Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Winamp topic

Hozzászólások

(#401) Killberk válasza Nimda (#385) üzenetére


Killberk
aktív tag

Most találtam VU meter skint. Bővebben: link

Persze lehet, hogy már Te is megtaláltad, lévén, hogy régebbi a hozzászólásod, de ha mégse, jobb később, mint soha. :)

[Szerkesztve]

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#402)



addikt

Újratelepítettem a Winampot és azóta mintha másképp szólna, valahogy kevésbé dinamikusnak tűnik.
Hülyeség és csak beképzelem, vagy lehetséges?

Mittudom én, mondjuk elképzelhető, hogy kicsit újabb verziót telepítettem most fel, és ez kicsit másképp van hangolva?

szerk: vagy lehet hogy régebbit tettem fel?:F
Hol tart mostanában a számozás?

[Szerkesztve]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#403) Killberk válasza (#402) üzenetére


Killberk
aktív tag

Lehet, hogy régebben állítottál equalezeren. Ha esetleg most is próbálkoztál vele, de semmi változás, akkor lehet, hogy csak nem kapcsoltad be.

[Szerkesztve]

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#404) válasza Killberk (#403) üzenetére



addikt

Hmm, sosem szoktam piszkálgatni az equalizert, de mindegy, mert azóta akár más volt a hanzgás akár nem, de már hozzászokott a fülem, ehhez az újhoz, most már nem is tudnám visszaállítani a régit...:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#405) Master Chief


Master Chief
csendes tag

Sürgös help kéne! Fiuk nem tudjátok h a winamppal h lehet felvenni rádió adást? mert hallgatok egy penge olasz radiot! és jobbnál jobb számok mennek! és fel szeretném venni öket! segitenéktek? nagyon köszönöm! :R:R:R

(#406) Killberk válasza Master Chief (#405) üzenetére


Killberk
aktív tag

Bővebben: link

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#407) Master Chief válasza Killberk (#406) üzenetére


Master Chief
csendes tag

Köszönöm szépen! :R:C:DD

(#408) Master Chief válasza Killberk (#406) üzenetére


Master Chief
csendes tag

Ez a Progi Fenomenális:D nagyon teccik! köszönöm szépen mégegyszer! :)):)):C:C:R:R

[Szerkesztve]

(#409) Majstor


Majstor
senior tag

Melyik a legstabilabb Winamp verzió???
(Minimális konfig. igény + jó hang)
A mostani ''winamp5094_full'' ver. pár másodpercre elveszíti a hangját ha bármit elindítok a hátérben (pl. egy igénytelen pawn sakk programot)
:F

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#410) boyzooon válasza Majstor (#409) üzenetére


boyzooon
csendes tag

Én a 2.91-es verziót használom. Szerintem tiszta hölyeség a mostani 5.94 pro meg ilyenek. A 2.91-es naon bevállt és a winampok közül sztem ez a legstabilabb!!
sztem:D

azt hol tom beállítani és ha beállítottam akkor hol tom megnézni hogy amit beállítottam azt télleg jól állítottam-e be???

(#411) _Petya_


_Petya_
őstag

Üdv!

Miért van az, hogy a Winamp egy könyvtárból az ilyesmi:

01-szam_cime.mp3
02-szam_cime.mp3
stb.

formátumú file-okat nem sorrendben, hanem összevissza tölti be a playlistbe, ha Add Dir-rel csinálom? Most pl azt csinálja, hogy elkezdni a 10-estől végig, majd a végére 1-től 10-ig, de előfordul teljesen random is.

Tudna valaki segíteni?

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#412) boyzooon válasza _Petya_ (#411) üzenetére


boyzooon
csendes tag

csumi! Az Add melletti négyzetek között van olyan hogy MSC.
Ott az SRT-re kattintasz és ott arra hogy rendezés cím szerint. de ez csak akkor jó ha jól értelmezem a kérdésed! ha nem erre gondoltál írj csum!:DD

azt hol tom beállítani és ha beállítottam akkor hol tom megnézni hogy amit beállítottam azt télleg jól állítottam-e be???

(#413)



addikt

Tudtok mondani ingyenes és jó winamp filelist managelő progit?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#414) róland válasza _Petya_ (#411) üzenetére


róland
veterán

Amennyire ismerem a számítástechnika ABC sorrendjét, úgy nem meglepő, hogy az 1-es után a 10, 11, ..., 19, majd a 2, 20, 21, ..., 29, 3, ... sorrendben listázza ki a számokat. Nem veszi figyelembe, hogy a második karakterrel egy szám helyiértéke nagyobb lesz, mint, ha az nem lenne ott.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#415) VladimirR válasza _Petya_ (#411) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ez nem a wa hibaja, O sorban olvassa be a fil-okat (csak epp nem abs corban, hanem a lemezen valo elhelyezkedesuk szerint)
mondanam, hogy csinalj egy defrahgot, de nem segit, mert az a file-okat nem igazan rnedezi at, viszont ha a konyvtarat athelyezed valahova, majd visszamasolod, es ideiglenes helyerol torlod, akkor elvileg utana jo kell, hogy legyen, mivel masolaskor abc rendben halad, s igy a lemezen valo elhelyezkedesuk is cim szwerint lesz sorban

p.s.: nem tudom, ki irta valaszban (megneztem, róland volt), hogy a abc rendezes a szamoknal bibis, s bar itt nem ez okozza a hibat, mar arra is van megoldas, valamelyik windoze, vagy office patch tud olyan okossagot, hogy eszreveszi, hogy szamok vannak a filenevben, es ennek megfeleloen rendez (nem pedig ugy, mint eredetileg, ahogy a peldaban is szerepelt (18-19-2-20-21....)

szerk.: bahh, most latom, ez majd' 1 honapos post volt, mindegy, most akkor valaszolok egy masik egyhopnaposra is

boyzooon: nem feltetlen jo a rendezes, hisz ha a track szamaval kezdodik a szam neve, akkor tobb album eseten kaosz lesz, hisz eloszor jonnek az elso szamok, aztan a masodikok, az albumok pedig ossze-vissza lesznek keverve

[Szerkesztve]

(#416) róland válasza Killberk (#406) üzenetére


róland
veterán

Tetszik/tetszett! Kikapcsoltam a plugint, hogy lehet visszakapcsolni?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#417) VladimirR válasza róland (#416) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a plugin-okon belul a general purpose ful alatt van, ott vissza tudod kapcsolni

(#418) róland válasza VladimirR (#417) üzenetére


róland
veterán

Sikerült úgy kilépnem a plugin-ből, hogy most nem tudom megjeleníteni. Már egy uninstall/reinstall pároson is túl vagyok, mégsem jeleníti meg a plugint.

Amit ajánlottál, úgy sem jelenik meg a plugin. A preferncesben látom, hogy telepítve van, kiválasztom, kijelzi, hogy engedélyezve van, de nem látom a plugin ablakát, és így használni sem tudom.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#419) válasza (#413) üzenetére



addikt

#413???

Aki lusta, annak itt van: Bővebben: link


Aki még lustább, annak le is írom:

''Tudtok mondani ingyenes és jó winamp filelist managelő progit?''

Aki hülye annak meg is magyarázom: egy olyan programot keresek, amiért nem kell fizessek és winamp file listeket tudok vele rendezgetni.


Bocs a szájbarágásért, tegnap marketing órám volt, gondoltam kipróbálom...:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#420) válasza (#419) üzenetére



addikt

hát ez nem jött be...

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#421) Nabu válasza (#419) üzenetére


Nabu
aktív tag

Ilyen stílussal nem hiszem, hogy bárki is segíteni fog...:(((

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#422) válasza Nabu (#421) üzenetére



addikt

Az upot köszi, a stílussal meg komolyan nem értem mi a problémád. Én semmi bántót nem találok benne, nem is állt szándékomban.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#423) róland válasza róland (#418) üzenetére


róland
veterán

UP!

