin száma dereng valami punk verzióban ami pár éves lehet, de csak egyszer láttam a klippet nem emlékszem semmire, próbáltam keresni de nem találom.

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4206) csibor válasza rien (#4205) üzenetére


csibor
őstag

Ez az :R és beugrott a Madonna feldolgozásban hord szárnyakat a gitáros.

(#4207) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

A Megasztár egy nem régiben vetített adásában volt egy szám. Bencsik Tamara énekelte, valami Molitva a címe, vagy hasonló. Melyik részben volt ez?

Ennek az eredetije érdekelne.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4208) rien válasza 04ahgy (#4207) üzenetére


rien
senior tag

Marija Šerifovic - Molitva >> forrás amúgy én spec. nem ismertem de nagyon jó :K

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4209) Ndruu válasza 04ahgy (#4207) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

webcast


Katt

Harrrr!!!!

(#4210) 04ahgy válasza Ndruu (#4209) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek! :R

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4211) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Sajnos lehet nehézkes lesz, de remélem azért jutunk valamire. Én egy olyan zeneszámot keresek, amit tipikusan katonai videók/filmek aláfestéséhez szoktak használni. Kicsit olyan vidámabb hangvételű, olyan-olyan " na mi vagyunk a kemények" féle. Sajnos több nem jut eszembe. A dallama a fejemben lenne, ha nem ismerném a Lorditól a Hardrock Hallelujah-t, mert amikor mindig elkezdeném felidézni, a felénél annak az említett számnak a refrénje ugrik be, és ez bekavar.

Tudom hogy elég érdekes kérésnek tűnik, de máshova már nem tudok fordulni.

Előre is köszönöm

Hasek

Üdv. H

(#4212) rien válasza Hasek (#4211) üzenetére


rien
senior tag

tipp: When Johnny Comes Marching Home

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4213) Ndruu válasza rien (#4212) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nekem is ez ugrott be, csak kicsit más stílusban... :)
Blow The Spot

Harrrr!!!!

(#4214) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nem ezek azok sajnos :(

A szám amit keresek, az egy keményebb vonalú, rockos verzió(nem véresen, csak épp hangulatosan). Próbáltam én is keresgélni, de sehol sem találom. :(

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#4215) Brent


Brent
aktív tag

Nem tudja valaki, hogy melyik szám szólt a Celeb vagyok sz@rságban Pákó búcsú összefoglaló videója alatt ?

(#4216) rien válasza Hasek (#4214) üzenetére


rien
senior tag

Hát akkor még bepróbálnám az amerikai himnuszt :D meg a Captain Jack - Captain Jack első öt mp-jében is hallható kiképző dalt :D

De komolyra fordítva a szót esetleg konkrét film amiben hallottad?

Ndruu: :D :D jesszumpepi :DDD hát ezt kimaradhatott volna az életemből :DDD

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4217) Hasek válasza rien (#4216) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ejj... Sok helyen hallottam már, de konkrétan amire emlékszem is, a a youtube-n egy játékról készült videóban volt(Gears of War), de azt fél éve láttam, esélytelen hogy megtaláljuk... :(

kicsit mintha olyan ac/dc-s stílus lett volna, de az biztos, hogy nem attól a bandától. Többen énekeltek benne, többnyire egyszerre. Kicsit olyan vidámabb, de kemény vonalú.

Többet tényleg nem tudok felidézni belőle. Viszont nem baj hogyha nincs meg, majd csak összefutok vele egyszer, újra. :))

Valamint köszönöm az eddigi fáradozást. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#4218) Donkigyi


Donkigyi
újonc

Szevasztok zeneguruk!

A minap a rádióban hallottam egy regi számot. Valami "diszkós" lehetett mert egy "retro-rádión" szolt.
Nem tudom se az előadót se a címet de mintha azt énekelték volna a refrénben hogy:
"...how could we dance, how could we ......izéke ..." ennyit értettem de a "how could we" az biztos!!!!!!
A segítséget előre is köszönöm!
Üdvözlettel:

Donkigyi

(#4219) Ndruu válasza Donkigyi (#4218) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Midnight Oil - Beds are Burning

Persze van neki pár feldolgozása...

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#4220) qdak


qdak
addikt

ez minek a zenéje ? :B

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4221) Sunsetjoy válasza qdak (#4220) üzenetére


Sunsetjoy
tag

LOOOL... jó zene :)

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#4222) Kiskokó


Kiskokó
veterán

üdv mondajtok már olyan zenét léccci (ha lehet töltsétek is fel vhova) ami olyan stilusú mitn a Clint Mansel - Hope Overture (ami a requiem egy álomért filmbe is megy ) vagy olyasmi mitn a lacrimosa. szóval ilyen "halottas" feelingű zenéket keresek csangőhangnak köszi.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4223) qdak válasza Kiskokó (#4222) üzenetére


qdak
addikt

sztem a legjobb Clint Mansell - Lux Aeterna [link]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4224) rien válasza qdak (#4220) üzenetére


rien
senior tag

Hawaii Five O :) öhöm

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4225) qdak válasza rien (#4224) üzenetére


qdak
addikt

thx télleg de amadagaszkáron kiv minek volt ez zenéje még ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4226) rien válasza qdak (#4225) üzenetére


rien
senior tag

még mindig nem tudom :) ismerős és tuti nem a sorozatból, azt nem láttam soha, de talán valami rock and roll egyvelegből dereng aminek a klippjében valami nyuszi ugrált :D de tényleg nem tudom :)

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4227) Kiskokó válasza qdak (#4223) üzenetére


Kiskokó
veterán

ez az ez megvan nekem is ez a Hope Overture - clint manseltől leglábbis nekem iylen cimen van emg. na ilyen és hasonló zene kellene. vagy mint pl Mozart- lacrimoza requiem.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4228) qdak válasza rien (#4226) üzenetére


qdak
addikt

ink valami mese asszem cartoon network on volt anno 10 éve kb :B

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4229) rien válasza qdak (#4228) üzenetére


rien
senior tag

Azt nem ismerem :D amit én mondok egyveleget az ha jól emlékszem 90-es évek elejéről van (javában eurodance :) ).......híres egyveleg de nem tudom, nem ugrik be :( a klipp talán tengerparttal kezdődik és valami rajzolt nyuszi van az elején......ennyire emlékszem. Lehet nem ebben van a zene, de most ez ugrott be :F

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4230) qdak válasza rien (#4229) üzenetére


qdak
addikt

majd meglessz :D köszi

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4231) rien válasza qdak (#4230) üzenetére


rien
senior tag

oké, azért erősködöm a klippel, hátha beugrik valakinek, nem írok nevet (két tippem van :D ) de van egy-két megfejtő akik a megfejtéseik alapján saccolt korukból kifolyólag :) szerintem láthatták a klippet mint én :DDD

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4232) Ndruu válasza rien (#4231) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Party Animals - Hawaii Five-0 ?

qdak: azt hiszem a Scooby Doo-ban lehetett hallani ezt a Hawaii Five-O számot. Vag yaz előzetesében... Amikor szörfölnek (nem az interneten).

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#4233) rien válasza Ndruu (#4232) üzenetére


rien
senior tag

Nem :) tipikus rock & roll 70-80's talán az alap és nem is változtattak rajta csak egymás után pakolták vagy hogy mondjam :) de kezdek egyre biztosabb lenni benne :D hogy abban volt, azt lehet koppanok :) ........de ez Amikor szörfölnek (nem az interneten). :D

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4234) Donkigyi válasza Ndruu (#4219) üzenetére


Donkigyi
újonc

EEEZ az!!!!!
Nagyon köszönöm
:)) :C :R

(#4235) rien válasza rien (#4229) üzenetére


rien
senior tag

Megvan ez a büdös nyúl :DDD Jive Bunny & The Mastermixers és nem ebben van :D de nem volt még egy ilyesmi számuk, aminek a klippje valami tengerparttal kezdődött :) ?

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4236) qdak


qdak
addikt

köszönöm akkor jol rémlett h cartoon network XD

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4237) Brent


Brent
aktív tag

[link]

Valaki tudja hogy mi ennek a számnak címe ami ezalatt a vidi alatt megy ? Thx

(#4238) rien válasza Brent (#4237) üzenetére


rien
senior tag

Karl Wolf - Africa

szerk: számomra továbbra is nyitott a Hawaii Five O kérdés ha esetleg beugrik valakinek miben volt még, mert én tuti, hogy nem a Scobbyban láttam

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4239) Brent válasza rien (#4238) üzenetére


Brent
aktív tag

köszi :)

(#4240) Kiskokó válasza Kiskokó (#4227) üzenetére


Kiskokó
veterán

Várok még további ötleteket Halottas zenére :)
Illetve olyan zene érdekelen amiben a Mély hang ugy szól és olyan ütemben mintha szívdobbanások lennének.
kösszii

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4241) rien válasza Kiskokó (#4240) üzenetére


rien
senior tag

J.S Bach - Toccata and Fugue in D minor :D :D

Én filmek zenéi között keresgélnék, amiben drámai halál esetleg temetés van
pl. Braveheartból a Murron's Burial vagy a Schindler listája zenei anyag pl. vagy Firefly OST - The funeral?.... ilyesmikre gondolsz???

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4242) Psytróger válasza rien (#4235) üzenetére


Psytróger
tag

Nekem először a Szupercsapat, aztán meg a Rocky ugrott be... De a youtube-on nézegetve egyik sem az. Pedig tuti hallottam már valami old school filmben/sorozatban.

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#4243) Zola007 válasza Zola007 (#3927) üzenetére


Zola007
veterán

Hát másfél hónapra rá már meg is találtam:
"Volt 2-3 éve egy szám, amiben egy srác énekelt. A story a következő volt. Vett egy zongorát, de el kellett adni a zaciba, majd mikor rendbejött anyagilag, akkor romos állapotban visszavette a zálogházból és saját kezűleg újította fel."

[Daniel Powter - Free Loop]

Lehet, hogy nem a legpontosabban fogalmaztam meg, már kicsit régen láttam a klippet :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4244) z0d1AK


z0d1AK
veterán

mi a címe annak a zenének, ami a jackass - the movie elején szól, mikor a bevásárlókocsival száguldanak?
esetleg youtube link is jó lenne

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4245) gabesz8609


gabesz8609
újonc

Sziasztok.

légyszi segítsetek nem tudom egy szám címét. Annyit tudok hogy Samim-Heater című számához nagyon hasonlít, a tangóharmónikás rész csak pár hangban tér el attól. Új szám mostanában játszák a clubokban.

Előre is köszi.

(#4246) z0d1AK válasza gabesz8609 (#4245) üzenetére


z0d1AK
veterán

nem erre gondolsz:
Bucovina!!!! La buena!! Ian Oliver & Shantel

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4247) qdak válasza z0d1AK (#4244) üzenetére


qdak
addikt

Ennio Morricone - Ecstacy Of Gold ha erre gondolsz : linnkk

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4248) z0d1AK válasza qdak (#4247) üzenetére


z0d1AK
veterán

nem, ez a 2. rész eleje.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4249) qdak válasza z0d1AK (#4248) üzenetére


qdak
addikt

akor linkelj :U

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4250) z0d1AK válasza z0d1AK (#4248) üzenetére


z0d1AK
veterán

de azt hiszem, h ennek a segítségével meg is találtam az 1. rész zenéjét:D

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.