Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Nagyker árak

Hozzászólások

(#351) Jabby válasza MasOyama (#350) üzenetére


Jabby
őstag

Nem értem a nagykereket...
A kisebb volumenű kiskereskedők így soha nem lesznek erős, nagy halak ha csak a több 100 milliós havi rendelések után dobálják a kedvezményeket.
Nekik ezek a kisebb boltok csak nyűgnek számít?

(#352) Jabby


Jabby
őstag

14 nagykerbe regisztráltam, áraik elkeserítőek.
Külföldi, EU-n belüli nagykereket ismertek?

(#353) _AnTi_ válasza Jabby (#352) üzenetére


_AnTi_
tag

Külföldi nagykerek engem is érdekelnének! :R

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#354) Jabby válasza _AnTi_ (#353) üzenetére


Jabby
őstag

(#355) zsipos


zsipos
csendes tag

nem reklám céllal írom, hanem mert remélem segít néhány embernek - mi pont ilyesmit csinálunk: közvetlenül informatikai nagykertől tudnak rendelni cégek itt (15 külföldi és az öt legnagyobb magyar)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#357) Sholom


Sholom
tag

Sziasztok! Dotcomp, Asbis, Ramiris, Expert, CHS, PcParts (ők vannak még egyáltalán?) árlistát szeretnék kérni. Nagyon fontos lenne! Testvérem jelenlegi beszállítója nagyon elszállt, gondok vannak és gyorsan kéne lépni valamit. Regisztrálni fog, de addig is nem tudja hogy hova érdemes egyáltalán, milyen árakra számítson. JTC logint nemrég kapta meg, de többfelé is szét akar nézni. Köszönöm szépen a segítséget előre is!

(#358) djsensore válasza Sholom (#357) üzenetére


djsensore
tag

Üdv!

Ramirisnál van accountom, mit szeretnél tudni?

(#359) Sholom válasza djsensore (#358) üzenetére


Sholom
tag

Pm ment! :R

(#360) Biznisz Elek válasza Sholom (#357) üzenetére


Biznisz Elek
aktív tag

Én ebben a sorrendben keresném fel őket:

Compmarket
Expert
Cédrus
Dotcomp
Asbis
Chs
Ramiris

Üdv

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#361) Sholom válasza Biznisz Elek (#360) üzenetére


Sholom
tag

Köszi a tanácsot! :R

Eddig tőlük rendelt:

Emporium
HRP
Cédrus
Ingram
Demand

(#362) Biznisz Elek válasza Sholom (#361) üzenetére


Biznisz Elek
aktív tag

Na a HRP-t kihagytam:)

Az emporium se rossz. Az ingramot meg a CHS mellé tenném.

Üdv

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#363) djsensore válasza Biznisz Elek (#360) üzenetére


djsensore
tag

Compmarketet én is ajánlom! Mindent ott vásárolok

(#364) Biznisz Elek


Biznisz Elek
aktív tag

Hátha nekem is tud valaki segíteni.

Apple (iphone/ipad) nagyker érdekelne. Lehetőleg olyan ahol 27%-os áfával tudok vásárolni, és versenyképes az árgépes 27%-os áfás boltokkal.

pl:ezzel

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#365) Krisz1000


Krisz1000
tag

Sziasztok! Két processzor nagyker árát szeretném megtudni.

intel i5 4670K Boxed
intel i5 4670 Boxed

elszámolási vita miatt kellene, sajnos megalkudtam egy nem számtech-es kiskerrel, hogy nagyobb beszerzés részeként processzort is vennék. természetesen összekeverték a két processzort, a K-ra adott már eleve húzós áron akarták a sima 4670-et átvetetni velem. most szaroznak a cserével, kamuznak össze vissza.

jó lenne vmi fejléces formátum, amin dátum is van, szóval ne kimásolva. Ramiris, CHS, HRP, v egyéb ismert, nagyobb nagyker, hogy mérvadó legyen, ami tárgyalási alap.

