Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Drizzt válasza mynames (#150) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Te is? :DD

I am having fun staying poor.

(#152) ipgirl


ipgirl
tag

volt az egyik internetes fórumon egy srác, aki azt mondta: ''Ha valaki féláron kiakar jönni a Sziget fesztiválra hívjon''. Hívtuk, és elmondta, hogy nem ám jegyet ad féláron, hanem majd ő bevisz egy adott időpontban 2500 Ftért. se karszalag, se semmi......nem tudom mire gondolt....

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#153) TitiRii


TitiRii
senior tag

hehey
na most indulok kifele
akik jönnek phsok és voltak tavaly is tudgyák hol találnak és érnek el
akik meg még nem de jönének
azoknak:0630 474 40 08
babay
mindenkinek jó szigetelést:)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#154) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

ha 5:30-ra kimegyek vajjon 7ig bejutok?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#155) GombócArtúr válasza Mosqu!to (#136) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Akkor a Méheken! :) Hosszú haj, narancs fejpánt

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#156) Drizzt válasza GombócArtúr (#154) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Talán, ki tudja? Tavaly nyitás előtt mentünk, kibaszott gáz volt sorban állni, vagy legalább 3 óra volt, mire bejutottam, közben megmelegedett a sörrekesz a kezeimben. :D

I am having fun staying poor.

(#157) annulus


annulus
aktív tag

fel 6kor kelos, 8tol fel10ig jegyert sorbanallos aztan fel10tol fel 1ig agyverzeskapos bejutos majdan lesatrazos melobarohanos 10ig dolgozos aztan visszamenos napom volt/van/lesz ma :(( :Y :F

hihetetlen micsoda szar a szervezes a bejutas, kapunyitas teren. ez botrany
ez az EU
meg kozepeuropa legnagyobb emberkonzerve.

(#158) sbazsi


sbazsi
veterán

nem tudja valaki, ma este az Illés koncertre lesz hajójárat a jászai-ról?

Drizzt: tán be akartad vinni a sört?

(#159) joe69


joe69
senior tag

egy k-hid webcam cimet nem tudna valaki adni?

(#160) Drizzt válasza sbazsi (#158) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Persze, tavaly lehetett is, de idén már nem lehet bevinni semmit. :(((

Bővebben: link

Itt egy ajánló a linken. :D

I am having fun staying poor.

(#161) Drizzt válasza annulus (#157) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Igaz, de sajnos egy ekkora hídon keresztül egyszerűen ötletem sincs, hogyan lehetne egyáltalán egyszerűbben bejutni... :(

I am having fun staying poor.

(#162) sbazsi válasza Drizzt (#160) üzenetére


sbazsi
veterán

nekem nem megy a link

(#163) MyKonzerv válasza annulus (#157) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

a konzerv stimmel:DD nálam főleg:DD

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#164) Drizzt válasza sbazsi (#162) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Valamiért nekem sem, nah mind1. Majd fog menni később.Korábban ment.

I am having fun staying poor.

(#165) sbazsi válasza Drizzt (#164) üzenetére


sbazsi
veterán

mi volt ott?

(#166) annulus válasza Drizzt (#161) üzenetére


annulus
aktív tag

a hid az egyik fo problema..legkevesbe se neveznem szelesnek..
ezen nem tudnak korrigalni..hacsak nem epitenek egy nagyobb szelesebb hidat..
az..viszont hogy 8-9 kozott, amikor a jegykiadas kezdodik a 6 bodebol csak 3 uzemel...luxus, vagy minek nevezzem?
tokmind1, nem ok szivnak orakon at!
a masik..ha delre irjak ki a kapunyitast miert fel 1kor nyitnak?
a tevebe meg majd jon a kommentar hogy, mennyire boldog a tomeg h engedik oket..kozbe meg akkora lincshangulat alakulgatott mar hogy az na :C huzzak meg fel, 1 orat es a nep megvadul, szetszed mindent... :DD
miert nem tudnak megafonba horogni h ''hee ti majmok, kicsit csuszik a kapunyitas teknikai okok miatt, kb ennyi es ennyi ido''
a masik...bementunk hudeboldogok vagyunk latjuk epulni a nagyszinpadot, egyik nagyobb egyseg se volt 100% -ban se kesz a hasznalatra..tehat ennyi erovle huzhattak volna este 6ig is..
miert nem lehet azt megoldani hogy 1 nappal elobb elkezdenek keszulodni a szervezok, es ahogy megvettem a jegyem en mar mehetek be lepakolni..
ezzel talan tudnak csokkenteni azt a +%+''%'''+% nyomort amit a 100millio egyszerre megindulo ember aka tomeg okoz.
jojo persze biztos nem lenne egyszeru meg szervezzem meg en..
de a mostani rendszer ami mar kb evek ota valtozatlan, az egyszoval szar, szerintem..
tavaly belehetett menni delben? nem...akkor is kesobb engedtek be
az inkalos kopasz majom meg ott vigyorog meg a ''rendezo'' poloban ugribugrizo fiatal csoka ott bagozik es elvezi hogy nem a masik oldalon van...
undorito :(((

(#167) Drizzt válasza sbazsi (#165) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Lesz is szerintem mindjárt, de egy ajánló a punkporal atyjától.

I am having fun staying poor.

(#168) vili13


vili13
őstag

A sarat hiába szállítják el teherautókon, marad még belőle bőven mindazoknak, akik akár órákat állnak majd sorban, hogy a meglehetősen gyenge zenei felhozatal megtekintése közben letaposhassák egymást a tömegben, ilyen hideg időjárási körülmények közt, amin éjszakánként a vizezett sör korlátozott alkoholtartalma sem fog sokat enyhíteni. Mazochisták előnyben! :DDD

(#169) sbazsi válasza annulus (#166) üzenetére


sbazsi
veterán

miért hagyod magad minden évben megszivatni?

