Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Winamp topic

Hozzászólások

(#1801) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

& canniball : sajnos nem segített, és reinstall is megvolt és azokat az elemeket nem választottam ki, mégis jelen ven startnál.. :U /nem lehet valami beáll. -al kikapcsolni :F /

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1802) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#1801) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Most veszem észre, hogy az mindenképp települ... :K :U "Médiatár"

/viszont "könnyű" telepítést választva (a listából) már kiveszi a pipát a teljes "média" alól :C /

Complete - már meg se nyítja, nincs jelen! ;)

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1803) TigerCat válasza MaxxDamage (#1802) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Pedig az a médiatár volt a legjobb dolog a Winampban. Kicsit még mindig hiányzik, sajnos a Vox nem ennyire kezes...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#1804) canniball válasza MaxxDamage (#1802) üzenetére


canniball
nagyúr

Jaja, minimal telepítést kell választani, az a tuti. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1805) MaxxDamage válasza TigerCat (#1803) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

nekem nincs és nem is volt rá szűkségem, ami gépen van .mp3 , azt használom, mást nem igen... :)

canniball: :K /azért csak megoldva ez is/ ;)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1806) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Winampnál már nem működik az Automatikus címkézés? Próbáltam 5.623, 5.666-al, de állandóan "Nem található egyezést" kapok. Régen használtam, ha jól emlékszem még Album borító keresés is volt.

(#1807) TigerCat válasza pinnacle (#1806) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ezt próbáld meg helyette: Mp3Tag
Nekem nagyon bevált, Windows-on minden albumot ezzel szerkesztettem meg...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#1808) pinnacle válasza TigerCat (#1807) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Winampból kivették ezt a funkciót? Kár, hogy nincs valami Mp3Tag plug-in hozzá.

(#1809) TigerCat válasza pinnacle (#1808) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nincs, sajnos nem fejlesztik, vagy ha mégis, azt nagyon titkolják.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#1810) pinnacle válasza TigerCat (#1809) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Egyébként tudsz ajánlani olyan lejátszót, amiben működik ez a funkció?

[ Szerkesztve ]

(#1811) TigerCat válasza TigerCat (#1809) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ezeket nézd meg, elvileg valamennyi tudja, de én nem cserélném le a Winampot, inkább külön alkalmazással töltetném ki a metaadatokat, borítóképeket.
JetAudio, Foobar2000, AIMP, MediaMonkey, MusicBee, iTunes

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#1812) pinnacle válasza TigerCat (#1811) üzenetére


pinnacle
nagyúr

OK! Köszi!

(#1813) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok!
A winampom amikor épp betölti némelyik zene IDv2 címkéjét akkor leáll. Kiírja hogy a winamp működése leáll.

Ha kikapcsolom a beállításokban, hogy ne töltse be az IDv2 úgy működik, de szeretném ha látszana az IDv2 is.
Milyen megoldás van rá?
Találkozott már valaki ilyen problémával?

Csak néha fordul elő ez, néhány zenénél, de mindig van 1-2 a listában amit hallatni szeretnék.

Próbáltam újratelepíteni...stb De semmi változás.

(#1814) TigerCat válasza tibbike01 (#1813) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nézd meg azokat az adatokat.
Erre az Mp3Tag kiválóan alkalmas...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#1815) tibbike01 válasza TigerCat (#1814) üzenetére


tibbike01
őstag

Nincs kedvem folyton az ID adatokat vizsgálni, szinte minden letöltött albumban vannak ilyen számok.
Főleg a VA... válogatásokban,

(#1816) haxiboy


haxiboy
veterán

Üdv! Telefonra szinkronizálok. Ha olyan mp3-at másoltatok vel a telefonra amiről semmi adat nincs az mp3-ban (youtuberől rippelt) akkor átnevezi az mp3-at úgy hogy hozzáír egy -1 - -t az mp3 elejére, nem tudom találkozott-e már valaki ilyennel, nem is lenne gond viszont a következő szinkronizálásnál újból felrakja ezeket a számokat mert azt hiszi nincsen fent.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#1817) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

5.63-as Winampot használok, Sound Blaster X-Fi Surround Pro hangkártyával, és valamiért Win7-en néha beakad a zene, miközben böngészek. A konfigom nem mai, de annyira nem is gyenge, hogy az MP3-nak akadni kellene rajta (a profilomnál található). Próbáltam a prioritással variálni, de ugyanaz. Ugyanez a konfig 64 bites XP-vel nem csinálta. :F

