Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Az EA-HP sátorban gondolom az NFS-MW verseny Xbox-on lesz. :( Pedig pc-n billel mennék alázni. :D

I am having fun staying poor.

(#452) Drizzt


Drizzt
nagyúr

A fene! Fear Factory, meg Radiohead részben üti egymást. :( Meg rájöttem, hogy vasárnap nem érdekel semmi. :)

I am having fun staying poor.

(#453) joergie


joergie
őstag

Ilyen topik is van? mik vannak :C
Kinnleszek végig, 12óra meló+12óra buli 1 hétig :P
Amúgy programot milyennek vélitek? Fingom nincs mik lesznek prodigy-n placebo-n meg radioheaden kívül :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#454) gorlin válasza joergie (#453) üzenetére


gorlin
őstag

Hát az nem semmi...
Bírni fogod?(mert ez nagyon keménynek hangzik:) )Nekem még az 1 hétig 12 óra buli sem ment. :D

(#455) Norman01


Norman01
csendes tag

Hali

Nem igazán értem ezt a 2 féle jegyet ha veszek egy sátras jegyet akkor a haverral v csajjal aki kijön pl. egy napijeggyel nem ihatok egy bambit v szívhatok el egy cigit a sátram előtt mert nem engedik be??

(#456) gorlin válasza Norman01 (#455) üzenetére


gorlin
őstag

Hát bizony érdekes lesz.De amit én megtudtam az a következő.
A szigeten lesz egy elkerített rész(ami a sziget végében lesz ,tehát jó sokat kell gyalogolni a bejárattól illetve mondjuk a nagyszinpadtól) csak a sátrazóknak,itt lesz zuhanyzó,fogmosó vájú:) stb.
ide az mehet be akinek van
-ottalvós jegye
-két egymás utáni napra érvényes napijegye amit a kezén visel!(tehát előre meg kell venni :(
(itt nekem valami nem világos :mondjuk veszek szerdára és csütörtökre napijegyet.Akkor szerde éjszaka még beengednek a sátramhoz,viszont csütörtökre már nem biztos mivel nincs péntekre napijegyem :F )
Ezt úgy ellenörzik hogy el lesz kerítve és a bejáratnál csak azokat engedik be akinek van ottalvós hetijegye illetve két napijegye

A másik rész a nem elkerített rész itt vannak ugye a szinpadok kocsmák stb.Ide is lehet sátrat tenni ahogy az elmúlt években is,viszont itt fokozottan ellenörzik majd hogy kinek milyen jegye van.A sziget F.A.Q. -ban ez van:
''Ha mégis valaki a területen alszik, amíg nem jár le a napijegye, nem büntetjük, hiszen nem a kedvezményes jeggyel élt vissza, ami pont azért olcsóbb, mert nem lehet vele bent aludni.''

tehát ez azt jelenti ha van egy Ottalvós hetijegyed és a nem elkerített részre mész sátrazni,és ott alszik nálad valaki akkor elviekben ezt engedik(remélem nem csak mi olvassuk a FAQ hanem a biztonsági őrök is:) :(


Én ezeket olvastam ki a sziget weboldaláról.
Sajnos idén nagyon megkeverték a dolgokat...

(#457) joergie válasza Norman01 (#455) üzenetére


joergie
őstag

Az őrzött sátorhelyre, fürdőhelyre stb nem mehetnek. Másba se-elvileg, de hát ezt nem lehet megszabni-figyelni.
Mondjuk ezen énis fennakadtam. Most akkor csajt se vihetek a sátramba? :C

Egymás utáni napijegy viszont sátrazósként funkcionál.

mod:csak azt nem vettem észre hogy ezt valaki előttem már kifejtette :C

[Szerkesztve]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#458) Drizzt válasza joergie (#457) üzenetére


Drizzt
nagyúr

az attól függ, hogy milyen jegye van. :(

Nekem elvileg már ma visznek ki sátrat, az enyémet ki nem viszem többet, cuccot is csak minimálisat, zuhany kaksi itthon, vagy havercsajoknál, akik közel laknak. A sátor a túlzott mértékű alkoholizálás esetén bekövetkező elpilledés esetére szükséges. ;]

[Szerkesztve]

I am having fun staying poor.

(#459) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na, én csak holnap megyek ki. Esetleg megint lesz valami régi ph-s kint? Akikkel régebben találkoztam ott: Nofene, Anulu, meg asszem TiiRii, de nem biztos, hogy ez a neve. :B

I am having fun staying poor.

