Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Winamp topic

Hozzászólások

(#1351) Fire/SOUL/CD válasza Biaggio (#1350) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Valamilyen normalizer plugint keress/próbálj ki Winamp-hoz, akkor egyforma hangerőn szolnak a zenék. pl hirtelen kereséssel ezeket leltem: [link]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1352) jubilleum


jubilleum
senior tag

Hello!

Tudtok valami plug-int ami egy "másra húzza" zenéket? Valahogy úgy ahogy a dj is csinálják
Illetve belehet azt állítani hogy egy második megjelenítőn fusson az equalizer, és ne tűnjön el ha megmozdítom az egeret, csak egy adott billentyűre.

(#1353) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok!

A winamp még mindig úgy kezeli az art work-ket, hogy az adott könyvtárba lementi a kis képet és onnan olvassa be? (ha igen, megoldható, hogy a fájlba integrálja?)

Köszi előre is!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1354) Papesqu


Papesqu
csendes tag

Üdv!
64 bites Win7 alá keresek zenelejátszót ami kezeli az 5.1-et.
Ha Winamppal és pluginekkel megoldható, akkor egy link nagy segítség lenne. amiket találtam nem működtek.
Előre is köszi.

(#1355) fatallerror


fatallerror
addikt

van olyan plugin ami sleep funkciót eredményez? előre is köszi

don't tell me what i can't do!

(#1356) Ndruu válasza fatallerror (#1355) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

(#1357) Takacs666


Takacs666
csendes tag

Az lenne a kérdésem hogy mitől van az hogy a Winampban a zenekereső irtozatosan lassan müködik?Van valami beállitás rá?Illetve van valami mód rá hogy a 75679 darab zenémet ne kelljen egérrel a lejátszólistában végiggörgetni hogy beolvassa és kiirja a nevüket és a hosszukat?Van olyan hogy beolvasás aztán elszöszöl ő vele egy darabig?

(#1358) Fire/SOUL/CD válasza Takacs666 (#1357) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Igen, van megoldás. Ezt jelöld be.
(De annyi zenével így több percig is "elszöszölhet" ahogy fogalmazol)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1359) Takacs666 válasza Fire/SOUL/CD (#1358) üzenetére


Takacs666
csendes tag

ezer kössz! :)

(#1360) qestion


qestion
aktív tag

2.91-ben hol található a winamp library? van ilyen?

[ Szerkesztve ]

a pálya

(#1363) fatallerror válasza Ndruu (#1356) üzenetére


fatallerror
addikt

köszönöm, főleg azt h nem hurrogtál le mert előbb kérdeztem mint kerestem volna :DD

don't tell me what i can't do!

(#1364) Ndruu válasza qestion (#1360) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igen, van benne. Telepítésnél be alapból felkínálja, de ha nem tette volna meg, akkor telepítsd újra és pipáld be a megfelelő helyen.

Harrrr!!!!

(#1365) qestion válasza Ndruu (#1364) üzenetére


qestion
aktív tag

köszi

a pálya

(#1366) nyunyu


nyunyu
félisten

Leszedtem par albumot, ami cue+flac formatumban van.

Hogy a rakba kell ezt hasznalni, hogy lassam az osszes szam cimet/hosszat, es navigalni is lehessen koztunk?
Ha a cue-t huzom WinAmp playlistjebe, akkor megjelenik az osszes szam cime+hossza, de amint rakattintok valamelyikre, azonnal lep tovabb a kovetkezore, mint amikor egy m3u olyan fajlra hivatkozik, ami nincs a konyvtarban.
Ha a nagy flac-ot huzom be, akkor csak az album cime jelenik meg, meg az milyen hosszu.

