Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Patrick76496 válasza Németh Péter (#700) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az tényleg nagyon jónak számít, de a te géped nagyságrendekkel jobb az enyémnél (ami szintén messze áll a gyengétől), plusz SSD-d is van. Az út eltűnéséről azt hallottam, hogy common nVidia bug, még komoylabb kártyákon is képes előjönni. Viszont most olvastam, hogy offline ez nincs, szóval lehet megpróbálom úgy.

Amúgy megvan a gépigény, game-debate szerint még mediumon is el kéne futnia 1080p-ben. Bár ez az eredmény nem túl releváns, mert a Mad Max-hez sincs meg a minimum VGA követelmény, mégis high beállításokon játszok vele 1080p 50-60 FPS-sel, de ez ugye a másik irányba téved... A gépem megtalálható a cuccaim között.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#702) Csapoati válasza Patrick76496 (#701) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az SSD nagyon sokat számít, nekem kb 1 perc az első betöltés (ami még mindig sok szerintem). GTX 960-on egyszer sem tűnt el az aszfalt nálam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#703) Maxtreme válasza Németh Péter (#700) üzenetére


Maxtreme
addikt

jah ilyesmit én sem tapasztaltam, bár tény hogy élből SSD-re telepítettem a játékot.
Egy lassú HDD is okozhat ilyen problémát.

szerk: hopp látom már írtátok az SSD-t.. :)

[ Szerkesztve ]

(#704) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Az is aki kitalálta hogy játékba kell ebbe a játékba ez a gymkama akármi... komolyan leültetném elég egy egész napra hogy tolja.

Egész jó játék lenne nélküle, még a menü kezelhetlenségét és az ujra nem indítható versenyeket is megbocsátanám.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#705) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Én is jól becummantottam...ez a trendi okostelefonon jön az üzi, hanghívás, viber, skype, tuggyatökömmi miatt. Kijátszottam a teljes játékot, jött a (Spoiler miatt nem írom ki) a végén, illetve a stáblista. Amatőr játékosként gondolom, hogy itt a story mód vége. Erre gondoltam, hogy maradt egy csomó lóvém, hát el baxom minden hülyeségre. Xar kocsit széttuningolni, stb. Kilépéskor nézem, hogy bakker, csak 88%-os a játék, pedig minden mütyürt összegyűjtöttem. Nézem a telefont, erre ott egy olvasatlan üzi jel. Bemegyek az üzenetek közé, erre ott meg már nincs jelölve, hogy van olvasatlanom. Mind1, mondom, akkor azért végig hallgatom őket. Erre az egyik lehallgatása után kiírja, hogy valami elit rész még vissza van. Na akkor kapcsoltam ki, mert se lóvé, se fejlesztett kocsi. Váááá. Kezdhetem gyűjtögetni megint a zsozsót, hogy vissza fejlesszem a jó kis beállított kocsimat, amit még megvenni sem tudok. Faxért kell így megcsinálni. Értem, hogy YOLO meg SWAG meg Z generáció állandóan a telefonját nézi, de akkor minek ment le a stáblista, hogy vége a játéknak. De bakker....

De legalább kiírtam magamból az ideget. :)

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#706) noblem1983 válasza laceszgamer (#704) üzenetére


noblem1983
senior tag

Megnyomod a tab-ot és ott megjelenik a restart race funkció

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#707) laceszgamer válasza noblem1983 (#706) üzenetére


laceszgamer
addikt

Komoly?:D

Én meg szívtam végig minden versenyt akkor is ha elején elveszett jóformán. :( :D
Ne ez fail volt részemről akkor.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#708) laceszgamer


laceszgamer
addikt

2 roadblockon átmenés hogy oldahto meg könynen? Negyed óráig szórakoztam a rendőrökel, 4 es körözöttséggel, de még véletlen sem jött egy úttorlasz se.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#709) Patrick76496 válasza Csapoati (#702) üzenetére


Patrick76496
őstag

Rendben, akkor lehet megpróbálom. Egy SSD elfér a laptopomban, remélem segít majd a játékon. Esetleg egy minimális FPS növekedésre lehet számítani?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#710) Csapoati válasza Patrick76496 (#709) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ugyan nem próbáltam HDD-ről, de az SSD inkább a töltési időnél segít, menet közben max akkor, ha valami terepet kell betölteni, akkor talán nem akad be. De az fps nem lesz tőle több.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#711) Patrick76496 válasza Csapoati (#710) üzenetére


Patrick76496
őstag

Értem, köszi a választ. Na mindegy, ha a föld nem fog többet eltűnni, akkor már jó lesz talán.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#712) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Eladásra meghirdetve.

