Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom

Hozzászólások

(#1301) Chosen One válasza Goll-r (#1300) üzenetére


Chosen One
csendes tag

Unalmas hogy egy nap 20-szor megszakad a kapcsolat! Most is játszom haverral neten nyerésre állok erre megszakad a kapcsolat! ***

[ Módosította: Thrawn ]

(#1302) tibicce


tibicce
csendes tag

boldog uj evet mindenkinek :], itt aztan vannak velemenyek mi a baj baranykaim? :]

tibicce

(#1303) pityeszka válasza tibicce (#1302) üzenetére


pityeszka
őstag

Neked is! :) Rég nem jártál erre!
Látod milyen sokan panaszkodnak. :D Biztos nincs meg nekik a 20Mbit!

Kérdés: akik új szerződést kötöttek, hogy kicsit kevesebb legyen az ár, azoknak is emelnek? :U

Kíváncsi vagyok milyen lesz a net a közeljövőben mert rég nem játszottam online és jön a MF2! :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1304) tibicce válasza pityeszka (#1303) üzenetére


tibicce
csendes tag

en ugy tom hogy akik alafirkantottak azok emelt csomagok kozul valaszthattak...

megoldjuk technikailag rovid idon belul hogy mindenkinek menjen normalisan maximumon jo pingekkel de nem is baj hogy irjatok legalabb latom hol vannak godok.

ip-ket nem irnatok hozza pls :].

tibicce

(#1305) pityeszka válasza tibicce (#1304) üzenetére


pityeszka
őstag

Én ugyanazon csomagért írtam alá +1yeart! :U

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1306) Nyiscsák válasza pityeszka (#1305) üzenetére


Nyiscsák
aktív tag

De nem kevesebbet fizetsz ugyanazon csomagért?

Én is ma reggel írtam alá +1 évet de 1600-al kevesebbet fizetek ugyanazért a csomagért!

[ Szerkesztve ]

(#1307) pityeszka válasza Nyiscsák (#1306) üzenetére


pityeszka
őstag

De persze csak gondoltam megkérdem, hogy így is emelnek-e?! :D

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1308) Goll-r válasza tibicce (#1304) üzenetére


Goll-r
tag

Nekem nem kell max, csak a kapcsolat ne akadozzon. :(
Én nem sűrven szoktam a max letöltésért sírni, inkább a ping miatt, de most meg ez a kapcsolat szakadozás vagy mi a fene az ami gondot okoz.

IP címem
193.68.63.65

Kössz!

[ Szerkesztve ]

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#1309) pityeszka válasza Goll-r (#1308) üzenetére


pityeszka
őstag

Nekem meg egy kis UP kéne!Kevés ez a 384.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1310) tibicce válasza Goll-r (#1308) üzenetére


tibicce
csendes tag

hm telepitesi naplon levo cim mi?
192.168....?

tibicce

(#1311) tibicce


tibicce
csendes tag

mindenkit megemeltunk...

tibicce

(#1312) pityeszka válasza tibicce (#1311) üzenetére


pityeszka
őstag

Nekem uploadot küldjél jó sokat! :)

Golli adatlapján Debrecen van azt figyelted?

[ Szerkesztve ]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1313) pityeszka


pityeszka
őstag

Most nem az igazi.

link

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1314) pityeszka


pityeszka
őstag

Mmm.... :(

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1315) tamasr válasza Chosen One (#1301) üzenetére


tamasr
csendes tag

Sziasztok sorstársaim!
Nálam a gond szeptember 16.-ától áll fent.
6M-es csomagom van bruttó 6400 ft-ért. Ez a net imitt, amott éri el a 4 M-et, pingek hétvégén és esténként 100 fölött vannak, csomagvesztés 40% körül.
November 2-3.-án a net beállt 9M-re , de a kezdeti öröm hamar elmult , most megint ugyanolyan mint azelött(hulladék). Kérdezném, mikor várható ebben megoldás, ha 2 napig megy aztán minden a régi, hol marad a 15 M ra emelés, vagy ezt csak azok kapják akik ujszerződést kötnek? A többi "hüséges" előfizető meg levan tolyva?????
IP:193.68.43.3 :W :W :W :W :W :W

(#1316) Chosen One


Chosen One
csendes tag

Ne félj nem csak neked szar! Mondjuk most megemelték nekem is de biztos vagyok benne hogy pár nap és újra a régi lesz! :(

(#1317) tamasr válasza Chosen One (#1316) üzenetére


tamasr
csendes tag

Ésmég mindig vannak uj belépők...........
Na ez az elszomorító xD
T-Home-nál lejár az 1 évem és jöhet a B-Tel : 3
in1
:Y :Y

(#1318) Chosen One válasza tamasr (#1317) üzenetére


Chosen One
csendes tag

Fasza ma egész nap szakadozik! Mondom beírok már hogy mekkora szar ez a NARACOM!
30 perc alatt 10-szer szakadt meg, lol vicces nem?

