Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom

Hozzászólások

(#1851) sityu023 válasza FRENK1988 (#1850) üzenetére


sityu023
csendes tag

AirOS az én gépemen csinálták... egy IP-t kell beírni... de csak akkor jön be ha azt a központból engedélyezik... nem kell külön progi:D

(#1852) sityu023 válasza sityu023 (#1851) üzenetére


sityu023
csendes tag

am persz h a narások tudják mert előtte be szoktak telefonálni h engedélyezzék a hozzáférést...

(#1853) sityu023 válasza FRENK1988 (#1850) üzenetére


sityu023
csendes tag

jah sorry h te az előzőre válaszoltál :$ oks értem:D de nem beállítani akarom csak lecsekkolni h mennyi a "térerő" meg a minőség... de sztem nem igazán lehet...
Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#1854) sityu023


sityu023
csendes tag

http://ubnt.com/airview/downloads
http://ubnt.com/forum/showthread.php?t=13935
Nah tessk itt van a hivatalos program :D itt meg tudod nézni a jelerősséget és a minőséget...
a rossz hír h amivel beállításokat lehet végezni azt csak a szolgáltatók érhetik el ...

opp egy a probléma... kell a protszám a fn és a jelszó... és mily meglepő... van jelszó is meg minden de a port természetesen zárva...:@ nem értem míért nem nézhetjük meg a jelerősséget :'( :F

[ Szerkesztve ]

(#1855) sityu023 válasza sityu023 (#1854) üzenetére


sityu023
csendes tag

http://www.ubnt.com/airos na hát ezért nem lehet belepiszkálni xD(((( Spektrális szélessége beállítása stb-stb.........
ezzel az oldallal be van bizonyítva: a nagyestvér mindent lát xd

(#1856) Pisty666


Pisty666
csendes tag

Látom most megállt itt az élet.Mindenkinek jólett a net? :D

Nézz be hozzám! http://logout.hu/blog/pisty666/index.html

(#1857) sityu023 válasza Pisty666 (#1856) üzenetére


sityu023
csendes tag

jó bizony! tép 1000 rel xd! kop-kopp

(#1858) pityeszka


pityeszka
őstag

Most nagyon gyenge a cuccos!Fele sávszél. :(

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1859) Goll-r


Goll-r
tag

Csak nekem volt nagyon laggos a net a mai napon? Ezért mentem el nyaralni, hogy pocsék legyen a net? :W

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#1860) Goll-r


Goll-r
tag

Mi a franc van már ezzel a nettel? Szakadozik, mint nálam a cérna... Megint a régi emlékek, mikor a drága csomagocskák nem érnek célba. A Packet loss visszatér. :W

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#1861) szabonagyur


szabonagyur
félisten

A vihar utáni helyreállítási munkálatok nagyon jót tettek a netnek:D
Azóta 6-os ping vagy az alatti van csak:D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1862) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Vihar közben is van net és áram is. Ritka kobó ilyenkor xd

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#1863) szabonagyur válasza FRENK1988 (#1862) üzenetére


szabonagyur
félisten

Sőt még gyorsabb mint amúgy:D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1864) FRENK1988 válasza szabonagyur (#1863) üzenetére


FRENK1988
veterán

igen mert a sok félénk már nem mer a gép elé ülni

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#1865) szabonagyur válasza FRENK1988 (#1864) üzenetére


szabonagyur
félisten

Helyes ne is üljenek:D Kell nekem a sávszéL:D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1866) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Tud valaki konkrét dolgot erről az új csomagokról amit írtak a Naracomos újságban? Meg merre is lesz elérhető? Tehát csak lakótelepeken vagy rendes családi házban és mit kell tenni, hogy nekem is megnöveljék?:D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1867) pityeszka


pityeszka
őstag

Sziasztok.

