Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) nRu3 válasza Dilikutya (#350) üzenetére


nRu3
addikt

Itt a kezem nem disznólább...:DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#352) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

mekkora gáz volt a tegnapi nap...
tankcsapda csak nehezen lendült bele a dologba, a korn kurva szar volt
a hiperkarmán technikai problémák voltak...
jah és bulizni sem maradhattam, mert barátnőm nyafogott, hogy menjünk haza:(((

de már ittam 2 jim beam gitárt, meg ma is iszom egyet...:P van egy nekem, egy bnőmnek, egyet meg a kersztszüleinek, mert hazahoznak mindig, ha kint vannak meg a hajójegyem is fizették:DD

ha valaki meg akarna találni, akkor narisárga siemens pólóban vagyok, aminek egy csaj van egy fehér kutyával

jah...melyik jóember küldött hiperkrmán az sms falra prohardver szöveget?:DD

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#353) annulus válasza nRu3 (#347) üzenetére


annulus
aktív tag

:D

basement jaxxen volt rohadtjo az elejen, mikor a szinpad vegebe levo vilagitos lampafalnal furcsa modon csak felul volt par feher feny..minden pont allandoan vilagitott, kiveve egy par ami villodzott...
mondtam magamban h ''hmmm, de ismeros''...aztan beigazolodott amit sejtettem..
rebootoltak es vegignezhette a kozonseg eme csodalatos bootolasi folyamatot! de nem am csak 1x, legalabb 3x
kurva rohelyes volt egy win xp logot latni a nagyszinpadon...szerintem :C
legalabb addig nyomtak volna ki a lampasokat....

kornon mar nem volt ilyen problema...ott egy fuggonyt akasztottak a hatuk moge a falra.. :))
mondjuk korn szerintem is brutalisan szar volt...

depresszion volt vki? az nagyon popecre sikerult!! :R

ahah!
tegnap elott elfogyott a szofink es a szigeten voltunk kenytelenek pall mallt venni...nem is arrol a 20ft tobbletrol van szo, de hat ha a szofihoz vagyunk szokva akko szofi kell! :D
mind1. mentunk, vettunk...aztan elenk nyomott a csaj egy kerdoivet, hogy toltsuk ki...hat jo! biztos kapunk vmi izgit erte..kitolt odaadad, kerdez ''mit kapunk?'' ;]
volt pall mallos gagyi asztali ora meg ilyen szinten gagyi fenykeptarto..es kifujt..elkeseredtem, azthittem kapunk vmi ertelmes cuccot..
aztan mondta a csaj - latvan osszetort szivunk arcunkra eroltetett hatasat - hogy meg ital bont is lehet kapni!
neztunk ra okosan h az meg mi...aztan elmagyarazta h 400huf ertekbe lehet piat venni rajta a stage fever -be...szerintem nem kerdeses h mit valasztottunk :DD
azota pall mallt veszunk, es mindig toltunk ki kerdoivet.... :)
ha azt nezed, hogy 270 egy so:r, veszel kettot (2*270=540) es az italbon melle fizetsz 140et, akkor mindosszesen 70ft egy korso sor :Y:Y :C:C
lehet hogy bevasarolok egy honapra elore cigibol, naponta 5 dobozzal veszek..az napi 2000ft ingyenpia..a cigit meg igyis ugyis megveszem..elobb vagy utobb?!
nem mind1? :DDD

(#354) AND1


AND1
őstag

Tegnap estei szösszenet

A Tankcsapdának nem kellett volna visszajönni még 3 számért bazzeg. Jó hangulatot csináltak, de már nagyon untam az ucsó 20 percet. Jah és Lukácsnak ezek az okoskodásai minden szám elött, komolyan mondom haverokkal már röhögtünk.

Korn:
Fieldy basszusa idegesítően torzítiott. Látszott az elején, hogy a hangtechnikusok nagyon állítgatják a cuccokat, de aztán mintha beletörődtek volna. Érezhető, hogy új csapattal dolgoznak.

