Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    Topikgazda

    válasz Burt1793 #19497 üzenetére

    Nagy auto, nagy f@.zkalap sofforrel. :).

    M5 autopalya. Kulso savban kamion oszlop, kb 5-7kamion.
    Belso savban autoval elozok, mutato128 Km/ora.Latom a tukorbe megerkezik villogva az IQ7.
    Nah baratom, van meg 2 kamion hatra, ezt mar megvarod...
    Termeszetesen a fenykurt folyamatos..kozben jobboldlat a leallosavban elottem latom a trafi ki van rakva.
    Ket kamiont le elozve belso sav megszunik, 100 as tabla kint, es terelik a forgalmat a kulso es a leallosavba.
    Jobrol IQ 7 mellem reppen. Ablak letekerve, ordit a testvir es kozli velem, hogy 130 b.zd meg.
    Hat jo, legyen! Ablakot letekerem. Mennyi??? orditom neki.
    Mikozben 100al haladunk.:).
    -Ordit 130 b.meg.
    -valaszolok. Tudom! Pont ennyit sporoltam neked az elobb!!
    -Mi a f.szt ugatsz? Kerdezi.
    -A tarfipaxot lathatod jobb tukorbe ha belenezel.
    Nezi a bal tukrot.
    A masik jobb!! Igyekeztem segiteni neki, hogy meg lathassa a soporolasi pontot.
    Belenez, Majd ram, feltekeri az ablakot, es gazra lepve elhuz a sunyiba. Termeszetesen hibas jarmuvel kozlekedett, mert az iranyjelzo nem mukodott rajta.
    Naponta elem at a barmok vilagat. Ha szabaly szerint, vagy legalabbis megprobalnek kozel hozza kozlekedni, mar halott lennek. :).

    Mar gondolkoztam egy csatornat csinalni, de semmi idom arra, hogy rendszamokat tuntessek el. Ez a sok gyoker nem eri meg az energiat. Rendszam nelkul meg xart sem er. Mert kepes lenne a sajat benasagan rohogni mikozben nezne a megoszto csatornan. :).

    A gyorsito sav azert van, hogy azon megallva , megvarjak mig ures lesz az utca. :).
    A lassito sav nem azert van, hogy azon lassitsanak.
    Hanem azert hogy a forgalmi savban lelassitson, es kanyarodas elott az utolso par meteren keresztbe haladva a savban elhadjaz utvonalat. :).

    Baratom most jitt haza Franciabol. A hajat tepte a hazai korforgalom hasznalatatol. :).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés