Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz ggwp #48159 üzenetére

    SIM cserénél arra figyelj, hogy a SIM tálca foglalatban van egy kb 0.5-1 mm bemélyedés csík formájában és ha nem illeszkedik abba bele, akkor lehet ilyen probléma.(Azt nem feltételezem, hogy fordítva raktad bele a SIM-et, csak azért írtam, mert user error létezik).

    Jó kis telefon, kár lenne érte, ha ennyi hiba miatt cserélni kellene. Nekem sajnos le kellett tennem, mert munka miatt dual sim-es független telefon kellett(redmi note 4), a két éves hűség miatt a kötbér árából vettem a másikat, így most a fiókba van eltéve. Nem volt szinte semmilyen kedvezmény, se részlet, egybe-kártyás áron vettem, ennek ellenére azt mondom nagyon jó kis telefon, leszámítva a SIM-nem felismerését ritkán és a melegedést és a ~4-5 óra kijelző időt 1 napos használattal töltögetni kellett. Sajnálom is kicsit, mert újszerű-hibamentes állapotban van, gyári elő-hátlapi fólia + vodás szilikon tokkal pihen egy kicsit, de majd ha a mostani elromlik akár 1 év múlva is verni fogja a középmezőnyt a platinum kijelző/kamera tekintetben(Ez hiányzik a legjoban a mostaniból) és azt hiszem ekkor vettem utoljára szolgáltatói telefont. Nem azért mert rossz(az egyik legjobb telefon amit valaha használtam), hanem mert meg sem közelítik tudásban, ár/minőségben a mostani szolgáltatós telefonok és nincs szükségem 2 éves rabláncra.

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés