Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Winamp topic

Hozzászólások

(#1051) footy


footy
addikt

Sziasztok!

A winamphoz találtam néhány skint ami olyan szövegbuborékot dob fel ha számot váltok, mint a jetaudio. Meg lehet azt oldani hogy ne csak azzal a néhány skinnel menjen ez a funkció?

köszi

(#1052) péter007


péter007
senior tag

hy mindenkinek

valaki meg tudja mondani hogy winamppal hogy lehet ipodra számokat tenni?
itunessel enyhén szólva tele a tököm...

köszi a helpet, üdv. péter

(#1053) footy válasza footy (#1051) üzenetére


footy
addikt

Ha valakit érdekel, megtaláltam a megoldást a szövegbuborékos dologra:
NxS_Balloon_Tip plugin

[ Szerkesztve ]

(#1054) Cicero


Cicero
őstag

Az lehetséges hogy az Adobe Flash CS3 hazavágja a winampot? Megnyitáskor kifagy és slussz..
Rossz vicc lenne! :((( :F

(#1055) perempe


perempe
addikt

Milyen plugin kell a kétszeres oversampling-hez? Sima integrált hangkarim van (Realtek ALC888).

Esetleg más lejátszó tudja ezt a fícsört?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1056) qdak


qdak
addikt

hello vmit lehet elálitottam de a Winamp nál nem működiknek az (yxcvb) gombok :F és igy nagyon gáz vki tudna ötletet adni ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1057) KrAt


KrAt
veterán

Kérdés:

Van kb 8-9000 számom, és kurvaszar végiggörgetni a listát, h beolvassa mindegyik infóját.. Meg lehet oldani, hogy görgetés nélkül végigmenjen rajta? Azaz ott legyen, mennyi a hossza, stb, de ne kelljen görgetnem.. :U

Atesz

(#1058) Panthera


Panthera
őstag

Letöltöttem a StreamRipper 1.63.5 verzióját. Be lehet állítani, hogy ne szedje le ő is külön a streamet, vagyis a winamptól vegye? Nem találtam ilyen beállítást.

"Use old way of retrieving the current track from winamp" - azt hittem ez az, de nincs különbség.

(#1059) fradi81


fradi81
veterán

Hali
Letöltöttem egy mp3 albumot és nem játszotta le a winamp, csak akkor ha wave out helyett Directsoundra állítom, 6 csatornás a zene, ilyet se láttam még.

moto g72, Ninebot d28e

(#1060) fradi81 válasza KrAt (#1057) üzenetére


fradi81
veterán

persze hogy meg lehet :)
options-perferences-Titles- Read Metadata when files loaded into winamp...
Előbb beolvassa az összes mp3-at és utána rakja be, kb 1 percet kell várnod rá.
vagy
Read Metadata in the background....
Ez folyamatosan olvassa be magától, de nem kell görgetni hozzá :)

Aztán elmented playlistbe és többet nem kell beolvasni.

moto g72, Ninebot d28e

(#1061) KrAt válasza fradi81 (#1060) üzenetére


KrAt
veterán

Frankó, köszi :)

(#1062) Pheadar


Pheadar
tag

Hali!

hogy lehet rávenni a winampot, hogy ne tegye magévá a pendrive-ot, amikor bedugom a gépbe?

köszi

Meg kellene próbálni boldognak lenni. Ha másért nem, legalább a példa kedvéért.

(#1063) lencseszosz


lencseszosz
csendes tag

Hali!

Engem az érdekelne, hogy miért fagy ki egyfolytában ez a krva winamp. Rohadt irrtiáló, hogy még régen soha szinte semmi baja nem volt, most egy 2 hónapos rendszerre 3-szor raktam már újra a winampot. Meg hogy a bánatba lehet azt kilőni, hogy ha hallgatok vmit akkor rögtön rákeres neten a bal oldali listában felugrik a mittoménmármejikre, hiába állt eddgi akárhol. Az is iszony idegesítő, mert én szeretem ha a historyt látom.
De ez az állandó fagyás iszony idegesítő. Eddig semmi baja nem votl most elindítóm, rámennék, hogy online services erre csá.
Jah meg a folytonos memóriakártyánvaló zenekeresést is letiltanám, de azt sem találom.
Bocsi itt az ömlengésért, csak most már totál kiborultam, hogy nem tudok min normálisan zenét hallgatni.....

...