Szerintetek? Hol lehet a baj? Valaki találkozott már hasonlóval?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1818) TigerCat válasza haxiboy (#1816) üzenetére


TigerCat
nagyúr

A helyedben feldobnám az Mp3Tag-ot és mielőtt a helyére tenném a zenéket, gyorsan tag-gelném. Ha nem akarsz tökéletes adatbázist, akkor csak amit muszáj...

csabyka666:
Alaplapi kimenettel is csinálja?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#1819) csabyka666 válasza TigerCat (#1818) üzenetére


csabyka666
addikt

Azt meg se próbáltam, mert az alaplapi kártya hangja katasztrofális. :(

Persze értem, mire célzol - zárjuk ki a hangkártyaproblémát, szóval meg fogom nézni alaplapival is! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1820) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Következő számra lépéskor mindig csak a bal oldali hangszóró szól. A számot újra elindítva szól mind a két oldal. Mi van rosszul beállítva?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1821) csabyka666 válasza Winner_hun (#1820) üzenetére


csabyka666
addikt

Használsz kiegészítőket? Ha igen, akkor próbáld meg letörölni a Winamp-ot, és újra feltenni kiegészítők nélkül.

Amúgy nem a hangfaladnak van baja? Enyém néha azt csinálja, hogy az egyik fele elhallgat - kikapcs-bekapcs, és jó.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1822) Winner_hun válasza csabyka666 (#1821) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tudok róla hogy lenne kiegészítő. 5.666-os winamp.
Hangfalam nem működik néhány hónapja, fülessel hallgatom a zenét.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1823) csabyka666 válasza csabyka666 (#1819) üzenetére


csabyka666
addikt

Visszatérve az akadozásra: alaplapival is csinálta. Újratelepítettem a Win7-et, és most nem tettem fel a moddolt chipsetdrivert, csak a gyárit. Egy darabig jó volt, azt hittem, meg is oldotta, de újra előjött a probléma. Most pár napja éppen nem csinálja, de nem tudom, meddig marad így.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1824) csabyka666 válasza Winner_hun (#1822) üzenetére


csabyka666
addikt

Én előbb biztosan kizárnám a fülest. Tegyél rá egy másikat, aztán próba. Egyébként mindig előjön ez a jelenség?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1825) Winner_hun válasza csabyka666 (#1824) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csak automatikus számváltásnál. Ha én indítok egy másik számot vagy továbblépéssel a következőt elindítom akkor nincs ilyen gond.
Pár hónapja még biztosan jó volt.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1826) csabyka666 válasza Winner_hun (#1825) üzenetére


csabyka666
addikt

Akkor szerintem előbb megvagy, ha letörlöd a Winamp-ot illetve az összes cuccát, aztán feltelepíted újra a legújabbat - tudtommal az 5.666-osnál újabb nincs, én ezt használom.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1827) Winner_hun válasza csabyka666 (#1826) üzenetére


Winner_hun
félisten

Újratettem, megint csak a bal szólt (de csak a bal, bármit is csináltam). Beálítások / kimenetnél a Nullsoft DirectSound Output volt alapból beállítva. Ezt átállítottam a WaveOut Output-ra, most úgy néz ki hogy jó. Mielőtt újratelepítettem volna ezteket a beállításokat néztem, akkor nem oldódott meg a probléma. Valami nagyon bekavart, minden esetre remélem most jó marad.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1828) csabyka666 válasza Winner_hun (#1827) üzenetére


csabyka666
addikt

Hm, érdekes. Emiatt ne telepítsd újra a rendszert, de a Winamp újrarakásával amúgyis törlődnie kell minden beállításnak.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1829) Winner_hun válasza csabyka666 (#1828) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csak a winampot tettem újra, windowshoz eszem ágában sincs nyúlni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1830) csabyka666 válasza Winner_hun (#1829) üzenetére


csabyka666
addikt

Persze, érthető.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1831) Winner_hun válasza csabyka666 (#1830) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ami bajom viszont van ezzel: a médiatár mindig megnyílik amikor elindítom a programot. Nem tudod véletlenül hogy ezt merre lehet letiltani? Nem találok automatikus indítás kikapcsolását.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1832) canniball válasza Winner_hun (#1831) üzenetére


canniball
nagyúr

Nálam mindig azokkal az ablakokkal indul, amikkel bezártam.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1833) csabyka666 válasza Winner_hun (#1831) üzenetére


csabyka666
addikt

Ott már lehet, hogy más gondok is vannak. A médiatár nem hiszem, hogy automatikusan indulna, ha azt egyszer bezárod, akkor nem nyílik meg többet.