(#460) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na, megtudtam, hogy: csapolt sör: 320, 350 a dobozos, s ezekDreher árak. Még menedzselhető kategória, ha a Bp-i árakat nézzük.

I am having fun staying poor.

(#461) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na senki nem jön?

I am having fun staying poor.

(#462) sanyixXx válasza Drizzt (#461) üzenetére


sanyixXx
senior tag

én kint szórólapozozk a bejárat előtt
a nagy colos, fehér pólós lila négyszöggel, szemüvegben...na az vagyok én
lehet jönni pajtizni :DDD

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#463) adalbert1


adalbert1
veterán

A Prodigy eredeti felállással jön majd, vagy csak Liam Howlett teszi tiszteletét nálunk?

(#464) Latsza válasza sanyixXx (#462) üzenetére


Latsza
aktív tag

én akkor holnap látni foglak tégedet ;]
Többiek: holnap kinn lesztek? (jó hülyeség hogy itt írom, mer sokatok hetijeggyel jasszol odakint, és nem olvassa már ezt a fórumot :DDD )
piros-fekete csíkos galléros pólóban fogok járni-kelni kinn a sárban, ha valaki észrevesz, támadjon :D

[Szerkesztve]

(#465) Drizzt válasza sanyixXx (#462) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Na, ez alapján nem biztos, hogy megtalállak. :) Az eddigi napokról:
Nagyon sok ismerősöm van, ami igazából nem lep meg így, hogy már két éve Bp-n tengek-lengek. Első nap nagyon sokat ittam, egy ideig ismerőseimmel tánciztam, de aztán elkavarodtunk, s egyedül csináltam mindenfélét. Ez kábé 4 órán keresztül. Aztán nagy nehezen megtaláltam a sátrat, s másnap hihetetlen mód hánytam egész nap(beleértve, hogy a vizet is kihánytam, amit megittam, s minden mást is. Aztán kaptam szurit az elsősegélyesektől, utána már csak kettőt hánytam, s jobban lettem. Ennek nagyon örülök. Mostmár nem iszok szerintem a sziget végéig, mert tegnap is egész jót buliztam tökjózanul, csak annyi volt a gond, hogy fáradt voltam nagyon.

I am having fun staying poor.

(#466) Zsu_


Zsu_
senior tag

Sziasztok!
Napijeggyel kapcsolatban van valakinek infója?

Ma megvettem a Libriben a napijegyemet holnapra (szombat), hogy biztosan legyen jegyem.
De csak egy papírt kaptam és mondták, hogy majd ott tudom beváltani ezt a papírt karszalagra, szóval csak annyi az előny, hogy biztosan lesz jegyem, de ugyanúgy sorba kell állni.
Viszont elfelejtettem megkérdezni, hogy esetleg a Nyugatinál is be lehet-e váltani?
Vagy csak kint a Szigeten? Mert akkor beváltanám inkább a Nyugatinál vagy valahol és akkor nem kéne sorba állnom kint a Sziget bejáratánál.

Tud erről valaki valamit?

[Szerkesztve]

(#467) harry válasza Zsu_ (#466) üzenetére


harry
veterán

Ezzel kapcs sajnos nem, de amikor tavaly voltam elég könnyen be lehetett jutni, kb fél percet kellett várnom. 2 éve problémásabb volt, szóval szerintem ha úgy megy mint múltkor, akkor nem kell sokat várakozni - meg ha elmégy a nyugatiba az is +idő/kerülő, én a szigetre mennék (nem tudom egyáltalán be lehet-e váltani a nyugatinál).

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#468) Latsza válasza Zsu_ (#466) üzenetére


Latsza
aktív tag

Már mindegy, sztem már kinnvagy a szigeten, de azért leírom.
Csak a szigeten tudod beváltani, és tulajdonképpen nincsen sor, mert a tömeg függvényében nyílnak a pénztárak.Amikor én mentem reggel 8ra, akkor egy pénztár volt, de egy lelket sem láttam a közelében :)
Sor nem lesz az biztos!

(#469) jasszer válasza adalbert1 (#463) üzenetére


jasszer
senior tag

Na ez engem is érdekelne... (up)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#470) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Szerintem rohadjon meg az összes faSSopó majom, aki abban leli örömét, hogy direkt szarrábarmolja más sátrát, majd a neki tettsző holmikat megfújja. Meg az is aki az esemény után a hálózsákba takarózva matt részegen szunyókál a roncsokon!