Elszakadt Munky hurrja, volt 1 rész mikor gitár nélkül ment a szám 20 másodpercig. Munky tett 2 kört idegesen majd dobták az terepszínü Ibanezt.
Leállás úgy hallottam, hogy vmi beszarás volt a Munky efektjeivel. De ezt nemtom megerősíteni. Viszont tényleg azért J.D. dumálhatott volna közben, hogy ''srácok hogy vagytok, mizu. Technikai szünet vagy akármi'' Filedy leült kitölteni az időt és nyomta a Master of Puppets-et...elég cikinek éreztem, hogy szinte senki sem vágta mi megy, furán néztek rám mikor üvöltöttem: ''master!master!''. No meg a Shoots& Ladders vége Metallica One és kellett sok embernek egy kis idő míg leesen nekik h mi is megy.

Bal oldalt a kivetítő és színpad között álltam kb 10-15méterre as színpadról, jól lehetett látni.

Munkynak dicséret az Another Brick In The Wall szolóért! J.D. néha nem lehetett hallani. De összességében jó koncert volt. Csak sokkal több számra számított mindenki, főleg azok akik nézték h tegnap, meg elötte milyen setlistet játszottak. Ennyi...

Egy régi PH-s.

(#355) birka1337 válasza Kain (#342) üzenetére


birka1337
tag

lol nem láttam, pedig szerintem speedy kurva jó volt..

-

(#356) Kain


Kain
senior tag

Mondták már nekem hogy a KoRn xarul koncertezik,de hogy ennyire azt nem hittem volna.Jó kezdés után,ami kb az első nagy leállásig tartott,egy lassú,mindenféle pörgés nélküli koncertet láthattunk.Rég csalódtam ekkorát zenekarban,sztem a kukoricák nem fognak többet mo-ra jönni.

Ellenben Cinetripben Chris Carter,meg a többiek jók voltak,az szinvonalas buli volt.

(#357) Kain válasza birka1337 (#355) üzenetére


Kain
senior tag

Sztem is jó volt Speedy.

(#358) TitiRii


TitiRii
senior tag

na én is haza jöttem már egy kicsit pihenni de lassan megyek is már vissza
tegnapi naphoz csak ennyit:
depreszio tényleg nagyon jó volt,nem gondoltam volna, életem elsö depi koncertye volt, jol vizsgáztak:)
(a trikombol csavargattam a vizet utána)
majd rohanás át TCS re, ami szerintem(tehát szigoruan szvsz) jól sikerült, föleg az tetcett mikor a tömeg elkezdte ordibálni hogy ria-ria-hungária.
viszont Korn ban csalodtam :( nagyobb showt vártam volna tölük, nagyobb látványt jobb hangzásokat. ezzel ellentétben csak technikai gondok és szar hangosítás volt, és nekem is az a filing jött le mintha tök szarnának az egészre
utána a maradék erömböl átcsusztam vissza hw ahol Junkies elejére betopantam, és még pár csápolásra futotta, utána öszse estem, hiába, 0 nap óta kint voltam napi 2-3 koncert amit végigpörgök, napi 6-10 sör, mellé némi kis alamizsma, töbnyire zsiros deszka vagy egyébb low cost kaja és pár ora kényszer alvás
ezért is jöttem haza kicsit már pihenni
ami viszont külön tetcett, hogy a rengeteg ember ellenére ami tcs-korn ra össze gyült, egész kulturált normális társaság volt, bár feltünöen sok volt a tini 15 év alatti csoportos lányka
remélem utolsó nap mindenkitiszteletét teszi az Ignite koncerten a hw ban :)

babay részletes bezsámolok majd sziget után

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#359) birka1337


birka1337
tag

paul van dyk ra jöttök ?;)

-

(#360) szancsika


szancsika
tag

vaaan labdaaacskaaam....:) es csak a csunya kepem kellett hagyni h lefenykepezzek!! :DD

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#361) MyKonzerv válasza szancsika (#360) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

milyen labda?sárga siemens? mire odaértem elfogyot...:(:O

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#362) szancsika válasza MyKonzerv (#361) üzenetére


szancsika
tag

igen az:)
mi olyan 4 ora korul szerezuk de minden nap van ujj... nezd meg ma is majd v nemtom:)

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#363) MyKonzerv válasza szancsika (#362) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

oks, megnézem ma is
na indulok is szigetelni ( ma is jim beamezek:DD)

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#364) szancsika válasza MyKonzerv (#363) üzenetére


szancsika
tag

az hol van?

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#365) MyKonzerv válasza szancsika (#364) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

jim beam gitár?
a volt sátornál kell 4cl jim beamet inni, kapsz érte jim beam dollárt, és ott a hostesseknél vbeváltod gityóra

byezz, holnap leszek

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#366) szancsika válasza MyKonzerv (#365) üzenetére


szancsika
tag

koszee:))

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#367) F-ECT$


F-ECT$
titán

Volt valaki Anima-n? Az új énekesnő nagyon bejön, viszont attól a majom mc-től olyan ideges lettem (főleg, hogy miatta azt a pár magyar nyelvű számot, ami nagyon tetszik átírták angolra), hogy az utolsó 15 percet már nem vártam meg...
Viszont az Underworld és utána Rush nagyot ütött :)

Dive ever, work never.

(#368) Arnold2 válasza AND1 (#354) üzenetére


Arnold2
őstag

Szerintem,jó hogy visszajöttek,mondjuk mindig ezt csinálják...
Lukács szinte majnem mindig ugyan azokat a szövegeket nyomja,de ezek ellenére én szeretem a Tankokat és NAGYON jót buliztam.
A KoRnban viszont nagyot csalódtam.
Nem részletezem,mert mindannyian ott voltatok...
Vagy lehet,hogy túl sokat vártam?

(#369) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Hehe... évek óta a kívánságlisták csúcsain tanyázik a Korn, rajong érte fél Magyarország, erre fél napja mást se olvasok, csak hogy ilyen rossz volt, meg amolyan csalódás ;] Nesze nektek Korn... legközelebb mindenki jobban gondolja meg, mit kér a Szigetre:P Persze lehet, hogy a tiniknek bejött, bár ők még nyilván nem voltak igazi koncerten akkor. Még jó, hogy nem akartam menni.:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#370) birka1337 válasza F-ECT$ (#367) üzenetére


birka1337
tag

én voltam 1 szám erejéig, előtte soha nem halgattam animat, de ez kifejezetten tetszett ! Rushrol ne is beszéljünk :((( ;];]



szerk: szancsika és Mykonzerv ti a felfújhatós gitárokról beszéltek? mer akkor én is veszek egyet :DDD

[Szerkesztve]

-

(#371) F-ECT$ válasza birka1337 (#370) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem rossz az Anima, csak régebben jobb volt :(
Rushsal mi bajod volt?

Dive ever, work never.

(#372) birka1337 válasza F-ECT$ (#371) üzenetére


birka1337
tag

semmi, iszonyat jó volt, azért van a :((( mögött a ;];]

-

(#373) harry válasza Dilikutya (#369) üzenetére


harry
veterán

Én voltam, Tankcsapdán és Kornon is, szerintem király volt ;] Ha lesz megint Korn valahol szerintem megyek. Jó kis zúzós zene. Bár legközelebb lehetne Metallica.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#374) Kain válasza harry (#373) üzenetére


Kain
senior tag

A KoRn zúzós zenét tol,nem is ezzel volt a baj,habem sztem ''lassan'' játszottak,az albumjaik pörgösebbek,azt hallgatva kedvem van ugrálni,de ott nem éreztem ezt.

(#375) harry válasza Kain (#374) üzenetére


harry
veterán

Igaz, lehetett volna kicsit dúrvább is, de szerintem a vége felé már elég jó volt a hangulat. Mondjuk én egész nap erre vártam, meg volt előtte bemelegítésnek egyéb koncert is ;] Csak kár hogy 4en voltak, mi a helyzet az ötödik taggal? Róluk mindig eszembe jut a South Parkos rész (312), amikor meghívják őket zenélni, na az egy nagyon sötét epizód :D

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#376) Dilikutya válasza harry (#375) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az 5. tag kilépett. Az utódját már megtalálták, és ő is ott volt elvileg a Szigeten:). Csak Davis úgy nyilatkozott nemrég, hogy még szokatlan nekik, hogy új ember van velük, ezért az új gitáros kezdetben nem lesz látható a színpadon, valahol mellőle, vagy hátul játszik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#377) harry válasza Dilikutya (#376) üzenetére


harry
veterán

Itt írnak róluk, tényleg volt valami gáz a koncerten, mert egyik szám után leálltak vagy 10 percre, de aztán ment megint jóól: Bővebben: link, negyedik napi képek: Bővebben: link

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#378) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nah, holnap leszek én is. Ha valakit érdeklek, az megtalál a Zöld udvarban 8 körül, ismertetőjel: piros póló, B és F betűvel az elején. Ennyi. :D

I am having fun staying poor.