Valakinek valami javaslata a problémával kapcsolatban?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#424) VladimirR válasza Nabu (#421) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nekem pl tetszett az a stilus, poenos...segiteni viszont sajna nem tudok....

róland: most nezem csak, megegy modon el lehet rejteni:
a talcan, a vekker mellett nem jelenik meg a streamripper ikon? lehet csak nem figyelted, s akkor meg is oldodott, csak duplaklikk, es elojon az ablak maga....ha viszont ott sem jelenik meg az elobb leirt bekapcsolas utan, akkor nincs tobb otletem

[Szerkesztve]

(#425) válasza VladimirR (#424) üzenetére



addikt

Örülök, hogy Te nem értettél félre.:)
És az se baj, ha már nem tudtok segíteni, időközben többet is találtam, most tettem fel a SprintBit Playlist Manager-t, tesztelni még nem volt időm, de így első ránézésre tetszik.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#426) róland válasza VladimirR (#424) üzenetére


róland
veterán

Kösz a segítséget, tényleg ott volt a tálcán, de ddig ezt nem is figyeltem.

Még egyszer kösz!

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#427) Protezis


Protezis
őstag

Miért van az, hogy egyes Monkey's Audio (ape) fájlokat nem játszik le a Winampom?
Letöltöttem a legújabb Monkey's Audio programot, az telepítette a legújabb ape plug-int a WA-hoz, és így sem megy. WMPlayer és Foobar lejátsza az említett fájlokat.
Ráadásul ezek is 44100 Hz és 16 bitesek. Más ape fájlokkal nincs gond.

(#428) Protezis válasza Protezis (#427) üzenetére


Protezis
őstag

Senki sem hallgat minőségi zenét Winamppal?

(#429) joey7 válasza Protezis (#428) üzenetére


joey7
őstag

én Jet-audio-val hallgatom a zenét,mert a winamp állandóan kapcsolódni akar vmilyen oldalakhoz,másrészt teleakarja szemetelni a gépemet mindenfajta spyware-kkel.:Y:)

(#430) Protezis válasza joey7 (#429) üzenetére


Protezis
őstag

Ilyen problémáim nincsenek. Viszont a media libraryt szeretem, és JeatAudioban nincs ilyen. MPlayer-ben van, de az meg kevésbé hatékony, és lassú program.
Ezért maradnék én a Winampnál. Foobar nem tetszik.

(#431) LucifeI2


LucifeI2
őstag

A winamppal lehet pl wav-ot mp3-ba convertálni? és CD-t grabbelni? mert ha nem akkor vki ajánljon már egy olyan progit amivel lehet zenét lejátszani,grabbelni,konvertálni.. ilyen 3in1:D Vagy egy freeware mp3 converter is jó lenne.

Köszi!

(#432) corlagon válasza LucifeI2 (#431) üzenetére


corlagon
senior tag

mp3 tomorites: Besweet GUI + lame mp3 codec
cd grab: exact audio copy vagy audiograbber
lejatszas: winamp

Mind freeware. En ezeket hasznalom, de winamphos sztem mindenfele plugin van, grab es mp3 konverter is.

(#433) LucifeI2 válasza corlagon (#432) üzenetére


LucifeI2
őstag

Ok, köszi, akkor még megvárom hátha vki tudja azoknak a plugineknek a nevét:) és linket is ad;)

(#434) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Végül ez a trió lett:

-Audio MP3 WAV WMA OGG Converter 3.20 (Sharware)

-Audiograbber 1.83 (Freeware)

-Winamp 5.1 (Freeware)

Azért köszi a segítséget.:)

(#435) martonx válasza LucifeI2 (#434) üzenetére


martonx
veterán

Szerintem foobar ezeket egyben tudja, de nem vagyok biztos benne. Már évek óta nem grabbeltem semmit, csak töltöm le a sok zenét :)):))

Én kérek elnézést!

(#436) corlagon válasza martonx (#435) üzenetére


corlagon
senior tag

Jah en is, meg a cd alakjan is gondolkoznom kellett, kerek ugye? :)

(#437) SPDeluxe1.0


SPDeluxe1.0
aktív tag

A minap nekiálltam szórakozni a winamp beépített visulation plugin-jeivel,és azt tapasztaltam,hogyha a milkdrop fullscreen beállításaiban a felbontit felteszem 1280*1024*75Hz-re,és a max framerate értékét 100 frame/sec-re,multisampling szorzót 4*-esre,akkor is csak 75 fps-sel megy:O,nem 100fps-sel.Ennél feljebb miért nem tép vajon?Mi korlátozza?