és 2 kérdés:
-jól sejtem, h mivel ezek népszerű termékek, minimális különbség van a nagyker árak között..?
-nagykerek hogy állnak a cseréhez, ha ráfizetéssel bontatlan procit drágább, raktáron levőre cserélnének, hasonlóan lazák mint egy kisker, v lehetnek problémák?

előre is köszönöm :)

K.

ui: légyszi azt hagyjuk, h szálljak ki az üzletből, és vegyem máshol, már rég megtettem volna. a pénz már rég ott van náluk.

[ Szerkesztve ]

(#366) Krisz1000 válasza Krisz1000 (#365) üzenetére


Krisz1000
tag

UP! vki esetleg nem tudna segíteni ennek a két kis procinak a nagyker árában :( ? sürgős lenne, de tényleg

köszi még 1x :R

(#367) BaBzz


BaBzz
újonc

A CHS-t nem ajánlom. Nemrég voltam ott, fejetlenség, kamukázi, pénzéhség jellemezte. Meg odaraknak egy csöcsöst a pulthoz, azt se tudja, hol van. ^^;

(#368) ZoliBfgdeK99


ZoliBfgdeK99
újonc

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Nyitni szeretnél, egy Xbox/PlayStation kereskedést..Tudnátok nekem olyan oldalakat mutatni, ahonnan tudnék rendelni nagyon olcsón? Nagyon megköszönném a segítségeteket!

(#369) Smithy1986


Smithy1986
tag

Sziasztok!

Valahol megjelenik hivatalosan, hogy melyik nagyker kizárólagos, vagy szponzorált az adott márkában?

A kutatást elvégzem én márkákra lebontva, csak egy kis iránymutatás kellene, meg hogy hogyan deríthetem ki. :)

Köszi!

--- Nil admirari | Semmin se csodálkozz {Horatius} ---

(#370) Biznisz Elek válasza Smithy1986 (#369) üzenetére


Biznisz Elek
aktív tag

Üdv.

Néhány nagykernél fent van, de kiindulásnak a gyártónál kezdeném. Ott általában fent vannak a disztribútorok.

De ha valami konkrétat keresel kérdezz.

Üdv

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#371) plejik


plejik
addikt

Olyan kérdésem lenne, hogy van-e magyarországon olyan számítástechnika nagyker, aki kiszolgál nem csak viszonteladókat? Ugyanis a cégünk elég gyakran vesz informatikai termékeket, igaz van amikor csak olcsóbbat, de van amikor szervergépet stb. De nem viszonteladói áron szeretnénk ezeket megvásárolni, volt egy ilyen személy aki viszont eladó volt, de néha elszállt az árakkal... Előre is köszi.. :R

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#372) adatfalo


adatfalo
senior tag

Hello!

Van itt olyan aki tud vásárolni a compmarket-nál? Van egy bizonyos venti típus amit csak ott találok sehol máshol és jó lenne tudni az árát. :F

Üdv,

adatfalo :R

[ Szerkesztve ]

www.adatfalodesign.hu

(#373) DrojDtroll válasza adatfalo (#372) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Sziasztok!

Lehet, hogy hülyén fog hangzani a kérdésem, de azt szeretném megtudni hogy mennyi az átlagos eltérés a ksiker és a nagyker ár között?

(pl egy olyan terméknél, ami kisker áron 15 000ft)

(#374) killerhagyma válasza DrojDtroll (#373) üzenetére


killerhagyma
csendes tag

Az nagyker áron kb 14500Ft :)

(#375) Rruuer


Rruuer
senior tag

heyyyy él még ez a topiikkkkk???

(#376) killerhagyma válasza Rruuer (#375) üzenetére


killerhagyma
csendes tag

Már nem igazán :) Árra vagy kíváncsi?

(#377) khorvat válasza killerhagyma (#376) üzenetére


khorvat
senior tag

Pedig most nekem is hasznos lenne, hogy ne fussak felesleges köröket.
Mi most a TOP nagyker hazai és külföldi vonalon??