Nem lehet, hogy a felhasználói jogosultsággal vannak problémák? A többi beállítás elmentődik?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1834) Winner_hun válasza csabyka666 (#1833) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem megnyílik.

Jogosultságok passz, azt tudom hogy beállítottam anno hogy minden rendszergazdait kapjon mert roppantúl zavart hogy mindennek külön meg kellett adni. Minden más beállítás megmarad, csak ez jön be indulásnál.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1835) csabyka666 válasza Winner_hun (#1834) üzenetére


csabyka666
addikt

Nekem ez már "ágyúval verébre" téma, én nem szórakoznék tovább - Wintelepítés egyből! Alapból az sem volt normális viselkedés, hogy számváltáskor az egyik hangfal elhallgatott, most meg ez a médiatár...az a baj, hogy nem tudom semmihez kötni. A hangfal-elhalkulós dolog az még lehetne esetleg rossz hangkártyadriver, de az utóbbi már nem hinném, hogy ilyen jellegű probléma.

És minden más normálisan működik a gépeden?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1836) Winner_hun válasza csabyka666 (#1835) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen.

Ez miatt biztos nem teszem újra a windows-t:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1837) csabyka666 válasza Winner_hun (#1836) üzenetére


csabyka666
addikt

Vagy használj más programot, de szerintem az szentségtörés lenne. :D

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1838) vakond5


vakond5
őstag

Sziasztok!

Hosszas utánajárással sem sikerült előrébb jutnom, így a segítségeteket kérem. Hogy lehet kiválasztott zenéket ismételtetni? Úgy értem, hogy mintha egy zenés ismétlést állítanék be, csak épp több zenére, tehát mintha a teljes listámon belül lenne egy másik lista, amit ismétel.

Köszi előre is :R

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#1839) csabyka666 válasza vakond5 (#1838) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Ha kitérő választ akarok adni, akkor azt mondom, hogy készíts egy playlist-et azokról a számokról, amiket hallgatni akarsz - de tényleg, mi értelme van annak, hogy van mondjuk 10 szám a Winamp-ben, ebből te a 2-4-6-7-9-est akarod csak hallgatni, de a többit is benne akarod hagyni...?

Ha Alt + bal klikkel nyomsz rá egy számra, akkor végülis egy "belső" listát tudsz csinálni, de hogy azokat lehet-e ismételni, nem tudom...én azt úgy szoktam használni, hogy van egy album mondjuk 10 számmal, sorba hallgatom, de mondjuk az 5-ös szám után meg akarom hallgatni a 2-est, aztán a 7-est - ilyenkor kijelölöm őket sorban Alt + bal klikkel. Próbáld meg ezt, hátha erre gondoltál valójában.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1840) vakond5 válasza csabyka666 (#1839) üzenetére


vakond5
őstag

Köszi a javaslatot, kifejtem hogy mi értelme a kérdésemnek. Egy listám van az összes zenémmel, és nem szeretnék minden egyes alkalommal külön listákkal szórakozni, ha csak párat akarok hallgatni, viszont azokat sokszor egymás után. A külön lejátszási sorrend, amit említesz, jó lenne, mert a JumpToFile pluginnel meg lehet csinálni, viszont azzal annyi a baj, hogy egy számot csak egyszer lehet betenni vele a listára.

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#1841) csabyka666 válasza vakond5 (#1840) üzenetére


csabyka666
addikt

Ja igen, közben gondolkodtam a dolgon, hogy mégis mi értelme ennek, és én is valami ilyesmit tudtam elképzelni, hogy az összes zenéd egyetlen listában van. Így már jogos a felvetés, de szerintem ez az igény relatíve ritka, ezért nem készült hozzá plugin, vagy valamiféle egyszerű megoldás.

Próbálgattam én is, de amiket kijelölsz Alt + balklikkel, azokat nem ismétli, csak végigmegy a listán a lejátszás.

Hát még annyit tudok javasolni - de ez "favágó módszer", és szerintem neked is eszedbe jutott - hogy az összes zenédet behúzod a Winamp-ba, majd Ctrl+S-sel készítesz róluk egy playlist fájlt, aztán csak azokat hagyod meg a Winamp-ban, amiket hallgatni akarsz, pl így: Ctrl + balklikkel kiválasztod, majd inverz kijelölés Ctrl+I-vel, kitörlöd az így kijelölteket, és kész is vagy. Akár elmentheted ezt is Ctrl+S-sel, de végülis nincs jelentősége. Ha másikakat akarsz hallgatni, akkor benyitod az eredetit az összes zenével, és mehet előröl a történet. Nem túl elegáns, de működik, és nem kell bántani az eredeti listádat sem.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1842) vakond5 válasza csabyka666 (#1841) üzenetére


vakond5
őstag

Így van, egyetlen megoldás ha ideiglenes listát készítek hozzá.

