Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) djculture válasza BRIKLY (#400) üzenetére


djculture
félisten

Lehet amúgy a win7 frissítésével van a bibi a Microsoft a win7-el már nem nagyon törődik... Már 1 éve is volt olyan hogy egy új játékot megvettem a steam-en és kézzel kellett minden féle hülyeséget feltenni hogy elinduljon. Az alapvető technikai támogatásának már több mint egy éve vége.

[ Szerkesztve ]

(#402) BRIKLY válasza djculture (#401) üzenetére


BRIKLY
veterán

Próbáltam win 10-en is. Fentebb a képeken pont az van.

[ Szerkesztve ]

(#403) djculture válasza BRIKLY (#402) üzenetére


djculture
félisten

Kezd már rémleni a battlefrontnál full képernyőnél ezt írta ki nekem is így ablakba nyomtam a monitor felbontásán úgy semmi baja nem volt:)

(#404) upc8823 válasza BRIKLY (#400) üzenetére


upc8823
tag

el is indul akkor max 15-25FPS

[ Szerkesztve ]

(#405) djculture válasza upc8823 (#404) üzenetére


djculture
félisten

francokat 1280*1024-ben simán volt 40 körül elsimítást kilőve az én ős öreg 5850-emen is.
Csak már mindenki burzsuj 4 k meg full hd high ultra high-ban gondolkozik, az alatt játszik valaki az nem is ember már...

[ Szerkesztve ]

(#406) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Eljött az idő, tolja már valaki? :) Nekem sajnos még munka van, de 3-tól indul a csapatás!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#407) MrTwister válasza Csapoati (#406) üzenetére


MrTwister
őstag

Egy klasszikust idézzek: "A fiúk a bányában dolgoznak...." :DD Meló,meló,meló! Majd este. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#408) Over567 válasza BRIKLY (#402) üzenetére


Over567
aktív tag

Origin játékpanelt kapcsold ki. Afterburner Fraps Steamoverlay ne fusson. Aztán próbáld meg.

Aki megvette és játszani fog vegyen fel originre ha szeretne.SirHedge néven futok. Köszi :)

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#409) .LnB válasza Csapoati (#406) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Első pár verseny után gondolkodtam, hogy írok neked privátot, hogy mi a jó k**** f***a ez?! :DDD De mostmár minden ok. Nyomom még egy kicsit és holnap szerintem írok egy rövid véleményt!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#410) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lenne egy kérdésem. Pár body elem, és teljes body kit, miért nem jelenik meg a kocsin? Ha megveszem akkor sem. Például a Subaru BRZ-n a Rocket Bunny Body kitek, se az 1.0 se a 2.0?! Ez bug, vagy a Season Pass részei?! Mert nem írja, hogy Season Pass kellene..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#411) Over567 válasza .LnB (#410) üzenetére


Over567
aktív tag

Ja ez elég érdekes nekem is volt ilyen. Várni kell olyan mintha le kellene töltenie a partokat.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#412) .LnB válasza Over567 (#411) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha ranyomok és varok akkor megjelenik? Azt írja, hogy korlátozott item.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#413) Over567 válasza .LnB (#412) üzenetére


Over567
aktív tag

Nem tudom mi van. RSX-re akartam rárakni ilyen fender partokat először tiszta négyzetesen jelent meg aztán levettem visszaraktam és jó lett.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#414) .LnB válasza Over567 (#413) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na megvan mi volt a baj. Leírom a megoldást hátha valakinél még előjön.
"blokkolta" más item a body kit-tet. Szóval le kell csupaszítani stock-ra a kocsit, és utána rátenni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#415) BRIKLY válasza Over567 (#408) üzenetére


BRIKLY
veterán

Már mindegy,mert a drága origin kéri,hogy fizessek 4 euró origin acces-t, miközben 1 hete fizettem.. :Y :W

(#416) Csapoati válasza BRIKLY (#415) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azt úgy hogy? Egyébként az irányításról még jobb a véleményem. a lomha Civic meg a Volvó kicsit öregurasan kanyarodott, de a felhúzott BMW M3 GTR E46 kegyetlenül jól megy, körbe lehet táncoltatni a seggét (de kontrolláltan!) a kanyarokban. Hihetetlen élvezetes kormánnyal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#417) orc88


orc88
őstag

Üdv!
Régen nagy NFS fan voltam, ez a játék is tetszene, de nem vagyok benne biztos, hogy megér 10-12 ezer forintot. A story mennyi idő kb? Ha vége, akkor mit lehet csinálni/van-e valami nagyobb cél? The Crew-al több órát is tudok kocsikázni, PvP-zni. Régi NFSekben a rendőrökkel is jól el lehetett szórakozni, de azt írják, hogy itt elég bugyuták.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#418) Over567 válasza orc88 (#417) üzenetére


