Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#184) #72042496 válasza Nimrod (#183) üzenetére


#72042496
törölt tag

200 forint regisztrációs díjat kellett fizetni, már nem emlékszem pontosan milyen célra, de egyéb, pénzben kifejezett nevezési díj nem volt. Egy tálca házi készítésű sütit kellett vinni. :) De ha valakinek ez nem megoldható (én sem süttettem, anyámék már az 50-eseken is ki szoktak akadni, jobb ha erről egyelőre nem tudnak :D) akkor persze a bolti is tökéletesen megfelelt. Ez nekem 2000 forintban volt, nem sajnáltam, hiszen ez tipikus példája annak, amikor az ember azt kapja, amit beletesz.
Beszéltük is, hogy a Kinizsi ennek fényében különösen érthetetlen. 3000 forint és a Mátra 115-höz képest semmit nem adnak. Ráadásul ott a rendezés is nem tudom... olyan arrogáns.

Emellett a szervezők hihetetlen mennyiségű időt, energiát, sőt szerintem pénzt is raktak bele. Az egyik ponton a néni a saját készítésű házi lekvárját kínálta. Na, ilyet sem vesz az ember boltban, olyan zamata volt, hmm... egy percre otthon éreztem magam. Vagy emlegethetném azt is, hogy a Muzslára felcuccoltak egy rekesz banánt, a Káván pedig palacsintát kaptunk. Ilyenkor tényleg szóhoz sem jut az ember és nem elsősorban a fáradtságtól. :)

Ez a 4 óra szerintem szinttől függetlenül is tök jó, gyakorlatilag egy erőltetett menet. Sok ember ilyen tempó mellett kb. az első kilometereken már szétesne, szóval gratulálok. :K

(#182) sanzi89:

Neked is gratulálok! Ismerőssel/rokonnal sokkal élvezetesebb. Mi haverokkal amúgy ennél mindig lassabbak voltunk, olyan 4,5-ös átlagot szoktunk menni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.