Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) MyKonzerv válasza szancsika (#300) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

sárga labdához olvasd az előző hsz-emet, egyébhez az az előttit:DD

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#302) HavocS


HavocS
senior tag

Nem késő este jönnénk haza, inkább korán reggel :) 5 óra körül indulnánk, hogy biztosan elérjük a 6 órási gyorsat.

(#303) sbazsi válasza MyKonzerv (#299) üzenetére


sbazsi
veterán

a si-q sátor megvan.
mit kell ott csinálni.

hogy lehet nyerni zsiráfot?

fillérekért megvan=nem hiszem hogy sokba lett volna az előállítása.
és sztm 600 Ft-ért egy whiskyvel nem drága.

és tényleg jó buli.

(#304) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Legközelebb már inkább egy blogot nyitok, minthogy ide logoljam az eseményeket, de idén még kibírjátok.

3. nap:

Későn indultunk haza reggel, ráadásul volt 1-2 dolgom itthon, ezért nagyon sietnem kellett, hogy 4-re ott legyek. Eléggé paráztam, mert 3kor még itthon sertepertéltem, és innen min 1 óra az út, de oriási szerencsénk volt, mert teljesen gördülékenyen jött minden tömegközlekedés. Amikor kiértünk a buszhoz egyből jött, metró akkor indult amikor beszálltunk, a vonat is pár másodpercet késett csak hozzánk képest, és a hév az orrunk elé állt be amikor elértük a megállót, tehát szerencsére már ott voltunk 15:50-kor. Első hely, ami ugyan többieket nem, de engem érdekelt, az a FürgeRókaLábak volt. Nagy kár, hogy délután volt, így nem volt annyi ember meg nagy hangulat sem, de azért nem volt rossz. Este biztos jobban sikerült volna.
Utána mentem vissza találkozni haverokkal, és 8an összeültünk a sátorban, majd sajnos addig ott voltunk, hogy lekéstük egyik szerelmem, az Animát... Eléggé lehangolódtam, hogy minek csesztük az időt a sátorban a koncert helyett, de nem volt már mit tenni.
Underworld kezdésére pont kint voltunk, amitől egyszerűen leesett az állam.
Iszonyat tömeg volt, és sztem mindenki nagyon jól érezte magát :)
Ezután már csak egy hely várt rám, mégpedig talán a legjobban várt, mégpedig a Neo. Oriási tömeg áradt a sátor felé, mint a régi horrorfilmekben amikor a zombik jönnek mindenhonnan és mennek egy házba vagy követnek egy embert. Egyszerűen mindenhonnan oda áradt a nép.
Igazság szerint be szerettem volna menni a legelejébe, de sajnos a kb 10. sornál elöbb nem jutottam, akkora tömeg volt. Nagyon szórakoztató volt a koncert, végig táncoltam, ráakadtam egy-egy ismerősre is a tömegben, és bekövetkezett a legrosszabb, amire számítottam, mégpedig h találkozom egy olyan csajjal, akivel szemezek egész koncerten, majd a végén amikor mennék oda hozzá, hogy elkérjem a számát/beszélgessünk, eltűnik a tömegben :(((
Fel-alá sétáltam még koncert után, hátha meglelem, de sajnos nem sikerült, ráadásul ha jól láttam napijegye volt, tehát lehet, hogy többet már nem is jön a héten :(
(Tudom, hogy ez itt nem az a rovat, de útbaigazítás gyanánt leírom: Azért vagyok ezen ennyire fent akadva, mert nem vagyok az a tipikus minden második csajon átmegyek ember, és akihez odamegyek, attól komolyna szeretnék valamit, ezért nem is sűrűn teszem. Most pedig itt volt az alkalom, csak csúnyán elúszott...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#305) szancsika válasza sbazsi (#303) üzenetére


szancsika
tag

ha arra a hosszu polifoam rudra gondolsz (a neve poni) akkor azt ugy h lefenykepezteted magad azt ranyomtatyak egy sarga polora, te kpsz egy masikat amin masnak az arckepe van... ha megtalalaod a parod es visszamesz akor nyerhecc kendot nyakbakasztos passtartot, telefont vagy ponit, jah meg sapi is van.... szal ijen kis mulatsagos:P

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#306) sbazsi válasza szancsika (#305) üzenetére


sbazsi
veterán

hát, nem sok esélyt látok, hogy éjjel nem szomjasan megtaláljam a másik embert... :D

(#307) szancsika válasza sbazsi (#306) üzenetére


szancsika
tag

hat jahm... folg h nem is biztos h te vagy az o polojan:)

bar lehet h ugy csinajjak meg h azer tutko legyenek parok... nemtom...:F

[Szerkesztve]