Van már valakinek tapasztalata az új csomagokkal?Hamarosan lejár a szerződésem és nem tudom mi tévő legyek.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1868) Goll-r


Goll-r
tag

Sávszéllel nekem nincs gondom, de ezzel már annál inkább:

3 címet is lefuttatam, hasonló eredménnyel. Ez nem a vihar óta megy így, már előtte is ilyen volt... :(((

Az új csomagokat kisvárdiak meg litkiek érhetik el, viszont hogy azon belül is kik azt én is passzolom.
Azért arra kíváncsi vagyok, hogy a garantált sávszéles csomagjukat milyen eszközön keresztül juttatják el a felhasználó cégnek. :U

[ Szerkesztve ]

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#1869) Pisty666


Pisty666
csendes tag

Üdv.
Nekem minden nap sz@rakodik a net...pedig nincs is nagy sávszélesség igényem. 1Mbit/s netem van. Este 20:00után tökéletes az internet, egészen délelőtt 10-11ig. Speedtes.net olyankor mindig 1Mbit fölött mér egy kicsivel.pingem is jó 6-8között van.De délelőtt 11-12óra után már szinte egy oldalt sem bír betölteni a net,nem beszélve arról sem,hogy egy webáruházat készítek éppen és oda még egy 28Kb os képet sem tudok feltölteni.Egyszerüen lekorlátozzák a netemet,mert amikor rányomom,hogy feltölt cfosspeed írja,hogy 16Kb/s-al indul aztán le megy 0-70bájt/s közé a használt sávszél,aztán ha leállítom és mégegyszer próbálom ugyan ezt csinálja.Érdekes mód 1-2másodpercig jön a net de észreveszi a naracom rendszere és lekorlátozza 0-1kb/s ra a feltöltést. Letöltési sebességem pedig 4-6kb/s napközben. Ilyenkor sppedtest.net ha netalán betöltődik akkor nem megy végig a teszt. hibával leáll.Win7et használok néztem másik géppel is a netet ugyan ezt csinálta. Win7 hálózati diagnosztikával ha megpróbálom megkeresni a hibát a netemben kiírja hogy DNS kiszolgáló nem válaszol.Tehát a Naracom lesz@r engem magasról.Esta adnetet nappal nem. Valaki tud javasolni valamit? Gondoltam arra hogy ezközhibám van,de ha az lenne este sem lenne jó a net....

Nézz be hozzám! http://logout.hu/blog/pisty666/index.html

(#1870) Goll-r válasza Pisty666 (#1869) üzenetére


Goll-r
tag

Valszeg most a "fejlesztgetések" miatt nem igazán foglalkoznak a stabilitással, meg kell a 30Mbit-be a kraft. (Bár az gondolom ettől független, de ki tudja.) Nekem is -most már mondhatom- hetekek óta laggol a net, packet loss is beüt igen gyakran estefelé. Pedig most tényleg nem viharos az idő, így még arra se lehetne fogni... :(( Volt már ilyen korábban és tapasztalat, hogy ez sokáig lesz még ilyen rossz. :W

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#1871) Taki21


Taki21
csendes tag

Sziasztok nálatok is nagyon rossz a net ma? szakad a kapcsolat reggel óta

(#1872) pityeszka válasza Taki21 (#1871) üzenetére


pityeszka
őstag

Nálam csak belassul néha-néha.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1873) szabonagyur válasza Taki21 (#1871) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szakad bizony rendesen...:S
De hát lassan itt a rosz idő...hozzátartozik:(

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1874) pityeszka válasza szabonagyur (#1873) üzenetére


pityeszka
őstag

Én épp mostanában szeretném megemeltetni a sávszélt, de ha ilyen "jó" lesz akkor átgondolom még1x!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1875) Taki21


Taki21
csendes tag

Csak az a gond hogy valami ritka hulladék reggel óta ennyire sz..r már régen volt

(#1876) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Sziasztok!

A barátnőméknél Nara WLan van előfizetve.
Mostanában olyan fordul elő, hogy ha áramtalanítják a gépet, akkor a következő indításnál azt írja ki, hogy "Egy hálózati kábel nincs bedugva". Természetesen minden csatlakoztatva van, a windows a hálókártyát is hibátlannak érzékeli.

Tegnap, illetve ma is többszöri kihúzás-bedugás után, ipcofig /release után állt helyre.
Tapasztalt már más is ilyet?

(Az antennától lejövő UTP kábel egy 2 aljzatos hálózati elosztóba (bridge?) jön le "POE" és LAN felirattal. Ez egy adapterrel van az elektromos hálózathoz csatlakoztatva. Erre is gyanakodtam, hogy esetleg hibás. Áramszünet esetén ugyanez a jelenség.)

