Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) .LnB válasza sirszevenap (#300) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem játszottam még vele, majd pc-n tervezem. De ez azt jelenti, hogy 10 óra alatt full szint és sztori befejezve? Mert az nagyon karcsú akkor...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#302) LeventeV válasza .LnB (#301) üzenetére


LeventeV
senior tag

Sajnos ez teljesen átlagosnak mondható a kategóriájában. Remélem összejön egy jó kis közösség akik miatt érdemes lesz visszajárni. S még jöhet tartalom is a játékhoz.

(#303) .LnB válasza LeventeV (#302) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja hát lehet, hogy átlagos. De ezért nem fogok fizetni. :) Vagyis nem biztos, majd még eldöntöm.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#304) barack1997


barack1997
senior tag

Nagyon nagy lelkesedéssel vártam a játékot, de az utolsó pár hétben meggondoltam magam, várok az előrendeléssel, majd csak később veszem meg. Ez olyan, mint a béta, csak fel lett oldva a szint korlát. A belváros hiánya, az extra idióta rendőrök (többesszámban mondom, mert van mikor kettő megy utánad, ha egyáltalán megy, nem pedig idétlenkedik, vagy lemarad). Mindenesetre pénteken kíváncsi leszek, hogy a végleges bolti verzió is olyan, mint az Early Access cucc. Ha igen, akkor ezt megint sikerült elcseszniük, pedig nagyon jónak indult. :F :W

[ Szerkesztve ]

(#305) front3r válasza barack1997 (#304) üzenetére


front3r
őstag

Áhh ez sokkal jobb, mint bármelyik NFS, ami az Underground-ok óta megjelent. Nálam a beta alapján vastagon az év autós játéka.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#306) barack1997 válasza front3r (#305) üzenetére


barack1997
senior tag

Nekem is tetszik, csak valahogy nem az igazi :(

(#307) Omli85 válasza .LnB (#303) üzenetére


Omli85
őstag

A 10 óra sztori jobb mint a nagy átlag, kivétel az rpg-k azok a történetre építenek logikus, hogy hosszabbak.
No de egy NFS esetén minek ide 30 órás kampány ? A legtöbb időt úgy is az autó csinosítására tuningolására és az időeredmények döntögetésébe fogja bele ölni az ember, no meg a multiba. Ezen a téren kell, hogy be tudja húzni az embert :DDD .

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#308) sirszevenap válasza Omli85 (#307) üzenetére


sirszevenap
őstag

Igen igen, de én a multi részét ezalatt a 10 óra alatt nem láttam egyszer sem. 6-an 7-en lézengünk a pályán de egymáshoz sok közünk nem volt...

Bankkártyával? Hát persze!

(#309) Omli85 válasza sirszevenap (#308) üzenetére


Omli85
őstag

Gondolom a város instanszolt nem lesz egyszerre x száz ember a városban, versenyeken lehet egymás ellen meccselni, legalábbis a béta alapján én ezt így vettem észre de különösebben nem figyeltem. A durván 10 óra sztori nekem special bőven elég, amit láttam bétában az hangulatos volt ha azt hozza végig akkor nem lesz gond.
Viszont a 10 óra alatt max szint az tényleg kicsit gyors, béta adatok alapján kicsit finomíthattak volna rajta de gondolom az volt az alap elképzelés, hogy a történet végigjátszásával érd el a max szintet és utána úgy is multi mókázni fogsz meg autókat pimpelni arra meg elég a pár random verseny.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#310) sirszevenap válasza Omli85 (#309) üzenetére


sirszevenap
őstag

Amúgy ja, nagyon hangulatos meg el lehet vele szórakozni. Akkor mondom úgy, hogy fél áron nem is gondolkodnék rajta! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#311) oriic válasza barack1997 (#306) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én pont emiatt mondtam vissza. Még a maradék 6 órámat letolom és ennyi volt. :(

Live-Die-Respawn

(#312) sirszevenap válasza oriic (#311) üzenetére


sirszevenap
őstag

Majd ha túl sok pénzem lesz akkor megveszem! :DDD Viszont az sw bf-re igenám ráfekszem! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#313) Omli85 válasza sirszevenap (#312) üzenetére


Omli85
őstag

Engem meg special az nem győzött meg, így nem is rendeltem elő. Szép meg jó de nekem az kevés, lebutított BF4 SW skinnel nekem csak ennyi jött át, szal max majd féláron :DDD

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#314) barack1997 válasza oriic (#311) üzenetére


barack1997
senior tag

Durva, hogy két év után nincs épkézláb autós játék PS4-re. :W Én megverték, de ne hiszem, hogy pénteken.