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#308) Mosqu!to válasza szancsika (#307) üzenetére


Mosqu!to
addikt

És szerinted hogyan csinálnák azt h tutira legyenek párok? Ha egy ember bemegy, akkor lefényképezik és majd a következő ember megkapja az ő arcát, de ő az előzőét kapta, tehát jövőbeli ember arcképét nem kaphatja :)
Szerintem vagy elég csak a másik embert megtalálni, vagy meg kell találni azt, akin a te arcod van, meg azt, aki rajtad, majd az aki a te pólódon van, felveszi a talált embernek a pólóját, amin te vagy, hogy aztán meglegyen a pár. Remélem érthető voltam...:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#309) szancsika válasza Mosqu!to (#308) üzenetére


szancsika
tag

tokoltesen, de nem ijen egyszeu....
lefenykepezteted magad, kapsz 1 kartyat majd valamikor elcsattogsz a siemens szinpadhoz, ott megkapod a polot...
nem rogton kapsz polot
igy lehetnek parok ha te vagy a 2526. sorszamu akkor megpaphatod a 2524-est is, es o pedig teged is megkaphat...

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#310) sbazsi válasza szancsika (#309) üzenetére


sbazsi
veterán

ergo ott kell állni és várni amig jönnek az arcomért. :D

(#311) szancsika válasza sbazsi (#310) üzenetére


szancsika
tag

nem kell ott alni... mind1 lenyeg h en nem jaccok ijet.. parom probalt rabeszelni, de nem akarok valami nemet v francia nagy sorhasan diszelegni... nekem nem teccik ez a jatek:)

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#312) launcser


launcser
senior tag

leírom én is az élményeimet, kis hangulatközvetítés és tapasztalatok átadása céjából:
ebben az évben sajnos csak 2 napra maradt pénzem, az 1. és a 2. napot választottam ki, a koncertek elrendezése miatt főleg.

1-2 fontos tény:
- piát be lehet vinni táskában, 2 tapi és 1 bugyuta kérdés megválaszolása után (inkalos: alkohol van e?, mondom nincs) azt vihettem volna be mind a két nap, amit akartam.
- honvéd sörkertnél van egy jó csomagmegőrző, oda érdemes berakni cuccot
- piavásárlásnál érdemes többet venni fejenként, inkább melegedjen meg, de egy átlagos sor kiállása több mint 10 percig tartott estefelé már.. vagy gyorsan kell inni
- 3:2-es vörösboroskóla 360, szigorúan kannásból, nehogy többet elkérjenek érte :)
- sosem árt ha tudsz franciául, minden második ember francia :) vagy csak mi meg az index botlott beléjük mindig. szóval tudsz angolul, nem baj
- nem kell megijedni a német vizipisztolyosoktól, bárhol előfordulhatnak és hideg vizet spriccelnek mindenkire, de jó a kedvük és értékelik a feléjük irányuló néhány szép szót (pl. scheisse)
- hajnali 4kor ha 10 pánk ver egy fémkukát ütemesen, annak csak jó lehet a hangzása, és mivel akkor már nincsen sehol sem koncert, jót lehet arra is bulizni

első nap főattrakciója, ami miatt kimentem a ska-p volt. pörgős ska-punk, érthetetlen szövegek, jó buli, 20 külföldi tag között végigbulizott koncert a legnagyobb melegben nagy hatást tett rám :) kis színpadi sót is nyomtak hozzá, belefér.

Másik főattrakció a Pál Utcai Fiúk volt, ebben az évben sikerül megdönteni a 2003-as pufkoncertlátogatottsági rekordot, ahova tudok, oda elmegyek :)
a koncert jó volt, bár sokra sajnos nem emlékszem.. de a másnapot nem adták le már megint.. hiába kiabáljuk mindig 1-2en..

Második nap több jó koncert is volt, ki is néztem egy barbaro-lord-akela-másfél-beatrice-cool head clan válogatottat, és sajnálatos módon 1-2-t ki kellett iktatni ütközések miatt(kalapács, hollywoodoo, mystery gang)
azért minden nem jöhet össze egyszerre :)

Ezek közül a 2 legjobb a Másfél volt, bár sajnos késtek elég sokat, így a Beatricéről kicsit lekésem, de a XX. századra sikeresen oda sikerült érni
Másfélen jót lehetett tombolni, Ricén meg énekelni, úgyhogy ma megint hangelváltozásokkal küzdünk páran. Feró megint beküldte a fiát, egész jól dobol, bár a dobszólóját már kivülről fújom, mindenhol ezt adja elő :)

Szigetre érdemes kinézni, ha lesz valami kedvenc koncerted, érdemes rá áldozni értelmes keretek között, azt tudom mondani, bár egyre húzósabb lesz..

tütüü

(#313) sbazsi válasza szancsika (#311) üzenetére


sbazsi
veterán

nem érted?
odamész, lefotóznak.
addig nem jössze el onnan, amig meg nem látod hogy valaki elviszi a fejed.
odamész hozzá, és lerendezed...