Természetesen a nara többször fel lett hívva, de elhajtottak, hogy náluk rendben van minden. Hozzánk pedig csak 5k kiszállási díj ellenében hajlandóak kifáradni...
:U

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1877) Taki21


Taki21
csendes tag

Ilyen kis kellemes http://www.pingtest.net/result/23509139.png

Na remélem a havídíjat gyógyszerre költik

(#1878) Goll-r válasza Madn!ght (#1876) üzenetére


Goll-r
tag

No én ehhez nem értek, nem tudok sajnos ebben segíteni. Csak egy észrevétellel tudok becsatlakozni. Mégpedig a hibaelhárítás. Nagyobb városokban ingyenes a kiszállás, ha valóban van hiba, amennyiben nincs, akkor kell fizetni. Tudom város meg egy településhálózat az más, de ha valóban hiba van a rendszerükben, akkor az javarészt az ő saruk, amiért nekik kell(ene) felelni, javítani. Esetleg ha kiderülne, hogy ők hibáztak és nem tettek érte semmit, abban az esetben meg lehet egy fogyasztóvédelmet próbálni...

(#1877) Taki21: Mit kell rajta nézni? Az enyém szebb! :U

A teljesség igénye kedvéért megjegyzem azért, hogy a csomagvesztés kezd megszűnni, de szerencsémre nem maradok izgalom nélkül! :C

[ Szerkesztve ]

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#1879) Madn!ght válasza Madn!ght (#1876) üzenetére


Madn!ght
addikt

Hálókártya csere megoldotta... :U
Valószínűleg a sok áramszünet betett az integrált csodának. :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1880) pityeszka


pityeszka
őstag

Mai nap folyamán tapasztalt valaki lassulást mert nálam eléggé döcög ma a net. ?

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1881) szabonagyur válasza pityeszka (#1880) üzenetére


szabonagyur
félisten

A lassulás nem kifejezés....
Sebességre ugyan megvan de 3-4 kattintásra jön be egy oldal....rengeteget gondolkodik a net pedig nem az a dolga...:O

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#1882) Chosen One


Chosen One
csendes tag

Általában délután netezek de ma kivételesen hamarabb felnéztem, de 10 óra óta nem nagyon megy a net! 10 perc mire behoz egy oldalt! Akartam sebbeséget is mérni de nem tudok annyira lassú! Ha még ma begyorsulna jó lenne!

(#1883) pityeszka válasza Chosen One (#1882) üzenetére


pityeszka
őstag

egész nap ratyi!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1884) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Jó tudni, hogy nemcsak én szívok ezzel a nettet:@

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#1885) pityeszka válasza FRENK1988 (#1884) üzenetére


pityeszka
őstag

én már nem sokáig. ;]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1886) FRENK1988 válasza pityeszka (#1885) üzenetére


FRENK1988
veterán

átmész a t-hez?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#1887) pityeszka válasza FRENK1988 (#1886) üzenetére


pityeszka
őstag

igen!nagyon jó akciói vannak most sztem.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1888) FRENK1988 válasza pityeszka (#1887) üzenetére


FRENK1988
veterán

Én is nemsoká viszek mindent (tv net meg ujra vezetékes telefon )

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#1889) sityu023


sityu023
csendes tag

[URL=http://www.pingtest.net][IMG]http://www.pingtest.net/result/29471317.png[/URL]

a sebességgel nem is lenne baj... csak a pingtest xD pedig így is módosított beállításokkal mértem... előtte 1500 körül voltak a pingek xD
kinek milyen most? nem vagytok... sz@r vagy nagyon jó vagy annyira szar h fórum se megy xD

(#1890) pityeszka válasza sityu023 (#1889) üzenetére


pityeszka
őstag

megy a T-mint a golyó! :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1891) sityu023 válasza pityeszka (#1890) üzenetére


sityu023
csendes tag

hát nekem a nara mikor mit produkál xD
http://www.pingtest.net/result/29474522.png
http://www.pingtest.net/result/29538108.png
http://www.pingtest.net/result/29538939.png

kb 20 perce lett újratelepítve a gépem mert valami baja van a winyónak xD (a világon semmi nincs rajta csak az XP prof.) és a 160GB ból 25-öt lát szabadnak.. még újratelepítés után is xD
szal most nem a net a fő problem... ők majd utána lesznek lecseszve xD (gonosz kacaj)
de úgy érzem h átmegyek a t-hez én is ....
"...a felhasnálók félnek, hogy a nagysávszélességű, gyors net beszippantja őket..... legyél narás és ettől nem kell félned xD"

(#1892) Goll-r


Goll-r
tag

Most mi is válaszút előtt állunk, mert már a hűség is lejárt, meg valamilyen tv-t akarunk köttetni és a t-home csomagot nézegetjük mi is. Ma is a ping folyamatosan a plafont verdeste. Gondolom ez azért is lehet, mert most hideg van mindenki fűt be a környezetbarát kazánba és az a sok hamu szépen elkábítja a hullámocskákat. Meg máskor is szívok ezzel szval lehet érdemesebb lenne váltani... :U

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#1893) sityu023 válasza Goll-r (#1892) üzenetére


sityu023
csendes tag

olyan pingeim vannak xD 5 percenként a mennyből a pokolba xD

(#1894) sityu023


sityu023
csendes tag

Közeledik a karácsony a mikulás...
és a drága szolgáltatónk is megajándékoz minket...
nem sajnálja a válaszidőt, a packet lossot... bőkezű velünk xD csak a sávszélt tartja vissza xD
http://www.pingtest.net/result/29494815.png

(#1895) pityeszka


pityeszka
őstag

Srácok váltsatok ha lehet mert megéri.Nem mintha nem lettem volna megelégedve a narával az utóbbi időben, de ....Az van, hogy össze sem hasonlítható a T-vel.Itt nincs olyan, hogy ugrál a sebesség le-fel letöltésnél/feltöltésnél, hanem folyamatos.Beáll max sebességre oszt megy mint az óra.Ping is rendben van és nem megy el ha tombol a szél vagy vihar van, már ha van áram. :)
Az egyetlen negatívum, hogy ahol lakom, sajnos csak 5Mbit/s érhető el.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1896) sityu023 válasza pityeszka (#1895) üzenetére


sityu023
csendes tag

http://www.pingtest.net/result/29569259.png

na ehez szóljon hozzá valaki xD...
a naracom biztos olvassa a fórumot xD
NARACOM! ha ez nem marad így téll váltok :P xD

(#1897) Goll-r válasza pityeszka (#1895) üzenetére


Goll-r
tag

Nekem a t-home csomag jó lenne egyrészt, hogy net meg telefon egyben lenne, csak a tv-vel problémázok. Diginek olcsóbb és jobb a kínálata, bár az meg antennás megint. Viszont a netet mindenképp kellene cserélni, mert nekem sose telt el úgy félév, hogy problémamentes lett volna. Tudom mi net és net közt a különbség, mert az albiban upc 30\3Mbit\s netem van, de az 5Mbit\s is elég lenne, csak stabil legyen, ne olyan mint a narás, hogy egy kis szellő is elfújja. Meg már vagy 10k-ba benne van az, hogy új hálókártyát vettem bele.

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#1898) kenwood3


kenwood3
őstag

Nem is tudtam , hogy ennyire sok Naracomos nyomul ph-n :C ! Osztom a sok negatív véleményt mindenkivel aki szidja őket mert megérdemlik :W !

Mi az az ekezet dragasag??

(#1899) kenwood3 válasza kenwood3 (#1898) üzenetére


kenwood3
őstag

mindjárt idegrohamot kapok olyan szar a netem ..másnál mi a helyzet :F

Mi az az ekezet dragasag??

(#1900) Goll-r válasza kenwood3 (#1899) üzenetére


Goll-r
tag

Péntek este egyáltalán nem volt net...sőt múlt héten többször is volt szakadás. Ügyfélszolgálat a hibát nálunk prognosztizálta, vírus blokk-ot is feltételezve... :C Ennyire kezdő azért nem vagyok. ;]

[ Szerkesztve ]

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.