Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-04 10:42:45

LOGOUT.hu

Hasznos információk, tanácsok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) johnny82


johnny82
őstag

Van még egy zene, amit kb 10 éve hallottam utoljára és nem találom. Az alapzene az a Snap Rhythm is a dancer szám, vagyis ahogy az kezdődik, csak annál egy picivel talán gyorsabb, és beleszólnak, hogy: Oh, yeah! Már elég sok mixet letöltöttem, de nem találtam még meg eddig! Akinek van bármi ötlete, ne fojtsa magába! :DDD

(#4302) Hardboy


Hardboy
tag

Ismét szép estét...
Van még egy muszika, aminek nem tudom a címét, esetleg az eredetiének is elég lenne a címe...: [link]

A tegnapi muzsika, amit még mindig nem tudok: [link]

Válaszokat előre is köszönöm.

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#4303) rien válasza Hardboy (#4302) üzenetére


rien
senior tag

Az eredeti Besame Mucho sokan énekeleték, magyarul Szeretlek én a szám címe

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4304) Hardboy válasza rien (#4303) üzenetére


Hardboy
tag

Jaja, igen tényleg, meg is van a szám egy feldolgozása... ezért volt ismerős a dallam... Köszi.
A muzsika amit belinkeltem, a fentiekből kifolyólag, a következő: Don Air - Besame Mucho

[ Szerkesztve ]

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#4305) rien válasza johnny82 (#4301) üzenetére


rien
senior tag

Hát nem teljesen stimmel, de azt írtad bármi ötlet, hátha így Oh yeahzek benne :) mint a Yellow

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4306) rien válasza johnny82 (#4301) üzenetére


rien
senior tag

Poénból elkezdtem keresni, mert semmi nem derengett (nem is ismerem) de szerintem ő kell neked Max Deejay

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4307) Kiskokó válasza rien (#4300) üzenetére


Kiskokó
veterán

köszi a tippeket utánuk nézek :) :C

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4308) sanyixXx válasza sanyixXx (#4266) üzenetére


sanyixXx
senior tag

erre valaki valamit?
[link]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#4309) Kiskokó


Kiskokó
veterán

ÓÓ mit találtam hogy ez eddig nem jutot eszembe.
a Kedvenc elvont játékom zenéi
a fahrenheité.
[link]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4310) johnny82 válasza rien (#4306) üzenetére


johnny82
őstag

EZ AZ!!! A hideg kiráz, komolyan mondom. Én sehogy nem találtam. Minden tiszteletem a tiéd és millió THX!!! :C :C :C :R :R :R

(#4311) ChromeX


ChromeX
addikt

na a következö lenne a roxyn nyomják nem rég volt is, a szöveg részlet ennyit tok: from LA to Miami... egy csaj énekli remélem tudjátok

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#4312) Hardboy


Hardboy
tag

Itt egy újabb talány: [link]

A korábban belinkelt zenét sajna még mindig nem tudom:[link]

Köszi...

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#4313) rien válasza ChromeX (#4311) üzenetére


rien
senior tag

Dave Spoon, Harris & Obernik - Baditude

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4314) ABE


ABE
őstag

Hali Mindenki!

Állítólag ENNEK a számnak van egy magyar verziója is. Nem tudja véletlenül valaki, hogy ki az előadója, vagy mi a szám magyar címe? Kaptam egy tippet, hogy Korda György az elkövető, de nem találtam így se. :(

[ Szerkesztve ]

(#4315) Aladdin válasza ABE (#4314) üzenetére


Aladdin
senior tag

Itt az eredeti, de a Korda féle feldolgozást én sem találtam.:(

(#4316) ABE válasza Aladdin (#4315) üzenetére


ABE
őstag

Köszi, talán így könnyebb lesz megtalálni (bár nem biztos, hogy Korda az előadó). :K

(#4317) ottoarc válasza Hardboy (#4312) üzenetére


ottoarc
tag

Szia!

A zene amit keresel: Radiohead - Street Spirit

(#4318) opus93 válasza ottoarc (#4317) üzenetére


opus93
újonc

Nem tudja vaéaki ennek a számnak a címét?
Valami ilyesmi van benne h " I goes to go" vagy valami iylesmi!
Egy csaj énekli.
THX Hali!

(#4319) Hardboy válasza ottoarc (#4317) üzenetére


Hardboy
tag

Valóban, köszi a választ. :R

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#4320) qdak


qdak
addikt

mi ez a zene léci

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4321) ChromeX


ChromeX
addikt

na van egy uj talányom: a roxyn nyomják és egy részletem van belöle: i want you for me...
ez ismétlödik meg van egy fura ritmus is nem emlákszem pontosan hogy. csávo énekel, remélem tudjátok:)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#4322) szatocs


szatocs
őstag

Az új, korsi T-Mobile - os reklám zenéjének címét tudja valaki? (néztem youtube - on, volt már ugyanez a reklám ,más zenével is, az újabb kéne)

=== Szatocs ===

(#4323) szatocs válasza szatocs (#4322) üzenetére


szatocs
őstag

koris természetesen:)

=== Szatocs ===

(#4324) Ndruu válasza qdak (#4320) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Funkerman - Speed Up - fuj de h*nyadék a youtube minősége a lossless zene után...

Harrrr!!!!

(#4325) Ndruu válasza szatocs (#4322) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Jennifer Walt - Las Vegas-ra kell rákeresni. Én csak ilyen minőségben találtam meg, de "CD boltban" biztos megtalálható.

