Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) joe69


joe69
senior tag

vegevege:O
mostantol fogva 1 hetig nem iszom alkoholt, ezt megigerem:)

(#402) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

vége:(
pont mára betegedtem meg, pedig ma kicsapolják a maradék sört:F
mindegy...mindenféle relikviát begyűjtöttem
képzeljétek tegnap megtaláltam a csajt a siemenses pólómon volt...éjfél előtt 10 perccel:O és csak 10-ig voltak ott a siemensesek...damn...
a megnéztük hiperkarmás frenk bandáját...mega suxxxxxxx
a nyers búcsúkonci is elég suxx volt, bnőm szereti, meg keresztszülei is, de majdnem egymás vállán aludtunk mind a négyen:DD

egyszer jó volt kipróbálni, hogy milyen egy hétig kint lenni, de ha még lesz sziget, akkó már csak napijeggyel megyek ki

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#403) joe69


joe69
senior tag

nem tudja valaki hogy hogyan lehet levenni a hetijegyet a patentnel, mert meg szeretnem tartani emlekbe:))

(#404) MyKonzerv válasza joe69 (#403) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

naaagyon nehezen... (tudod...hogy ne lehessen tovább adni sziget alatt)
inkább vágd le úgy, hogy a patent alatt bevágsz annál a lyuknál a patentig, amelyikben a patent van
így csak kis sérülést okozol

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#405) birka1337


birka1337
tag

uhh, iszonyat jó volt a Paul Van Dyk

-

(#406) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

vége... vége...
élményeimet majd képriportban mondom el.
Tereskován volt valaki?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#407) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

hát ez a totyik is meghalt....
át kellene alakítani nagy Sziget totyikká és akkor jövőre is jó lenne

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#408) GombócArtúr válasza MyKonzerv (#407) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

inkább csak akik ph!-znak azok nem Szigetelnek...

a képekkel még adós vagyok (magamnak).

Egyébként a legjobb helyek:

Krisna sátor, forevör!
Dreher - karaoki részleg
Cöxpon (hogyírják?) Ambient sátor, éjszaka, hálózsákkal. (jövőre nem is kell saját sátor :) ) Mellesleg ez a sátor nézett ki a legnormálisabban, a többinek csak volt egy neve és kész, a Bahia ugyanolyan volt, mint a Siemens. nem vitték túlzásba...
Arany Ászok OÁZIS - nagyon hangulatos a berendezése, vajjon utolsó két nap miért volt bezárva?
HVG Café - nem messze volt tőle a sátram, állítom, zeneileg a legjobb helyen táboroztam le.
A leghangulatosabb pedig az afrika falu, a vászonzsákokkal, szalmakazlakkal, a vizipipával meg a kis bódékkal.

És ahol a leggagyibb zene szólt: DJUICE partyaréna ;] (jöhetnek a rohadt paradicsomok!) én pedig próbáltam pozitívan hozzáállni... nagyon ''vicces'' volt az a hely.
A magicmirror állítólag buzisátor, ennek ellenére, vagy éppen ezért?:U teltház volt, így az ottani programból semmit nem láttam.

Ja, a dnb részlegnél meg sutyiban árulták a lufikat, nem gondoltam hogy pont itt...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#409) joe69 válasza GombócArtúr (#408) üzenetére


joe69
senior tag

en szigeteltem egesz heten at, mostanra kezdek visszazokkenni a normalis kerekvagasba:)
a fotok pedig erdekelnek engem is!!
en inkabb nem vittem gepet, nem akartam elhagyni vagy lezuzni

(#410) gregorik válasza GombócArtúr (#408) üzenetére


gregorik
senior tag

én ma már úgy vagyok vele (s ez durván hangozhat), hogy szinte szégyen kimenni, egész hétre pláne, 22-23 éven felül végképp..

régebben keményen nyomultam ott egész héten több éven át, de megváltoztam (felnőttem?), van már jobb dolgom is aug. elején..

[Szerkesztve]

(#411) Kain válasza GombócArtúr (#408) üzenetére


Kain
senior tag

Ahol a leggagyibb zene szólt.......legalább mondanád azt h neked legkevésbé tetsző :(

Én se fikázom halára,a sok sárban fetrengő,mattrészeg,mongolidiótát,akik a krisna sátorban és környékén ua zenére (1 hétig ua zene) ugribugriznak,pedig nem kicsit lehetne őket....