[ Szerkesztve ]

(#1319) forrest85 válasza Chosen One (#1318) üzenetére


forrest85
senior tag

aha :W

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#1320) pityeszka


pityeszka
őstag

Nálam is akad, laggol, szaggat ...most.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1321) tamasr válasza pityeszka (#1320) üzenetére


tamasr
csendes tag

Nálam most ilyen:
[URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/623377427.png[/URL]
http://www.speedtest.net/result/623377427.png
[URL=http://www.pingtest.net][IMG]http://www.pingtest.net/result/3409435.png[/URL]
http://www.pingtest.net/result/3409435.png

(#1322) pityeszka


pityeszka
őstag

Milyen jól jönne egy kis UL mostanában.Nem értem, hogy 6Mbit mellé miért csak 384kbps jár.Szerintem 1.5Mbit jobban mutatna!

[ Szerkesztve ]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1323) pityeszka


pityeszka
őstag

Nem értem ezt a netet.Pingem tök fa**a, de elkezdek mérni egy sebességet alig indul el és úgy felugrik 20mbit-re, hogy már le is mérte.Laggol mint állat.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1324) kgbrg


kgbrg
tag

Ilyen csomagokat kellene a naracomnak is osztogatni:

40 megát ugyse használja ki senki de egy 5 megás feltöltés sokaknak jól jönne.

[ Szerkesztve ]

(#1325) pityeszka válasza kgbrg (#1324) üzenetére


pityeszka
őstag

De jó lenne...

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1326) Taki21


Taki21
csendes tag

Sziasztok.Lejárt a hűségem még január végén de most már aztán betelt a pohár és szerintem le fogom mondani mert én ezzel a szolgáltatóval 20 perces hűségnyilakozatot sem mernék aláírni nem hogy 1 évet megint 2 év alatt rengeteg bajom volt vele az a legszánalmasabb tőlük hogy semmi feltöltési sebesség nincs ami van az egyszerűen nevetséges.A 6 mbit/sec mellé 384 kbit/sec van rendelve ez szánalmas na mind1 inkább áttérek lehet thome ra 5 mbit le és 0.5 mbit feltöltés igaz 5600 ft 1 év hűséggel de egy ismerősömnek 3 hónapja az van és egyzser nem volt gondja még vele.Ti hogy vagytok ezzel?
További szép napot!

(#1327) tibike1978


tibike1978
csendes tag

Sziasztok!
Ez a Naracom egy nagy rakás szar.
Amióta csomagot váltottam olyan szar lett a netem, hogy szinte idegesítő a netezés.15M helyett 2.5 - 5M között ingadozi és állandóan szaggat. Ráadásul olyan szemét a szerződés, hogy nem lehet lelépni, mert többe kerül, mint ha kifizetnéd a hűségidő végéig. De van egy ellenszer. Ha elég sokan kitartóan és nagy sávszélességgel terheljük a szervereket, nem fogják tudni a garantált sávszélességet biztosítani. Ez a részükről szerződésszegés és ekkor felmondható a hűségidős szerződés is, ha mégis találnak valami kibúvót akkor fel lehet őket jelenteni a Nemzeti Hírközlési Hivatalnál akik élvezettel nyúzzák le a bőrüket. Minimum több százezres vagy milliós büntit is kiszabhatnak ami nagyon rosszul esik, s ha nem akarnak sok-sok büntit akkor jobb ha rendbe rakják a szolgáltatást.
Úgy hogy letöltés ezerrel éjjel nappal.
Üdv !
Tibi

(#1328) sityu023


sityu023
csendes tag

Nekem a héten fogják bekötni, (Petneháza) itt a templom toronyban van az adó antenna és sok ismerősömnek is van mindenkinek jól megy a net néha kisebb szakadozások vannak de nagyon ritka, bár az is igaz hogy mindenkinek nagyon jó a rálátása az antennára pl.: ha én kinézek az ablakon kb. 300 méterre van tőlem úgyhogy nekem jó lessz. A naracommal az a baj hogy nem jók az antennáik ha nincs jó rálátás az antenára akkor valóban s*ar. AZ a lényeg hogy nekem jó lessz! :D :D :D