CuePlayer plugin fel van telepitve...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1367) Fire/SOUL/CD válasza nyunyu (#1366) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ami a winamp oldalán van plugin az rossz, nálam is ezt csinálta, innen töltsd le és tömörítsd ki a winamp plugin könyvtárába, ez működik nálam.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1368) nyunyu válasza Fire/SOUL/CD (#1367) üzenetére


nyunyu
félisten

Koszi, ez tenyleg mukodik.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1369) ktg3


ktg3
őstag

nem igazán ide tartozik, de nem tud vki nekem segíteni?
valahogy winamp-ban eltűnt az a funkció, hogy egymás után játssza le a számokat, és most minden szám után megáll és nem hajlandó a következőre ugrani magától

gondolom véletlenül vmi gyorsbillentyűt, vagy billenytűkombinációt nyomtam, de sehol sem találom a visszaállítási opciót

vlakinek vmi 5let?

:R :R

(#1370) Ndruu válasza ktg3 (#1369) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ctrl+P - Playlist - Advanced Playback Settings - Manual playlist advance mellől pipa ki.

Harrrr!!!!

(#1371) ktg3 válasza Ndruu (#1370) üzenetére


ktg3
őstag

egy úr vagy! köszönöm szépen :R :R :R

ctrl+p-vel varázsoltam akkor?

(#1372) Ndruu válasza ktg3 (#1371) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem tudom hogy állítódhatott el, mert tudomásom szerint nincs hotkey ehhez a funkcióhoz. A Ctrl+P a beállításokat hozza elő (P, mint Preferences), lehet csak véletlenül mellényomtál...

Harrrr!!!!

(#1373) ktg3 válasza Ndruu (#1372) üzenetére


ktg3
őstag

100%, hogy nem piszkáltam bele
egyszercsak ilyen lett
nem állítottam a winampon mióta felraktam azaz 1-2 éve biztos: )

vmi bug lehetett

(#1374) fess


fess
őstag

sziasztok
hogyan tudom beállítani,hogy ne a winamp legyen az alapértelmezett videólejátszom.hiába állítom be az "alapértelmezett programoknál" hogy ne azt használja,valahogy mégis mindig visszaállítódik... 5.58-as verzió van meg

(#1375) Ndruu válasza fess (#1374) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ctrl+P - File Types - Audio Only-ra nyomj rá, aztán vedd ki a pipát a Restore file associations at Winamp start-up mellől. Ha esetleg tudod, hogy melyik fájltípusokat szeretnéd a Winamp-pal lejátszani, akkor csak azokat jelöld ki (pl. mp3, flac, ogg, wma).

Harrrr!!!!

(#1376) fess válasza Ndruu (#1375) üzenetére


fess
őstag

köszi,így már oké

(#1377) akyyy


akyyy
senior tag

üdv.
azt hol lehet beállitani, hogy ha megnyitok egy számot total commanderbe, akkor ne törölje ki a playlistemet, hanem annak végére biggesztve kezdje el lejátszani a számot?

(#1378) Ndruu válasza akyyy (#1377) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Pont az előző hozzászólásomba van beszúrva egy kép, amin látszik a keresett opció, így nem kell újra beszúrnom. Szóval ezen a képen, jobb oldalt, Explorer settings rész alatt, Enqueue files on double click in Windows Explorer. Pipáld be, és a fájlokat mindig a playlist végére fogja betenni, automatikus indítással.

Harrrr!!!!

(#1379) akyyy válasza Ndruu (#1378) üzenetére


akyyy
senior tag

köszönöm szépen

(#1380) #65675776 válasza Ndruu (#1378) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csak AudioCD-t ne akarjon megnyitni az ember, mert ilyenkor minden esetben törli a playlist-et a Winamp.

(#1381) 004


004
tag

Üdv!

Kisebb fajta problémám akadt a winamp-el, ugyanis idestova 1 hónapja arra lettem figyelmes, hogy számváltások között, illetve akkor is ha csak elindítok egy számot, iszonyatosan laggol. kb egy 10 mp-et kell várni, hogy végre elinduljon a szám.. Ez vajon miért lehet? Az elmúlt egy hónapig tökéletesen működött. winap 5.5(x86)+windows7(x64).