(#315) sirszevenap válasza Omli85 (#313) üzenetére


sirszevenap
őstag

Na látod, izlések és pofonok. Én PC-n bétáztam, eléggé átjött. Nekem ez inkább multi élmény mint az nfs. De amúgy nézek majd streameket, hátha valaki mutat nekem olyat amiért azonnal rákattanok megint. Pedig hidd el szinte remegve vártam , mert az underdgroundos korszakra emlékeztet... De úgy nem csak játék téren, hanem arra a szép időkre amik akkor voltak! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#316) Omli85 válasza sirszevenap (#315) üzenetére


Omli85
őstag

Pontosan, ahány ház annyi szokás :D.
BF esetén maga a játék rendben volt de nem éreztem az ezt meg kell venni hatást. NFS bétát meg kb le se tudtam tenni :DDD . Sajnos milyen áron dobálják ezeket most két game nem fér bele a költségvetésbe egy hónapban amúgy se szóval kivárok míg jóárasodik a BF ki tudja mi lesz itt még a megjelenéskor :D.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#317) LeventeV válasza barack1997 (#304) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ezeket fogják javítani a közlejövőben, nem írták pontosan, hogy mikor, szerintem Day 1 patch lesz belőle (holnap kiderül):

Wrap editor: lehessen másolni a festést egyik oldalról a másikra;
Progression: úgy REP mint pénz esetében, lassabb lesz az előrehaladás (launchra ígérték, valószínű day1 patch);
AI: javítanak a versenyzők viselkedésén (ezt is launchra ígérték, valószínű day 1 patch);

Nem mondtak konkrétumot, de minden jel arra mutat, hogy még lesz egy day 1 patch, mivel PS4 update history alapján csak a Wrap editorral készültek el a Goldig, így valószínűsíthető, hogy az EA Early Access-ben kiadott verzióhoz képest még lesznek finomhangolások.

Emellett ma hivatalosan is elismerték, hogy lesznek ingyenes DLC-k a játékhoz.
Facebook-on valaki rákérdezett, hogy érkeznek-e új autók, erre azt írta az NFS, hogy terveznek folyamatosan új contentet kiadni a játékhoz, de fizetős DLC nem lesz. Mivel nem az autó, hanem a tartalom szót használták, szerintem fog jönni még egy városrész, drag versenyekkel, és új autókkal. Ez az optimista véleményem. A pesszimista az, hogy csak napi-heti-havi challenge-k formájában fog jönni új "tartalom" a játékhoz.

(#318) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Itt most milyen rendszer lesz/van? Rivals vagy The Crew féle?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#319) sirszevenap válasza }{3@Đ$}{0ot (#318) üzenetére


sirszevenap
őstag

Inkább Rivals-re hajaz ez nekem.

Bankkártyával? Hát persze!

(#320) Omli85


Omli85
őstag

Össze kéne gyúrni a kettőt és kapnánk egy eléggé etalon cuccot :D

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#321) LeventeV


LeventeV
senior tag

Nagyon megosztó lett a játék a hivatalos orgánumok tesztjei alapján. 6.x és 8.x pontszámok vannak túlnyomórészt.

(#322) sirszevenap válasza LeventeV (#321) üzenetére


sirszevenap
őstag

Azzal szerintem vitatkozni nem érdemes, hogy az utóbbi idők legjobb NFS-e. De ugyebár ez nem volt nehéz.

Bankkártyával? Hát persze!

(#323) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Értékelések.

EGM – 7
GodisaGeek – 6.5
Eurogamer Italy [Italian] – 7
USGamer – 4.5/5
Gamespot – 8
Hobby Consolas [Spanish] – 77/100
IGN – 6.3
AttackoftheFanboy – 3/5
Post Arcade – 7

Sajnos 10 óra után el kell mondanom, hogy ez valóban ennyi. :( Nem rossz, jobb mint előző NFS, de még mindig nem az igazi.