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#713) laceszgamer válasza laceszgamer (#708) üzenetére


laceszgamer
addikt

Erre valakinek ötlet?
Minden más 100%, egyedül outlaw nem. :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#714) Németh Péter válasza laceszgamer (#713) üzenetére

Amikor én csináltam, akkor bizonyos körözöttség fölött megjelentek az útzárak az utakon, abból áttörve kettőt meglett ez. Menj ki a széles utakra és le lesznek zárva egy idő után.

(#715) laceszgamer válasza Németh Péter (#714) üzenetére


laceszgamer
addikt

Azzal próbálkoztam többször is. Kimentem autópályára, megvártam míg felment 4 esre és ott mentem folyamatosan, de 0 útzár, ráadásul még sokszor a rendőröket is úgy keleltt bevárnom.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#716) Németh Péter válasza laceszgamer (#715) üzenetére

Tekeregj egy kicsit ott, lesz ott útzár...

(#717) laceszgamer válasza Németh Péter (#716) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát más nem elsz akkor, addig emgyek míg nem pakolnak le kettőt. :D

Bár jó kis idő lesz gondolom mire az outlaw végére érek, az alig pár % mig a többi már 100%, de prestige modhoz meg kéne mind az 5. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#718) Viper26


Viper26
nagyúr

Vannak ezek az új versenyek online..speed run, vagy mi a neve.
Ilyenkor ha ki akarok lépni a következő előtt, azt hogyan tudom megtenni?
Nem lehet elhagyni a garázst, mert csak azt dobja fel, hogy akarok-e csatlakozni. :F

Pixel 7 | FR955

(#719) Németh Péter

33%-os leértékelés 3 napig az originen, 60 helyett 40 eur

https://www.origin.com/en-ie/store/buy/needforspeed/pc-download/base-game/standard-edition

(#720) laceszgamer válasza laceszgamer (#717) üzenetére


laceszgamer
addikt

Csak meglett a megoldás. :D
Autópályán mentem mindig, gondoltam ott a legegyszerűbb, meg ugye Most Wanted-ben anno mindig ott volt sok útlezárás, itt meg szépen a városba pakolnak csak :D

Prestige feloldva, asszem lesz még mit tenni. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#721) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Hali all, aki esetleg PS4-en tolja, az vegyen fel, jó lenne pár normális emberrel versenyezgetni. :)

PSN: RiDu008

(#722) MrTwister


MrTwister
őstag

Ha megveszem 2 példányban kisfiammal tudunk privátban egymás ellen játszani, versenyezni vagy csak ilyen bedob valahová enegem is meg őt is káoszmulti van? Milyen versenymódok vannak a multiban? :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#723) Joccc07


Joccc07
addikt

Sziasztok!

Valahonnan lehet letölteni demo/ trial verziót?

Szeretném megvenni de nem tudom, hogy futna-e a gépemen.
A gépigény szerint nem de volt már rá példa a történelemben, hogy megy egy játék gyengébb gépen is teljesen vállalható formában.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#724) MrTwister válasza Joccc07 (#723) üzenetére


MrTwister
őstag

Origin Acces 10 óra szabad játék, kb 4 €-ért. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#725) laceszgamer válasza Joccc07 (#723) üzenetére


laceszgamer
addikt

Procira érzékeny nagyon a játék elvileg, ha a proci van minimum alatt akkor valszeg gond lesz. Meg ugye itt elég fontos a stabil 30+ FPS, elég erőteljesen kihat az autók viselkedésére is elvileg, hogy mennyi az FPS.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#726) Joccc07 válasza laceszgamer (#725) üzenetére


Joccc07
addikt

Akkor meg se próbálom.
Köszönöm.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#727) ashiaor666


ashiaor666
csendes tag

Höjj népek!

Van olyan Magyar játékos, aki napi szinten, rendszeresen nyomatja a játékot? Ha igen felvenném (vagy ő vegyen engem) b-listára! (REXINFERNUM)

A speedlist-et kissé meguntam az agyatlan csiterek miatt, a jelenlegi b-listám meg igen csak inaktív, a jelenlegi (kb 50) emberkéből 2-3 bukkan csak fel néha! Nem ígérem, hogy pont akkor leszek mindig online amikor te (elég durván felborult az alvási ciklusom), de minden nap kb 5-10 órát tuti nyomatom! Nem ártana néha egy-egy krúzolás...

(#728) BRIKLY


BRIKLY
veterán

[link]
Ez igaz lehet? GTX 480-on valóban elmegy?

[ Szerkesztve ]

(#729) Csapoati válasza BRIKLY (#728) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Persze, 750Ti a minimum, de annál meg nem gyengébb a 480.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#730) BRIKLY válasza Csapoati (#729) üzenetére


BRIKLY
veterán

Na jó,de a 6970 se gyengébb,azzal mégsem megy. Elég erős lenne pedig nyilván..
NV oldalon nincs ilyen gubanc?