(#1329) sityu023


sityu023
csendes tag

Ez egy E-pontról (közösségi hely)
[URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/646427550.png[/URL]

(#1330) sityu023 válasza sityu023 (#1329) üzenetére


sityu023
csendes tag

[URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/646427550.png[/URL]
bocs az előbbi nem volt jó

(#1331) pityeszka válasza sityu023 (#1328) üzenetére


pityeszka
őstag

Nekem is van egy ismerősöm akinek kb.3-400 méterre volt az antenna a templomtoronytól, sehol egy fa vagy semmi és váltott mert nem volt jó.Úgyhogy ne legyél benne olyan biztos. ;]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1332) sityu023 válasza pityeszka (#1331) üzenetére


sityu023
csendes tag

Azért ne haragudj de szerintem nem kéne ennyire szidnod a Naracomot mert nem tökéletes, be kell telefonálni és normális hangnemben közölni a problémát és biztos vagyok benne hogy javúlni fog. Am meg itt Petneházán mindenkinek Naracomos net van és akik 1 sőt 2 kilométerre is laknak az adótól azoknak is kifogástalan a net. Sőt az unokatestvéremnek 3 megás csomagja van soha nem szakadozik és sokszor 5 mega fölött mér, szal nem azt akrom mondani hogy az itt fórumozók valótlanságot állítnak de nem mindenhol rossz a "hálózat" csak nagyon ritkán szakad meg itt Pházán a Naracomos net de akkor is csk amikor vihar van. Ezzel csak azt akarom mondani hogy na nem tudsz valamit akkor ne szólj bele!!! :((

(#1333) pityeszka válasza sityu023 (#1332) üzenetére


pityeszka
őstag

"Ezzel csak azt akarom mondani hogy na nem tudsz valamit akkor ne szólj bele!!!"
Ne szóljak bele?Neked bent van már a szolgáltatás, hogy ennyi mindent tudsz? ;]

Nekem a kezdetektől bent van szinte és hidd el voltak vele gondok meg vannak még most is csak már nem olyan gyakori.Ez lehet függ attól is, hogy ki mire és legfőképpen hogyan használja a netet!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1334) pityeszka


pityeszka
őstag

Majd el felejtettem!Ma kaptam meg a csekket és 7.-e rajta a határidő. :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1335) llax válasza pityeszka (#1334) üzenetére


llax
senior tag

Én még meg sem kaptam...

(#1336) sityu023 válasza pityeszka (#1333) üzenetére


sityu023
csendes tag

Hidd el elhiszem neked hogy nem jó a neted.
Én csak azt mondtam hogy itt pházán (majdnem) tökéletes a lefedettség arról meg senki nem tehet hogy nálatok nem jó. Ha normálisan elolvasod a levelem akkor talán számodra is kiderül hogy nem azt állítottam hogy mindenütt jó én csak azt mondtam hogy itt nálunk rendesen működik.
Azt pedig biztosan nem tudod hogy mi van Pházán, sztem.!!!!!!!!!!!!
Am pedig a Naracom böngészésre való nem pedig nagyméretű állományok letöltésére a pingek jók a sávszélesség sem rossz. Ha filmeket akarsz letöltögetni akkor bérel saját vonalat ami stablil tessék: 2 Mbit/sec 280 000 forint!!! Nekem pont jó lessz a Naracom.
Üdv: :) :) :)
Sityu

ja itt az iskolai net (borzalom)

[URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/648267222.png[/IMG][/URL]

[ Szerkesztve ]

(#1337) sityu023 válasza Mayki26 (#1282) üzenetére


sityu023
csendes tag

Az unokatestvéremnek is csak az esőcsatorna alá akarták felrakni, de ő ráparancsolt a szerelőre hogy a kéményre rakja már fel. A szerelő nem akarta felrakta a csatorna alá.
Beköti a netet rendesen persze nincs semmik jel. Na akkor a szerelőt sikerült végre rábeszélni hogy rakja kéményre miután felrakta az antennát a kéményre 89% os volt
a vételi minőség! Szal ne haygjátok magatokat becsapni!

(#1338) Nyiscsák válasza sityu023 (#1337) üzenetére


Nyiscsák
aktív tag

Az már régen rossz ha a szerelő nem tudja hol lenne jobb a vétel :(((

(#1339) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Hello!