Live-Die-Respawn

(#324) sirszevenap válasza oriic (#323) üzenetére


sirszevenap
őstag

Sose jó nekünk semmi! :DD

Bankkártyával? Hát persze!

(#325) barack1997 válasza oriic (#323) üzenetére


barack1997
senior tag

Akkor megis csak a BO3-at veszem meg először. Tovább kitart, ezt még majd megveszem olcsóbban, majd, ha lesz felesleges pénzem, aztán majd egy unalmas hétvégén kipörgetem :))

(#326) Phobion válasza oriic (#323) üzenetére


Phobion
őstag

az autók miatt én biztos több mint 10 órát fogok belefeccölni, pont nem izgat a "sztori" :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#327) Omli85


Omli85
őstag

Nem értem.. mit vártatok 50 órás kampányt vagy mit? Most komolyan ki az aki csak a story miatt vesz NFS-t? :D Egyik NFS sem volt több mint ez szal nem értem a probléma tárgyát :D.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#328) .LnB válasza Omli85 (#327) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak a magam nevében tudok nyilatkozni. De nekem a következő játékok vannak állandóan feltelepítve: Assetto Corsa, Project Cars, Dirt Rally, RaceRoom. Igaz ezek nem arcade játékok, de mindegyikbe több mint 10órát öltem. Ezek mellett régen természetesen én is szerettem a NFS Underground játékokat, és még párat. Kellemes kikapcsolódások voltak. De nagyon rég a NFS név egyenlő a szutyok jelzőkkel. Ezért ha be is jelentenek egy új címet szkeptikusan állok hozzá. Előzetesen ez a rész nagyon tetszik. De valami nagyot kell gurítaniuk, hogy ismét pénzt áldozzak egy NFS játékra. És a 10 órás játékidő nem túl biztató. Mélyről kell felküzdenie magát ennek a névnek, és azt hittem most akkor tényleg apait-anyait beleadnak, hogy sikerüljön visszakerülniük legalább a jó (nem is kiemelkedő) játékok közé. Nos az első beszámolók, értékelések alapján ez nem sikerült. Ezért én se biztos, hogy meg fogom venni.

szerk.:
Ja és, hogy majd a multiplayer opció biztosítja a játék szavatosságát? Kérdem én az ahol mindenki csak lökdösődik és semmi tisztelet, tiszta versenyzés nincs? Az nem túl szórakoztató, hogy az ember minden verseny előtt azért imádkozik, hogy értelmes emberekkel kerüljön össze.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#329) Omli85 válasza .LnB (#328) üzenetére


Omli85
őstag

Én is csak a saját véleményemet tudom leírni, én a bétába beletoltam jóval több mint 10 órát :D és nem untam meg pedig a bétában nem sok story volt. Ezért nem értem a béta után konkrétan ki mit várt ? A történet mindig csak egy kiegészítés volt az NFS-ben legalábbis számomra. Félre értés ne legyen én nem leszólni vagy beszólni szándékoztam azoknak akiknek nem tetszett, csak nem értem konkrétan mit is vártak a játéktól :). Főleg azért sem értem ezt a "csak 10 óra kampány" dolgot, hogy manapság a legtöbb játék ennél kevesebb játékidőt hoz kampány terén pár kivételtől eltekintve.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#330) sirszevenap válasza .LnB (#328) üzenetére


sirszevenap
őstag

Jó, hát ilyen tiszta versenyért aggódás mindenhol lehet. :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#331) Omli85 válasza sirszevenap (#330) üzenetére


Omli85
őstag

Tiszta versenyzés max szerintem össze szokott társaságban vagy kemény szabályzattal rendezett versenyeken van. Random online megmérettetéseken millióból ha egy esetben találkozik értelmes ellenfelekkel az ember. :(.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#332) TBT válasza oriic (#323) üzenetére


TBT
addikt

Metacritic-en sem áll túl fényesen!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#333) GEIL válasza Omli85 (#327) üzenetére


GEIL
addikt

Az összes Need 4 Speed játék megvan és végig is toltam mindet, nemis egyszer.

