Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom

Hozzászólások

(#1951) madgie válasza tibicce (#1950) üzenetére


madgie
titán

Ott a nevem az adataim között, igaz az asszony nevén van a szerződés, így nem lettél okosabb :D (Uri néven szerintem egy ügyfeletek van a Krúdy parkban) De egyébként azért írtam azt, amit, hogy előbb a user error-t zárjuk ki, aztán ha mégis más gond van, majd megbeszéljük :)

(#1952) tibicce válasza madgie (#1951) üzenetére


tibicce
csendes tag

ok

tibicce

(#1953) madgie válasza tibicce (#1952) üzenetére


madgie
titán

Tegnap minden rendben volt, lehet csak egy full reset kellett mindenre. Más ügyben priviztem.

(#1954) tibicce válasza madgie (#1953) üzenetére


tibicce
csendes tag

talan nem tuti, szolj ha szaraxik.

tibicce

(#1955) tibicce


tibicce
csendes tag

kenwood3 helyzet? :]

tibicce

(#1956) kenwood3 válasza tibicce (#1955) üzenetére


kenwood3
őstag

Jelentem megvan a 30 mega de 10-30 között változik de, ha így is marad nem lesz több rossz szavam. Egyébként nem az volt a legnagyobb gondom, hogy nem volt meg a 30 mega hanem az, hogy az utóbbi időben nagyon sokat görcsölt és a mért eredményem 0.86 volt. Illetve az, hogy a kérdéseimre a válaszok szinte soha nem érkeztek .

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1957) tibicce válasza kenwood3 (#1956) üzenetére


tibicce
csendes tag

nem kene ingadoznia... ranezek majd...
minden kerdesedre megvan a valasz :]
surubben nezek majd ide is ha tudok.

tibicce

(#1958) kenwood3 válasza tibicce (#1957) üzenetére


kenwood3
őstag

Ok, köszönöm :R
Egyébként ebben a pillanatban tökéletes.

Mi az az ekezet dragasag??

(#1959) kenwood3 válasza tibicce (#1957) üzenetére


kenwood3
őstag

Most nagyon ingadozik . A ping az egekben

szerk : Most meg semmi baja :U

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1960) tibicce válasza kenwood3 (#1959) üzenetére


tibicce
csendes tag

allitottam, teszteld

tibicce

(#1961) kenwood3 válasza tibicce (#1960) üzenetére


kenwood3
őstag

Most jó, köszi :R

Most 1 pár napig nem leszek itthon így én nem tudom majd figyelni, de majd ha hazajövök és ha valami gond lesz írok !

Mi az az ekezet dragasag??

(#1962) Trackboy válasza kenwood3 (#1961) üzenetére


Trackboy
csendes tag

Azért ha belegondoltok nem is olyan egyszerű nagy sávszélességű wifi hálózatokat építeni,főleg ekkora sávszélességű csomagokat adni,ha valaki kicsit is számolgat nem kell hozzáértőnek lenni sem,ha van egy adó amire csak 10 ügyfél kerül és a maximális sávszélességük pl 70-80 Mbit/sec és fel pedig mondjuk 20 Mbit/sec persze ezek hasraütésszerű számok,szóval az adott eszközöknek van egy korlátuk amit kényelmesen elbírnak,persze számolnak azzal,hogy nyílván lesz aki hetente letölt egy filmet stb és azzal is akinek a 30 megabit azért kell mert sokat tölt mondjuk,de egy szinten őket is meg lehet érteni

(#1963) FRENK1988 válasza Trackboy (#1962) üzenetére


FRENK1988
veterán

Ezért vannak oldják meg. Ezért fizetünk többet mint a városiak

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#1964) Trackboy válasza FRENK1988 (#1963) üzenetére


Trackboy
csendes tag

Hát ez igaz,nyilván ha fizetsz érte akkor az a minimum,hogy a szolgáltatás megfelelő,de ha nem egyből több 10 megás csomagokat oszttogatnának hanem mondjuk max kialakítanának csomagokat mondjuk 20/5 Mbit/secig akkor lehet másabb lenne a helyzet,nyílván nekik is egy jó optikai forrásuk van,de sajna wifin a több 10 megákat nem egyszerű biztosítani megfelelően

(#1965) kenwood3 válasza Trackboy (#1962) üzenetére


kenwood3
őstag

Nekem nem a 30 mega letöltés kellett hanem az, hogy olcsóbb legyen és ha már megoldható, akkor miért ne legyen 30 megám? Főleg úgy, hogy kevesebbet fizetek mint a 15-ért és a feltöltésem is 4x gyorsabb lett !

tibicce Jelentem semmi gondom nem volt a nettel kapcsolatban azóta:)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1966) Trackboy válasza kenwood3 (#1965) üzenetére


Trackboy
csendes tag

Hát igen,az árak mindig lentebb mennek és persze nagyobb csomagok válnak elérhetővé,csak azt akartam ezzel mondani,hogy nehéz stabil több 10 megás sávszélességet adni,én mindig ugy voltam vele,hogy kevesebbet de atomstabilan,csak ugye a vezetéknélküli kommunikációt rengeteg minden befolyásolja

(#1967) kenwood3 válasza Trackboy (#1966) üzenetére


kenwood3
őstag

Szerintem ha xarakodik a net akkor, mindegy milyen csomagod van a lassú is ugyanúgy xar lesz mint a gyors :U

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1968) Trackboy válasza kenwood3 (#1967) üzenetére


Trackboy
csendes tag

Mondjuk ez nem biztos nem okoskodni akarok hidd el de ezeknál a pont-multipont kapcsolatoknál amikor egy adóra kapcsoldik több kliens,nem biztos,hogy ami nálad rossza többinél is az,sok mindentől függ, hogy pl átlagosan milyen távolra vannak a kliensek is a bázistól,nem mind1,hogy te 500 méterre vagy de van még akár 3-4 ember is aki mondjuk akár 1-2 km re is nyílván nem biztos hogy ugyanazzal a jelszinttel fogtok becsatlakozni az adóra,nem semmi azért,hogy a naracom bevállal ekkora csomagokat komoly technika lehet ott,de hát bővítenek folyamatosan

(#1969) kenwood3 válasza Trackboy (#1968) üzenetére


kenwood3
őstag

Na jó ezt én se vágom de nem is fontos annyira :) Egyébként szerintem emiatt merték bevállalni a nagy csomagokat [link] :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#1970) Trackboy válasza kenwood3 (#1969) üzenetére


Trackboy
csendes tag

Hát igen,nem mind1 azért majdnem 50 millióbol lehet is fejleszteni

(#1971) Trackboy válasza kenwood3 (#1969) üzenetére


Trackboy
csendes tag

A nagyobb sávszélességű csomagokhoz,több és nagyobb hardwarrrel rendelkező bázisokra van szükség,na meg persze egy jó optikai forrásra is szükség van,szóval elmegy ez a pénz hamar

(#1972) Goll-r


Goll-r
tag

Én csak azt nem értem, hogy lehetünk olyan csomagban ami elvileg már nincs is a listán. 6 megás netünkért 4650 HUF-ot fizetünk, holott sehol nem látok már ilyet. Ráadásul nem is tájékoztattak erről. Korábban 3850 HUF körül volt az ára, majd írtak, hogy valamit elnéztek és ezért megemelték 4650HUF-ra, sávszél meg maradt 6 megás. Most mentem be kérni igénylő lapot, hogy váltsunk csomagot, de ezért még fizetni is kell? 5 megás 3500, 10 megás meg 4750, kicsit lehúzás szaga van.

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#1973) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Nekem lenne egy problemam. Megpedig az, hogy most fizetek 3750et a 3megas netert. De van 3500ert 5 megas. Hogy lehetne atvaltani, hogy ne kelljen bemennem?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#1974) Goll-r válasza FRENK1988 (#1973) üzenetére


Goll-r
tag

Valószínűleg sehogy.
Most meg már 4850 HUF-ot kell fizetni a 6 Mb-es netért. Ezt már tényleg nem értem. Gondolom lejárt a szerződés megint, de erről semmi infót nem küldtek. Panaszkönyvet ugye kapok az irodában?! :)

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#1975) FRENK1988 válasza Goll-r (#1974) üzenetére


FRENK1988
veterán

hát nem adnak max egy kis kedvezményt:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#1976) Goll-r válasza FRENK1988 (#1975) üzenetére


Goll-r
tag

No nem baj, már úgyis lakni járok be a fogyasztóvédelmisekhez...viszek nekik egy újabb trófeát. :P

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#1977) FRENK1988 válasza Goll-r (#1976) üzenetére


FRENK1988
veterán

Majd meselj mire jartal!

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#1978) kenwood3 válasza Goll-r (#1974) üzenetére


kenwood3
őstag

Ha csekken fizeted, akkor azért nőtt meg az ára. Rajta is van a számlán ;)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1979) Goll-r válasza kenwood3 (#1978) üzenetére


Goll-r
tag

Csekk miatt 200HUF-al lett drágább a havidíj? Azért az elég érdekes...

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#1980) kenwood3 válasza Goll-r (#1979) üzenetére


kenwood3
őstag

Pedig így van. Nem találtam most hirtelen 1 számlát se, de emlékeim szerint rajta van, hogy csekk használati díj vagy valami ilyesmi 250ft. Nekem ezt már a nyáron mondták, hogy így lesz mikor csomagot váltottam és újra aláírtam 1 évre. Javasolták is, hogy utaljam és, akkor nem lesz ilyen ;)

Mi az az ekezet dragasag??

(#1981) Goll-r válasza kenwood3 (#1980) üzenetére


Goll-r
tag

Na akkor, ha lejárt a szerződés jöhet a T-online, még ezen a címen is növelni a havidíjat. Egyébként meg az utalással sem olcsóbb...csak annak az ára másik számlán lesz... Jobb címet nem találtak ennek az emelésnek? Na, de ezeknek se kell messzire menni a hogyan tegyünk be a fogyasztóinknak útmutatóért.

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#1982) kenwood3 válasza Goll-r (#1981) üzenetére


kenwood3
őstag

Látod :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#1983) kételkedem


kételkedem
addikt



30/3

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#1984) madgie válasza kenwood3 (#1980) üzenetére


madgie
titán

Le volt írva előtte a számla mellett, hogy ez lesz. A fogyvédhez lehet rohangálni, hátha megtanítják a kollégát olvasni :))

(#1985) kételkedem


kételkedem
addikt

Akinek esetleg nem jönnek a digitális tv adók, azok indítsanak a tv készüléken egy új keresést a DVB-C csatornákon.

[ Módosította: KrAt ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#1986) Goll-r válasza madgie (#1984) üzenetére


Goll-r
tag

Húha, bölcs mester, taníts... Viszont az olvasás mellett nálad még az értelmező olvasás is hiánycikk lehet. :R

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#1987) madgie válasza Goll-r (#1986) üzenetére


madgie
titán

Megesik, no :DDD

(#1988) ikendu válasza kételkedem (#1985) üzenetére


ikendu
csendes tag

Nekem csak huszonegynehány digitális csatorna jön jelenleg, tegnap volt, hogy egy se jött.A HD adások közül se fogható egy sem. Azt írja ki a TV, hogy a szolgáltatás nem elérhető, a HD csatornáknál meg azt, hogy gyenge vagy nincs jel. Ha újra keresek szerinted jönnek majd? Ezt csak tippeled, vagy nálad így volt?

(#1989) kételkedem válasza ikendu (#1988) üzenetére


kételkedem
addikt

Tegnap nem volt elérhető egyetlen digitális csatorna sem nálam, ezért ma felhívtam az üsz-t, ők mondták, hogy indítsak egy keresést. Most a legtöbb csatorna jön, jó néhány viszont le van kódolva.

