Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Winamp topic

Hozzászólások

(#1701) Sz_Imre válasza Sz_Imre (#1700) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Újabb hibajavítás jött: Winamp 5.666 Build 3512 (5.6.6.3512) - 26 Nov 2013
(az előző build 3510 számot viselte)
Change Log:
- [in_mp3] adts (mpeg-2 aac) crash fix from crash reports
- [Pt-Br.wlz] Updated Portuguese lang pack
- [tagz] Fixed reported crash with some of the ATF methods (info)
- [whatsnew.txt] 5.666 changelog properly alphabetized :-)
- [Winamp] Fixed classic vis oscilloscope line mode being incorrectly drawn in dot mode

A letöltés linkek az előző hozzászólásbán található.

(#1702) VoidXs válasza Sz_Imre (#1696) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nem az egyik legjobb, hanem a legjobb...

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1703) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Sajnálom, hogy megszűnik a winamp. Szeretném az egész winamp.com-ot letölteni. Siknekkel, különböző winamp verziók telepítőjével, pluginekkel, stb. A HTTrack Website Copier megfelel a célnak? Kb. mekkora adatmennyiséget fogok letölteni? IT ismereteim csekélyek. Meg tudom oldani a feladatot, vagy ez már egy profi IT-s tudását igényli?

Nekem a winamp a zenelejátszó, évtizede ezt használom. Ha van jobb is, de nekem megfelel. Mielőtt örökre eltűnnek a netről el akarom menteni az egész oldalt, annak minden tartalmával.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#1704) VoidXs válasza tknof1871 (#1703) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nem hinném, hogy gigantikus adatmennyiség lenne az oldal, de a letöltése az én ismereteim szerint nem lehetséges. Ezek a weboldalletöltők tapasztalataim szerint egyáltalán nem működnek, kábé a böngésződ "Mentés másként..." gombjaként viselkednek.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1705) tknof1871 válasza VoidXs (#1704) üzenetére


tknof1871
őstag

Értem, akkor a különböző verziójú winamp telepítőfájlok és skinek nem fognak vele lejönni. Az egyetlen működő módszer, hogy magam klikkelek arra, hogy töltse le az adott telepítőt vagy skinet? A telepítők és a skinek amik szerintem a legértékesebb tartalom az oldalon (gondolom én, de tévedhetek). Ha ezeket nem tudja letölteni a program, akkor okafogyott belekezdeni például a HTTrack Website Copier programmal vagyis bármely komplett weboldalakat letöltő programmal.

Vagy van ennek szoftveres megoldása, hogy ne kelljen kulimunkával "emberes munkával" letölteni ezeket a különböző verziójú winamp telepítőket és skineket?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#1706) VoidXs válasza tknof1871 (#1705) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A fájlokat töltsd le, az oldal már rég ott pihen Wayback Machine-en.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1707) ATM_automata válasza Pharao666 (#1693) üzenetére


ATM_automata
őstag

Ez most nekem is sokat segített! :R

What else?

(#1708) Ermac


Ermac
tag

hali ! egy kérdésem lenne mely megkönnyítené az életemet: hogyan tudok törölni véglegesen mp3at winamp használatával ?

We are Many You are but One

(#1709) Ermac válasza Ermac (#1708) üzenetére


Ermac
tag

Azóta sikerült találnom egy plugint hozzá :) "File deleter v2"

We are Many You are but One

(#1710) #54715584


#54715584
törölt tag

(#1711) ceia


ceia
őstag

Örülök, hogy végül nem a M$-hoz került. kép

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#1712) sbe561


sbe561
tag

Üdv!

Ezt hogy lehet kikapcsolni Xp alatt?

(#1713) #54715584 válasza sbe561 (#1712) üzenetére


#54715584
törölt tag

Vedd ki a pipát :)

(#1714) sbe561 válasza #54715584 (#1713) üzenetére


sbe561
tag

Ennyire azért nem vagyok hülye! :D

Ha kiveszem, akkor is ezt csinálja a következő mp3 indításánál!

(#1715) ceia válasza sbe561 (#1712) üzenetére


ceia
őstag

Ez nem a Windows Tűzfal lehet?? Talán azt kéne kikapcsolni, és feltenni egy ingyenes tűzfalat (Comodo) és antivírust (Avira, Avast..) ami még jobb is. Régóta XP-t használok, de sosem láttam még ilyet :U

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#1716) Búg


Búg
újonc

Helló!