A mostani gépemen is fentvan:
Hot Pursuit II, Underground I, Most Wanted (2005), Carbon, Pro Street, Undercover és Most Wanted (2012)

Az első Most Wanted (2005) és Carbon is tetszett történetileg is...átvezető videók is passzoltak.....azokban az időkben nagyon ment ez a "hangulat".......bele lehetett tenni pár órát mindegyik részbe. :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#334) Omli85 válasza GEIL (#333) üzenetére


Omli85
őstag

Pontosan, a jó történet egy kis extra "fűszer" de nem addig tart a game amíg a story fut. Akinek addig tart annak egyszerű a képlet ez nem az ő műfaja. :)

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#335) front3r


front3r
őstag

Alig várom a csütörtök estét, a tesztek sem tudnak elriasztani!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#336) boogie84 válasza front3r (#335) üzenetére


boogie84
veterán

Mármint egy márciusi csütörtök estét? :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#337) Phobion válasza boogie84 (#336) üzenetére


Phobion
őstag

ott a pont :W :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#338) GEIL válasza boogie84 (#336) üzenetére


GEIL
addikt

:Y :W :Y Egy tömött buszon kapná el a hasmenés a fejlesztőcsapatot...hogy nemtudnak időre adaptálni egy játékot minden platformra......majd nagykegyesen megjelenik jövő márciusban, persze rá 1-2 hétre már jön majd a patch mert olyan bugos hogy én szégyenlem majd magam miattuk....addigra meg PS4 és XBOX one tulajok közül már páran unni is fogják....ehh..... :((( :DDD :((

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#339) sirszevenap válasza GEIL (#338) üzenetére


sirszevenap
őstag

Hát őőőő... szerintem ne vágj eret érte! :DDD Én nagyon rá voltam kattanva, EA Access keretein belül kaptam 10 órát ingyen és úgy döntöttem, hogy egyelőre nem veszem meg.

Bankkártyával? Hát persze!

(#340) GEIL válasza sirszevenap (#339) üzenetére


GEIL
addikt

Értem amit mondasz...de ez nálam olyan kérdés hogy kell..mert NFS :DD ....már youtube.on láttam pár videot...a játék elejétől kezdve...nekem bejön a hangulata...a garázs...olajszagú műhely...szerelő csaj...haverok...bandázás..a verdák....módosítások....stb stb......ezt olyan érzi át jobban aki ezt "élőben" is tapasztalta...vagy jelenleg is nyomja....mégha csak kicsiben is. :R ;] ...........( nekem sem gyári a Seat-om....) :))

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#341) front3r válasza GEIL (#340) üzenetére


front3r
őstag

Azért az én véleményem biztos megnyugtat téged: Én a bétát toltam, de ennyire még nem jött át sohasem játékból a badass, underground élmény, mint ebből! Majdnem folyt rólam a víz, annyira elkapott az élmény, a kanyarokban az autóval együtt dőlöngéltem én is!!! A zene elengedhetetlen a hangulathoz, nekem 80%-ban bejött a lista. Nem olyan mint a régi Undergroundokban, de a mai modern kornak megfelel, de mégis nagyon jó vezetés mellé, az élmény fokozásához.
Én ezt várom egy autós játéktól, nekem ez ezt meg tudta adni! Holnap elvileg meg is érkezik a játékom.

Az eddigi NFS-eket skippeltem, de ez érdekelt, mert tényleg a régi Underground hangulatot akarják visszahozni.

GEIL: Jobban is teszed hogy jövőre(gondolom PC-re veszed), mert jelenleg pl. a PS-hez való Logitech kormányt ez a játék biza NEM támogatja(redditen olvastam). Valószínű amúgy később bekerül a támogatás, de látszik, hogy elsősorban a játékot kontrollerhez készítették el. De mivel minden frissítés a játékhoz ingyen érkezik, így nem kell aggódni sem.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#342) GEIL válasza front3r (#341) üzenetére


GEIL
addikt

Ejj...jól hangzik... :C ....42"-os LG FullHD tv-n fogom majd nyomni kormánnyal, pedállal, váltóval.... ;] :U :R

(...jövőre.... :((( )

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#343) sirszevenap válasza GEIL (#340) üzenetére


sirszevenap
őstag

De legalabb neked is seat-od van! :U :R rettento auto b*zi vagyok, elhiheted. Tenyleg bejovosek a videok , de valhogy élesbe megis kimerult egyelore nekem ez alatt a 10 ora alatt. Termeszetesen a garazsba rengeteget eltoltenek. Meglatjuk.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#344) Omli85 válasza front3r (#341) üzenetére