(#378) killerhagyma válasza khorvat (#377) üzenetére


killerhagyma
csendes tag

Külföldit nem ismerek. Itthon van rengeteg. Ramiris, LPK, Computer Emporium, Cédrus, CHS

(#379) khorvat válasza killerhagyma (#378) üzenetére


khorvat
senior tag

90%-aba regeltem, de az árak nevetségesek általában drágábbak mint 3-4 olcsó kisker:)

(#380) killerhagyma válasza khorvat (#379) üzenetére


killerhagyma
csendes tag

Sajnos ez így van. Amíg nem érsz el kedvezményt, addig nem is éri meg nagykertől vásárolni. Esetleg még a Dot-Comp van ami minimálisan olcsóbb mint a kisker, de itt meg 3 havonta el kell érni a nettó 500 ezres vásárlást. Esetleg még a Dynamic Center van. A Ramirisbe nem is lehet kedvezményt elérni

[ Szerkesztve ]

(#381) Gorbeee válasza killerhagyma (#380) üzenetére


Gorbeee
tag

Sziasztok,

CHS aktuális árlistát tud nekem valaki küldeni?

gorbeee @ gmail .com -re várnám. :R

Előre is köszönöm. :R

(#382) zsipos válasza khorvat (#377) üzenetére


zsipos
csendes tag

A nagyobbak:
CHS, Ingram Micro, Ramiris, HRP, ABC Data, Expert, ASBIS, Cédrus, Alphasonic, RRC, Bravophone - de attól függ mit is szeretnél venni, mert pl. a Bravophone inkább csak telefon/tablet vonalon erős 15 körüli gyártóval - míg mondjuk egy CHS ún. a legnagyobb hazai broadliner - tehát van vagy 100+ féle gyártó akinek a termékeit forgalmazza.

(#383) pho13


pho13
újonc

Sziasztok!

Nagyon hálás lennék ha valaki meg tudná nézni pl a Compmarketet vagy valamelyik nagyobb nagykert hogy a GIGABYTE R9 390 OC 8GB DDR5 GPU milyen áron van?! Esetleg mennyiségi kedvezmény?!

Köszönöm szépen!!

(#384) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

hello, műszaki cikkes nagykereket tudnátok mondani nekem Bp.-en?

(#385) -NOKIA- válasza -NOKIA- (#384) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

:U

(#386) Levwi


Levwi
aktív tag

Hellosztok valaki rámírhatna aki tisztában van a nagyker árakkal számítástechnika fronton. Rövidesen webshopot szeretnék nyitni, de nem tudom, hogy milyen haszonkulcsok vannak alapból. A lényeg az lenne, hogy tudjam mennyi forgalmat is kellene csinálnom ahhoz havonta, hogy meg tudjak élni belőle. Szóval Megköszönném ha valaki tudna küldeni pár kedvezmény mentes árlistát, csak hogy legyen egy kis rálátásom mielött belekezdenék. Előre is nagyon megköszönöm annak aki segít.

Huawei P20 Pro Black

(#387) PCCLUB


PCCLUB
újonc

Javaslom mindenkinek a www.pcclub.hu oldalt. Minimális éves tagsági díj megfizetése mellett bármelyik nagykerből vásárolhattok nagyker áron akárhányszor, anélkül hogy a nagykereskedésbe regisztrálnotok kellene.

(#388) adhee


adhee
csendes tag

Üdv, valaki tudna nekem mutatni egy nagyker arlistat? Elore is koszonom a segitseget...

Írj rám, ha elfelejtettem volna értékelni. Köszönöm

(#389) adhee válasza PCCLUB (#387) üzenetére


adhee
csendes tag

Jo, de mielott nem latok egy arlistat, addig nem fogok fizetni 10.000 HUF-ot az tuti...

Írj rám, ha elfelejtettem volna értékelni. Köszönöm

(#390) Richard90


Richard90
csendes tag

Sziasztok!

Kérhetek egy CompMarket-es árlistát? Nemrégen váltottam ki a vállalkozásomat számítógépek javítása témakörben. Sokszor előfordult, hogy alkatrészt kellett rendelnem.
Esetleg van valakinek tapasztalat/ötlete, hogy hogyan lehet azt megcsinálni, hogy az alkatrészre is rakok egy pici árrést? Ezért is szeretnék majd valamelyik nagykerhez regisztrálni.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#391) hege1989


hege1989
tag

Sziasztok!

