Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom

Hozzászólások

(#551) kgbrg


kgbrg
tag

Nálam meg most tökéletes.

Ilyen mikor jó: [link]
Mindez DC és torrent mellett.
Csak azért hogy ne csak mindenki rosszat írjon róluk.

(#552) llax válasza kgbrg (#551) üzenetére


llax
senior tag

Nálam ez jelenti a tökéletes állapotot: [link]
Ilyenkor a ''normálisabb'' ftp szerverekről max sávszél.-lel tölt. Torrent mellett 80-500ms közötti válaszidők lennének.

Vajon milyen lesz délután 4-6 óra körül :) :) :)

Egyébként mikor pingelésnél sok a ''nem érkezett válasz'' üzenet, az ftp letöltés akkor is megy a max sávszél. 70-80%-án, de a weblapok nem jelennek meg normálisan...

(#553) Laczik


Laczik
tag

Amikor jó ,akkor szvsz mindenkinél ilyen a net, nálam legalábbis ilyen.
Akkor van gond, amikor nem jó

És bizony mostanában elég gyakori ,hogy nem jó

(#554) Hosszu20


Hosszu20
csendes tag

:W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

(#555) pityeszka válasza Hosszu20 (#554) üzenetére


pityeszka
őstag

Szia!

Sztem azért mert neked ilyen hangulatod van ezt nem kéne.Inkább írd le b@xki!!Ez egy fórum nem pedig egy diszítőfal vagy akármi!!Nem tom ehhez mit szólna egy modi ha látná :Y Még szerencse,hogy nem annyira megy a topic,mert a többiek biztos megköveznének ezért!!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#556) Hosszu20


Hosszu20
csendes tag

Kérdezett valaki ???

(#557) pityeszka válasza Hosszu20 (#556) üzenetére


pityeszka
őstag

:(

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#558) Teddy13


Teddy13
csendes tag

:D Csak megérte megvárni a 3 mbitet :DD :DD
370KB-os átlaggal simán töltök :) A feltöltés pedig kb.: a 245 kbitet hozza.

Már csak egy bajom van: :O ''Valós IP megrendelés'' aktiválása késik :U

(#559) llax válasza Teddy13 (#558) üzenetére


llax
senior tag

Lehet hogy az én sávszélemet is Neked adták??? :)

Sebesség: [link]
Ping: [link]

Valamivel 6 előtt értem haza, akkor talán volt 5x ilyen gyors is... Utána nem sokkal ilyen lett... ''Természetesen'' most is be kellett izzítani a modemet...

(#560) llax válasza llax (#559) üzenetére


llax
senior tag

Ping az őskövület modemmel: [link]

Sebesség az őskövület modemmel: letöltés 5-6kB/sec, feltöltés 3-4kB/sec , ami kicsit több a néhányszáz bájt/sec-nél...

(#561) Teddy13 válasza llax (#559) üzenetére


Teddy13
csendes tag

Izé :D :D :DD már 1 problémám sincs, ugyanis beizzították a valós ip-t :C :R :R

llax, háát nem tudom felétek mit csinálnak, de itt most Szuper :R (kopp-kopp-kopp :) )

(#562) nuri


nuri
aktív tag

Tudja valaki debrecenben hogyan lehet őket elérni? Az 52/537-404-es szám nem él.

(#563) Teddy13 válasza Teddy13 (#561) üzenetére


Teddy13
csendes tag

A net megy, de már újra passzívvá váltam :F :O

Debrecenben nem tudom mi az elérhetőségük :(

(#564) Teddy13


Teddy13
csendes tag

:D :D Szórakoznak velem. :D :D Beírtam ide, és kb. 15 perc elteltével már újra aktív lettem.
Nem semmi, feltűnően gyorsak :C :C :C

Kösz szépen Ismeretlen Ügyintéző :) :) ! :C

(#565) videoman


videoman
csendes tag

Sajnos a Naracom Kisvarda-i Kirendelrségének októberben lesz két éve, hogy előfizetője vagyok. A szolgáltatás megbizhatatlan. Hérvégeken sorra nincs net elérhetőség. Állandó a meghibásodás! Az Ügyfélszolgálaton kioktatóan viselkednek. Én fizetek, de szolgáltatás elmarad a vártnál. Már van új megbízható Internetszolgáltatóm, csak a hűségnyilatkozt lejártáig várok, hogy elhagyjam a NARACOMOT!!!!!!!!! Minden barátom ezt teszi akiket én annak idején beszerveztem!