Over567
aktív tag

Story elég rövid ahogy írták már máshol. Napi kihívások vannak gurulgatni lehet asszem multi úgy van hogy meghívhatsz mindenkit az adott lobbyból egy versenyre. Vannak challengek gondolom később lesz több is most pl Eddie-s U2-ből. Szerintem azt is le lehet zavarni hamar. Többet most hirtelen nem tudok aki játszott vele többet lehet tud jobbakat is. :)

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#419) mlinus válasza orc88 (#417) üzenetére


mlinus
őstag

8-10 óra a """"sztori"""". Annál nagyobb cél nincs. A multi része sajnos hacsak nem haverral tolod nagyon gyér, utólag raktak bele egy invite rendszert de annyira limitált az egész hogy nagyon ritkán fogsz idegen emberrel együtt versenyezni. A rendőrök borzalmasan lassúak és mindenen fennakadnak, nem is értem minek vannak a játékban.

Ez nem olyan mint a crew, miután vége a történetnek nincs igazából mit csinálni, max újrajátszani a versenyeket. DLC-ként jött az Eddie's challenge ami 15 kihívás, ez már a PC-s verzió része alapból, meg van (lesz? nem tudom hogy a PC-s verzióban benne van-e már) 5 db gyorsulási verseny.

[ Szerkesztve ]

(#420) orc88 válasza mlinus (#419) üzenetére


orc88
őstag

NFS és Far Cry Primal között vacillálok :) És hiába jött ez a reboot, valamiért azt érzem, hogy valami hiányzik még belőle... :( A "nem lesz fizetős DLC" rész viszont tetszik, ami a mai AAA játékoknál elég ritka...
Primal ugyan a játékmenetben nem hozott nagy áttörést, de mégis úgy érzem, hogy több időt tudnék benne eltölteni akár felfedezéssel is.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#421) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na kérem szépen.

NFS (2015 vagy 2016) :D

Első 20-30 perc játék utáni gondolataim:

-Mi az ******* ez?!
-Hogy néz ez ki?!
-*Miért ilyen halk ez?! (Erre majd kitérek)
-Miért ilyen elmosódott minden?!
-Melyik billentyűvel jutok a menübe?!
-Nincs menü?! (később -> ja de van)
-Ki osztotta ki ezeket az alap billentyűket?( egy fogyatékos?!) (még nem próbáltam ki kormánnyal)
-Miért nem kanyarodik?!
-Miért ekkorát kanyarodik?!
-Merre kell menni?!
-Miaz hogy nincs restart!?
-Idegesít ez a sok laza kis k*cs*g a videókban.