Szerintem mindenképpen érdemes egy új keresést indítanod!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#1990) Goll-r válasza madgie (#1987) üzenetére


Goll-r
tag

Ahogy bárki mással is, velem pl. naponta, túl sok playboy-t olvasok és elbambulok, félreolvasok. :C Amúgy nem is, csak keletet szoktam olvasni újságok közül. :B

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#1991) Goll-r


Goll-r
tag

Csak nálam volt ilyen, hol volt, hol nem volt kapcsolat? Illetve ilyen gyenge "minőségű"? [link]
Azért kérdezem, mert vagy a hideg miatt lefagytak a hullámok, vagy mert nem rég volt tetőcsere és lehet akkor valami nem jól lett megoldva és most kattant-e be. :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#1992) zolika76 válasza Goll-r (#1991) üzenetére


zolika76
csendes tag

Nálunk is ilyen volt, nem a tető lehet a ludas.

(#1993) ikendu válasza kételkedem (#1989) üzenetére


ikendu
csendes tag

No, hát úgy van ahogy írtad, az új keresés után megint vannak a digitális csatornák, de néhány le van kódolva(HBO,Filmbox,Cinemax,stb.) Eddig nekem volt 8 HD adás, jelenleg 4 van. Végül is amit reklámoznak, azokat adják, csak király volt eddig az a néhány prémium csatorna plusszban. Lehet, hogy majd lesz extra csomag több pénzért és már arra álltak át - bár nincs a honlapjukon erről semmi. Mindenesetre kösz a segítséget, helló!

(#1994) Goll-r


Goll-r
tag

Vége: törvényben tiltották meg a csekkdíj kivetését
[link]
Na most mi lesz, árnövelés? Kivetik majd mindenkire a pluszt? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#1995) kenwood3 válasza Goll-r (#1994) üzenetére


kenwood3
őstag

Nem tudom, de ebben a hónapban gyorsan kiküldték az e és a jövőhavi csekket rajta a csekkhasználati díjjal. Ha felidegesítenek személyesen megyek be, hogy ne kelljen nekik kifizetnem azt a 250 ft-ot :DDD Egyébként nem sokat érünk el ezzel se, mert jön helyette a csekkadó :(
Emelni meg elvileg nem emelhetnek mert akkor szerződést szegnek, vagy mégsem? Ha meglépik akkor lejjebb vetetem a net sebességét :U

Mi az az ekezet dragasag??

(#1996) balboka


balboka
csendes tag

Szevasztok Berkeszen 4521 müködik mar a 30/3 mbites elérés szertnék elöfizetni,olvasgattam mindenfélét.van valaki errefelé? :)

(#1997) Goll-r válasza kenwood3 (#1995) üzenetére


Goll-r
tag

Szerintem nem szegnének vele szerződést. :) Mi már áttértünk utalásosra, csak azért elmélkedem ezen a dolgon, hogy kell-e majd esetleg változtatni az összegen, nehogy még lekapcsoljanak a hálózatról. ;]

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#1998) dzozo75


dzozo75
csendes tag

én cigándon szeretnék naracomot inen mien arálátás?

(#1999) kenwood3 válasza dzozo75 (#1998) üzenetére


kenwood3
őstag

Mármint milyen rálátás? A honlapjuk szerint ott is ki van építve a szolgáltatás. A net minőségét meg inkább valami falubélitől kellene megkérdezni akinek be van kötve, mert ahogy tapasztaltam az mindenhol más volt régen :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2000) pityeszka


pityeszka
őstag

Kedves Naracom!

Jún.9.-én csapott villám a házba aminek következtében az antennátok kb. 15 métert repült a fél kéménnyel együtt. A vezeték végig égett, szakadt. Legyetek szíves ne küldjetek csekket, pláne kettőt ne, míg nem orvosoltátok a hibát. :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.