Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom

Hozzászólások

(#451) pityeszka


pityeszka
őstag

az előző hsz óta minden este hóóót pocsék a net...

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#452) llax válasza pityeszka (#451) üzenetére


llax
senior tag

Nekem is elég sz@r délutánonként/esténként legalább 3-4 hete... Pingelésnél 30-60% veszteség. De még éjszaka is van 1-3% veszteség (100 csomaggal pingelem a bix-et). Az már egyértelmű, hogy nem nálam van a hiba, mert ha olyan ember címét pingelem akivel egy ''toronyhoz'' tartozunk, akkor hibátlan (nála is ugyanez a hiba). Egyszer már telefonáltam emiatt, akkor csináltak valamit, jó is volt aznap estig...

(#453) Kwi válasza llax (#452) üzenetére


Kwi
csendes tag

Hát, szokj hozzá, hogy ez már csak ilyen lesz és örülj, hogy eddig is jó volt. Annó nekem is ilyen problémáim voltak, mint neked. Hitegettek hónapokon keresztül, hogy megcsinálják de természetesen semmi nem történt (egy kiszálláson kívül, ami aznapra! megoldotta a problémát). Mióta másik szolgáltatóm van, azóta azért néha-néha visszajárok olvasni ezt a fórumot, de látom, hogy sajnos nem nagyon van változás. Kitartás!
Csak arra lennék kíváncsi, hogy mennyien mondják vissza az előfizetésüket a hűség lejárta után.

(#454) pityeszka válasza Kwi (#453) üzenetére


pityeszka
őstag

Csak arra lennék kíváncsi, hogy mennyien mondják vissza az előfizetésüket a hűség lejárta után.

...sokan...

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#455) pityeszka


pityeszka
őstag

dikkmá a feltöltésem 384-rűl,256-ra módosúlt! :F

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#456) tibicce válasza pityeszka (#455) üzenetére


tibicce
csendes tag

udv

az h modosult kicsit rox kifejezes, legalabb latnam h hasznalod a feltoltesed pl torrent ejjel nappal.

Teszteltuk a halozaton a sebesseged es kicst tobb volt a 256-tol.

tibicce

(#457) lacyka0727 válasza zolika76 (#448) üzenetére


lacyka0727
csendes tag

A haveromról annyit, hogy több évig volt naracomos, sokadik megkeresésre érte el azt, hogy nagyobb netet kapott. Idén január végén felmondta a narás szerződédét. Azóta 8M/512k - s ADSL-e van. Én itt lakom Kisvárda szívében, és egyetlen gondom az, hogy az antennám nem lát rá a lakótelepi gyorssugárzóra. Hogy mikor lesz elérhető a gyorsabb net a templomokra szerelt tornyokon keresztül is, azt nem tudom, de ha már a narások is fórumoznak, akkor legalább az megmondhatnák hogy kb mire számoljon az ember.Bár én már nem várok el tőlük semmit. Egyébként jól megy a netem, szinte folyamatos megvan az 1M-es letöltési sebesség, igaz február óta várok a 4,5M-ra ...már gondoltam rá, lehet hogy egyedül maradtam a tornyon...ki tudja. :D
A helyzet az, hogy a szolgáltatók már olyan letöltést biztosítanak, hogy már nem a sebességet kell figyelnünk, hanem a szolgáltatás minősségét. És a minőség tükrőzödik az árakban is. Ez van. Olyan ez mint a mobil. Ott is kapsz olcsón jó telefont, és alacsony percdíjat, csak lehet hogy a lakásodból nem tudsz telefonálni, csak ha kisétálsz a kapu elé. Szóval szerintem aki minőségi netet akar, az ne sajnálja érte azt a havi 1-2000 Ft. többletköltséget. Elmegy az rosszabb helyekre is.

Na pá mindenkinek, én megyek. (lehet modemet venni)

(#458) lacyka0727 válasza tibicce (#456) üzenetére


lacyka0727
csendes tag

Bocs az offért, de ha már itt tartunk én viszonylag sokat töltök, sokszor éjjel-nappal megy, de erről te is megbizonyosodhatsz. A feltöltésem 21k-ra van korlátozva 32-ről, de a soha nem haladja meg a 15k-t. Ebben a hónapban 13,50 GB-t töltöttem fel, 6,30-as átlagsebességgel. Csak ismételni tudom az előttem szólókat, a feltöltés eddig még soha nem ment maximális sebességgel!!


Tudom, most jönne az, hogy szerződésben foglaltakba belefér. Ezt már egyszer végigjártam. Már volt hónapokig 50% az upom 2006 tavaszán, és a telefonba a figura csak annyit mondott hogy majd ha bővítik az adót...Az én padom már tele van ígéretekkel..és mindegyik úgy kezdődik, hogy ''majd''

Ja, és jó lenne, ha itt legalább mindenki választ kapna a kérdésére, mert az ügyfélszolgálattal nem mindig tud az ember zöld ágra vergődni.

[Szerkesztve]

(#459) pityeszka válasza tibicce (#456) üzenetére


pityeszka
őstag

jo,ok 265 és akkor mijan a paperrel azon 384 va!??egyébként meg izé mivan akkor ha nem használom a feltöltést nektek kötelességetek annyit adni amenny le van írva nem??a hugom szogott feltöltögetni,meg gémeknél jól jön a sok UP!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#460) pityeszka válasza lacyka0727 (#457) üzenetére


pityeszka
őstag

:C

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#461) tibicce


tibicce
csendes tag

ha kapok egy ip-t vagy egy elofizetoi nevet meg tom nektek nezni...

tibicce

(#462) pityeszka válasza tibicce (#461) üzenetére


pityeszka
őstag

noh... :) végre egy valaki aki hozzáál a dolgokhoz is néha :DDD

csáki istvánné néven van a szerz!!
ma 1ébként írtam 1 e-mailt az ügyf-nak,de nem válaszoltak méég...az sg.hu-ról mér nem lehet tölteni??

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#463) lacyka0727 válasza tibicce (#461) üzenetére


lacyka0727
csendes tag

Pm ment

(#464) pityeszka


pityeszka
őstag

egyébként nálunk is vannak még olyanok akik még nem kapták ám meg a nagyobb sávszélt!!és mikor volt már február :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#465) tibicce válasza pityeszka (#462) üzenetére


tibicce
csendes tag

tom ki vagy es amikor telefonalt anyukad meg is neztem es mertem is sebesseget ami nem volt rox.

tibicce

(#466) lacyka0727 válasza pityeszka (#464) üzenetére


lacyka0727
csendes tag

Engem csak az zavar, hogy míg egyes falvakban már rég nagyobb sebbességgel töltenek, addig én, akitől szerintem senki nincs közelebb az ügyfélszolgálathoz, még mindig nem... :(

(#467) pityeszka válasza tibicce (#465) üzenetére


pityeszka
őstag

:)
király most má emléxel!!az ok hogy jó a sebesség,de miért nem 384?és nem csak nekem van ez,akinek 4.5mb-os vonala van azoknak is lement az upp!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#468) tibicce


tibicce
csendes tag

hm kiknek? ip? elofizeto neve?hol teszteled? gamehoz nem hiszem h kell 384 up, ezt nem aze irtam h nem is szolgaltatunk neked annyit csak fogd fel te is azt h a mi halozatunkon atjon a te 384ed.

tibicce

(#469) pityeszka válasza tibicce (#468) üzenetére


pityeszka
őstag

datanet.hu speedtest.net folyamatosan 265 a feltöltés ha 1000x mérem akkor is, eddig mindig 384 vot!!ja a gém,hidd el hogy sok szerepe van ;)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#470) tibicce


tibicce
csendes tag

en is gamelok neha szal tom. speedtestrol meg csak annyit h az nem valami korrekt, szoktal olvasni ujsagot? en tok halozaton tesztelni hala az egnek es az hihetobb.

tibicce

(#471) pityeszka válasza tibicce (#470) üzenetére


pityeszka
őstag

jóvan csá,befejeztem mint már elmondtam ez van,nem annyi amennyi és nem csak nekem :(

cső!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#472) tibicce


tibicce
csendes tag

en nem cseszegetni akarlak titeket, megnezem szivesen ha gondotok van. majd csinalok egy hozzaferest serveremre ahol lehet tesztelni uppot downt is

tibicce

(#473) pityeszka válasza tibicce (#472) üzenetére


pityeszka
őstag

down-t amugy is lehet nem?

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#474) tibicce


tibicce
csendes tag

en annyira nem tamaszkodnek ezekre a sebessegmerokre nekem se meri le a 100%ot de toltok a sajat szerveremrol jon normalisan szoval....

tibicce

(#475) kgbrg


kgbrg
tag

Most itt is valami gáz van.
A torrent megy de a weboldalak meg nem bírnak lejönni. A ping egyik pillanatban 9 ms a másikban meg már nincs válasz.

(#476) kgbrg


kgbrg
tag

Már jó. :)

(#477) SolidBoy


SolidBoy
csendes tag

a sávszélmérőkről annyit, h most mértem le az előbb, és a 768-as netemre mért 805-t. :D A pingem 25 és 87 között változik. az up-om is néha 128 kbps fölé ugrik... most elégedett vok vele. Csak az a híresnevezetes sávszélemelést várom már.

[Szerkesztve]

''Mindig legyen út előtted'' - EDDA

(#478) pityeszka


pityeszka
őstag

vannak még ilyenek :O
[link]

[Szerkesztve]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#479) llax válasza pityeszka (#478) üzenetére


llax
senior tag

Az még jónak tűnik ehhez képest: [link] Nekem ilyen volt hetekig... Utána egy ideig jó volt, most újra 10-30% a veszteség... Az eddigi ''rekord'' 85% veszteség.

(#480) pityeszka válasza llax (#479) üzenetére


pityeszka
őstag

Pfff :Y amugy egyáltalán nem volt jó,mert semmit nem tudtam ez idő alatt csinálni,de a tiéd tényleg nagyon komoly :(

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#481) naracom válasza pityeszka (#480) üzenetére


naracom
csendes tag

Pityeszka nem mond igazat.
[link]

llax: problemat orvosoljuk. 2 heten belul nalatok is meg lesz az emeles.

[Szerkesztve]

(#482) pityeszka válasza naracom (#481) üzenetére


pityeszka
őstag

hanyagoljuk már ezt kérlek :DDD tgnap igeneis lerottyant ugy a net,hogy semmit nem lehetett csinálni!!A diagrammal meg inkább nem mondom mit csinálj :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#483) tibicce válasza pityeszka (#482) üzenetére


tibicce
csendes tag

es megis volt forgalmad :] ''tegnap''

tibicce

(#484) pityeszka válasza tibicce (#483) üzenetére


pityeszka
őstag

meg há :DDD

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#485) SolidBoy válasza naracom (#481) üzenetére


SolidBoy
csendes tag

Ez a ''két héten belül emelés'' mindenhova érthető, vagy csak llax-ék környékén?

''Mindig legyen út előtted'' - EDDA

(#486) pityeszka válasza naracom (#481) üzenetére


pityeszka
őstag

csináljunk má vmit a nettel baxameg!!!!!olyan laggos mint állat!!!!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#487) pityeszka


pityeszka
őstag

Szeretem az ilyet!Betelózol (többen is)hogy xar laggos a net,idézem-persze megnézzük egy pillanat oszt azóta is nézik!!Hát ba*d+ egész délután dobál kifelé aza köcsög szerver kapcsolatszakadás miatt!!!Faxom ki van :((