:D

Komolyan mondom azt se tudtam mi van. Leginkább a vezetési volt fura. Arra vártam, hogy olyan arcade lesz mint a The Crew. A The Crew meg jó, mert olyan mint a régi NFS-ek, amiket még szerettem.
De nem. Konkrétan annyira nem tudtam vezetni a kocsit, hogy az első pár feladatot nem, hogy nem nyertem meg, de utol se értem őket. :) Azok még nem versenyek voltak szerencsére. Csak ilyen menj ide, menj oda.
Aztán pici játék után kezdtem kapiskálni, hogy itt a keréknek van elfordulás szöge. Jó ez nekem fura egy arcade játéknál. :D És szép lassan belejöttem. Aztán nyomom a versenyt, telefon.. én meg pause-zni szerettem volna a futamot. Telefonálás után meg restartolni. Ezt megszokni fura lesz.. mert ugye nem lehet.
A grafika eszméletlen szép. Elsőre viszont nagyon szokatlan ez a fajta megjelenítés. Viszont baromi hangulatos! Könnyen el tudom képzelni, hogy valakinek ez nem fog bejönni. Viszont szerintem (nem gondoltam így elsőre, de) eszméletlen jó ez így. ÉS A ZENÉK!!! Hát igen, azért az NFS régen is erős volt ebben. De az első keményebb DnB megszólalásakor nem akartam hallani a szemem ja nem, fülemnek. Nem gondoltam volna, hogy ilyen keményebb (már-már technoid DnB-t) valaha játékban fogok hallgatni (Phace - Imbalanced). Itt már kezdtem azért mosolyogni. Aztán zúzok a városban erre a zenére...bemegyek egy alagútba és elhalkul a zene...kiérek belőle akkor meg felerősödik. Hangulatos. Bár logikát nem találtam benne. Gondolom a kipufogó hanghatásai miatt. És sok ilyen apró király dolog van ami hozzáad a hangulathoz. És bár az emlékek megkoptak, de ez az egész feeling nálam még a régi Undergroundokat is felülmúlja (aztán lehet nem, csak már rég volt).
A vezetés elsőre sz*r. Természetesen a három kocsi közül az egyetlen értelmeset, a BRZ-t választottam. Sokat javult a tuning hatására. De ha sokaknál valamin elfog bukni a játék akkor az az irányítás lesz. (Tartalomról még nem tudok nyilatkozni)
Az átvezető videók már nem az én korosztályomnak készültek úgy érzem. Pedig nem vagyok öreg. De ez így elég suttyó style. Nem baj megértem, az utcán rá tudok mutatni sok sok fiatalra, hogy "neki, neki, meg neki szól az új NFS" :D Elviselhető, és vannak jobb pillanatok (a szőke csaj) is az átvezetőkben. Mondjuk ezt még jobban elviselem mint a Vin Dízel "family, family is everithing" szövegét az FF filmekben. Szóval lehetne rosszabb is. :)

*Miért halk az egész játék?! Erre nem nagyon találtam magyarázatot. Zene, menü, minden. Van egy jól belőtt rendszerhangerőm ami fülessel mindig tökéletes nekem. De ez a game halk. Nem értem. Néztem a beállításokat de semmi.

Fura, hogy kell állítgatni a kocsikat Drift versenyre. Mondjuk megoldottam és megvettem az RX7-et, azt csak arra fogom használni. Az a wankel hang! :) Jó a kocsik hangja is.

Összességében tetszik. Nem bántam meg. A tartalom meg kérdéses persze, de van mellette most aktív játékom, és így elfér. Nem végigrohanni akarok rajta.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#422) csoli31 válasza .LnB (#421) üzenetére


csoli31
aktív tag

Backspace gomb a menü, tab a verseny újraindítása. ;)

[ Szerkesztve ]

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#423) .LnB válasza csoli31 (#422) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Tab az újdonság volt nekem! Köszi a segítséget! :D "Teljesen logikus mondjuk" :U :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#424) Tubi2 válasza .LnB (#421) üzenetére


Tubi2
senior tag

Köszi az elemzést!

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#425) Over567 válasza .LnB (#421) üzenetére


Over567
aktív tag

Hála én Xbone kontrollerrel játszok vele és azzal nagyon jó. Ghost alkotott a default billkombikkal de aki játszott a Rivals-al annak szerintem ez sem olyan idegen. :P Nekem is halkabb a játék mint a többi rejtély a köbön. Viszont szerintem itt okébb az irányítás mint a crew-ban valamiért számomra. Amikor az kijött emlékszem nem tudtam precízen kanyarodni bill-el és kiderült hogy lejjebb kell venni a steering sensitivity-t hogy lassabban kanyarodjon bill-nél is. Aztán már nem volt gond. Most már tudom hogy másabb de olyan trén fut hogy nem játszottam már legalább 4-5 hónapja vele. :I

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#426) A-Bag


A-Bag
tag

Sziasztok! Nem tudjátok miért kapok a menüben, illetve a játékban a playerek profiljánál "origin in game is not enabled" hibaüzenetet? Mit lehet ezzel kezdeni? A kliensben be van kapcsolva...

(#427) Over567 válasza A-Bag (#426) üzenetére


Over567
aktív tag

Most van valami baj az origin beépülő modullal. Nekem pl akkor is be van kapcsolva ha ki van kapcsolva. Próbálj leállítani minden ilyen beépülő modul-t mint pl a Steam Fraps Afterburner és próbáld meg utána hátha. :)

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#428) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Az Origines dolog hogy van most? Ha előfizetek akkor letölthetem a játékot pár órát játszani? Mert akkor annyit megérne a dolog.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#429) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Üdv!