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#438) The DJ


The DJ
addikt

A winamphoz tudna valaki ajánlami valami tuti kis beépülő plugint vagy progit, ami letölti az éppen játszott zene dalszövegeit?
Én az EvilLyricset használom, de hátha van valakinek valami ami jobban bevált, mert ez elég sokszor talál tévesen...:(

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#439) válasza SPDeluxe1.0 (#437) üzenetére



addikt

biztos okos, és ha látja, hogy 75Hz-en van a moncsi, akkor minek erőlködjön feleslegesen a 100fpssel:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#440) róland


róland
veterán

Valaki tudna valami plug-int Winamphoz, amivel RealMedia fájlokat lehet lejátszani.

Igazából rádiót szeretnék hallgatni, de a kiválasztott adó csak realmedia-val érhető el.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#441) SPDeluxe1.0 válasza (#439) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Persze,ez jutott nekem is eszembe miután elolvastam a hsz-emet:D ,bizti a frissítés hagyta a 75-öt (vsync on:) )
A másik,hogy hogyan lehet a felbontit állítani az Advanced Vizualization Studio plugin-ben,mert erre viszont nem jöttem rá sajna:(,merthogy ebben is szép színes villódzások vannak kimatematikázva,de nem hiszem,hogy 800*600-ban kéne 'élveznem' a látványt,ha a konfig hasít tutibban is.A régi karesz(Ti4200 128Mb) ki se tette fullscreen-be az AVS-t. :)

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#442) SPDeluxe1.0 válasza SPDeluxe1.0 (#437) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Nem tudom kipróbálni,mert a választható értékek közt nincs 100Hz-es lehetőség.
Valaki megtalálta hol lehet felbontit állítani az advanced plugin-ben? : Bővebben: link

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#443) válasza SPDeluxe1.0 (#442) üzenetére



addikt

Ez most tényleg ilyen fontos?
Úgy értem nem teljesen mindegy, hogy 75 vagy 100 fps egy ilyennél?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#444)



addikt

Azt mondjátok meg nekem, hogy a winamp playlist hogy működik.

Úgy értem mi alapján találja meg a fileokat? Eltárolja minden filehoz a rendes elérési útvonalat? Könyvtárszerkezet meg minden?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#445) SPDeluxe1.0 válasza (#443) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Örök téma,hogy nem mindegy-e,hogy 24fps vagy 60fps vagy 120fps vagy akármennyi fps a megjelenített,de pont azért fektet az ember jobb/bikább gépbe,hogy minél magasabb értékeket kihozzon belőle. ;)
Egyébként a kérdésem az AVS plugin-ra vonatkozott,mert a milkdrop-ban tudtam a képernyőfrissítést állítani 75Hz-re,ott elő is jön a configure menü,az AVS-ben nem találom most sem. :)

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#446) válasza SPDeluxe1.0 (#445) üzenetére



addikt

Ok, mondjuk ha a Quakeről beszélnénk még igazat is adnék neked, de, hogy a random villodzás 75 vagy 100 fpssel megy-e annyira mindegy(legalábbis nekem), főleg ha a monitorom is max 75Hz-et tud, nagyon unatkozhatsz.:)

Na itt kihasználom az alkalmat és kicsit reklámozom a #444-et, up.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#447)



addikt

cookie törlés volt, jobbra fel és egyben up.

#444

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#448) martonx válasza (#444) üzenetére


martonx
veterán

Feltételezem igen. Nyilván ettől olyan lassú a playlist betöltés winampban.

;]

Én kérek elnézést!

(#449) válasza martonx (#448) üzenetére



addikt

De vannak pl mp3 lejátszók amik támogatják a winamp playlistet.
Akkor ha egy playlistemet átmásolom a gépről a lejátszóra nem ér semmit, mert a gépen lévő könyvtárszerkezet van benne??

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#450) válasza (#449) üzenetére



addikt

nah, erre valaki?
merthogy alapból ezért kérdeztem.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Winamp topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.