Harrrr!!!!

(#4326) qdak válasza Ndruu (#4324) üzenetére


qdak
addikt

köszi :R

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4327) szatocs válasza Ndruu (#4325) üzenetére


szatocs
őstag

Köszi szépen:R

=== Szatocs ===

(#4328) ottoarc


ottoarc
tag

A Skins első évad negyedik részében volt egy zene a végén, aminek a címére lenne szükségem. Ezzel lesz vége a résznek. Sajnos eltér a hivatalos oldalon közzétett soundtracktől. A szinkronos verzióban kicseréltek néhány zenét. Megpróbálom felrakni youtubra.

(#4329) hitman,


hitman,
őstag

Ezt tudja valaki?
12:33 és 12:48 között szól a háttérben!
[link]

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#4330) rien válasza hitman, (#4329) üzenetére


rien
senior tag

Robyn - With every heartbeat

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4331) hitman, válasza rien (#4330) üzenetére


hitman,
őstag

Szia Rien!

Még is ki fejtette volna meg ha nem te... :C :C :C
Köszönöm szépen már szó szerint ezredjére! :R :R :R

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#4332) tusi74


tusi74
őstag

Ennek tudja valaki az előadóját és címét? Katt ide!

(#4333) rien válasza hitman, (#4331) üzenetére


rien
senior tag

Szia :)

Szívesen :) tudod rád vagyok kattanva :D amúgy nagyon jó zenékkel volt megrakva ez a vidi :K

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4334) hitman, válasza rien (#4333) üzenetére


hitman,
őstag

Igen tudom! :DD
Tényleg jó szám volt szinte mind.

[ Szerkesztve ]

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#4335) Aladdin válasza tusi74 (#4332) üzenetére


Aladdin
senior tag

Strogoff - Russian Disco

(#4336) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Valami ilyesmire emlékszem:
A jajja jajjaj ajj perto ríko.

Ennyi. Stílusra kb. Gipsy Kings. Hangszer: leginkább gitárra emlékszem.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#4337) Pötyi válasza CYBERIA (#4336) üzenetére


Pötyi
őstag

Nem biztos, de talán ez?

Delhusa Gjon: Buzuki [link]

QNX is cool!

(#4338) CYBERIA válasza Pötyi (#4337) üzenetére


CYBERIA
őstag

Sajnos nem.
Olyan spanyolosra kell gondolni.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#4339) tusi74 válasza Aladdin (#4335) üzenetére


tusi74
őstag

Köszönöm :) :R

(#4340) rien válasza CYBERIA (#4336) üzenetére


rien
senior tag

Gyenge tipp: volt egy film a Salsa - ebben a stílusban a legjobb ost szerintem - ebben volt egy Puerto Rico című dal Bobby Caldwell-től ... de nincs fent youtube-on a dal, nem tudom linkelni, ha nem találod meg este felteszem. De itt egy másik szám a filmből a stílus hasonló Wilkins - Margarita

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4341) rien válasza CYBERIA (#4336) üzenetére


rien
senior tag

Na keresgéltem még a topikban mert emlékeztem volt már Puerto Rico. Ndruu fejtette ezt valakinek és ez kell neked valószínű Vaya Con Dios ebben van az ajjajjajajj. Amit mondtam abban nincs, azért írtam gyenge tippnek az valahogy úgy van, hogy Puerto Rico hold me tonight....

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4342) CYBERIA válasza rien (#4341) üzenetére


CYBERIA
őstag

Telitalálat!!! :)
Nagyon szépen köszönöm! :R

Ajjajajajjaj :DDD

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#4343) rien válasza CYBERIA (#4342) üzenetére


rien
senior tag

:D ajjajjjajjajjj

Amúgy megtaláltam a számot amire gondoltam a Salsából itt lesz ha esetleg valakit felcsigázott :DDD ;]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#4344) Dako18


Dako18
csendes tag

Sziasztok!

Ennek a számnak szeretném megtudni az előadóját/címét.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#4345) Kiskokó


Kiskokó
veterán

van ez a szám [link]
az érdekelne ohgy ez a szám csak igy létezik ? vagy a rap külön is van ? ami a saw theme mellet megy.. ?

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4346) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Tudtok nekem mondani még klasszikus hangszereléssl ellátott Rap zenéket ?
Mintpéldául a BlackAttack- Heartless.
köszii

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4347) Ndruu válasza Kiskokó (#4346) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

www.euro-rap.com-on nézz körbe. A Black Attack is az euro-rap korszakban alkotott, vannak még jópáran.

A Bone Crusher zene pedig csak ebben a formában létezik. A vokálok külön-külön számokban is előfordulnak, de a zene az csak ehhez a Saw Theme-hez készült.
A Lil Jon féle "vokál" rész az Lil Jon & The East Side Boyz - What U Gon' Do. A többi részben Bone Crusher, T.I. és talán még Fat Man Scoop tűnik fel.

Harrrr!!!!

(#4348) sanyixXx válasza sanyixXx (#4308) üzenetére


sanyixXx
senior tag

újabb kétségbeesett próba:

[link]

köszi

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#4349) qdak válasza sanyixXx (#4348) üzenetére


qdak
addikt

hogy jön ide az eladó bicikli? :F :F :F

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4350) sanyixXx válasza qdak (#4349) üzenetére


sanyixXx
senior tag

ehh....ezt csúnyán félrelinkeltem :DDD

itt a helyes:[link]

köszi:)

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.