Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Winamp topic

Hozzászólások

(#1901) Ferenc.


Ferenc.
tag

Sziasztok!

Nekem csak egy gondom van a winamppal s csak beállítás kérdése lehet, de nem találtam a beállításokban egyelőre.

Ugye ha csatlakoztatunk egy pendrivet a géphez, vagy más hordozható eszközt akkor felugrik egy ablak amit a winamp idéz elő, hogy: "Winamp hordozható zenelejátszó támogatás"

"A Winamp egy usb eszközt észlelt a következő meghajtón.. Szeretné az ezen az eszközön lévő zenéket a Winamppal kezelni?"

Na ezt , hogy lehet kikapcsolni, hogy a winamp ne hozzon fel semmilyen ilyen ablakot ha csatlakoztatok egy hordozható eszközt?

(#1902) csabyka666 válasza Ferenc. (#1901) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Melyik verziót használod? Nekem az 5.63 van fenn, nem hoz ki semmi ilyet, ha pendrive-ot dugok a gépre. Jelenleg Win10-en vagyok, de Win7-en sem tapasztaltam ezt.
Beállítások -> a bal oldali menüben legalul "Portable" menüpont, itt van olyan, hogy "Nullsoft USB device plug-in", esetleg próbáld meg, hogy letörlöd (Uninstall selected plug-in), de tényleg csak tipp...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1903) Ferenc. válasza csabyka666 (#1902) üzenetére


Ferenc.
tag

Köszi, sokat segítettél, eltaláltad, azt kellett kitörölni! :)
Én amúgy a legutolsó változatot használom, az 5.666 -ot.

[ Szerkesztve ]

(#1904) csabyka666 válasza Ferenc. (#1903) üzenetére


csabyka666
addikt

Na szuper, igazán nincs mit! :)

Az 5.666-ot használtam én is, de jóégtudja' már milyen nyűgjei voltak, visszatettem az 5.63-at, az tünetmentes.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1905) taky1984


taky1984
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni winampal kapcsolatban. Olyan problémám van vele, hogy ha több tracket nyitok meg 1xre folyamatosan kifagy. 5.66-s verziót használom win 10-en. Lehet ezt valahogy orvosolni?

[ Szerkesztve ]

(#1906) taky1984


taky1984
tag

Megoldódott, 5.63-ban nincs ez a bug.

(#1907) csabyka666 válasza taky1984 (#1906) üzenetére


csabyka666
addikt

Sajnos pont rosszkor zárt be a gyár, az utolsó verziónak vannak nyűgjei...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1908) TigerCat válasza csabyka666 (#1907) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Pedig jöhetne egy friss verzió, ami támogatja az új szolgáltatásokat és kezeli a helyi médiát is...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#1909) r4z


r4z
nagyúr

Windows XP vagy 10 VM-ben futtatnek Milkdrop2 vizualt Winamp alol, a host OS-bol atiranyitott hang alapjan. A Linein viszont nem hajlando monitorozni a hangot.

- a Windows tokeletesen fogadja a bemeno hangot az egyetlen bemeneti eszkozon
- a Winamp CD pluginjenek beallitasaiban engedelyezve van a bemenet monitorozasa vizualhoz
- a bemenet 16/44.1-re van allitva Win10 eseten
- a linein:// stream inditasara egy pillanatra atvalt a Winamp "lejatszasra", aztan azonnal meg is all

Mi lehet a gond?

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#1910) r4z válasza r4z (#1909) üzenetére


r4z
nagyúr

Ezzel a pluginnel megy tokeletesen.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#1911) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Visszatértem a 2.81-esre. Fényévekkel gyorsabban indul mint a legutolsó verzió, netrádióhoz bőven elég.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1912) TigerCat válasza Winner_hun (#1911) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ahogy látom ennek meszeltek. Pedig egy darabig még reménykedtem...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#1913) tlac válasza Winner_hun (#1911) üzenetére


tlac
nagyúr

akkor már inkább Audacious, ebben is van winamp-os stílus és még fejlesztik
sőt 4k-s monitoron is használható, mert lehet duplázni a skin-t

[ Szerkesztve ]