Ilyenkor miért nem vagyok ott...

Elment a kedvem az egész szigettől... Bementem a rendőrségre, persze 3-4 órát kell várni. Beszéltem hollandokkal akiknek érkezésük után 3 órával már le is húzták a kamerájukat és fényképezőjüket valamelyk sátorban.

Most vagy elmegyek meditálni a krisna sátorba, vagy inni az Auchanba.

És ezt muszály volt kiíłrni magamból...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#471) joe69 válasza GombócArtúr (#470) üzenetére


joe69
senior tag

reszvet:(

sajnos szigetre nem szabad satorral menni, vagy ha viszel is semmit sem szabad benne magara hagyni

(#472) jasszer válasza GombócArtúr (#470) üzenetére


jasszer
senior tag

:(

Inkább járnék naponta ki-be, mint a kockázat. Olcsóbb, kényelmesebb, higiénikusabb.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#473) harry válasza jasszer (#472) üzenetére


harry
veterán

Hát, nem biztos, hogy kényelmesebb. Pl ha én egy hétre mennék, tehát hosszabb ideig lennék ott, akkor valszeg ott maradnék este ~2ig, hiszen ott akkor is van élet, és annak is meg van a maga hangulata. Na de onnan gyalog kéne hazamenni, mivel este nem nagyon van tömegközlekedés, és ilyenkor fáradtan, ittasan nem angy élmény msázkálni. Szóval ez lenne az ellenérv, de igazából sátorral sem szívesen mennék, épp az előbbiek miatt...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#474) lorcsi válasza GombócArtúr (#470) üzenetére


lorcsi
veterán

Gondoltam hogy vannak sajnos ilyenek, ezért nem mennék soha sátorral :)

(#475) jasszer válasza harry (#473) üzenetére


jasszer
senior tag

Mondjuk nem írtam, de
a) nem minden nap mennék haza
b) haveroknak vannak sátrai ;)
c) külső kerületekbe is ki lehet érni másfél óra alatt nagyjából (persze csak ha nem esik ki az éjszakai járatok útvonalából)
a többiben igazad van.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#476) ronaldo válasza GombócArtúr (#470) üzenetére


ronaldo
őstag

Amikor én ilyen helyeken vagyok (szigeten még nem voltam sátrazni, tavaly is csak az első napra mentem ki -> Timur Lenk mindörökké :R ) semmit nem viszek. Hiába van 200km-el arrébb a dolog még fényképezőt se. Telefont is úgy, hogy hozzám van láncolva, lakatolva.

Gondolkozom rajt, hogy jövőre kimennék egész hétre sátrazni, de már most keresgetem neten az új tutibiztos koncepciókat :) Valami olyan cuccot, hogy betonoszlopot verek a földbe és ahhoz kötözöm az atombiztos táskát amiben a ruháim/cuccaim vannak.

(#477) jasszer válasza ronaldo (#476) üzenetére


jasszer
senior tag

Talán egy megfelelően lezárt sátor az igazi, bár... Ami felületesen zárt, azt hamar kinyitják, viszont amit komolyabb cucc véd - na hát arról pszichologice feltételezhetik h értékesebb dolgot is rejt. Szigeten még nincsenek olcsó kis trezorok? Olyasmire gondolok amiben elférnek apróbb dolgok (egy pár ruha, fényképgép, etc)...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#478) ronaldo válasza jasszer (#477) üzenetére


ronaldo
őstag

[link] Ez afféle trezorként is funkcionálhat, a sátor előnyeit is magábazárva (helikopterrel mozgatható :D ). Amúgy igazad van a sátorral, de maga a sátor nem tud szerintem annyira komoly lenni. Kis kétszemélyes, csicsáktól mentes pl. [link].

Talán a megfelelő bőrönd lenne az igazi. Csak ugye az is hiába feltörhetetlen, mihez rögzíted?! :F

(#479) jasszer válasza ronaldo (#478) üzenetére


jasszer
senior tag

Hát.. szvsz az a legjobb ha lebetonozod a bőröndöt és a végeredményt felgyújtod. Így talán nem vinnék el... :U

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#480) ronaldo válasza jasszer (#479) üzenetére


ronaldo
őstag

Egy ötletnek jó :D Azért csak van valami megoldás... (a harmincmilliós ''sátron'' kívül is...) Mondjuk én fesztiválokra nem sok mindent szoktam vinni. Lóvé, ruha, tisztálkodási eszközök, telefon. Mást nem nagyon.