(#566) ogy60


ogy60
csendes tag

Az összes naracomos szolgáltató és ügyintéző kapja be az összes f*szomat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előfizetőjük vagyok és voltam /még nem járt le a hűségnyilatkozat/
már máshonnan netezek!
Azt az idegességet amit ők nekem szereztek, nem kívánom senkinek!
Köcsög, szemét szolgáltató!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Senki ne próbálja ki őket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#567) ogy60


ogy60
csendes tag

Lehetek feldúlt, vagy ideges és hozzászólásomat nem veszitek komolyan, ezért csak anyit kérek tőletek, nézzétek meg a www.naracom.hu
webhelyet.
Szerintetek egy komoly szolgáltatóé ilyen?
üdv:ogy

(#568) pityeszka válasza ogy60 (#567) üzenetére


pityeszka
őstag

:))

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#569) Hosszu20


Hosszu20
csendes tag

:C

(#570) colt007


colt007
csendes tag

Kicsit olvasgattam a fórumot és arra jutottam, hogy 2 fajta előfizetőjük van:

1. akinek nagyon nem jó a net

2. akinek éppen most jó a net (2 nap múlva visszaír hogy megint nem jó)

Sőt, amikor éppen valakinek működik az még meg is köszöni, amiért egyébként fizet, és járna is.

Jómagam pár hónapja nem vagyok előfizetőjük, mert hál istennek mág a környékről is sikerült elköltözni.
Egyébként maga a város (kisvárda) és a környező falvai is nagy bunkó paraszt banda, (tisztelet a kivételnek).
Csak azt mondom jó helyen vagytok ti ott , ahol vagytok!

Akik meg beírnak főleg idegesen a fórumba, igazán jól teszik, mert az igazukért harcolnak, ők a kivétel!

UI:más helyen ilyen ocsmányságokat nemigazán merne megtenni egy szolgáltató sem!

(#571) tibicce válasza colt007 (#570) üzenetére


tibicce
csendes tag

pf ez poen... lehet inkabb egyel kevesebb... :]

tibicce

(#572) zolika76 válasza colt007 (#570) üzenetére


zolika76
csendes tag

Hála istennek eggyel kevesebb bunkó lakik itt

(#573) colt007 válasza zolika76 (#572) üzenetére


colt007
csendes tag

Aha, csak azt nem vetted észre, hogy ez a TE érdekedben is szólt, de mindegy is....

(lentebb írtad, hogy nem jó a neted)

Rád is értettem a kivételt......

(#574) pityeszka válasza tibicce (#571) üzenetére


pityeszka
őstag

:))

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#575) Hosszu20


Hosszu20
csendes tag

Zolika76 :C

(#576) blogos


blogos
tag

Azt szeretném kérdezni a Naracom-tól, hogy nincs véletlenül olcsón eladó, használt 5Ghz-es bridge? Esetleg hozzá való kliens antennáról is jöhet infó.
Pü-ben megfelel a válasz.
Köszönöm előre is!

B.K.!

(#577) blogos válasza blogos (#576) üzenetére


blogos
tag

Persze ha valaki másnak is van ötlete, az is nyugodtan megírhatja:)

B.K.!

(#578) blogos


blogos
tag

Nem sürgős, de továbbra is érdekel a dolog. A lecserélt, előfizetőktől visszavett cuccokról is jöhet infó pü-ben. Köszönöm!

B.K.!

(#579) pityeszka


pityeszka
őstag

Bambuuuuuchaa :Y

[link]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#580) kgbrg válasza pityeszka (#579) üzenetére


kgbrg
tag

Ez még nagyon jó. Legalább nem dobálja el a csomagokat.

(#581) pityeszka válasza kgbrg (#580) üzenetére


pityeszka
őstag

Erre csak azt tom mondani,hogy LOOL :Y El sem hinnéd,hogy laggolok online gémeknél,pfffff NAGYON :O

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#582) pityeszka


pityeszka
őstag

4.5Mbit <<< 27.2MB-os fájl >>> 18min22sec LooL :C

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#583) llax válasza pityeszka (#579) üzenetére


llax
senior tag

Nálam pillanatnyilag jó, de elég gyakori az ilyen mostanában... Néha a LEGRÖVIDEBB válaszidő is 200-300ms körüli és elég sok válasz van 1 sec felett...

(#584) tibicce válasza pityeszka (#582) üzenetére


tibicce
csendes tag

miujsag van? :]

tibicce

(#585) pityeszka válasza tibicce (#584) üzenetére


pityeszka
őstag

Csá!!

Hétvégén gepeltem elég sokat,nem igazán volt gondom a lagg megszünt,most jól megy hála istennek vagy neked nem tom ;] Mindenesetre köszöntem szépen :R

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#586) zolika76 válasza tibicce (#584) üzenetére


zolika76
csendes tag

Hello

A régi előfizetők (akinek már határozott idejü szerződése van) azok is kaphatnak kedvezményt mint aki most köti? Pl:3Mbit-5400 Ft 2 év hüségnyilatkozattal

[Szerkesztve]

(#587) lacyka0727 válasza zolika76 (#586) üzenetére


lacyka0727
csendes tag

Szerintem ha kapnál már megkaptad volna :)

(#588) llax válasza pityeszka (#585) üzenetére


llax
senior tag

Jó Neked... Nekem péntektől 0,5-2 sec-es pingek vannak esténként (a legjobbak 200-300ms körül), Néha 10-30% csomagveszteséggel...

Jelenleg ilyen:

193.239.149.1 ping-statisztikája:
Csomagok: küldött = 25, fogadott = 25, elveszett = 0 (0% veszteség),
Oda-vissza út ideje közelítőlegesen, milliszekundumban:
minimum = 214ms, maximum = 2473ms, átlag = 803ms

(#589) pityeszka válasza llax (#588) üzenetére


pityeszka
őstag

Mindenkinél vannak rossz percek,nálam is voltak((vannak)) ;] Engem most csak az érdekel,hogy végre nincs LAGG!!!Milyen kellemes mikor pl rohansz előre cod-ban nyom egy vissza kettő padlógázt és már csak a killcamot látod :) Na ez nem jó!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#590) zolika76 válasza lacyka0727 (#587) üzenetére


zolika76
csendes tag

Talán ha aláirnák két évet :P

(#591) lacyka0727 válasza zolika76 (#590) üzenetére


lacyka0727
csendes tag

Én örülnék ha úgy állnék mint te... Én a mai napig 7000-et fizetek 1M- ért :(((

(#592) zolika76 válasza lacyka0727 (#591) üzenetére


zolika76
csendes tag

A helyedbe már átugrottam volna hozzájuk legalább valami komprossziumot kötni, mert az eseted elég gáz már.

[Szerkesztve]

(#593) tibicce válasza pityeszka (#585) üzenetére


tibicce
csendes tag

jah penteken sikerult kijutnunk dombradra gondoltunk rad :]

tibicce

(#594) pityeszka válasza tibicce (#593) üzenetére


pityeszka
őstag

:R

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#595) lacyka0727 válasza zolika76 (#592) üzenetére


lacyka0727
csendes tag

Szerintem nem vagyok ezzel egyedül... :( De javaslatokat várom pm-be ;)

(#596) lacyka0727 válasza tibicce (#593) üzenetére


lacyka0727
csendes tag

néha gondolhatnátok rám is...

[link]

(#597) pityeszka válasza lacyka0727 (#596) üzenetére


pityeszka
őstag

ííí....dzsááá :(

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#598) llax válasza lacyka0727 (#596) üzenetére


llax
senior tag

Nekem múlt hét péntek óta a mai az első este, amikor folymatosan használható... Volt amikor közel tökéletesen működött, de volt, hogy órákon keresztül ehhez hasonló eredményeket kaptam...

(#599) csabika0001


csabika0001
senior tag

Én már teljesen nem értem ezt a szolgáltatót rendesen fizetem a havi számlát de cserébe egy nagy semmit kapok.A cod2 vel játszani csak akkor tudtam mikor bekötettük kb egy éve most ha ilyesmit akarok akkor biztos hogy 999-100 terjed a pingem.Szóval akadozik lagol minden szar.Na meg a másik 512-es net persze sokszor már a 384-est sem éri el a sebesség mostanában a max letöltési sebesség 40 de már az a csúcs.Ha le akarok tölteni a böngészőben egy pdf-et akkor meg időtulléppés miatt szétkapcsol meg nincs kapcsolat elegem van már az egészből.Csak azt nem értem ha a netet nem csinálják meg 512kb/s-re akkor minek fizetek 4000Ft ot.Mikor más frissen beköti és jó a sebessége és ugyanannyit fizet.Mikor felhívom az ügyfélszolgálatot akkor meg mindíg csak ez a helyzet hogy már fiuk kimentek meg csinálják meg keresik a hibát.De nekem még sohasem javítottak semmit a helyzeten.Éppen hogy csak tudok böngészni!!!!!!!!

(#600) csabika0001


csabika0001
senior tag

Mostanában ez a helyzet.Msn-re nem tudok belépni ha kapcsolatot akarok javitani akkor meg valami alapértelmezett átjáró nem müködik. :W :W :W :W :W :W :W
http://kepfeltoltes.hu/view/070802/m_r_megint_szar_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Naracom
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.