Omli85
őstag

Csatlakozok az előttem szólóhoz, 2 óra alvással ma nagyon hosszú műszaknak nézek elébe :DDD. Teljesen véletlenül pont ébren voltam még mikor lejárt a vissza számlálás, így akkor már csak csak elindítottam "csak egy verseny"... :D.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#345) zsolthee válasza oriic (#253) üzenetére


zsolthee
senior tag

Csak azt nem értem, hogy a
Scion FR-S - SUBARU BRZ Premium - Toyota GT86
triónak mi értelme?
2 másik kocsi elől vette csak el a helyet... :(((

Akik játszottak már vele:
Egy "gyengébb", kezdeti autó maxra tuningolásával végig lehet vinni a játékot vagy "rá vagyunk kényszerítve" egy újabb-erősebb verda megvásárlására? A csekély garázshely miatt az elsőre gondolnék..

[ Szerkesztve ]

(#346) LeventeV válasza front3r (#341) üzenetére


LeventeV
senior tag

Osztom a véleményed. Nekem is nagyon bejön a játék, már kb 10-12 órát öltem bele. Most vagyok 37-es szinten, a sztorinak meg kb az egyharmada van még hátra.

@zsolthee: végig lehet vinni egy sima kituningolt autóval is. Úgy vettem észre, hogy a te autódhoz igazítja az ellenfelek autóit is.

(#347) sirszevenap válasza zsolthee (#345) üzenetére


sirszevenap
őstag

Azt tudom, hogy van olyan verseny, ahova nem enged bizonyos max speed alatt. Viszont nem tudom, hogy kezdeti kocsival el lehet e azt érni, mivel mikor odaértem már ferrarim volt kifullozva! :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#348) Omli85 válasza zsolthee (#345) üzenetére


Omli85
őstag

Én azt vettem észre, hogy bár gyengébb autókra több a tuning alkatrész de ugye ott alacsonyabb teljesítményről indul az autó így ott ezért van több lépcső. Az erősebb autókhoz kevesebb a teljesítmény növelő alkatrész de végeredményben kb ugyan ott vagy. Ettől függetlenül lehet, hogy egyszerűbb egy erősebb autót venni és arra aggatni pár fejlesztést de én nem így csinálom :D.
Az első adandó alkalommal eladtam a kezdésnél választható autót és vettem egy AE86-ot és azzal csapatom, ha valahol elakadnék akkor rágyúrok kicsit és fejlesztek rajta. Eddig nem volt gond szóval elképzelhetőnek tartom, hogy simán hozhatóak a versenyek egy szét tuningolt olcsóbb autóval is max kicsit több játkidővel. Mondjuk pont nem is szempont nálam, hogy minél hamarabb végigérjek a történeten 5+ óra játékidővel alig haladtam valamit a storyban inkább egymás eredményeit javítgatjuk az ismerősökkel :D.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#349) stvnppp


stvnppp
senior tag

Tegnap én is beruháztam rá, és toltam bele ~ 6 órát. Szerintem nagyon jó játék, bár nálam erős a nosztalgiafaktor, mert az Undergroundokon és az első Most Wanteden nőttem fel.

Ami nekem így furcsa, az az autólista. Szerintetek fog ez még dlc-k formájában bővülni, vagy ez már végleges. Kicsit ilyen Speedhunters utánérzés a játék, mintha az elmúlt hónapok ott megjelent cikkei alapján válogatták volna ki az autókat. Ott is volt tuning 458 Italia meg F40, illetve akad Lambo is. De ugyanakkor azt nem értem, hogy hogyan fért be az F40 egy tuningolós játékba, és egy újabb Z Nissan nem. (350z és 370z)

Mintha olvastam volna valahol, hogy jönnek még hozzá (ingyenes) tartalmak, úgyhogy még reménykedek.

(#350) Omli85 válasza stvnppp (#349) üzenetére


Omli85
őstag

Fizetős DLC-k nem lesznek legalábbis eddig ezt mondták. Ingyenes tartalombővítés lesz patchek formájában, arról viszont semmi konkrét infó nincs, hogy ez mit takar :).

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.