(#412) MyKonzerv válasza gregorik (#410) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

ki biztos nem nőttél belőle...
bnőm 37 körüli kersztszülei kint nyomták velünk egész héten...
keresztapja volt mindig a legrészegebb...:DD:DD:DD

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#413) GombócArtúr válasza Kain (#411) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

miért mondanám? ha [valamelyest] objektív véleményekre vágysz, akkor olvass sajtót! (bár a média is szereti a saját szája íze szerint beállítani a történéseket, bármi legyen is az...)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#414) GombócArtúr válasza MyKonzerv (#412) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:DDD álat! Nem életkorfüggő szerintem sem...
A kertimozinál láttam éjjel egy riportot, ahol a sacc 16éves srácot nem engedték ki egyedül, ezért kiment vele a 70éves nagymamája :) igaz csak egy napra, és éjszakára.
A nagymama azt nyilatkozta, hogy nem gondolta volna, hogy itt ennyit isznak, mert a tévében azt mondták hogy nemis.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#415) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

No amit ígértem:

megkésve bár... de van! :)

Bővebben: link

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#416) brownus


brownus
veterán

orosz sziget:Bővebben: link:DDD

[Szerkesztve]

(#417) Kain


Kain
senior tag

Idén télleg lesz The Prodigy a Szigeten?Valaki erősitsen meg ebben!

(#418) musclemuseum


musclemuseum
aktív tag

Én a Radiohead-ről is hallottam, arra el kell mennem!!! :C

People always talk about the weather...

(#419) Dilikutya válasza Kain (#417) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hivatalos fellépőlista: [link]. Ezen még nem szerepel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#420) Kain válasza Dilikutya (#419) üzenetére


Kain
senior tag

Igen,ezt néztem is.Mondjuk ammenire tudom,ezt nem frissitik mindig időben.....

(#421) joe69


joe69
senior tag

sziget jegyarak iden:
-napijegy 6.000 (ezentul csak 25e lesz naponta, igy erosebb napokra ajanlott elobb megvenni)
-satrazos hetijegy 24.000, juni 16tol 30.000
-nem satrazos hetijegy 20.000, juni 16-tol 25.000 (ezt epp ideje volt bevezetni)

Ha belegondolunk, nem fog mindenki satrazos jegyet venni aki kinn alszik, mert eleg lesz csak annak megvenni aki beviszi a satrat a helyszinre.

(#422) Dilikutya válasza joe69 (#421) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hát ez az... hogy ellenőrzik, hogy ki hol alszik. Nagydarab kopasz szekus bácsi zseblámpával a kezében végigjárja a sátrakat, és akin nem ottalvós karszalag van azt jól picsán rúgja és kiteszi a Hév-megállóba?:DD

Kain: elég időben szokták frissíteni. És különben is, amíg oda ki nem kerül, addig nem számít hivatalosnak. A zenekari honlap sem 100%-ban hiteles, mivel többször volt már rá példa, hogy nem is akkor léptek fel, amikorra ők kiírták, így az is csak hivatkozási alap lehet. A szervezők oldala és a Sziget honlap, ami abszolút hiteles és elfogadható forrás.
Mondjuk esetleg én már kicsit előbb is tudhatok dolgokat, kapcsolatban vagyok 1-2 szervezőirodával, és szerkesztő is vagyok egy nagy zenei portálnál:).

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#423) föccer válasza Dilikutya (#422) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem fogja kivinni a HÉV megállóóba, csak a hídra. Ezt egyébként lélektelenül megcsinálják. Bár szerintem nem lesz nagy esélye, hogy lebukik az ember, bár ki tudja, hogy menyire leszenk pofátlanok a sátorba nézegetéssel.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#424) Kain válasza Dilikutya (#422) üzenetére


Kain
senior tag

Aham.Ez kicsit más megvilágitásba helyezi a dolgokat :)

(#425) joe69 válasza Dilikutya (#422) üzenetére


joe69
senior tag

gondoltam erre, de ha ezt tenyleg meg merik csinalni akkor abbol nagy anyazasok lesznek

(#426) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Badarság... ilyet úgysem fognak csinálni. A külföldiek soha többet nem jönnének vissza, ha éjjel szekusok világítanának be a sátrakba...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#427) Gittus


Gittus
újonc

áhh, tuti nem jönnek be! amugy szerintem joguk se nagyon lenne hozzá hogy más sátrába nézegessenek...váá én nagyon várom :DD számolom vissza a napokat már szeptember óta :))

(#428) cslala


cslala
csendes tag

Ha benéz fejbe kell rúgni.