(#1914) Winner_hun válasza tlac (#1913) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem érdekel a kinézet, nem nézem zenehallgatás közben. Dupla méretet tud a 2.81-es winamp is. Az indulási idővel volt bajom. Nem egy őskövület gépem van, mégis mp-eket kell várni hogy elinduljon a legújabb winamp. Vicc. A jelenleg használtra ráklikkelek és szinte egyből el is indult.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1915) tlac válasza Winner_hun (#1914) üzenetére


tlac
nagyúr

ez is egyből indul és alig van hardverigénye

(#1916) csabyka666


csabyka666
addikt

Mi a fene a baj a Winamppal? 5.63-at használok már évek óta, WinXP-től Win10-ig hibamentes. Most tényleg egy program attól jó vagy rossz, hogy milyen gyorsan indul?!
Kemény 2 magos notin, 4 giga rammal, igaz, SSD-vel.

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1917) Winner_hun válasza csabyka666 (#1916) üzenetére


Winner_hun
félisten

A lassú indulástól eltekintve semmi. SSD van itt is Ryzen 1600x-szel... de FX-szel meg előtte 955-tel se volt gyorsabb. A böngésző, sok kiterjesztéssel és lappal gyorsabban elindul mint egy zenelejátszó? Nemár:)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1918) csabyka666 válasza Winner_hun (#1917) üzenetére


csabyka666
addikt

Fura. A te konfigod kicsit erősebb, mint amin én nyomulok. Próbáld meg az 5.63-at, ez elvileg az utolsó előtti verzió - az 5.666 volt a legutolsó, de azzal voltak nyűgjeim.

Az előbb megnéztem, kb 1, de max 2 másodperc alatt indul nálam.

MOD: Most nézem, korábban belinkeltem már neked. Akkor újra kell rakni a Winampot, vagy valami plusz dolgot nem pakoltál bele esetleg? Plug-in például?

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1919) Winner_hun válasza csabyka666 (#1918) üzenetére


Winner_hun
félisten

Teljesen új rendszer, minden új telepítéssel. Mindegy, nem érdekel, netrádiót lejátszik, mp3-at lejátszik, a felület meg nem érdekel hogy hogyan néz ki, teszi a dolgát. Nem tudom az újabb verzió miben nyújthat többet hogy ragaszkodjak hozzá.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1920) csabyka666 válasza Winner_hun (#1919) üzenetére


csabyka666
addikt

Amit linkeltem, az se indul gyorsabban?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1921) Winner_hun válasza csabyka666 (#1920) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1922) csabyka666 válasza Winner_hun (#1921) üzenetére


csabyka666
addikt

Az kemény. Ha minden friss, ötletem sincs. Mennyi ideig indul?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1923) Winner_hun válasza csabyka666 (#1922) üzenetére


Winner_hun
félisten

2-3 mp között. Engem egyszerűen zavar a lassú indulása.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1924) csabyka666 válasza Winner_hun (#1923) üzenetére


csabyka666
addikt

Ez szerintem a program lustasága. Lehet nem is az indulás, hanem a működéshez szükséges erőforrások lefoglalása tart eddig.
Lássuk be, 3 mp nem egy veszélyes idő, főleg, hogy ezt 1x kell túlélni. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1925) Winner_hun válasza csabyka666 (#1924) üzenetére


Winner_hun
félisten

Pszichológiai hadviselés. Vegyél jobb gépet... biztosan a pc lobbi áll mögötte;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1926) csabyka666 válasza Winner_hun (#1925) üzenetére


csabyka666
addikt

Vagy a stopsoros. :U ;]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1927) Winner_hun válasza csabyka666 (#1926) üzenetére


Winner_hun
félisten

Régebben adták ki a winampot minthogy ez a népbutító dili kezdődött volna.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1928) csabyka666 válasza Winner_hun (#1927) üzenetére


csabyka666
addikt

Megelőzte korát ez a baromság. :K :C

Visszatérve, ez a pár másodperc szerintem elviselhető. Ha a telefonom reagálna ilyen késéssel, az repülne!

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1929) Winner_hun válasza csabyka666 (#1928) üzenetére


Winner_hun
félisten

Telefont könnyebb reptetni még PC-t:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1930) hemaka


hemaka
nagyúr

(#1931) TigerCat válasza hemaka (#1930) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Tök jó! Amúgy már két napja ettől hangos a net. Várós... :-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#1932) hemaka válasza TigerCat (#1931) üzenetére


hemaka
nagyúr

Bár én eddig is használtam, csak a mérete kicsi, azon kellene nagyitaniuk.

