Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Winamp topic

Hozzászólások

(#651) littleNorbi


littleNorbi
aktív tag

Hogy lehet beállítani az 5.1-es hangszórókat, hogy mindegyik szóljon Winamp-ban ?Már 1x sikerült csak nem tom hogy... :O

(#652) trassher válasza littleNorbi (#651) üzenetére


trassher
addikt

Options-->Preferences-->Output-->DirectSound output-->configure-->Allow hardware acceleration pipálva.

Én is 5.1-be tolom. ;)

Redmi Note 7

(#653) littleNorbi válasza trassher (#652) üzenetére


littleNorbi
aktív tag

THX!
És vannak még beállíások 5.1-re Winampon belül ?

(#654) _Gudella válasza Totyi (#650) üzenetére


_Gudella
senior tag

A Windows'' Folder Options'' részében a file types-oknál keresd meg az mp3-at, és a default action-t állítsd enqueue-ről play-re.

(#655) littleNorbi válasza trassher (#652) üzenetére


littleNorbi
aktív tag

Most az utolsó 2 kis hangszóróim nem szólnak...De PowerDVD-be igen.

(#656) Dufresne válasza littleNorbi (#655) üzenetére


Dufresne
addikt

Én az itt található [link] ATSurroundProcessor plugint használom az 5.1-esítéshez és remekül beválik, lehet benne állítgatni sokmindent, próbáld ki hátha be tudod vele lőni.

(#657) Kicker


Kicker
senior tag

wmv filenál, hogy lehet a jelszavat kikerülni? van olyan lejátszó ami nem vesz tudomást a védelemről? előre is thx

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#658) RAM


RAM
őstag

Van olyan lehetőség, hogy a számokat osztályozni 1-5 -ig?

Csak tisztán

(#659) The DJ válasza RAM (#658) üzenetére


The DJ
addikt

Van ám :)
Jobb klikk a számra --- > Rate Items

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#660) RAM válasza The DJ (#659) üzenetére


RAM
őstag

OK,
utána hogy tudom húzni, playlisteket összeállítani?

Szeretném ki is használni.. :)

Local Media / Top Rated?

[Szerkesztve]

Csak tisztán

(#661) The DJ válasza RAM (#660) üzenetére


The DJ
addikt

Igen, ott lesznek felsorolva az általad osztályozott zenék, a legtöbb pontostól indulva...

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#662) RAM


RAM
őstag

Ami a playlistben van azok közül lehet onnan fizikailag is törölni?

Crop? :D

[Szerkesztve]

Csak tisztán

(#663) VladimirR válasza RAM (#662) üzenetére


VladimirR
nagyúr

-file => misc => physically remove file(s)

(#664) The DJ válasza RAM (#662) üzenetére


The DJ
addikt

Ehh...hát a crop az nem az :D
Be volt rakva köbö 10000 szám, rányomtam a crop-ra és hát nem eltűnt mind 1 kivételével? :DDD
Tehát ezt megszívtam.

A problémára visszatérve biztos lehet törölni valahogyan fizikailag is winamp-ból, de ezt pontosan nem tudom, hogy hogy...

MOD: Na már meg is van a megoldás egyel fölöttem :)

[Szerkesztve]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#665) Goose-T válasza RAM (#662) üzenetére


Goose-T
veterán

Nem, a crop azt csinálja, hogy csak a kijelölteket hagyja meg a playlistben, a többit törli. Ha a REM gombot megnyomod és ott rámész a Remove... menüpontra, ott lesz az, hogy Physically remove selected file(s), ezzel lehet a vinyórú' türülni a cuccot.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#666) RAM


RAM
őstag

Új kérdés: Fizikailag átnevezni a fájlt (hol)?
(Persze, amikor nem az játszódik éppen :))

Csak tisztán

(#667) RAM


RAM
őstag

A MIDI-k nem szólnak.
:F

Csak tisztán

(#668) Goose-T válasza RAM (#667) üzenetére


Goose-T
veterán

Nézd meg a Windows hangerőszabályzóját, hogy van-e kakaó rakva a MIDI kimenetre.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#669) RAM válasza Goose-T (#668) üzenetére


RAM
őstag

talált :B

még így is van, amelyik süket!

[Szerkesztve]

Csak tisztán

(#670) QuarK


QuarK
senior tag

Hi

Újonnan telepített Windows; legfrissebb Winamp, NForce3 alaplap és Sempron 2600+. A következő gondjaim lennének (Uninstall/Reinstall után is megmaradnak): Classic skin beépített vizualizációja 70fps-re van állítva (mindig arra állítom), de nagyon olyan érzésem van, mintha csak 35fps-sel menne. AVS-ben viszont sokszor semmit nem látok; csak üres képernyőt, 1-2 preset jön csak be, de az is bugosan. Magam is próbáltam, szerkesztettem egyet sima SuperScope-al, az se látszik; és 1-2 perc után kidurrantja az egész winamp-ot, de úgy szó nélkül. Nem tudom, hogy most a 64bit nem tetszik neki; vagy mi más baja lehet :F

(#671) QuarK válasza QuarK (#670) üzenetére


QuarK
senior tag

up

(#672) Rommel6600


Rommel6600
őstag

hello

újraraktam a winampot, és nem találom azt a beállítást hogy ne foglalja a tálcán a helyet hanem ''ugorjon'' oda az óra mellé kis ikonnak. az előzőben már egyszer beállítottam még régen, de fogalmam sincs már hol :F
winamp 5.23-ról van szó

előre is köszi

(#673) The DJ válasza Rommel6600 (#672) üzenetére


The DJ
addikt

Options/Preferences/General Preferences

A Taskbar elől kiveszed a pipát, a System Tray elé beteszed

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#674) Rommel6600 válasza The DJ (#673) üzenetére


Rommel6600
őstag

big thx! :R

(#675) eastsider


eastsider
nagyúr

hali
ha winampot lehalkítom, akkor a hanghullám is lemegy és ezzel együtt minden hang az egész gépen
ezt hogy lehetne elkerülni, h lehakkítson mindent mert már nagyon idegesít :(((

(#676) VladimirR válasza eastsider (#675) üzenetére


VladimirR
nagyúr

preferences -> plugins -> output, es itt valaszd ki a directsound-ot

(#677) eastsider válasza VladimirR (#676) üzenetére


eastsider
nagyúr

ezer kösz müxik :)
röhadt idegesitő volt, h nem tudtam játszani mer tul ahngos volt a zene és aha lehalkítottam...
meg MSN-be se tudtam beszélni zene közbe
mégegyszer köszönöm :R

[Szerkesztve]

(#678) phanfantom


phanfantom
senior tag

Sziasztok!

Hogy kell azt beállítani, hogy egyesével tudjam a számokat betenni?
Mert most ráklikkelek egyre és azonnal lejátsza, az előzőt meg félbehagyja.
5.24
Thx :R

(#679) PazsitZ válasza phanfantom (#678) üzenetére


PazsitZ
addikt

beállítások->filetipusok->(itt explorer beállítások részben) dupla kattintáskor felvétel a listára bepipálni
Így a lista végére teszi és nem indítja el.

- http://pazsitz.hu -

(#680) phanfantom válasza PazsitZ (#679) üzenetére


phanfantom
senior tag

:R
Hogy ez miért nem ebben a formában alapértelmezett....pedig hát ez nagyon hasznos.

(#681) Lala6


Lala6
őstag

[kép]

(#682) zoli400


zoli400
csendes tag

Ezt ismeritek? Vagy volt már? Én imádom.
Indul a gép, indul a winamp, szól a zene, méghozzá ott, ahol abbahagytam. Vagy reggel arra ébredek ami a legjobb :) Zenére! :U
[link]
És este kikapcs, ha akarom :)

DE-IK PTMrulez >>>Egyebet nem tudok elmondani... Kérem kapcsolja ki!

(#683) bocX


bocX
tag

sziasztok! azt szeretném elérni ha elindul a winam automatikusan kezdje lejáccani a listában lévő zeneállományt! ezt hol tuom beállítani, mert ne igazán jöttem rá, néztem a preferencesben de nem igazán találtam meg! :F

mod: vagy Zoli amit írtál az megoldja a problémát, de ezt a hsz-t nem is vettem észre :B

[Szerkesztve]

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#684) m4rv1n válasza Lala6 (#681) üzenetére


m4rv1n
csendes tag

Üdv! Ha vki tud vmi közelebbit erről az mp3 lejátszóról :C pls dobjon egy emilt! Thx!

(#685) The DJ


The DJ
addikt

Hali!

Ha Online TV-t nézek Winampal, akkor hogy lehet azt beállítani, hogy a videó megjelenítő ablak ''always on top'' azaz mindig felül legyen, de az egész winamp NE! (azt már megtaláltam)
Egyáltalán van ilyen beállítás, hogy csak a videó ablak legyen mindig látható?

