Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Bici válasza Apollo_21 (#899) üzenetére


Bici
félisten

ALT+ENTER kombó volt? (Magyar bill-en nem tudom, hogy melyik ALT. :B)
Ez egy alap windows fullscreen billentyű kombináció. Asszem már a DOS-on futó win3.1-ben is benne volt. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#902) Apollo_21 válasza Toxy (#900) üzenetére


Apollo_21
addikt

Nemfut semmi, amikor ráerőszakolnám mint más játékra a fullképet (alt+enter) villan feketén a kép majd visszajön ugyanaz hogy kicsibe mutatja:D
Olyan mintha az NFS nemtudná érzékelni a kijelzőt, sem felbontás ügyileg sem sehogy:D
Saját beállításaival sem változik semmi a játékba sem. Window mode on-off..semmi:D
Képrfissítés frekvenciát váltva se jobb-rosszabb.

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#903) Apollo_21


Apollo_21
addikt

[link]

Ezt produkálja a kicsike:)

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#904) LanyUs


LanyUs
senior tag

Tescoban 1600 Ft-ért kapható, ahol van még készleten ( Szekszárdon még volt reggel 1 db )

(#905) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah most jutottam el eddig a játékig.
pár kérdés.
Nehézséget nem lehet állítani?
Honnan tudom hogy megnyertem-e az adott versenyt? Mármint a térkép hogy jelzi azt nekem hogy azon az adott versenyen hanyadik volt?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#906) Marci112233 válasza Apollo_21 (#903) üzenetére


Marci112233
őstag

Nekem is van hogy kis ablakban indulna elfele, de ugye mikor indul megjelenik az asztalon is egy kis ikon formában. Nekem arra elég egyet rákattintani, és már teljes képernyőre is vált.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#907) Allien


Allien
veterán

Sziasztok! Régebben vettem a játékot, de egyik frissítés után nem indult a játék, wint kellett volna frissíteni, vagy mi. Most átváltottam win10-re, és az első bökkenő, hogy a garázsból kilépve az autó nem indul el, csak kipörög a kereke és füstöl. :B Próbáltam gamepaddal-, és nélküle is. Billel is ugyan ez a helyzet. :B Mi lehet a megoldás? :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#908) sunny84 válasza Allien (#907) üzenetére


sunny84
senior tag

Üdv , első körben a c dokumentumokból törölném az nfs mappát , abban vannak a beállítások stb marhaságok .. lehet az megoldja

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#909) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Üdv!

Dobozos változatban van meg a játék (PC) és meg szeretnék tőle válni, de most csak kérdezni szeretnék ezzel kapcsolatban, nem hirdetni.
Szükséges deaktiválni az accountomról a játékot Originen vagy valami egyéb hasonló intézkedés, vagy csak simán továbbadom és aki megveszi ugyan úgy tud vele játszani? Mert ugye a kód az én accountomhoz van aktiválva, viszont ha más is megpróbálná beírni, akkor nem tudom, hogy elfogadná-e.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#910) Németh Péter válasza Patrick76496 (#909) üzenetére

Nem tudod eladni, csak accounttal.

(#911) Patrick76496 válasza Németh Péter (#910) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszi a választ!

És átruházni sem lehet másik accountra vagy törölni az enyémről?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#912) Németh Péter válasza Patrick76496 (#911) üzenetére

El lehet rejteni, de mást nem lehet vele kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#913) Patrick76496 válasza Németh Péter (#912) üzenetére


Patrick76496
őstag

A supportnak sem érdemes akkor ezzel kapcsolatban írni?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#914) Németh Péter válasza Patrick76496 (#913) üzenetére

Mindig következetesen képviselik azt, hogy nem a játékot veszed meg, hanem a jogot, hogy játszhass vele. Ez a jog át nem ruházható. Az Origin használatával meg elfogadtad azt is, hogy semmit nem fogsz pénzzé tenni, ami az accountodon van, beleértve magát az accountot is. Szerintem engedd el ezt a dolgot.

(#915) Patrick76496 válasza Németh Péter (#914) üzenetére


Patrick76496
őstag

Rendben, köszönöm szépen a segítséget, akkor hagyom. Pedig szívfájdalom nélkül megváltam volna a játéktól még a progressel együtt is, ha lett volna valami lehetőség. :).
Amekkora hype volt körülötte anno kb annyira nagy csalódás volt számomra az egész sajnos. A Blackbox halála óta már nem olyan az NFS, mint régen volt. Szerencse, hogy azóta van Forza PC-re.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#916) hazafy


hazafy
csendes újonc

Sziasztok olyan problémám van a játékkal telepítem gyári lemez kód minden és elindul valameddig eljut vagy a kapcsolódás a szerverhez vagy már a menüben vagyok és indítom a játékot .. gondol egyet és kidob egy hibaüzenettel van amikor picit lehet játszani és közbe utána meg folyamatosan kidob ... valami javaslat ötlet tipp?
válaszotokat előre is köszönöm :)

(#917) Marci112233


Marci112233
őstag

Üdvözletem!

Beújítottam egy Thrustmaster T150RS kormány szettet. Na most megy, de érdekes dolgot produkál a kormány. Ilyet művel velem mint a videóban a DFGT-vel csak nálam nem folyamatos hanem szakaszos, de képes eltekerni a kezemből és nem bírom megfogni. [link]
Gondoltam rá hogy leveszem az FFB erősségét, de érdekel azon kívül van-e megoldás a problémára.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#918) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Hello, ps4-en indítanam a jatekot ps4-en, ahhoz ugye be kell jelentkezni az ea origins szerverbe.
Viszont a jelszót nem engedi beírni.
Az email cimet meg engedi beirni, de a jelszot mar nem.
(van ea origins accountom)

Ilyenkor mit lehet csinalni?

(#919) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok!
Megér 7,5 Eut a játék?

(#920) hhenry


hhenry
őstag

Megvettem óriási csalódás :(
KB mennyi idő a story?

(#921) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok,
A témában szereplő játék ugyanaz mint ez? Need For Speed 2016
Csak mert van hol 2015-öt, van hol 2016-ot írnak.. :F
Egyébként nagyon tetszik, csak nem tudom hogy mennyire futna jól a gépemen (i7-4790, GTX 750Ti 2GB, SSD, 24GB RAM, a videókártyára gondolok, mint szűk keresztmetszet). És potyára meg nem venném meg, elég drágán adják..

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#922) hhenry válasza TomMusic (#921) üzenetére


hhenry
őstag

Futnia kéne kb egy átlag 35 fpsel de droppolni fog

(#923) TomMusic válasza hhenry (#922) üzenetére


TomMusic
őstag

Hát az nem túl sok. Legalább FullHD, max beállítások mellett ad ilyen fpst?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#924) Csapoati válasza TomMusic (#923) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Biztos, hogy nem. Ha jól emlékszem, én egy 2 gigás GTX 960-nal játszottam vele anno és azért közel sem ment maxon azzal sem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#925) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! SOS segíség kéne

(#926) homerhamm


homerhamm
addikt

Ki lehet valahol kapcsolni, hogy ne online legyen a játék? Pl. hogy ha kimegyek a menübe addig szüneteljen a játék. Vagy ez is ilyen hülyén lett megoldva?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#927) I02S3F


I02S3F
őstag

Ps4-re most vettem meg kedvezményesen! Vágytam egy nfs játékra, csak eredeti árukon drágálottam. Most itt egy teljes nfs játék, ami a kedvenc undergroundra hajaz :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.