(#314) szancsika válasza sbazsi (#313) üzenetére


szancsika
tag

ertem en ertem... logikus... de kinek van kedve ott szobrozni egezs nap es lesni kinek a fejet viszik el?:P
aztan meglatod a fejed es raugrasz szegeny csoria h ''sehova sem mehecc ez az en fejem''

melleleg azon gondolkodam h lehet tenyleg csak azt kell megkeresni akin rajtavagy... nemtom mer mikor ott voltunk ott volt 1 par akin egymas feje volt...

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#315) Yutani


Yutani
nagyúr

Tegnap voltam bevásárolni az óbudai Auchan-ban, és megdöbbentő volt, hogy mi fogadott ott. Mindenhol szigetlakók hevertek, ültek a bejárat mellett és körben, a fal mellett. Tele volt az áruház is velük.
Beszélgettem a pénztáros nénivel is, aki elmondta, hogy jól viselkednek a szigetlakók, nincs velük rendbontás miatt probléma. Nincs lopás, illetve a külföldiek nem lopnak, csak a magyarok. Ez kicsit elszomorított... Hiába, ezért (is)vannak nyugaton olyan véleménnyel a magyarokról, mint amilyennel. Nem bírunk magunkkal, tisztelet a kivételnek (amelyek között én is számon tartom magam).

Egy biztos: én nem megyek ki a szigetre, nem az én világom.

#tarcsad

(#316) szancsika válasza Yutani (#315) üzenetére


szancsika
tag

nahjahm....
a kulfoldiek miert lopnanak? van azoknak penzuk...
a magyaroktol pedig szegyen

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#317) Yutani válasza szancsika (#316) üzenetére


Yutani
nagyúr

Te figyusz, honnan van a neved? Nagyon érdekelne... Ugyanis a családomban használjuk ezt a nevet az USA beli unokahúgomra, vagyis inkább használtuk régen, kiskorában.

#tarcsad

(#318) szancsika válasza Yutani (#317) üzenetére


szancsika
tag

a nevem Szórádi Anna ebbol egy darabig ugy hivtak h szanna (mert 4 Anna volt az osztajban), es lebeceztek szancsi-ra, a -ka -t csak en tettem utanna, hat igy lettem szancsika, amugy mindenki szancsinak hiv kiveve a szuleim.

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#319) Yutani válasza szancsika (#318) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ez nálunk úgy alakult, hogy az eredeti a Sunshine, magyarosan Száncsán, és azt becézték Szancsi-nak, majd Szancsiká-nak.

A te és az én példámból is látszik, hogy a magyar és az angol rokon nyelvek. :DDD

#tarcsad

(#320) szancsika válasza Yutani (#319) üzenetére


szancsika
tag

:DD jah:C

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#321) Integra


Integra
titán

aki ma kint volt és látta az ltj bukem & mc conrad live act-et az számoljon be róla plíz!!!!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#322) Kain válasza Integra (#321) üzenetére


Kain
senior tag

Legfeljebb csak lesznek :DD

peace

(#323) GombócArtúr válasza Yutani (#315) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Hát nem fogok könnyeket hullatni az auchanért. Hatalmas bevételtöbblete van ígyis. Én saját szervezésű ''1et fizet 2-t kap'' akcióban vettem almát. :) Ez van... Tényleg nagyon jól nézett ki az auchan parkjában békésen piálgató embertömeg.

Egyébként olcsó piálásra a mai ajánlat az auchanban:
bor - 191ft+üveg - sok, lehetőleg jó minőségű kólával hígitva.
VIVA Vodka, magában vagy vele becsempészett narancslévell: 263ft / 2dl

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#324) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

A legjobb a szigeten a krisna sátor! valami eszméletlen!
Krisna pánkrock 10-11-ig a legtutibb, megtalálható vagyok a kemény magban :DDD

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#325) Integra válasza GombócArtúr (#323) üzenetére


Integra
titán

és ezért megéri??? :F

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#326) Integra válasza GombócArtúr (#324) üzenetére


Integra
titán

réges régen mikor még kijártam párszor szigetre (2 rugó volt a napi jegy, szóval jó rég lehetett) egyszer bementünk
valami végtelenített demo zenét játszottak, hara krisna, hara krisna, hara krisna erre ropták:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#327) Drizzt válasza GombócArtúr (#323) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Erről jut eszembe: Ember odamegy a kofához:
- Kérek egy almát.
- Kettő lett, maradhat?:DDD


Ui.: Ha valaki 15-ére tud jegyet olcsóbban, screaaaam!!! PLS!!!