(#1382) Ndruu válasza 004 (#1381) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Szerintem valami a DirectSound kimenetnél lett elállítva. Próbáld meg WaveOut-on is, hátha ott nem csinálja.
Ctrl+P - Plug-ins - Output - Nullsoft WaveOut Outout... - klikk - Close - Winamp újraindít
Ha így is csinálja, akkor egyelőre nincs ötletem. Amikor elindítod a lejátszást (és valószínűleg a számok között is) biztosan van egy átfedés (crossfade). Lehet, hogy az értékét túl nagyra állítottad.

Ha a DirectSound-ot kiválasztod, alul rányomsz a Cinfigure-ra, akkor a felbukkanó ablakban nyomj rá a Reset all gombra, hátha ez segít.

Harrrr!!!!

(#1383) 004 válasza Ndruu (#1382) üzenetére


004
tag

Hali!

Biztos nem a crossfade értékével van a probléma, ugyanis ez a jelenség csak egy bizonyos idő elteltével jelentkezik. Tehát hallgatom kb 1órát minden probléma nélkül, aztán egyszer csak elkezd lagolni. Átteszem WaveOut-ra megnézem ott csinálja e.

Köszi a tippet!

(#1384) mézi123


mézi123
tag

Uraim! Egy meghökkentő problámával állok szemben. A Camstudio képernyő videó mentő program elkészült AVI fájlját ha a Winampal játszom le akkor az fejjel lefelé játsza le a videó fájlt.Mitől van ez? És ez csak a Winapnál van.Mit kell beállítani hogy ne fejjel lefelé játsza le a videót. Mondom ,csakis a Camstudió által kászített fájlal teszi ezt.

[ Szerkesztve ]

(#1385) Ndruu válasza mézi123 (#1384) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A Winamp elsősorban még mindig zenelejátszó program, ennek megfelelően én nem csodálkozom rajta.
Próbáld meg ezt:
Ctrl+P - Plug-ins - Input - Nullsoft Direct Show Decoder... - Configure - Vertically flip WM videos
Ha 5.58 vagy az utáni a Winamp, akkor a Preferences-nél van egy olyasmi, hogy Video preferences, ott keresd ezt az opciót.
Ha ez sem oldaná meg, akkor kérlek nézd meg GSpot-tal, hogy a kérdéses videó milyen kodekeket használ és készíts róla egy screenshotot.

Egyébként videólejátszásra Media Player Classic+ffdshow, MPC-HC, VLC Media Player vagy KMPlayer való.

Harrrr!!!!

(#1386) mézi123 válasza Ndruu (#1385) üzenetére


mézi123
tag

Köszi a tippet. A Video beállításoknál kellett egy pipát a helyére rakni.

(#1387) Cartman002


Cartman002
aktív tag

Sziasztok!

Most már hetek óta (Windows újratelepítése óta) nem működnek a nálam a beépített hotkey-ek. Pl. ALT + V-re nem nyílik meg a video ablak, vagy CTRL+A-ra nem marad előtérben, stb.
De még a CTRL + P se működik.

Már újratelepítettem többször is a programot, frissítettem is, volt hogy töröltem a mappáját az Application Data-ból, hogy alapbeállításokkal induljon, de semmi.

Mit tudok tenni?

(#1388) Ndruu válasza Cartman002 (#1387) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Valami más médialejátszó gyorsbillentyűi bezavarhatnak (pl. AIMP2). Nézd át, miket telepítettél az utóbbi időkben, hátha van valami lejátszó program, ami lefoglalja magának a Global Hotkey-eket.
Esetleg még próbáld meg a beállításokban (Preferences) a Global Hotkey fülnél nyomj egy Restore defaults-ot, aztán add hozzá egyesével azokat a funkciókat, amiket használni szeretnél. Alul kiválasztod a funckiót (Action), aztán definiáld a gyorsbillentyűt hozzá, majd Add.
Ha ez sem oldaná meg, akkor a Winamp fórumban keress rá (vagy majd utánanézek én).