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#488) sznorbee


sznorbee
csendes tag

Üdv Narások! Nemsemmi ez a sávszélesség emelés.... Mi Gemzsén itt wireless kapjuk a netet és nemrég megdöbbentő mértékű emelés volt.... Az 512-es csomagot 768-ra, a 768-ast pedig 1megára emelték.. Nem azért mondom Naracom, de ez azért nevetséges... Ennyi pénzért már bárhol lehet kapni minimum 1 megabites netet is... és ne mond azt, hogy nem bírná a rendszer.. Nem értem miért kell sebességbeli különbséget tenni a vezetékes hálózat és a vezetéknélküli között...mi ugyan annyit fizetünk a mondhatni ''semmiért''..A multkori teszteléskor is simán ment a 3 megabit. Itt minden ismerősömnek Naracomos net van és ezt az üzenetet is az Ő nevükben írom. Miattuk bérlitek ezt az adótornyot is ami már nem is tudom hányszor szált el...de az adóteljesítménye is fantasztikus...Közülük, már szinte mindenkinek lejárt a hűségszerződés is. Lehet nem ártana egy másik szolgáltatót választanunk, ha nem történik valami fejlesztés a közeljövőben... mert ez a legalsóbb színvonalat is felülmulja... A feltöltési sebességgel is gondok vannak.. A szerződésben leírt 128k-t még soha nem érte el.. de az esetek nagyrészében semmit nem tudok elküldeni, mert megszakad a kapcsolat. Kiváncsian várom a reakciót... de szerintem hiába... :(

(#489) pityeszka válasza sznorbee (#488) üzenetére


pityeszka
őstag

olyan gyorsan váltsatok szolg.amilyen gyorsan nem is lehet szvsz! nehvetséges ez az egész! ;)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#490) llax válasza pityeszka (#489) üzenetére


llax
senior tag

Már aki tud váltani... De ahol ez az egyetlen szélessávú szolgáltató (pl. nálunk), ott nincs más lehetőség.
Lehúztam 6 évet modemes és gprs kapcsolatokkal, azokhoz képest még akkor is nagyon gyors, ha éppen sz@rakodik...

A mostani számlán már ott szerepel a szávszél emelés :)

Néhány napja kaptam egy tájékoztatót a most épülő kábeltévé hálózattal kapcsolatban... Ott a legnagyobb csomag 1Mbit/sec valami 7000 Ft körüli árért, 30GByte korláttal, a kisebb csomagoknál van olyan is, hogy 3GByte korlát... Erre nem váltok...

(#491) pityeszka


pityeszka
őstag

thx tibicce,most királyul megy!! :))

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#492) tibicce válasza sznorbee (#488) üzenetére


tibicce
csendes tag

kerhetek egy elofizeto nevet vagy egyip-t acc az is jo, de ne valost hanem ami a telpitesi naplon van pls.... megneznem mi a gond...

aze ennyire ezen nem haborodnek fel h lakotelepen mas mint gemzsen....

pesten viktor hugo, 100/100Mbit 12.000ft :]hol az igazsag?

tibicce

(#493) pityeszka


pityeszka
őstag

:F Ma meg hazajövök nincs net...LooL!!!

tibicce: ezen a bolygón nincs igazság ;)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#494) pityeszka


pityeszka
őstag

Nah,most derül ki,hogy ma reggel 5 órakor már nem vot net,mivel a hugom éjszaka tölt,mert nappal tőlem nem tud :DDD most mondja,hogy mijan! ilyeneket nem vesznek észre odabent :O

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#495) pityeszka


pityeszka
őstag

Tiszta szégyen bazd+ amit ezek csinálnak!!!Szégyen!!!Elbújnék és szégyenkeznék!!!Jujj de dúrva még a telefont is kikapcsolják,mekkkkora gyalázat!!! :Y

[link]

ezt a képet ne tudjátok meg mennyi idő alatt tudtam feltenni! :DDD

Na ebben a topicban pedig befejeztem a hsz-eket!!!A tp.nevére pedig az igazi válasz az hogy ''mijaz vmi motorosbicikli'' ... megyünk modemet venni,hátha a T-Com engedi hogy tudjál netezni a pénzedért!Képzeljétek el ha minden matávos telefon így laggolna,milyen lenne az :D

bye

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#496) lacyka0727 válasza pityeszka (#495) üzenetére


lacyka0727
csendes tag

Úgy látom lassan kihal ez a topic is... Most mértem sebességet. Azon az oldalon, ahol ki van írva, hogy nem hivatkozhatok a mérés eredményével a szolgáltatás minőségére, de ha kijönnek megnézni, akkor ők is ott mérnek. Szerintem rekordot is döntöttem egy megás nettel:

[link]

Szerintem ez lehet a maximum a szerver és az én gépem között, mert többször is ez volt a mért érték...de ha nem, akkor 300kbps és 700kbps közötti. Nagyon laggol, szinte böngészni sem lehet normálisan.

(#497) pityeszka válasza lacyka0727 (#496) üzenetére


pityeszka
őstag

Ez LooL tesó!Valószínűszleg a sebességmérővel van probléma!Nekem is volt hasonló eset az externet oldalán 1x!!Az hogy laggol tördj bele pláne ha 1 megás,online gameknél ez kegyetlenűl rossz (szakad a kapcsolat)!!! Én is azt várom,hogy mikor piszkálják meg,mert már kb 3 hete laggol,igaz az elmult 3 napba kicsit jobb (kiccsit)! De én nem akartam ide írni már :)

[Szerkesztve]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#498) lacyka0727 válasza pityeszka (#497) üzenetére


lacyka0727
csendes tag

Na, újra mértem, és mivel péntek óta nem változott, gondoltam telefonálok. A vonal túlsó végén lévő hölgyemény hamar gyorsan utánnajárt mindennek, és közölte hogy nálam van a baj. Azt hittem a falnak megyek. Kár hogy 4 előtt nem voltam itthon, mert áthívtam volna. Mondtam neki, hogy tudok képet küldeni róla, de higgye már el, hogy nem megy. Utánna jött a sablonszöveg: ''küldjem el az ügyfélszolgálat címére, majd felveszik hibajegyzékbe bla bla bla''. Gondolom ezt már mindenki kívűlről fújja. Nagyon gondolkodom rajta, hogy nem érdekel mennyi van a szerződésből, kifizetem mindet, csak vigyék innen az egészet.

Ezúton is üzenem a T. Szolgáltatónak, hogy bár elküldtem a mailt, mélységesen megbántam, legyenek szívesek figyelmen kívül hagyni (csináltak már ilyet, gondolom nem lesz nehéz). Az ígért emelés nekem már eszembe sem jut. Bár sokan vannak még akik várják, nyugi, ismerek néhány narás ügyfelet, az ő lelküket majd én ápolom. ;)

Itt van két kép, nehogy utólag rámfogják hogy hazudok(bár a sebességről nekik jobbat küldtem):

[link] [link]

Kb. egy hete felvettem tibiccét msn-re, gondoltam ha van valami talán tud segíteni és ő is azt mondta hogy nyugodtan felvehetem...Azóta 3x kerestem, eredménytelenül. Ja, és ma néztem az oldalát: nem müxik a sebességmérés...vajon miért?? ;]

Tehát kösz mindent, de nekem sem jött be. És én sem akarok íde írni többet.



[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#499) llax válasza lacyka0727 (#498) üzenetére


llax
senior tag

Nálam mostanában normálisan működik. Tavaly augusztus közepe óta van ilyen netem, március-április kivételével (akkor nagyon sokat szívtam vele, gyakorlatilag folyamatosan) egész normálisan működött. Igaz, most is vannak rövidebb leállások (azok voltak mindíg), ping-nél is van 1-2% veszteség, de a sebességgel nincs gond (100%). A pingelés elég érdekes dolog: a nagyobb problémák óta rendszeresen tesztelem, általában 100 csomagot küldök, de 100 szinte soha nem jön vissza, csak 99 (néha kevesebb), az átlagos válaszidő 30 - 50 ms között változik (az átlag ritkán megy 50 felé).

(#500) pityeszka


pityeszka
őstag

ezt csak az 500.-ért!!! :D

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.