(#1064) Syklas válasza Pheadar (#1062) üzenetére


Syklas
tag

Nem is tudom.. talán kapcsold ki a "Winamp Ügynököt".. akkor talán nem keres mindig Új médiák után a meghajtóidon.. (pedrive .. memokari stb).. De ha angolul használod.. töltsd le hozzá a magyar nyelvi csomagot.. úgy hamarább eligazodsz rajta!

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#1065) qdak válasza Syklas (#1064) üzenetére


qdak
addikt

hibák amikre megoldást keresek:

#1: bármit álitasz nem lehet nálam se kikapcsolni magátol inditja a pendrivet

#2: quelle lista:
a) van hogy cseszik rá nem is játsza amit berakok, van h 2-3 számonként berak 1 et a listámbol a töbit csak ugy a playlistböl
b) ha vmit sokszor berakok quellébe kifagy van h 1000 is mehet van h 10 töl halál :S

#3: ha mediábol áthuzok kb 30 számot playlistbe megfagy undorito h kb 20 asával lehet csak

#4: jump to file vagy mégse jump :S ha a playlist az aktiv simán előjön ahova irhatok ha a föablak aktiv 10 böl 1x megy csak amugy nem hozza be csak ilyen full homályosan

igen raktam ujjat, tőböl töröltem, nincs spyom, a régi 2.5d megy csak már azér fapados :S
vajon mit tegyek ?
köszi előre.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1066) qdak válasza qdak (#1065) üzenetére


qdak
addikt

hupsz

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1067) Spy89


Spy89
aktív tag

Sziasztok!
Az a problémám a winampal(5.4) , hogy nem hajlandó lejátszani a wma kiterjesztésű fájlokat. Más progi simán lejátsza (winmedia player, media player classic).
Előre is köszönöm a segítséget!

Jön még boardosra lavina! :D

(#1068) qdak válasza Spy89 (#1067) üzenetére


qdak
addikt

csak a gond van vele, nálam az tartja életben h megszoktam a kezelésést a parancs gombokat

help

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1070) c*


c*
aktív tag

hi

tudna segiteni abban valaki hogy hogy lehet beallitani winampba hogy start when windows start es ha elindult akkor egy playlistet vagy az eppen aktualis mp3at vagy tracklistet kezdje el jatszani ?!?! koszonom !

(#1071) Sasfészek


Sasfészek
tag

hi!

Mikor a Winampban a Shoutcast rádióból kiválasztok egyet, akkor a playlista törlődik és a rádió kerül bele.
Meg lehet azt csinálni, hogy ne törölje a playlistát és a ráádiót rakja be a playlista alá?
Állati nagy segítség lenne.

(#1072) Ndruu válasza c* (#1070) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

(#1073) vati


vati
senior tag

Hol találok olyan plugint vagy akrámit Winamp-hoz, ami a playlist-hez hasonló viselkedésű, csak nem playlist van benne, hanem közvetlenül fájlrendszerben, fastruktúrában lehet böngészni lejátszandó médiafájlok után?
Nem akarok semmilyen playlistet csinálni, pont ez a cél: magukat a fájlokat akarom látni és lejátszatni, egy könyvtárfában.
(példa: az 1by1 mini lejátszó explorer ablaka)

Elnézést, ha a triviálissal hozakodnék elő...

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#1074) Ndruu válasza vati (#1073) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

(#1075) Win-T


Win-T
senior tag

Sziasztok!

Tud valaki ajánlani olyan plugint a Winamp-hoz ami figyeli a zenék hangerejét és megpróbálja nagyjából azonos hangerőn megszólaltatni őket?
Itt a munkahelyen nagyon macerás mikor belövöm a zenéket, hogy diszkréten szóljanak a háttérben, és 2-3 számonként oda kell menni a géphez mert az egyik zene üvölt a másik meg alig hallható.
Szóval ha tud valaki olyan pluginről amit erre találtak ki, ne habozzon megosztani velem a nevét! :)

Köszönöm előre is!

(#1076) Ndruu válasza Win-T (#1075) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Fizetősben ott a Volume Logic, ingyenesben pedig az Enhancer. Az Enhancer egészen jól működik, körülbelül olyan szintet tud, mint a Windows Media Player beépített normalizálója.

Harrrr!!!!

(#1077) karesz1978


karesz1978
tag

Helló!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy folyamatos lejátszásnál hogy lehet beállítani a számok közötti autómatikus lehalkítást, felhangosítást? Egyenként megtaláltam de jó lenne ha folyamatosan így menne.