Már egy ideje nem írtam ide semmit, mivel minden nagyon redben volt, de most meguntam, hogy kb egy hónapja semmire sem jó a net, felugrok a fizetett 3 megabitre, aztán fél perc és olyan mintha mindegy lenne ha nem is lenne netem sem...
Írni meg hiába írok, fél percre megy aztán semmi...
valakinek intézkednie kéne már.... :O

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1340) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Nah ma még annyi sem a net mint tegnap, kb 8kb/s amivel töltök, ez röhej, csak arra lennék kíváncsi, hogy mit szólnának azért ha szerződésszegés miatt ködbért kéne fizetniük...
A Magyar Telekomnak közel sem ennyi kiesés miatt nagyobb büntetése lehet.
A hetet kivárom, ha nem javul semmit tartós mértékben akkor lehet jobb ha felmondom az egészet...A szerződésszegés meg ilyen esetben nem lesz költség nekem, mivel ők nem tartják be amit oda leírtak... :W :(((

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1341) Taki21


Taki21
csendes tag

Sziasztok.Hát igen benéz ide az ember egy kicsit és sorban csak azt olvasni hogy ez a szolgáltató valami ritka igénytelen.A multkor azt láttam hogy a feltöltésem 512 kbit/sec fel mert akkor ez volt még írva a 6 mbit sec letöltéshez a kérdés az hogy mi a jó istennek tette vissza 384 kbit sec re? Valaki ezt megtudja magyarázni? Már belehalt volna abba a 128 kbit/sec-ba???Amúgy meg karácsonyra azt kérem tőlük hogy 6 mega mellé minimum járjon már 1 mbit/sec feltöltés :DD

(#1342) pityeszka válasza Taki21 (#1341) üzenetére


pityeszka
őstag

Igen én is tudnám díjazni az 1megás feltöltést!

szabonagyur: neked kellene intézkedned, emeld fel a telefont!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1343) szabonagyur válasza pityeszka (#1342) üzenetére


szabonagyur
félisten

Az egyetlen probléma ezzel, hogy ma legalább 6szor szóltam már be, és utánna fél óráig jó aztán megint nem...Múltkor olyan választ kaptam, hogy az eszközöm amim van felszerelve nem bírja, írjak alá egy új szerződést, és akkor kijönnek megcsinálni...
Ez nektek szolgáltató? Nem gondoskodik arról, hogy az ő részéről minden jó legyen...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1344) pityeszka válasza szabonagyur (#1343) üzenetére


pityeszka
őstag

Hát ez elég gáz!Ez most olyan zsarolósan hangzik nekem."Írj alá és akkor lesz neted" ;]
Hívogasd őket, amíg meg nem unják és intézkedni fognak. :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1345) szabonagyur válasza pityeszka (#1344) üzenetére


szabonagyur
félisten

A probláma az h nem érdekli őket, múltkor volt egy próba h mit bírna nekem, hát az 5 megabitnél kezdett összedőlni....
Nah most akkor ezzel mit tudok tenni....
Főleg h most volt aláírva asszem megint 2 év....
Ennél hova többet...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1346) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Hát ma me estére már annyi netem sem nagyon van h a híreket elolvassam...akkor meg minek a net....
Az igaz h korlátlan a net, de hiába az, ha nem tudok többet letölteni 1 hónapba mint azzal amelyiknek van mondjuk 1 giga korlátja...
Elképzelni sem tudom h minek rosz a net ilyen időbe...mert az eső meg a nagy vihar szél amit megértek, de semmi mást....

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1347) pityeszka


pityeszka
őstag

Szerintetek lehet szolgáltató felőli probléma ha egy routert nem tudok működésre bírni?Még csak 2 hete játszadozok vele! :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1348) Taki21


Taki21
csendes tag

Valami ritka hulladék ez a net most :O :O :O

(#1349) Blade26


Blade26
csendes tag

A Ragya cifrázza ezt a szolgáltatót! Kijöttek megcsinálni azt a konzerv dobozt de sokkal rosszabb mint volt !! Kérdem én , mért nem lehet normálisan beállítani !!! Az ember ha akarja magának jobban be tudja állítani mint a szerelők??!! Hisz azért van rajta az a jelszínt mérő !!!! De most a szerződés az nem csak 1 éves hűség idővel van meg kötve?? Miért írják itt hogy 2 éves??? Valaki magyarázza már el .

(#1350) Taki21


Taki21
csendes tag

Nekem nincs hűségem még január végén lejárt bármikor lemondhatom és ha minden igaz legkésőbb tavaszig meg is teszem,de inkább minél hamarabb már csak a thome on múlik

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.