Köszi a javaslatokat. :R

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#1843) Winner_hun válasza Winner_hun (#1831) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na most indítottam a programot, equalizer nyílt meg. Bezárhatatlanul (értsd: sarki ikszre a gomb benyomódik de az ablak nem akar megszűnni létezni). Winamp bezár, megnyit, se equalizer, se médiatár. Remélem így is marad.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1844) csabyka666 válasza Winner_hun (#1843) üzenetére


csabyka666
addikt

Én továbbra is azt mondom, ott nem a Winamp lesz a hibás, szerintem más bajok is vannak a rendszerrel. :F

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1845) enyan


enyan
tag

Sziasztok!

2.91-es winampot használok már nem is tudom én mióta (win98, xp, win7, megjárt már mindent). Minden jó is volt, de win 10 alatt belefagy néha, ha duplaklikkel elindítok egy számot (mondjuk az egész konfig új, nem csak az oprendszer). Ami érdekes, hogy a jelek szerint windows indulása után csak egyszer jön ezzel elő, kétszer még nem sikerült produkálnom a jelenséget. Vagyis fagyás után akármelyik számot indíthatom, azt is amibe belefagyott, de nem jelentkezik megint a hiba. Fontos lenne a megoldás, mert rádióstreamet is winamppal, és a streamripper pluginnel szoktam menteni és így már fájó lenne a csere. Meg amúgy is. Találkozott már valaki hasonlóval?

Köszi!

(#1846) Fire/SOUL/CD válasza enyan (#1845) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Próbáld Windows 7 kompatibilis módban futtatni a Winamp-ot.
Amúgy -legalábbis ahogy most olvasgattam- az említett plugin Winamp 2.x és 5.x kompatibilis, szóval lehet, hogy tehetnél egy próbát az Winamp 5.x-el is. ha nem jön össze mégsem, akkor még mindig visszateheted a régit.

Streamripper for Winamp 2 & 5 1.64.6
Winamp 5 Full 5.666 Build 3516

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1847) enyan válasza Fire/SOUL/CD (#1846) üzenetére


enyan
tag

Köszi szépen!

Mindenképp teszek egy próbát újabb verzióval, csak még nem találtam ki melyik legyen az. Mindenesetre betáraztam: 564, 565, 5666. Találtam még két patchet, csak azt nem tudom melyik verzióhoz kellenének. Az általad belinkelt verzió egyébként már patchelt?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1848) Fire/SOUL/CD válasza enyan (#1847) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha innen linkeltem volna, akkor egyértelmű lett volna, hogy igen, "Fully Patched Build"...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1849) enyan válasza Fire/SOUL/CD (#1848) üzenetére


enyan
tag

Ok, köszi, tesztelem.

(#1850) czakof1946


czakof1946
tag

Üdv!

Két hozzászólást olvastam ebben a témában, de nem működik amit tanácsoltak. Ezért teszem fel a kérdést .
Online rádió adását szeretném felvenni,
Találtam is egy plugint: streamripper-windows-installer-1.64.6
http://letoltokozpont.hu/letoltes_programok_reszletes.php?a=6485&k=14
Freeware-nak van írva, az ismertetőjében is ez szerepel.
Ápr.05 én tettem fel és szépen működött, kb.2gb-nyi zenét vettem fel.
Ápr 19-én ismét szerettem volna használni, de 401. hibakóddal jelezte, hogy jogosulatlan vagyok a használatra. Nem értem, mert ingyenesnek van jelezve.
Gondoltam eé követtem el valami hibát, letöröltem, majd ismét install, de továbbra sem működik.

Ha valaki tudna segíteni, megköszönném. Nem nagy program, 2,5 Mb. Ezért ha megvan valakinek, ami valóban freeware, akkor elkérném e-mailban :)

Kösz

Próbáltam ezt a programot is feltenni, de a nekem ez nagyon bonyolult volt. Egy darabig tudtam követni de aztán belezavarodtam, a videó alatti hozzászólásokban is sokaknak nem sikerült használhatóvá tenni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Winamp topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.