Szerintetek át lehet konfigurálni a menüben a matricák finomabb mozgatása gombot? Sajnos nincs "End" gomb a laptopomon, és így elég nehéz mozgatni őket. :B Ha meg kikapcsolom a Num Lock-ot és azt az endet használnám, akkor nem működik.

Amúgy röviden annyit szeretnék most így mondani a játékról, hogy nekem nagyon tetszik, egyedül 2 bajom van vele. Az egyik az irányítás, nagyon nehéz kontrollálni az autókat. Olyan is van, hogy néha random oldalra ránt a kocsi egyenesben, szóval sokszor kiszámíthatatlan. Drift felé húztam a balanszot, a kanyarodás mértéke maxon van, a steering response pedig 70%-on kb a bal oldalt. De lehet csak megszokás és beállítás kérdése.

A másik gondom a játék optimalizálása. Ha már ennyit vártunk rá, hogy kijöjjön PC-re, szerintem igazán megcsinálhatták volna jobban. A GTA 5-höz képest (ott megérte a várakozást) sokkal rosszabb. Persze ott a grafika közel nincs ilyen jó. De pl a Mad Max grafikailag az NFS nyakában van, mégis sokkal jobban fut, stabilabb.
Egy ROG laptopom van (details in the description), de sokkal jobb teljesítményre számítottam a játéktól. Le kellett húznom a grafikát a lehető legkisebbre, a felbontást pedig 1600x900-ra (FullHD helyett). Az egy dolog, hogy még így is gyönyörű a játék, de ezek után sincs meg a stabil 50-60 FPS, mint a Mad Max-ben pl. Átlag 40-50, de sokszor hajlamos leesni 40 alá, de fel is szokott kúszni 60 felé.

Én ha EA Ghost lettem volna, több munkát fordítottam volna a játék optimalizálására, vagy legalább betettem volna néhány lehetőséget a grafika további csökkentésére. Mert ezen még bőven lehetne butítani, engem nem zavarna, ha picivel csúnyább a játék, csak legyen stabil az FPS.
Úgy hallottam lesznek update-ek (egyrészt ezért is vettem meg a játékot). Szerintetek van esély rá, hogy javítsanak még az optimalizáción?

Előre is köszönöm a válasz(oka)t! :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#430) Phobion válasza laceszgamer (#428) üzenetére


Phobion
őstag

Befizetsz 4 eurót és 10 órát játszhatsz a trial verzióval. Szerintem megéri, én ez alapján döntöttem, hogy megveszem, konkrétan az utolsó percig kijátszottam a trialt. Én X360 kontrollerrel játszottam, számomra tökéletes az irányítás. :)

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#431) A-Bag válasza Over567 (#427) üzenetére


A-Bag
tag

Tegnap éjjel egy külföldi fórumon olvastam, hogy a v-sync bezavarhat az origin-nek. Nyomtam egy v-sync off, majd on-t és működött az origin :) Nem tudom mi az összefüggés... Ma még nem próbáltam, de este ezzel a módszerrel jó lett :)

(#432) Over567 válasza Patrick76496 (#429) üzenetére


Over567
aktív tag

Grafikát lehet még egy konfig fájlban tovább állítgatni de nem mókoltam bele még csak olvastam róla.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#433) Over567 válasza A-Bag (#431) üzenetére


Over567
aktív tag

Örülök hogy megoldódott.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#434) orc88 válasza orc88 (#420) üzenetére


orc88
őstag

Oké, megadom magam, nem tudok dönteni :DDD :N
Előfizettem 1 hónap origin accessre, meglátjuk milyen... :K

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#435) Over567


Over567
aktív tag

Úgy látom a Legeds update is elég felemás ami PC-n van. Civicre nincsenek bent a partok az updateből. Remélem hamar felzárkóztatják azért. :I

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#436) Over567 válasza Over567 (#435) üzenetére


Over567
aktív tag

Kiderült hogy a Starter Civicre a DLC partjai nem voltak elérhetőek szóval vennem kellett egy újat a boltból. Na legalább megoldódott. :D