Egyéni vállalkozóként is van esély nagykernél regisztrálni?
Néztem a Ramiris és a Compmarket regisztrációs felületét és EV-ként nem tudok regisztrálni.
Tudtok olyat ahol igen?
Köszi!

http://hardverapro.hu/tag/hege1989

(#392) kulcsart


kulcsart
újonc

Sziasztok!

Ha valaki tud segíteni az alábbi kérdés megválaszolásában, annak megköszönném.
Egy teljes árú konzol játékot, amit a boltokban 17.000 - 20.000,- Ft-ért árusítanak, nagykereskedelemből mennyiért lehet hozzávetőlegesen beszerezni?

Előre is köszönöm annak, aki tud válaszolni.

(#393) Iginotus


Iginotus
őstag

Dot-Compker Kft.-nél dolgozik valaki?
Magánszemélyként vinnék vissza oda ott vásárolt terméket és hogy készüljek, hogy elhajtanak vagy megoldják? (Kettő db Enermax tápegység sérült kábellel...)

Plug and Pray... :)

(#394) Al3xy válasza hege1989 (#391) üzenetére


Al3xy
csendes tag

Vállalkozói kártya kell és tudsz regisztrálni, legalábbis a Comparketnél. :R

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

(#395) gabor1993052


gabor1993052
csendes tag

Valaki tudna nekem Expert, Ramiris és Cédrus árlistát küldeni? Webshop indításán gondolkozok
ornodi.gabor@gmail.com

Köszi.

(#396) Tomcsa válasza gabor1993052 (#395) üzenetére


Tomcsa
újonc

Ez a topik él még vajon?

(#397) takikacska válasza Tomcsa (#396) üzenetére


takikacska
csendes tag

Sziasztok

Gondolkozom vállakozás indításán és eleinte nem szeretnék olyan nyagykerekkel tárgyalni első körben ahol van kvóta meghatározás.

Jelenleg milyen nagykereket tudtok ajánlani?

Esetleg ha tudnátok küldeni összehasonlítást is árakban(SSD, noti, PC)?

(#398) Winchester95


Winchester95
őstag

Sziasztok!

Mindig felteszek egy kérdést magamnak.....
Egyéni vállalkozóként áfamentesen miért éri meg nekem pl a CompMarketben megvenni egy videókártyát 199000Ft+ Áfáért ami nyilván muszáj kifizetnem, ha árukeresőn is ugyan ennyibe kerül egy boltban, szállítással együtt.
De ahogy látom más nagykerben csak rosszabb a helyzet.

(#399) takikacska válasza Winchester95 (#398) üzenetére


takikacska
csendes tag

Szia

Egyenlőre induló laikusként azért gondolnám nagykertől megvenni a nagykerből a termékeket mert dondoltam hogy talán kicsivel olcsóbban(pár ezer Ft) meg lehet kapni mintha én megvennem valamelyik boltból ahol úgyanúgy megveszik nagykerből és rátesznek valamennyá árrést is(Egy hálózat kiépítésénél inkább az általam preferált alkatrészekkel raknám össze a hálózatott minhogy egy ügyfél összeszdjen mindenfélel legolcsóbb eszközöket). Meg talán a nagyker nem tűnik el könnyen a garanciális feltételek elől.

(#400) pilu01


pilu01
senior tag

Ha van még itt valaki, tudna küldeni nekem bármely nagykerből árlistát?
Köszi

(#401) Dani4444


Dani4444
újonc

Sziasztok! Megtudnátok mondani, hogy a Compmarketnél mekkora forgalmak után vannak kedvezmények, és hány %-osak?

(#402) Beat Store


Beat Store
csendes tag

Sziasztok!

Nem melegitjuk fel picit a topikot? Esetleg lehetne discord szervert is csinalni.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Nagyker árak
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.