(#481) jasszer válasza ronaldo (#480) üzenetére


jasszer
senior tag

Hátja... én ugyan öregnek érzem már magam a tartós fesztiválozáshoz, de egy napra leugrok szigetelni... Akkor is csak pénz meg teló lesz nálam.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#482) lorcsi


lorcsi
veterán

Nerm semmi: [link]

(#483) harry válasza jasszer (#475) üzenetére


harry
veterán

Ha néha ott vagy, akkor ugyan azok a veszélyek állnak fenn, ez nem idő kérdése, bár arra jó lehet hogy csak pár napi cuccot kell vinned és ha tudsz haver sátrában aludni, akkor lényegében tőled nem tudnak ellopni semmit.
Na pont ez a baj, a haza jutás is eltart még pár óráig, gyalogolnod is kell, és épp ez az, amit nem akarok (este hosszan utazgatni - mászkálni). A legjobb megoldás, egy közeli hotelban szállást találni. Cuccok védve, nem kell sokat mászkálni, kényelmes és tiszta. Csak az ugye +pénz és nembiztos, hogy van a közelben.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#484) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hát, nekem két éve vágták szét a sátram, meg elnyúlták a golyósdezodoromat. Idén ottalvós jegyem van, néha kint alszok pár órát, mindössze egy értéktelen táskám van, 4 ezer forintos, de azért kurvajó pólóbal, meg 5 alsógatyával, meg zoknival. Több dolgot hiba kivinni. Mondjuk matrac, meg hálózsák is kint van, de az úgyse kell senkinek, mert azt nincs értelme ellopni. Nagy, s nehezen, s olcsón értékesíthető, ha eladható egyáltalán.

I am having fun staying poor.

(#485) ronaldo válasza lorcsi (#482) üzenetére


ronaldo
őstag

Párszor még a fejedhez kapsz, ha végignézed az oldalt :)

(#486) EnginEEr válasza Latsza (#468) üzenetére


EnginEEr
tag

elso nap (szerdan) mi 1+negyed orat altunk sorba du 5tol.... es meg szerencsesnek mondhatom magunkat, mert ismerosok csomaggal tobb mint 2-t. ennyit az elovetelben vett jegyekrol, melyeket karszalagra kell cserelni. nemtudom miert nem lehet ezt mashogy csinalni. valamelyik evben emlexem elovetelben vettem karszalagot, na erre szepen vissza lehetne terni. vagy az eloveteleseknek kulon sor ahol csak cserelik, mert igy semmi ertelme nincs. :O
ehhez pedig nem kell erettsegi se :F

nagy felhaborodast okozott ez sokaknak velem egyutt. :(((

[Szerkesztve]

Abor-Asör-Apálinka => Asus | AMD | Ati - az utóbbi 2 már egy, de a sör nem válik pálinkává ilyen könnyedén :)

(#487) harry válasza EnginEEr (#486) üzenetére


harry
veterán

Ez valóban rossz. Idén az elővétel arra volt jó, hogy biztos legyen jegyen (mivel 40k helyett csak 25 ezer jegyet adnak el naponta [link]).

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#488) Pompi válasza harry (#487) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha már kevesebb a napi jegy és elméletileg nem lehet túllépni a 65 ezres határt, akkor ugyebár nem fordulhat elő az sem, hogy hiába van jegyem, kiteszik a telt ház jelzést és egyszercsak nem engednek be jegy ide vagy oda?!
Nem vagyok képben nagyon (3-4x voltam összvissz a Szigeten pályafutása alatt), de mintha lett volna ilyesmi valamelyik évben...

Feel Good Inc.

(#489) joe69 válasza Pompi (#488) üzenetére


joe69
senior tag

a 65 ezres hatart a jegyek eladasa alapjan nezik, szoval ha van jegyed beengednek
tavaly volt telt haz egyik nap (ha jol emlekszem korn napjan), iden szerintem nem lesz

(#490) mahatma


mahatma
aktív tag

A jegymizériához, én a Nyugati téri bódénál megvettem az összes jegyet amit terveztem, felraktam magamnak, és pár perc alatt besétáltam, kikerülve az egész sort. Sux az elővétel, mindenki menjen a Nyugati térhez. Bár mostanában nem jártam ott.

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#491) EnginEEr válasza mahatma (#490) üzenetére


EnginEEr
tag

nyugatinal karszalagot adnak?

Abor-Asör-Apálinka => Asus | AMD | Ati - az utóbbi 2 már egy, de a sör nem válik pálinkává ilyen könnyedén :)

(#492) mahatma válasza EnginEEr (#491) üzenetére


mahatma
aktív tag

persze, én kedden megvettem a mai jegyem, már fel is raktam, és csak besétálok

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#493) EnginEEr válasza mahatma (#492) üzenetére


EnginEEr
tag

hehe, vajon elovetelben is adtak volna ? ;) koszi az infot.

Abor-Asör-Apálinka => Asus | AMD | Ati - az utóbbi 2 már egy, de a sör nem válik pálinkává ilyen könnyedén :)

(#494) Pompi válasza mahatma (#492) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én nemigen járok a Nyugati felé. A sziget oldaláról kinéztem, hogy az Ibusz irodákban is árulnak jegyet, be is mentem szerdán, mire ott közölték velem, hogy már nem árulnak (???). Részemről ennyi volt, nem tudtam több kört futni az ügyben, inkább megvettem online a jegyet, amivel persze együtt jár a pénztáras sorban állás, de legalább ez megvan és nem fogok úgy járni, hogy elfogynak a jegyek előttem.

Feel Good Inc.

(#495) Fisha válasza EnginEEr (#493) üzenetére


Fisha
őstag

Hehhe Nyugatinal kilometeres sor allt, amikor en lattam. :(

(#496) harry válasza joe69 (#489) üzenetére


harry
veterán

Bizony, az nap sokan voltunk :) Én 6 előtt mentem, akkor szinte senki nem volt a bódéknál, szóval nem kellett várnom - kellemes csalódás volt 2 évvel ezelőtthöz képest, akkor elég sokat vártunk, de a jegyosztogató rendszer is más volt.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#497) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Naszóval, idei sziget.
Első nap reggel hatig nyomtam, 2-től nem rtaláltam az ismerőseim, második nap egész nap hánytam, de még a vizet is, amit megittam, de szerencsére Death by Stereon, meg Ssick of it all-on már nem. Sajna a Metalhammernek a hangzása még mindig fosiii. Pénteken asszem nem érdekelt semmi, akkor Dnb-n voltunk szintén hatig, aztán másnap megint rosszul voltam, pedig alkohol egyáltalán nem volt. Szombaton egy haverom nyomta a pucéran táncolást, meg ilyeneket, úgyhogy jókat röhögtünk rajta. Ekkor volt Fear Factory is, az volt messze a legjobb koncert, a Radiohead csendes volt nagyon, 3 számot voltam. Vasárnap szintén nem érdekelt különösebben semmi. A hétfői nap rossz volt nagyon, folyton a többiekkel keregéltük egymást, meg mindenki ide-oda ráncigált, hogy kísérjem el ide-oda. Aztán utsó nap Neszét sajnos lekéstem. Prodigy-t megnéztem, épp a Zenben voltam, s oda kábé alig hallatszott valami.

Ja, s sajnos egy barátnőmmel meg kellett néznem a Rasmust. :O

I am having fun staying poor.

(#498) Norman01


Norman01
csendes tag

Hali

Ma délelőtt, amíg hazaugrottam a kocsiért, hogy ne gyalog kelljen hazacipelni az összes cuccunkat, valaki kényelmesen lebontotta a sátramat (úgy h még egy k leszúróbizbaszt se hagyott), és elvitte az összes benne lévő cuccot is. Többször voltam már szigeten, sátorral most először, de ezután meggondolom, hogy akár egy napijegyet is megvegyek. Nekem azt hiszem elég volt ennyi a nagy Nyíltság,Szabadság,Szeretet érzésből, mert sajnos az igazság az,hogy ez is ugyanolyan fszopó szarrágókkal van tele mint az egész ország.

Szóval vigyázzatok magatokra

ennyi

(#499) nRu3


nRu3
addikt

Tegnap volt szerencsém a reptéren lenni , minkét terminálban bent a földön fetrengtek a kosszos büdös külföldi szigetlakók :F eltudom képzelni a gépeken milyen jó lehetett másoknak velük utazni.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#500) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Megtörtént az első nagy bejelntés az idei Sziget Fesztivállal kapcsolatban: [link].
A Nine Inch Nails, The Killers és Within Temptation is a fellépők közt van.

[kép]

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.