(#429) Dilikutya válasza cslala (#428) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hány éves vagy te? Felnőtt ember aligha mondja, hogy rúgjuk fejbe a 120kilós szekusokat... mondjuk nem is azaz egy fejberúgott 120kilós szekus a gond, hanem az esetleges 4-5 másik, aki viszont nincs fejberúgva, és minden bizonnyal már nem is lesz...:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#430) BeBe


BeBe
csendes tag

Nektek megy a www.sziget.hu? :(

Ööö... Izé...

(#431) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nah, én idén ki akarok menni végig, nemottalvós jeggyel, bár azért Csepelre elég húzós lesz visszavánszorogni, de van ismerős talán a közelben. :)

I am having fun staying poor.

(#432) DanteHix


DanteHix
tag

En azt hallottam, hogy a satrak iden el lesznek keritve, es a kerites bejaratnal ellenorzik a karszallagot.
A satrat felverheted azon kivul is, de akkor eleg jo celpont leszel mind a szekusoknak, mind a tolvajoknak...

## 5.15 The Angels Have Gone ##

(#433) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Online jegyet rendelni nem parás? Gondolkozom rajta erősen...

I am having fun staying poor.

(#434) Reno7


Reno7
senior tag

Hi!
tom nem éppen ide tartozik,de nem tudtam máshol megkérdezni :B ,a sziget reklám alatt milyen zene megy? :F

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#435) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Megvettem az ottalvós hetijegyet végül. Aki még elővételezni akar, az igyekezzen, mert már csak 15-ig lehet a legolcsóbb áron!

I am having fun staying poor.

(#436) buci_


buci_
tag

aah, asszem teljesen megszivtam. 10 honapja nem lattam mar magyar foldet, igy gondoltam ma megrendelem szepen az ottalvos hetijegyemet innen kintrol. de kb. otodjere is azt szolta vissza a bank, hogy :

Hiba!
A bank válasza:Egyeb hiba! (kód : 050) !
Kérjük adja meg újra bankkártya adatait.


szoval, ezt most nem tom.. elegge szivtam.
remelem valahogy megoldom holnap ejfelig.

egyebkent ki mire kivancsi? en az eddigi sok sok napi latogasaim utan akarnam egy egesz hetre kiprobalni milyen. guru's jazzmatazz, gentleman alap hogy normaaaal!! :C :C :DD :Y

Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

(#437) Drizzt válasza buci_ (#436) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Engem leginkább Death By Stereo érdekel, meg Fear Factory, meg Sick of it all, Radiohead, Prodigy is.

I am having fun staying poor.

(#438) _az


_az
senior tag

jön a prodigy váááááááá :Y :R

az

(#439) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Akit érdekel, van ottalvós hetijegyem 27e-ért és hazamenősöm 23e-ért.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#440) Kain


Kain
senior tag

[link]

És igen,bevált a pletyka....

:DDD

(#441) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nyomtatható nagy teljes programot csak én nem találok a sziget.hu\fesztival-on?

Már nagyon várom a szigetet, idén nagyon jó fellépők lesznek. :R

I am having fun staying poor.

(#442) jasszer válasza Kain (#440) üzenetére


jasszer
senior tag

Meg is vettem a napijegyet. :))

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#443) Mosqu!to válasza Drizzt (#441) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Csak te :)
Rányomsz a programokra, ott valamelyik színpadra és a felső sorban van a személyes programfüzet.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#444) EnginEEr válasza buci_ (#436) üzenetére


EnginEEr
tag

Cradle of Filth, Fear Factory (miért kell sátorba lennie??? :((( ) és Prodigy :R
meg még sok kicsi (pl: Ensiferum)

Abor-Asör-Apálinka => Asus | AMD | Ati - az utóbbi 2 már egy, de a sör nem válik pálinkává ilyen könnyedén :)

(#445) birka1337 válasza Reno7 (#434) üzenetére


birka1337
tag

placebo - every you and every me

-

(#446) Latsza


Latsza
aktív tag

Hali alle! Akinek van fölösleges napijegye a pénteki (11-i) napra, az írjon egy PÜ-t!

(#447) gorlin válasza Latsza (#446) üzenetére


gorlin
őstag

Nem nagyon értem :F Bármikor lehet napijegyet venni nem?(vagy én tudom rosszul?)

(#448) Drizzt válasza gorlin (#447) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Kivéve ha megtellik, de én nem tudtam úgy, hogy lehetne elővételben is venni?

I am having fun staying poor.

(#449) gorlin válasza Drizzt (#448) üzenetére


gorlin
őstag

Lehet elővételben.Csak hirtelen azt hittem minden napijegy elfogyott :Y

(#450) Drizzt válasza gorlin (#449) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ok most már én is láttam, hogy lehet. :)

I am having fun staying poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.