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#686) pubwart válasza zoli400 (#682) üzenetére


pubwart
aktív tag

Feltettem, de semmi, nem találom, segítenél, hogy kell ezt előhívni?

Where you go how is up to you

(#687) VladimirR válasza bocX (#683) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ezt akar plugin nelkul is meg tudod oldani: nem a winamp-ot, hanem a pls file-t inditod el

(#688) VladimirR válasza pubwart (#686) üzenetére


VladimirR
nagyúr

preferences -> plugins -> general purpose (gondolom - esetleg meg a dsp/effect-ben lehet)

[Szerkesztve]

(#689) pubwart válasza pubwart (#686) üzenetére


pubwart
aktív tag

megvan

Where you go how is up to you

(#690) Nabu válasza The DJ (#685) üzenetére


Nabu
aktív tag

Ha rákattintassz a winampra vedd ki a pipákat azok az elemek elől amit nem akarsz látni...

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#691) The DJ válasza Nabu (#690) üzenetére


The DJ
addikt

Igen, közben nekem is eszembe jutott ez a megoldás, eltűntettem minden ablakot, a Winampot magát pedig kis méretre állítottam.
Azt hittem van benne valami olyan opció, hogy csak a videó ablak legyen látható, de ezek szerint nincs.
Azért köszi :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#692) n0se


n0se
tag

hali,

segítséget kérnék a következő témában, mert nekem még nem volt időm tesztelgetni, hogy melyik szoftver ütközik melyikkel és hátha valakinek már volt ilyen problémája a topicban szereplő progival.

Tehát a szitu a következő:
Adott egy 3Ghz-es Celeron fél giga rammal, úgy érzem teljesítem ezzel a winamp gépigényét :D Na most, a winamp ujabb verzio gondolok itt az 5ös szériára, felrak indit, és 1 percig semmi nem történik (minden más progi pöcre indul) majd egy pár másodpercre közbe szétfagy az egész gép, majd hirtelen megindul és minden megy gond nélkül tovább, én egy szoftverütközésre gondolok, kérdés, hogy mi ütközik és mivel.

Várom a válaszokat, esetleg tapasztalt e már ilyet köszönöm.

Ja és a notimon uaz a winamp pöcre indul :)
THX

n0se

(#693) robekri válasza zoli400 (#682) üzenetére


robekri
addikt

THX! :R

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#694) robekri válasza n0se (#692) üzenetére


robekri
addikt

Feladatkezelőt nyiss és úgy indítsd a Winampot és nézzük, hogy mely process ugrik föl 100%ra! (bár gondolom Winamp lesz:O)

Üdv.: Robe

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#695) n0se válasza robekri (#694) üzenetére


n0se
tag

így is van :) már néztem ;)

n0se

(#696) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Valamit elállíthattam, vagy nem tudom. Winampot ugyebár lehet billentyűzetről is vezérelni, pl ''C'' pause, vagy ''J'' számkeresés. Namost az a bajom, hogy eddig működött is rendesen, de most csak akkor hajlandó a billentyűzetre reagálni, ha a tracklistás ablak van kijelölve, ha a felületkezelő van kijelölve, akkor nem reagál a billentyűzetre. Mi lehet a gond?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#697) #65675776 válasza Winner_hun (#696) üzenetére


#65675776
törölt tag

Fel van telepítve a Global Hotkey Support és engedélyezve is van? (Nem ismerem a pontos módját, sosem raktam fel ezt a modult.)

(#698) Winner_hun válasza #65675776 (#697) üzenetére


Winner_hun
félisten

erről nem is hallottam, miez?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#699) #65675776 válasza Winner_hun (#698) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez teszi lehetővé, hogy az általad említett hotkey-k a winben általánosan a Winamp-re vonatkozzanak. (Gondolom némi vezérlőbillentyűvel megtámogatva, de mint írtam, sosem raktam ezt fel.)

De lehet félreértettelek és neked az a problémád, hogy a hotkey-k nem működnek a Winamp minden ablakában? :B Szerintem ez nem állítható.

(#700) Winner_hun válasza #65675776 (#699) üzenetére


Winner_hun
félisten

ja, a win hotkeyeknek köze nincs hozzá. A második részre, amit írtál, arra keresem a probléma megoldását:) Nem tudom, hogy mi lett elállítva, de nem műxik, csak ha a listás ablak van kijelölve

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Winamp topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.