(#1933) Winner_hun


Winner_hun
félisten

webamp.org

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1934) Jacikaaa


Jacikaaa
csendes tag

Sajnos én mindig befürödtem a a winamp al le is cseréltem egy mezei aimpra nekem az jobban fekszik. dizájnra is és amit kell tudnia egy zene lejátszónak azt tudja. Sajnos a winamp a skinek terén jobb na meg persze több a vizuléció is de az már extra igény

(#1935) s912


s912
aktív tag

Tölthető az 5.8-as winamp:
https://www.winamp.com/

(#1936) convar


convar
csendes tag

Sziasztok! Felraktam az 5.8-at, merthogy ez már biztosan kompatibilis a win 10-zel, bla-bla. De azt hogy lehetne beállítani, hogy egyesével, az egér bal gombjának dupla klikkelésével tudjam a számokat a lejátszólistába betenni? Mert most az van, hogy ha ráklikkelek egyre azt azonnal el is kezdi lejátszani, az előzőt meg félbehagyja, ill. törlődik is az addigi playlist, amit rohadtul tudok gyűlölni olyankor.

Eddig 5.63-ast használtam és ott be tudtam állítani (csak a fene se emlékszik már hogy hogyan), igaz az úgy emlékszem eleve magyar nyelvű volt, ez meg már nem.

Előre is köszi!

Beszélt nyelvek: magyar, és csak a magyar!!!!

(#1937) MaXimiliam válasza convar (#1936) üzenetére


MaXimiliam
csendes tag

Szia,
A Beállítások között a General Preferences/File types -en belül jobb felső sarokban pipáld be az "Enqueue files on double click" lehetőséget.

„A világnak nem nagy tudásra, hanem inkább jó emberekre van szüksége!”

(#1938) Jarod1


Jarod1
addikt

SZiasztok! mit kell beállítani ahoz hogy a multimédiás Billentyűzetem is kezelje a winampot? lejátszás, léptetés hang.

(#1939) McSico válasza Jarod1 (#1938) üzenetére


McSico
senior tag

Hali!
Nem tudom melyik verziót használod, de a képen látható opciókat kell hozzá bekapcsolni.

Beállítások->Billentyűparancsok
Preferences->Global Hotkeys (ha régi angol verziót használsz)

Ha a legfrissebb angolt, valószínűleg abban is hasonló lehet, bár én azt nem használom, mert nagyon le van butítva. (Bár már kiváltottam a winampot, mert újabb zenefájlokat már nem támogat)

[ Szerkesztve ]

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#1940) Jarod1 válasza McSico (#1939) üzenetére


Jarod1
addikt

Köszi!

(#1941) jimmy399


jimmy399
senior tag

Ha minden igaz, jön a winamp Windows 11-el kompatibilis verziója az 5.9!

[link]

--- N/A ---

(#1942) AxBattler válasza jimmy399 (#1941) üzenetére


AxBattler
félisten

Winamp 5.9 RC1 is Available :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1943) degec válasza AxBattler (#1942) üzenetére


degec
senior tag

Wan Isten.. CSODA ! ez a WACUP is jó, de a Winamp az Winamp.. nekem legalábbis... classic skinnel forevör.. pc hajnala óta :D :R :R

(#1944) TigerCat válasza degec (#1943) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Most megint sajnálom kicsit hogy nem PC-n dolgozom... Nagyon nagy kedvencem volt.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#1945) rup1u5 válasza AxBattler (#1942) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Sajnos ezzel is ugyan azt a hibaüzenetet kapom Win10 alatt mint az elődjével. :(

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1946) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Winamp 5.9 RC3 Build 9999 Released
Változások listája
Direkt Letöltés

(#1947) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

(#1948) degec válasza Sz_Imre (#1947) üzenetére


degec
senior tag

:DD :DD :DD :C

(#1949) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Winamp 5.9 Build 9999 Final Released

Változások listája
Direkt letöltés

(#1950) szabacsik


szabacsik
őstag

Helló!

Másik vizualizációt szeretnék. AVS-t találtam hozzá (ez az lenne?). Be is tettem a Winamp\Plugins\AVS mappába, de nem jelenik meg winapban. Csak a MilkDrop-ot látom. Vagy lehet tök rosszul csinálom? Hogy kell újra szert tenni? :B

/\____/\

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Winamp topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.