Hogy tudom kikapcsolni a Médiatárt, hogy ne induljon, mikor megnyitom a Winampot? Már mindent átnéztem, de sanszos, hogy csak nem vettem észre a nagy igyekezetemben. Kezd kicsit idegesíteni, hogy minden egyes újraindításnál külön ki kell kapcsolnom. :((

(#1717) #54715584 válasza Búg (#1716) üzenetére


#54715584
törölt tag

Kereső, ott van az előző oldalon...
Egyébként így

(#1718) Búg válasza #54715584 (#1717) üzenetére


Búg
újonc

Köszönöm, éreztem hogy ez lesz a vége és csak átsiklottam felette -.-

(#1719) #54715584 válasza Búg (#1718) üzenetére


#54715584
törölt tag

No problem ;)

(#1720) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

Letöltöttem a Winamp legfrissebb, és egyelőre utolsó verzióját, az 5.666-ost. XP-n és Win7-en sem tudom letenni tálcára, mert az óra mellé, az ikonok közé ugrik. A régebbiek nem csinálták ezt. Néztem a beállításokat, nem találtam erre vonatkozót, és - szerintem - minden ugyanúgy van beállítva, mint a korábbi verziókon.

Mi lehet a gond? Nálatok nem viselkedik így?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1721) ceia válasza csabyka666 (#1720) üzenetére


ceia
őstag

Így jónak kell lennie :)

        it's more fun to compute

(#1722) csabyka666 válasza ceia (#1721) üzenetére


csabyka666
addikt

Ez melyik verzió? Nálam az 5.666-oson így néz ki a felület:

Ha a "notification area"-nál kiveszem a pipát, akkor igaz, hogy a tálcán marad, de amikor felnyitom, illetve lecsukom, akkor olyan, mintha "alulról jönne elő", szóval az sem normális jelenség...illetve a beállítás miatt eltűnik a kis Winamp ikon a tálcáról. :(

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1723) ceia válasza csabyka666 (#1722) üzenetére


ceia
őstag

Nekem az 5.65-ös van fent. (azt hiszem, én maradok ennél már :) ) De attól is függhet mi van itt, ahogyan telepítetted, mit kértél, mit nem. Nálam sosem szokott az óra mellett lenni a winamp ikon, neked miért jó, ha ott van? Az, hogy mintha alulról jönne elő, talán az XP effekt beállításaiban lehet. Ez nincs esetleg bejelölve?

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#1724) ceia válasza csabyka666 (#1722) üzenetére


ceia
őstag

Ha hirtelen nem lenne meg, sajátgépen jobb klikk, és beállítások, ott megtalálod. :)

        it's more fun to compute

(#1725) csabyka666 válasza ceia (#1724) üzenetére


csabyka666
addikt

De, ezek mind be vannak jelölve, viszont biztos, hogy nem ez a probléma, mert csak a Winamp-nál jelentkezik... :(

Megpróbálom én is azzal, amit te használsz.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1726) csabyka666


csabyka666
addikt

Hm, azzal sem jó, ugyanazt csinálta. Feltettem az 5.63-as verziót, azzal viszont működik.

Persze, pont akkor csődöl be a Winamp, amikor van egy nyilvánvaló baki a legújabb verzióban. :U

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1727) ceia válasza csabyka666 (#1726) üzenetére


ceia
őstag

Nem hiszem hogy sokat veszítesz, ha az 5.63-ast használod. Biztos jó az is. De ha visszateszed a legújabbat, a Version Historynál megnézheted, mi változott az 5.63-mas óta. :K

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#1728) csabyka666 válasza ceia (#1727) üzenetére


csabyka666
addikt

Annyira nem akarok belemélyedni. Valójában a sokkal régebbi verziók is látszólag ugyanúgy működnek, csak az újabbak valamiért nem akarják az igazságot. Sebaj, legalább most jó. :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1729) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Alakul...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#1730) 8th


8th
addikt

A legfrissebb stabil verzióból (5.666 Build 3516) másnál is hiányzik a shoutcast fül ahol az online rádióállomásokra lehet keresni? :F

(#1731) 8th válasza 8th (#1730) üzenetére


8th
addikt

Jól van régebbi verziókból is hiányzik. Ennyit a winampról... :W

(#1732) Visormail


Visormail
addikt

Beraktam egy lejátszási listába több netrádiót, hallgatom az elsőt. Ha megszakad egy pillanatra a kapcsolata vele, akkor átvált a következőre a listában, pedig ha kézzel újra elindítom akkor simán megy tovább. Nem lehet valahogy rávenni, hogy próbálja újra? A pufferelésnél esetleg érdemes állítani?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1733) #54715584 válasza Visormail (#1732) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ez engem is érdekelne. A Friskynek van vagy 10 szála, de ha az egyik elakad, akkor vált a következőre. Viszont egyfolytában azt írja a címsorban, hogy pufferel. Azon lehet állítani valamit? Zavaró a folyamatosan ugráló cím.

[ Szerkesztve ]

(#1734) bbalazs2569


bbalazs2569
csendes tag

Helló!

Én azt szeretném kérdezni, hogy az jelenleg normális-e, ha az online szolgáltatások nem elérhetők?

Ez tegnapelőtt jelentkezett nálam, idáig jó volt. Az operációs rendszerem Windows 7 Home Premium, eredeti, aktivált.

Azt hallottam, hogy leállnak a Winamp fejlesztésével, de azt is hallottam, hogy egy cég megvásárolta és ezért megmenekült. Ennek lehet hozzá valami köze? A választ előre is köszönöm!