(#731) sunny84 válasza ashiaor666 (#727) üzenetére


sunny84
senior tag

szombaton veszem meg , most még a 10 órás van

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#732) Németh Péter válasza sunny84 (#731) üzenetére

Jól néz ki! :C

(#733) csonor


csonor
tag

Most hogy ingyenes gondoltam kipróbálom, hogy hogy viszi a gépem. A gép: i5-4670 (intel gyári hűtő), sapphire hd 7790 dual x oc, 8gb ram. A követelmények szerint lowon se menne... jó vicc. Megnéztem, hogy menni fog-e egyáltalán full ultra, full hd-n 15fps-sel. Láss csodát 40-50 fps :Y :DD :)). Vagy a kártya nagyon jó vagy a játék optimalizációja nagyon zsír (vagy mindkettő).

(#734) Viper26


Viper26
nagyúr

Huhh, jó rég el sem indítottam. :D

Pixel 7 | FR955

(#735) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Van egy eladóm xbox one-ra, lemez verzió, ha esetleg kell valakinek.

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#736) sunny84


sunny84
senior tag

üdv :R aki akar : SunnyHUN néven felvehet

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#737) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Sziasztok,
Origin-en 10óra trialt kipróbáltam, nem tűnik annyira rossznak a játék, dobozos árát viszont sokallom, cdgalaxis 10k, de máshol is a legolcsóbb usa-ból 8k-ért is.

Most 21-es szinten vagyok, e92 M3-al még 4 órám van a trialból de eddig tetszik a játék, lehet meg is venném, ezek a community-s cuccok mennyire jók ? (mármint vannak-e csalók stb.)

(#738) ToMM23


ToMM23
tag

Sziasztok! Az miért van,hogy a kormányt szépen be tudom állítani, de a gáz pedált már nem érzékeli a játék? A fék pedál bezzeg okés... Az összes többi játékban szépen működnek.. Van más is így ?

[ Szerkesztve ]

(#739) Vadasz1


Vadasz1
tag

Sziasztok egy kicsit elakadtam,
menekülni egy 5 perces hajsza alatt 200ph a feladat,pontosan mit jelent.ki elöl kell menekülnöm és mi az a 200ph.

(#740) SybenX válasza Vadasz1 (#739) üzenetére


SybenX
őstag

A rendőr elől kell menekülni 5 perc alatt vagy 5 percig(nem tudom már) és max 200 lóerős autóval.

(#741) Vadasz1 válasza SybenX (#740) üzenetére


Vadasz1
tag

Köszi igy már világos

(#742) Németh Péter válasza Vadasz1 (#739) üzenetére

Az hp, azaz horsepower, magyarul lóerő.

(#743) fasterware


fasterware
aktív tag

Sziasztok.
Tudja valaki, hogyan kell kilépni játék alól a főmenübe?, ha pl állítanék a grafon, mert mindig ctrl alt del - el zárom be a játékot és újraindítva tudom állítani a graft, viszont ennek nem ez a módja :), illetve ki lehet kapcsolni az aszfalton lévő nyilat valahol?, mert így nem az igazi.. Elég érthetetlen a menüje számomra, nekem amúgy tetszik a játék, csak lehetne némítani a telefont.

(#744) csonor válasza fasterware (#743) üzenetére


csonor
tag

controlleren a back gomb, billentyűzeten nem tudom. De az nfs network a főmenű...

(#745) noblem1983 válasza fasterware (#743) üzenetére


noblem1983
senior tag

Backspace gomb :)

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#746) Viper26 válasza noblem1983 (#745) üzenetére


Viper26
nagyúr

Azaz..amúgy én sem tudtam anno. :D

Pixel 7 | FR955

(#747) szami777


szami777
addikt

Hali, sikerült valakinek megoldania, hogy nem xbox360 kontrollerrel lehessen játszani pc-n, anno a rivals is megizzasztott, és ott sem tudtam megoldani, ahogy eddig itt sem. Tippek?

EA access keretein belül megkaptam a játékot, és nem is lenne rossz, de billentyűvel nem akarok autós játékot játszani.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#748) dombi81


dombi81
senior tag

Lenne egy kérdésem.. Muszáj mindig elautókázni egy bizonyos ponthoz, hogy elkezdhessem a versenyt? Nincs olyan lehetőség, választható opció, hogy szépen egymás után lehessen végigvezetni a meneteket?

(#749) Németh Péter válasza dombi81 (#748) üzenetére

Van. Ha ráállsz a pontra, akkor az egyik menüpont a teleport vagy valami hasonló.

(#750) dombi81 válasza Németh Péter (#749) üzenetére


dombi81
senior tag

Milyen "pontra" gondolsz? Akármelyik verseny bármely pontjára? Én ott nem találok teleportot.. :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.