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#437) laceszgamer válasza Phobion (#430) üzenetére


laceszgamer
addikt

Akkor asszem én is megejtem. :) A trial az amúgy csak annyi hogy 10 órát lehet tolni, de másban enm korlátozott?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#438) orc88 válasza laceszgamer (#437) üzenetére


orc88
őstag

Én most tolom, semmi korláttal/butítással nem találkoztam :)

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#439) laceszgamer válasza orc88 (#438) üzenetére


laceszgamer
addikt

:D

Nem tudom EA-nak mi ebben az üzlet, de mindegy is, akkor egy hónapot veszek is. :D :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#440) Patrick76496 válasza Over567 (#432) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszi a választ! Megpróbálkoztam vele, de csak 2 olyan dolgot találtam, amit úgy véltem hogy biztonságosan bele lehet nyúlni. Sajna nem sokat segített.
- - - - - - - - - -
Közületek sikerült már valamelyikőtöknek túljutni Amy driftelős küldetésén a vége felé? Szuperautók ellen kell versenyezni, és a "csigákon" kell fel és ledriftelni a nagy hídról. Azt hiszem Remastered a küldi neve.
Rengetegszer próbáltam már, de egyszerűen nem megy. Nem elég, hogy alapból szűk a hely, de mivel még az összes többi versenyző is ott van, ezért nagyon nehéz normális driftet csinálni a kanyarokban... És ha ez nem lenne elég, néha még a rendőrök is blokkolják az utat.
Esetleg tudnátok rá valami tippet mondani? Ha nektek sikerült, milyen autóval csináltátok meg? Én a nagy kedvencemmel, a 180SX-szel próbálkozok, elég erős drift-orientált beállítással.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#441) orc88


orc88
őstag

Toltam nagyjából 3 órát 1 huzamban. :DD Az irányításhoz már hozzá lehetett szokni az előző 2-3 NFS-ből, a "story" a nullával egyenlő számomra, a tuningolás és a versenyek nehézsége rendben van, de az, hogy a búvalb@szott társak fél percenként csörögnek és azután kapsz missiont eléggé idegesített. A grafika jól néz ki. i5 3570 3.8ghz, HD7970-el a shadow-t és az effekteket kellett levennem ultráról high-ra hogy tartsa a 60FPSt 1080p-ben.
Összességében ellehet szórakozni a játékkal, de a teljes árát nekem nem éri meg.
Ez mind egyéni vélemény.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#442) ETOM válasza laceszgamer (#439) üzenetére


ETOM
addikt

Pénzt szednek azért amit régen ingyen adtak (demo) :D

(#443) Csapoati válasza ETOM (#442) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Annyi, hogy ez nem demo, a teljes játékkal játszhatsz 10 órát, nem mellesleg a többi játszható teljes játékot se feledjük az Origin Accessnél.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#444) ETOM válasza Csapoati (#443) üzenetére


ETOM
addikt

Ez igaz. Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy anyagilag biztos nagyon megéri nekik így is. :)

(#445) laceszgamer válasza Csapoati (#443) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az a 10 óra pont elég a fő sztorihoz elvileg. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#446) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megvettem tegnap a Nissan Skyline GT-R KPGC10-t. Nem lehet értelmesen kipozozni. :S Olyan gagyi kinézetú az összes optikai tuning alakatrész.. :/ Teljes body kit meg nincs rá ?! Az mi? El is adtam. Vagy GTR lesz vagy talán Nissan Silvia S15.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#447) A-Bag


A-Bag
tag

Én a Hoonicorn-ra gyúrok :) A Mustangot már megvettem, csak megcsinálni nincs pénz :D

(#448) Over567


Over567
aktív tag

Nekem most van az alap Civic meg egy Supra. Imádom őket. :DD Egyébként aki szeretne együtt krúzolni vagy hasonlók dobjon egy privátot vagy lökje be a nevét szívesen felvenném. :)

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#449) drmazsi


drmazsi
aktív tag

Üdv!

Valaki meg tudja mondani mekkora a térkép a játékban? Viszonyítva más játékokhoz? (Pl witcher 3 vagy GTA5, Mad max) Tudna egy képet idelinkelni?

Köszi!

Egyébként milyen a játék? Fő célok?

Don't hate the player, hate the game ...

(#450) laceszgamer válasza drmazsi (#449) üzenetére


laceszgamer
addikt

[térkép]

A mérete passz, de elvileg a Rivals 2x-ese. Az meg ha minden igaz 16*16 négyzetkilométer volt.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.