Köszi

Dell inspiron n7110, Intel Core i5-2430M 3ghz turbo CPU, nVidia GeForce 525M 2GB, 8GB RAM, 128GB ssd, 17,3 LED 1600*900 +Hd.

(#1078) Pubszon


Pubszon
veterán

Sziasztok.
Van egy A4Tech KB-28G billentyűzetem és van rajta 4 olyan gomb ami jó a windows media player-hez de a winamp-hoz pedig nem. Ezek a Play/Pause, Stop, előre, hátra gombok.
Hogy tudom azt megoldani, hogy a winamp-hoz is jó legyen?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1079) Pubszon


Pubszon
veterán

De kihalt ez a topik. :(
Senki nem tud segíteni? :F :W

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1080) Honda Power


Honda Power
tag

Hi, valaki nem tudja hogy kell azt megcsinálni, hogyha a "Zene" mappába belerakok zenét, az egyből menjen a Winampba is? Ne kelljen folyamatosan Library, Add Media....

Honda 4 Life. The Power Of Dreams...

(#1081) rambo4ésfél


rambo4ésfél
aktív tag

Sziasztok
5.1nél mit kell állítani meg hol hogy legyen mély hang is és ne csak a 2 front szóljon?

(#1082) karesz1978 válasza karesz1978 (#1077) üzenetére


karesz1978
tag

Jó sokan érnek most rá :)

Dell inspiron n7110, Intel Core i5-2430M 3ghz turbo CPU, nVidia GeForce 525M 2GB, 8GB RAM, 128GB ssd, 17,3 LED 1600*900 +Hd.

(#1083) rasotamas


rasotamas
veterán

Hello!

Egy olyan cuccra(plug-in) lenne szükségem, hogy ha a playlistbe berakok valamit ésépp nem megy semmi, akkor ugye nem indul el, szóval olyat akarok hogy induljon el, és még ami jó lenne de nem ennyire életbevágó hogy ami már lement azt törölje ki. Lehet én vagyok béna de nem találok ilyet.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#1084) Nimda


Nimda
addikt

A legujabb winamp verzio telepitese kozben kekhalal.Egyedi problema vagy masnal is elofordult?Regebbi winamp verziot visszateve minden ok.

(#1085) sti10p


sti10p
senior tag

Winamp v 5.52 -egy memória zabáló tehén... Bocs, hogy ezt kell mondanom de érezhetően lelassul a netezés meg minden egyébb közben! Szemtem másról kéne szólnia egy egyszerű mp3 lejátszónak, nem? Nem az lenne a lényege, hogy könnyebb, gyorsabb, egyszreűbb és felhasználóbarátabb mint pl. a wmp? Tudom, hogy sok mellékes szolgáltatása is van már, de egem nagyon nem érdekel, csak egy tiszta és friss, gyors és faint mp3 lejátszót akarnék... Már bocsi...

Ja és sokszor a jobb click-es funciók is elérhetetlenek miatta, amíg fut, nem tom tapasztalt e valaki hasonlót, olyan mint egy vírus, kicsit fura....

[ Szerkesztve ]

XY

(#1086) Ndruu válasza sti10p (#1085) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

5.32 feltesz, régi skin kiválaszt és 13MB-nál nem eszik többet. Vagy egy 2.93-as... Egyszerű és könnyen kezelhető.

Harrrr!!!!

(#1087) XSiGma


XSiGma
aktív tag

Vajon miért ugrik fel streamripper telepítése után ez az ablak:
windows-nincs lemez
exception precessing message c0000.........

(#1088) XSiGma válasza XSiGma (#1087) üzenetére


XSiGma
aktív tag

??

(#1089) zed01


zed01
őstag

Sziasztok!

Nekem az a problémám, hogy a winamp a számok között nem tart szünetet. Sőt! Olyan csinál állandóan a számnak még nincs vége (még van hátra pár másodperc), de már elkezdődik a következő, így egybefolyik a kettő. Ez így nagyon zavaró. Hogy tudnám rávenni, hogy tartson 2 mp szünetet a számok között?

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#1090) Ndruu válasza zed01 (#1089) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Be van kapcsolva a Crossfade between tracks opció. Ha a Winamp Modern Skin-t használod, akkor az eq részen ki lehet kapcsolni. Régi skinnel nehezebb, ott be kell menni a beállításokba (Preferences [Ctrl+P]), ott a Plug-ins/Outputs részt megkeresni, kiválasztani a Direct Sound outputot, Configure gomra nyomni, Fading fülön kiválasztani az "on end of song"-ot, és disable-re kell állítani.

Harrrr!!!!

(#1091) zed01 válasza Ndruu (#1090) üzenetére


zed01
őstag

Köszönöm szépen a választ! Magamtól soha nem jövök rá. Örök hálám. :R

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#1092) pintyo68


pintyo68
csendes tag

Szasztok! Valaki megtuná mondani hogy a station ripper-hez hol találok beállítási infókat. Konkrétan hogy lehet meg oldani, hogy ne darabolja fel a felvétet? V.2.91 köszi :O

(#1093) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Sziasztok,
Ti is bekapcsoljátok az allow 24 bit-et?

(#1094) huppla


huppla
csendes tag

Sziasztok!

Remélem lesz valaki aki tud segíteni. Sokáig nem használtam a winamp medialibrary-ját. Azonban egy ideje nekiálltam rendbeszedni, az mp3 maimat. Mindegyik kapott rendes cimkét címet albumot borítót, kiszűrtem a duplákat triplákat, a nem teljes albumokat stb. (egyébként a rendszerezéshez az mp3tag - programot használtam, ajánlom mindenkinek).

Az elképzelés az lett volna hogy miután mindegyik album kap borítót és minden rendbe lett szedve, a media library ban minden album egy kép lenne. és ha én rákeresek arra, hogy mondjuk The Cinematic Orchestra akkor a következő képet kapom:

[imgw]http://www.imageserve.info/img_store/2009/01/16/5/5cfc3784b23b576c8016de7aee71a2e7.jpg[/imgw]

Tehát megjelenik az összes album amin rajta van, tőlük szám, ha lennének vállogatás albumok is amikre bekerültek volna,( és nekem meglenne) akkor azokat is kidobná ez idáig hibátlanul működik.

A probléma ott van, mikor egy albumon több előadó is szerepel.Mert film zene, esetleg válogatás. Ha a kereső mezű üres az összes albumomat látom, valamilyen szisztéma szerint sorba rendezve(amit kérek, album előadó év minden őrület), mintha a polcon lenne. Szabadon görgethetem csakhogy a válogatások esetében ezt látom:

[imgw]http://www.imageserve.info/img_store/2009/01/16/5/516a6b1a647443e31f9ed721d92b0b90.jpg[/imgw]

Azaz képtelen albumokba rakni, csak akkor kerül az összes szám egy borító mögé, ha ugyanaz az előadó. Próbáltam átállítani, hogy albumok szerint lássam, hogy például a képen is látható O Brother, Where Art Thou? Film zenéje egy album legyen és ne így jelenjen meg de nem sikerült.
Kérem akinek van ötlete, hogyan lehetne megoldani ezt, (lehet hogy halál egyszerű csak én még nem jöttem rá) az írja meg.

Köszönöm

(#1095) Ateesz


Ateesz
tag

sziasztok. kérdésem az lenne h ha marha sok szám van a listában és keresem vmelyiket van-e kereső mert nem találtam ilyet? köszönöm

(#1096) Tomaaasz válasza Ateesz (#1095) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Winamp főablakában a J betűvel tudsz keresni.

Oda mentem, ahol vagyok!

(#1097) rii


rii
nagyúr

hello

os/x-re nem is várható winamp?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1098) Tomaaasz válasza rii (#1097) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Szia!

Nem hiszem hogy lesz rá, legalábbis én nem hallottam róla!

Üdv

Oda mentem, ahol vagyok!

(#1099) Pyriel


Pyriel
tag

Sziasztok, tapasztalt már valaki olyat, hogy akár FF akár IE használata a winamp-ban, vagy a WMP-ben szaggatja a hangot, ilyen recsegés szerű torzulást okoz, mintha egy régi Sokol-t állítgatnátok? Nem igazán tudom melyik topicba tegyem fel ezt a kérdést, mert fogalmam sincs hol a bibi.

Előre is köszi!

"A szépség és az ész szorzata állandó." - Murphy. Ennyire ronda lennék?

(#1100) Tices


Tices
csendes tag

Sziasztok!

Winamp 5.54-et használok! Nem jövök rá, hogy a playlist-et hogyan kell átméretezni. Ha ugyanis a Media Library ablak nem látható, csak egy "winamp méretű csíknyi" lesz a playlist is, amiben max. 5 szám látható. Tehát az lenne a kérdésem, hogy megoldható-e, hogy nekem csak a Winamp főablak, eq, és a playlist, szabadon méretezhetően látszódjon (mint a régebbi verziókban)?

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv Tices

Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Winamp topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.