Harrrr!!!!

(#1389) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Hali!

5.6-os verzióban van valami lényegi újítás (csak érdeklődésképpen)?

(#1390) Lenry válasza Psychonaut (#1389) üzenetére


Lenry
félisten

What is New in Winamp 5.6?

* Wireless desktop sync with Winamp for Android™
* iTunes Library Import
* Major podcast overhaul including new directory powered by Mediafly
* New Windows 7 support including taskbar player controls
* Available in 16 languages including Turkish, Romanian & Brazilian Portuguese
* Improved playlist generator
* Add the Winamp Toolbar and control playback from your browser (optional

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1391) Psychonaut válasza Lenry (#1390) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kb. ennyi hasznos számomra:
New Windows 7 support including taskbar player controls

Köszi! :R

(#1392) Lenry válasza Psychonaut (#1391) üzenetére


Lenry
félisten

az eddig is volt külső pluginnel

nekem viszont el se indul. frissítettem és azonnal összeomlik.
most törölhetem a profilmappát :(((

hurrá, így is összeomlik. kurvaélet :W
mindjárt felrakok egy aimpot...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1393) Lenry válasza Lenry (#1392) üzenetére


Lenry
félisten

a plugin többet tud, mint ez a gyári

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1394) Lenry válasza Lenry (#1392) üzenetére


Lenry
félisten

lyrics pluginnel volt baja. francba, pedig szerettem azt. remélem patchelik

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1395) Cartman002 válasza Ndruu (#1388) üzenetére


Cartman002
aktív tag

Nem a globális gyorsbillentyűkkel vannak a gondok, hanem a Winamp beépítettjeivel. Hiába aktív a Winamp ablak, alapvető dolgokat nem tudok használni, pl. mindig felül, video ablak megjelenítése / elrejtése, sőt mint ahogy írtam a Preferences se jön be a ctrl+p-re :(
Globális gyorsbillentyűket korábban se használtam (ki voltak kapcsolva) és mégis működtek ezek a funkciók.
Egy iTunes van még telepítve a gépre, de sose futnak egyszerre, szóval nem hinném, hogy bezavarnának egymásnak.

Szerk: Winamp fórumában is kutakodtam, de többnyire csak global hotkey problémákról írnak.

[ Szerkesztve ]

(#1396) Psychonaut válasza Lenry (#1392) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igen, tudom, hogy volt, de jobb szeretem, ha valami integrálva van, és nem külsős programmal kell megoldani.

(#1397) Ndruu válasza Cartman002 (#1395) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az nView Desktop Manager nincs véletlenül bekapcsolva? Ha igen, lődd ki, talán ez okozza a gondot.
Persze millió plusz egy oka lehet, nehéz így kitalálni.
Esetleg még azt is megpróbálhatod, hogy Classic skin-re állítod át a Winamp felületét, mert a Modern skin is bekavarhat.

Harrrr!!!!

(#1398) Cartman002 válasza Ndruu (#1397) üzenetére


Cartman002
aktív tag

Kikapcsoltam az nView Desktopot meg még egy pár programot, amik esetleg befolyásolhatják, de semmi. Classic skin esetén se működik. :(

(#1399) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok! Bő egy éve nem tudom mit variáltam a winampommal, és azóta úgy fest, hogy a lista jobb oldalon van és csak akkor jön elő, ha odaviszem az egeret. Itt egy videó róla: [link]:K

Igen ám csakhogy ez nagyon megtetszett nekem és máshol nem tudom ezt reprodukálni. :N Tehát most tettem fel egy gépre a win7-et, viszont nem tudom nála ezt elérni, húzogathatom a lista ablakot akármerre. :U Hogy tudom ezt beállítani itt is?

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#1400) RootRulez válasza RootRulez (#1399) üzenetére


RootRulez
félisten

És akkor akit érdekel, meg is válaszolom a saját kérdésem, így kell beállítani. :K

═════════════════════════════════════════

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Winamp topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.