(#1735) ceia válasza bbalazs2569 (#1734) üzenetére


ceia
őstag

A normál winamp.com (a nullsoft-os) már nincs, a Winampot megvette egy shoutcast szolgáltatással foglalkozó cég. [link]
Most ez a Winamp weboldala. Innen letölthető a legfrissebb verzió, de a skineket, beépülőket jelenleg csak más oldalakról szerezhetjük be. Bár itt azt ígérik, hamarosan több minden is lesz, ki tudja mit értenek ezalatt..

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#1736) ceia


ceia
őstag

A Wayback Machine-nel azért még meg lehet nézni, hogy (nagyjából) milyen volt a winamp.com 2013 Dec 31.-én.. Még a Nucleo_NLog_v2G skint is megmutatja, de letölteni sajnos nem lehet. Ilyen volt.. :R pár érdekesebb időpont!
2005 Aug 27    2003 Ápr 19    2002 Aug 7    1998 Dec 12

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#1737) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!!Olyan kérdésem lenne,hogy egy haver mondta hogy a Winamp-on lehet egy olyan keverő opciót választani hogy a számok között nincs szünet csak szépen átkeveri az egyikről a másik számra!Tényleg van ilyen??Ha igen hogy tudom bekapcsolni??

Üdv Zotya

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#1738) canniball válasza Rico45 (#1737) üzenetére


canniball
nagyúr

Crossfade

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1739) Rico45 válasza canniball (#1738) üzenetére


Rico45
őstag

Köszönöm szépen! Siker :R

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#1740) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Másnak nem tűnt el az app telóról? Mert csodák-csodája nincs fenn semelyik készülékemen sem. Ez annyira hihetetlen hogy az ideg szétvág, mert mind a régi galaxy ace-ra, mind pedig a Xperia Z - re is megvásároltam darabonként 6usd-ért. Jah és nem paranoia, mert még múlt héten azon hallgattam a zenéimet.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1741) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hello

Nem tudom, hogy winamp hibája van a 8.1-el nem jó csak de nem igazán működik jól a lejátszó. 5.666-os verziót használom és ha rányomok egy mp3-ra akkor sok ideig pörög a folyamatjelző és van, hogy el sem indul a program. Másik bosszantó dolog ha meg meg van nyitva a program és úgy indítok mp3-at total commanderből mondjuk akkor meg nem is reaglá rá, hogy betenné a lejátszási listába. -.-
Másnál is van ilyen hiba?

(#1742) TigerCat válasza F_Zolee (#1741) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nálam az a bevált gyakorlat, hogy elsőként felteszem a 565-ot, majd frissítem 666-ra. Ha nem így teszem, akkor nem jók a betűk, a médiatárban is vannak zavaró dolgok, stb. Sőt, telepítéskor sok dolgot fel sem teszek. Természetesen a telepítőt minden esetben rendszergazdaként futtatom.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#1743) F_Zolee válasza TigerCat (#1742) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én nem használok semmi extrát hozzá. Még médiatár se kell. Alap skinnel tolom. Megpróbálom még rendszergazdai móddal telepíteni hátha jó lesz.

(#1744) F_Zolee válasza TigerCat (#1742) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na most leszedtem az 5.70-es változatot és úgy tűnik azzal már jó a lejátszás.

(#1745) spiritex


spiritex
veterán

Azt szeretném kérdezni, hogy találkoztatok-e már azzal, hogy win7-en nem megy a winamp shoutcast online rádió része, mert kiírja, hogy nem tud a nethez kapcsolódni. Kipróbáltam a winamp 3 legutóbbi verzióját, de egyikkel sem jó, sőt valamelyikkel még az Online services részt sem lehet lenyitni. Mi az oka ennek???

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1746) spiritex válasza spiritex (#1745) üzenetére


spiritex
veterán

Ami nagyon érdekes, hogy egy másik, XP-s gépről simán megy a dolog...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1747) ceia válasza spiritex (#1746) üzenetére


ceia
őstag

Remeg a kezem alatt a billentyűzet, de megállom :D

        it's more fun to compute

(#1748) spiritex válasza ceia (#1747) üzenetére


spiritex
veterán

Ezt kifejtenéd kicsit bővebben? Mit szerettél volna írni, de mégsem tetted?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1749) spiritex válasza spiritex (#1748) üzenetére


spiritex
veterán

Szerintem rájöttem: Azt szeretted volna írni, hogy te nem véletlenül használsz még mindig XP-t! Ugye?! Megértelek, hogy nem írod le, mert itt a PH közösség kicsit tényleg le szokta sajnálni az ilyen és hasonló (nem mindig az újabb a jobb) véleményt hangoztatókat, és most nagyon finoman fogalmaztam. De én megértelek, sokszor én is visszasírom a jó, öreg XP-t...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1750) TigerCat válasza spiritex (#1749) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Baszki, pontosan ezt gondolom én is. Volt egy gyönyörű, kék tálcás skin [Royal] hozzá, azzal imádtam!
:)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Winamp topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.