I am having fun staying poor.

(#328) Drizzt válasza GombócArtúr (#324) üzenetére


Drizzt
nagyúr

A Tisztán a cél felé zenekart keresd, az nagyon jó. ;)

I am having fun staying poor.

(#329) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Tegnap voltam Underworldon, utana meg a partyarenaban... Hat mit ne mondjak, szornyu ez a sok igenytelen ember, egyetlen hasznalhato WC sem volt, 2 percenkent jottek oda a szakadt punkok meg rockerek cigit meg ezt-azt kunyeralni...
Ennek ellenere a party jo volt, kar h 5-kor mar vege lett.. :D

Azert vasarnap meg kinezek Timo Maas-ra ;)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#330) Kain válasza KERO_SAN (#329) üzenetére


Kain
senior tag

Moderálva.

Bye Kain

:)

[Szerkesztve]

(#331) GombócArtúr válasza Integra (#326) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

a szöveg csak ebből áll:

Háré Krisna
Háré Krisna
Krisna Krisna
Háré Háré
Háré Rámá
Háré Rámá
Rámá Rámá
Hárá Háré

Már az művészet, hogy ezt képesek másfél órán át nyomni, a zene meg hol begyorsul, hol lassul egy kicsit. Igénytelen vagy sem, nagyon jó! :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#332) GombócArtúr válasza Drizzt (#328) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

nem látok az idei felhozatalban olyat... Ők mit játszanak?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#333) GombócArtúr válasza KERO_SAN (#329) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

A djuice tuc-tuc sátorban rockerek..? hmmm hova fajul ez a világ... :)
én egy csík fogkrémet lejmoltam :U

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#334) Integra válasza GombócArtúr (#331) üzenetére


Integra
titán

ez az igaz pogó, yeeeeee:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#335) MyKonzerv válasza GombócArtúr (#331) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

ez jó sátor
de nem másfél órán át nyomják, hanem egész nap...

amúgy a tegnapi nap elég gyér volt
de azé szereztem jim beam-es gityót, pöttyös boxert, ma lesz siemens pólóm, talán zsiráfom is, no meg kerítek narisárga labdát:DD

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#336) Grobber


Grobber
csendes tag

Üdv! Tegnap kimentem szigetelni. A jegyet előre megvettem egy lottózóban, hogy ne legyen az, mint tavaj, hogy a pénztár előtt 2 órát keljen sorba állni. A helyszínre érve azonban furcsa kép fogadott; se a jegypénztárnál, se a lottózós utalvány beváltóhelyen alig volt 1-2 ember. És mindez este 8 óra körül lehetett. Szóval a hév megállótól a sziget bendőjébe 10 percig tartott az út. A sziget maga amúgy szokatlanul tiszta és jó levegőjű volt, ezt utólag annak tudtam be, hogy ézmégcsakaharmadiknap. Sörhöz is gyorsan jutottam, zéró sorbanállás, semmi tülekedés.
Akiket én látni/hallani akartam mindenképpen, az LTJ Bukem & MC Conrad, valamint Doc Scott & MC Justyce lett volna a Party Arena-ban. Hát mit kell mondjak, nem voltam elragadtatva. Sőt, hamár itt tartok, ez volt életem legszarabb bulija. A dokszkott fantáziátlan diszkó dnb-t nyomott, semmi ötletes átkeverés, semmi kiállás, az MC-je próbálta a hangulatot egy kicsit javítani kevés sikerrel. És mindezt 2 és fél órán keresztül. Át is mentünk a Cinetripbe, de túlságosan az se ütött, szal maradt a sátor tövében ücsörgés, és várakozás a Bukem-re. Sajnos azonban nekem ő sem hozott megváltást, a tempón gyorsított egy kicsit, de ötlettességnek ő is híján volt. Na itt gondoltam egy olyat, hogy ''Fákk Jú Bázzeg!'', go haza, bár a Palotai mesterről így lemaradtunk. Sebaj, majd valaki aki látta, mesélje el, hogy az milyen volt.
Bizonyára bennem van a hiba, én a zúzósabb dnb-t szeretem. Bár ahogy elnéztem, nem csak én, ugyanis még a Bal varmapolt, mikor felrakta a The Nine klasszikust. A közönség megneszelte a közelgő világvégét, sikoltozott/örjöngeni kezdett; átkeverni már nem maradt ideje a Balnak, mert a dokszkott elrugdosta a lemezjátszók mögül. :((

Szóval nekem nagy csalódás volt. Talán majd legközelebb...

Ullyoncz

(#337) Drizzt válasza GombócArtúr (#332) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Krisnás hardcore\punk, ma 18.30, a krisnáséknál. :DD

I am having fun staying poor.

(#338) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

4th day:

Nagyrészt pihenésből állt, mivel nem volt sok izgalmas előadás. Egész délután szunya, fél 8-ra értünk a helyszínre, egy kis móka, meg sör, és irány Méhek.
Baromi nagy tömeg volt, még nagyobb, mint tavaly, pedig már akkor is alig lehetett elférni. Sajnos 8 után 2 perccel érkeztünk, ezért már ülőhely nem nagyon várt, de minket ez mitsem zavart. Eleinte féltem, hogy unalmas lesz az előadás, mert tavaly már láttam, de nem! Leszámítva, hogy ugyanaz a felszerelésük volt, van 3 új tag a bandában, akik nagyon kiszínesítették a zenét, a tavalyi fapados ''szarból'' idénre komolyan jól szóló zenét fabrikáltak, ráadásul legalább 6 új számot játszottak, ami majd a készülő albumon lesz. A koncertet sajnos egy szervező állította meg, mert már jött az új zenekar. Természetesen mi, a közönség, nem hagytuk még szóhoz sem jutni, így a Méheket küldték vissza, hogy ők mondják el a szitut. Ezután elmentünk Basement Jaxx -ot nézni, elég jó volt, különösebb hozzáfűznivalóm nincs a koncerthez. A végén koccoltam pár ismerőssel, akik berángattak Korda Gyurira. Hát komolyan mondom, ekkora éjjenző ugráló tömeget nem hittem volna, hogy lesz. Egy olyan koncert volt, ahol punk és discofan együtt táncolt, a padló úgy hullámzott, mintha gumiból lenne, hihetetlen tömeg volt, ami párosult a jó hangulattal.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#339) Mosqu!to válasza Grobber (#336) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Palotai ma lesz, nem tegnap volt.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#340) Kain válasza Mosqu!to (#339) üzenetére


Kain
senior tag

Palotai szinte mindne nap van,csak mindig másik sátorban.

(#341) birka1337


birka1337
tag

én rushon voltam, nagyon tetszett.. meg az előtte lévő Djk-is Főleg Speedy J.
Rush után viszont a budait nem tudtam hallgatni szal egy fel óra mulva el is mentünk :D

-

(#342) Kain válasza birka1337 (#341) üzenetére


Kain
senior tag

Speedy alatt sms-felirat megvan? : Lassú a zene,minjá bealszok!


Akkor a lol volt!

(#343) KERO_SAN válasza Kain (#342) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

En rush alatt kuldtem egy olyat, h: Es zene mikor lesz ?:D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#344) nRu3 válasza KERO_SAN (#343) üzenetére


nRu3
addikt

Rush alatt ilyet mondani:Y igaz nem voltam ott de major rush bácsi általában csak szeletelni szokott rendesen:D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#345) nRu3 válasza Kain (#342) üzenetére


nRu3
addikt

SMS feliratok között gyakran vanak frapáns beírások, csak kár hogy nehezen lehet elovasni.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#346) Grobber válasza Kain (#340) üzenetére


Grobber
csendes tag

Na jó, de aztat a honét lehet tudni, hogy éppen mit fog előadni? Mert azért 1-2 stílusban otthonosan mozog... Mondjuk, általában amilyen kedve van :D . Amúgy ha Balék helyett varmapolt volna, szerintem jó szokásához híven simán bealázza az utána következő világszenzációkat :)

Ullyoncz

(#347) nRu3


nRu3
addikt


[kép]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#348) csudri


csudri
őstag

Nem igazán vagyok elégedett ezzel a Korn koncerttel! Amikor játszottak, akkor jó volt, de ezek a szünetek, a mittudomén hány percig húzott Another Brick... és stb. valahogy olyan hangulatot árasztott, mintha totál szarnának az egész bulira! Ha kemény akarok lenni, akkor azt mondom csalódtam! Nem is kicsit!

(#349) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Az indexes szigetes cikkek nagyon jók. Fekszem a röhögéstől. :DD

I am having fun staying poor.

(#350) Dilikutya válasza Drizzt (#349) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bővebben: link ;]. Nah, leadom a drótot, előkeresem a kisbaltát, aztán megyünk a szigetre :P

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.