(#379) harry válasza Dilikutya (#376) üzenetére


harry
veterán

kép a jelenlegi csapatról Bővebben: link

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#380) Kain válasza harry (#375) üzenetére


Kain
senior tag

Én 11 éve erre vártam......

Sp rész vágom,hüpp-hüpp KoRn-trükk :DD

(#381) harry válasza Kain (#380) üzenetére


harry
veterán

nyomuljunk át ide, kezd kicsit off lenni Bővebben: link vagy ide: Bővebben: link :DDD

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#382) HavocS


HavocS
senior tag

na, szombaton én is voltam szigeten, állat volt :D nem is írok többet, tessék olvasni: Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#383) Xantomas


Xantomas
őstag

Hello innen a Szigetről! A hangulat nagyon jó, bár már zúg a fülem.

A Toydolls koncert fantasztikus volt, a srácok ismét nagyot alkottak.
Utánna sörözés, császkálás, majd Kispál. Erről nem tudok rosszat mondani. Másodszorra a ''Visszázásra'' nem voltak hajlandóak visszajönni, a mocskok, pedig állati volt. Kispál szájában a szokásos cigi, és újabb gitárlecke is elhangzott :) (asszem E-mol) mint frappáns számkezdés.

Most pihi volt P-box helyett, utánna Winsdom és Zoral.

Mindenkinek aki nincs (de csakis azért mert nem akar és a lehetősége megvan rá) sok sok rosszat kívánok, innen a PGSm sátorbol :D

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#384) MyKonzerv válasza birka1337 (#370) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

igen felfújhatós
a volt sátornál kell jim beamet inni, de mától már két whisky ér egy gitrárt, mert kevés gitárjuk van...ezt persze az első whisky után tudtam meg...:(((

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#385) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

mai szigeti tapasztalatok Bővebben: link és egyéb okosságok olvashatóak a blogomban

egy részt azé kiemelnék:

a hangos zene előnyei:
lehet sörvedelés közben fingani
lehet smárolás közben fingani
és egyáltalán lehet hangosan fingani

ezek egyetlen hátránya, hogy aug. 18-tól le kell ezekről szokni

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#386) Gabcsika


Gabcsika
tag

Ez a Sziget határozottan jobb, mint az előzőek. Bár idén még többen vannak, mint tavaly. Ennek ellenére nekem bejött.

Bukem-től kicsit többet vártam, de pl. Sizenine vs Bal igencsak jól nyomta.
Basement Jaxx látványos volt, de szar.
A BNH viszont ott volt a szeren!

Freedom, Nature, Love & Music

(#387) gege71.hu válasza Dilikutya (#369) üzenetére


gege71.hu
addikt

Biztos túl öreg vagyok (igen!) de ezt a Korn-t nem is ismertem/ismerem. (ill csak hallomásból, hogy van ilyen zenekar oszt slussz). Mindenesetre a Tankcsapda után (na az nagyon rendben volt) beálltunk páran (nagyrészt velem korosztály baráttal) meglesni ezeket az ámérikaji fijjukat is....
..Hátárpi....nem rossz nem rossz....a metallica - ONE részlet mókás volt...és persze ütős...na igen METALLICA...de a Pink Floyd - Another Brick...után döntöttünk úgy, hogy...na jó...saját 5letetek nincs vagy miaF??
így ezután irány az első kimérés és folytattuk a tintázást hajnalig...a Korn elég volt nekünk a neszkafé pult mellől is :)
Mi már csak ilyen 1xűek vagyunk...sör...meg...sör :D...na meg ha lenne metallica ac/dc ilyesmi. na igen meg pl a Motörhead...úúú 97-ben voltak asszem szigeten...na igen az rendes koncert volt...
A jethro tull-t meg már csak félve írom ide a Sziget 2005 topikba (szvsz a mai pl Korn rajongók közül nem is mindenki ismeri). Ők is voltak még a kezdetekkor (akkor még Diák-Sziget volt)...na jó nem nosztalgiázok tovább :DDD

(#388) szancsika


szancsika
tag

mar 3 labdam van, de gitarom meg nincs:O
ezis csak aze mer nem szeetem jb-t :(
a tegnap nekem eleg jol kezdodott aranylag es a leheto legszrabbul vegzodott...
ma meg esik az eso :((
es semmi jot nem tlaltam mara...
valaki tipp? hova mennyek ma?
pannonia allstars ska o.-t neztem a wan2-ba, esetleg opeth es alvin...
de ez igy eleg semmi...:(

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#389) Kain


Kain
senior tag

Ma lesz Tiga,ki kéne menni,de iylen dzsuva időben tuti be nem teszem oda a lábam....

(#390) szancsika válasza Kain (#389) üzenetére


szancsika
tag

enis gondolkozom h hazamegyek a bakancsomer meg valami hosszunaciert, mert kis ''deszkascipobe'' vagyok, azt meg otthagynam a sarba valahol...

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#391) MyKonzerv válasza szancsika (#390) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

gyere gloamingra
8-tól lesz a tálentum színpadon
metal core, de nem atom-zúzdametál-gitártverekafalhoz zene

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#392) szancsika válasza MyKonzerv (#391) üzenetére


szancsika
tag

oke... lehet h elnezunk :)

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#393) Arnold2 válasza gege71.hu (#387) üzenetére


Arnold2
őstag

Ha jól hallottam akkor csak 2db feldolgozás volt + amit Fieldy játszott mikor gebasz volt (Master of Pupets).
A többi az mind az ő számuk volt.
Ajánlom figyelmetekbe az index.hu cikkét. Eléggé eltulozza a dolgot,de sok igazságot vélek felfedezni.
Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#394) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Vasárnap:

Szombat este már éreztem, hogy másnapra szarul leszek, mert egyre jobban fájt a torkom, és a váladék is elkezdett termelődni az orromban.
Így is volt, vasárnap reggel elég betegesen ébredtem, de tömtem magamba a gyógyszereket a gyógyulás reményében.
Odabent találkoztam egy netes ismerősömmel, akivel ittunk egy sört. Életemben először örültem annak, hogy nem jegeset csapoltak, hanem csak hűvöset, mert a torokfájásomnak nagyon nem tett volna jó egy fagyasztás. Beszélgettünk egy darabig, majd mentem Kispálra. Egész jó volt, bár a szarullét miatt a felénél eljöttem, és inkább befeküdtem a sátorba erőt gyűjteni Franz Ferdinandra. Amikor Kispálnak vége lett, azonnal elindultam a nagyszínpadhoz, hogy jó helyet foglalhassak. Úgy a 10. sornál elöbb nem sikerült mennem, olyan tömeg volt, pedig a kezdés csak fél óra múlva következett! Beállt mögém 2 barom magyar, az egyik olyan segg részeg volt, hogy szerencsétlen angolok tartották, persze nem saját kedvükből, hanem mert rájukfeküdt. Próbálták magyarázni az embernek, hogy szálljon le róluk, de semmilyen nyelven nem beszélt az ember, ezért én üvöltöttem rá, hogy takarodjon kifelé, amire ugyan ki nem ment, de olyan sírógörcsöt kapott, hogy utána egész végig bömbölt (kb 40 éves lehetett..) Haverjának mondtam, hogy vigye már ki, ilyen segg részeg embert eltaposnak, ráadásul mindenkit idegesít, erre elkezdett hadobázni, hogy hát ez nem is az ő barátja.. Legszívesebben bevertem volna az orrát, de lévén, hogy 20 évvel idősebb volt nálam, ráadásul nem jó dolog verekedni, inkább csak elküldtem melegebb éghajlatra. Annyi eredménye volt, hogy az angol párról leszedte a haverját. Mikor kezdődött a koncert, lazult a tömeg, és kb fél perc alatt a 2. sorba tudtam harcolni magam, ami teljesen jó volt, mert elöttem egy alacsony csaj és srác állt. A koncertre minden fájdalmam elmúlt, és ki merem jelenteni, hogy életem legjobb koncertje volt! Ugyan elötte semmi hangom nem volt, és bármilyen hang kiejtése fájdalmat okozott, de ott mégis végigénekeltem az egészet. Érdekes volt, hogy úgy a koncert felénél pont meg akartam kérni egy biztonságit, hoyg hozzon már egy üveg vizet, amikor megjelentek az elsősegélyesek, akik szétosztottak vagy 30 litert a tömegben. A koncert végére teljesen leízzadtam, mintha ruhástul ugrottam volna egy vízzel teli medencébe. Sajnos egy órán belül elkezdtem fázni és egyre taknyosabb lettem, ezért befeküdtem a sátorba nyakig hálózsákban, ahova szerencsére két haverom követett, hoyg ne maradjak egyedül.
Nagyon sajnáltam, hogy ColorStar-on nem lehettem ott, azaz kimehettem volna, de olyan szarul voltam, hoyg inkább csak a sátorból hallgattam, ugyanis közel volt a színpadhoz. Olyan hajnali 3 felé jöttek be a többiek aludni, és tért mindenki nyugovóra, de én képtelen voltam aludni. Annyi takony csurgott le a torkomon, hogy majdnem megfulladtam, és végig hányinger kerülgetett. 5 óra felé bementem a first aid sátorba, ahol felírták a bajaim, majd kijött egy doktornő(?) és kijelentette, hogy menjek inkább haza, vagy sétáljak a friss levegőn, és a hányásukban fekvő részegeket helyezzem stabil oldalfekvésbe... Szánalmas, hogy az ember kishíján megfullad, és elküldik azzal, hogy örüljek annak, hogy ilyen jó orrom van, hoyg tud belőle csurogni a takony, és nincs beverve. :(((
Reggel 8-ig szenvedtem a matracon, addigra az egész átázott, a ruháim is csurom vizesek voltak. Ekkor úgy döntöttem, hyog erőt veszek magamon és hazajövök. Itthon kaptam szerencsére gyógyszert, meg tudtam aludni 5 órát. Ma, azaz hétfőn sajnos már nem tudok kilátogatni, mert nagyon rosszul vagyok. Forró tea, kendő a nyakon, orrfújás, és gyógyszertömés. Ennél jobbnak terveztem idénre a szigetet :(

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#395) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Majd folytatódik az élménybeszámoló... majd...
mindjárt menni kell Gouranga Bandre! :DDD A legjobb sátor a Szigeten! Állítólag ma van utoljára Háre Krisnás buli....

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#396) Arnold2 válasza Mosqu!to (#394) üzenetére


Arnold2
őstag

Szerintem megúsztad volna ha azonnal kiugrasz a szana szét izzadt pólóból és felveszel egy jó meleg pulcsit (mint ahogy tettem én is a KoRn után). No de sebaj lesz még sziget!
Innen kívánok neked sok jobbulást!!!

(#397) Mosqu!to válasza Arnold2 (#396) üzenetére


Mosqu!to
addikt

A probléma az volt, hogy 1. már eredetileg beteg voltam, tehát ez csak úgymond tetézte a gondot, 2. pont azért, hogy jobban ne fázzak meg, pulóverben mentem be, így az egyetlen pólóm és pulóverem volt kurva vizes, illetve a nadrágom is. Volt nálam kint egy melegítőnadrág, abban, meg a pólóban feküdtem be a hálózsákba, de csak a pólóm nem lehetett olyan vizes, hogy alatta a matrac is csurom víz legyen. Szal valszeg a láz miatt volt.
Kösz a jótanácsot, remélem holnapra felépülök valamennyire, és még le tudok nézni! :)

[Szerkesztve]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#398) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Megjöttem ma, megnéztem a Bloodisfire-t, aztán elmentem ''táncolni''. Tesóm meg vagy 10-kor eltűnt, a másik mondta, hogy lefeküdt valahol, aztán reggel 5-kor hívott, hogy menjünk haza, ő jól aludt a fa alatt idén szigeten. :D

I am having fun staying poor.

(#399) szancsika


szancsika
tag

nahat beazott a satruk... pedig jol becsomagoltuk kek kukaszsakba es jol le is ragasztottuk barna szalaggal... de hiaba...:((:O

ma ismet fogalmam sincs h mire mennyunk, ma nem sok kedvem van, foleg az ido miatt... jo xar :(

senki ismeros sincs sehol....:(

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#400) Kain


Kain
senior tag

Tegnap csak lenéztem Tigá-ra,simán nem bántam meg,nagyon jó buli volt,és simán el is lehetett férni.Az előtte lévo Play Paul is frenetikus koncertet adott!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.