(#170) annulus válasza sbazsi (#169) üzenetére


annulus
aktív tag

tavaly volt az elso ev hogy mentem szigetre, akkor nem egy hetre, csak par napra (akkor nem az elejen mentem oda, nem volt kozelsem ekkora szivas..talan 2.-3. nap kornyeken mentem..viszont amikor estefele valami nagyobbacska koncert volt akkor detto ugyanez a helyzet volt - konzervgyar - )..bnom viszont 0. naptol volt, ugyanigy mint most, es ugyanez fogadta..
en nem vagyok nagy sziget fan..a koncertek se valami hude klafak..de a parom szeretett vna menni, a nyaralas nem jott ossze, egesz nyaron dolgoztunk..szoval 4-5 ora szivas 1x egy evben turheto, ha jo a buli ugyis hamar elfelejtem..ha meg szar, akkor tobbet nem is megyek!

(#171) NwL


NwL
tag

ÁÁÁÁÁÁÁ..... Ez eddig szivas...... Most telik le 1 óra múlva a 24-órás műszak!!!!
És itt ülök egy Machintos előtt. Ezt is azért írom, hogy ne aludjak el!!!!

A h*lye németek meg össze vissza ordibálnak, a zenét meg öt órakkor is döngetik!

És még semmit sem láttam... De amjd este!!!!!

(#172) Zebu


Zebu
addikt

Sziget sajna egyre tréééébb. :( Szomorú, hogy évről évre süllyed lefelé a színvonal. Vagy csak én öregszem?:F

(#173) sbazsi válasza Zebu (#172) üzenetére


sbazsi
veterán

szerintem öregszel. :))

én is, de attól még a szigetet szeretem.
3-4 éve efott-on nem érdekelt, ha szó szerint bokáig voltam a sárban. Tegnap zavart ami kint volt. pedig nem is lett sáros a cipőm...

(#174) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

héhéjjj, mától szigetelek egész héten:C:DD
bár a színvonal szerintem is csökken, már rég nem a diákok szórakozásáról és a zenéről szól, inkább marketing fogás mindnkinek lásd tesco

szerintem a nagy gáz pedig, hogy abszolút nincs normális hip-hop zene ill. kultúrált zenei közönség (max. néhány százalék), csak a szarban fetrengő rockereket látom mindenhol

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#175) Zebu válasza sbazsi (#173) üzenetére


Zebu
addikt

A sárral sosem volt bajom. 2 éve full sárosan metróztam be a városba, mert sikerült elvágódnom kicsit ittasan:):D

Viszont inkább a közönséggel van bajom... Jobban tetszett az underground, born to be wild feeling, mint a fényvarázsos, vicsorgó technóóópartys feeling. Nemtom. Nekem valami hiányzik belőle. Lehet, hogy tényleg az igényeim változnak.

Az is gond szerintem, hogy évről-évre egyre többen vannak kint.

Azért húz ki a szivem, de nem fogok kimenni:(

(#176) Zebu válasza MyKonzerv (#174) üzenetére


Zebu
addikt

Ezaz, hogy mintha a közönség is változna. a Szarban fetrengő rockerekkel nincs is baj. Nekem a fukszos kopasznyakú áradat szúrja a szemem a kis cicababáikkal. Ez szerintem nem az a hely.

Tökéletesen igazad van, hogy az egész már csak marketing, business. Eddig is az volt, de egyre jobban.

Még egy kis lehúzásként annyit, hogy a sör drága és szar:) 2 nap után ihatatlan, ha a borházat veszed célba, akkor minimum fél órát állsz sorba.......

De megvan a feelingje, nagyon imádtam:) Főleg mikor sátraztam kint és reggel felkelni, kajálni valamit, jóreggelt jéger, aztán ping pong stb. Szerintem napközben sokkal élvezetesebb az egész, mint éjszaka. Pár perces barátok és társaik:) :DD

(#177) MyKonzerv válasza Zebu (#176) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

fuxost még nem láttam kint
lehet azé, mert tavaly csak egy napot voltam a busta rhymes-on
előtte meg nem voltak ilyen tünetek ott...
na majd idén szétnézek
monnyuk a tavalyi tiesto nekemis baszta a csőrömet...nem oda való az

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#178) Mosqu!to válasza Zebu (#172) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Na egy kis élménybeszámoló a 0. napról:

Haverom apja szerencsére el tudott vinni minket autóval, így nem kellett a közel egy mázsányi cuccot hármunknak cipelni, elég volt csak a sziget területén belül.
Nagyjából 11-re odaértünk, már akkor akkora tömeg volt, hogy az valami eszméletlen, de csak gyűltek, és gyűltek, a jegypénztárnál kígyózó sorok, és aki megkapta a jegyét nyomult a híd irányába. 1 óra alatt sikerült is hozzájutni a jegyünkhöz, azaz délre pont be tudtunk állni az áthatolhatatlan sor végére. Pontosan délben ment is a nagy ujjongás, hogy nyitás van, persze nem volt, csak az emberek örültek, mert azt hitték.
Aztán valamikor fogalmam sincs mikor beengedtek annyi embert a híd innenső oldalán át a túlvégére, hogy megtelt a híd. Persze ezek után lezárták, szóval kb 100-200 ember jutott át, akiket ''tüzetesen'' átvizsgáltak a biztonságiak a második(!) kapunál (itt jegyezném meg, hogy ekkora baromságot mint ez a kettős beléptetés, még az életben nem láttam. Iszonyat nagy torlódást okoznak ezzel, és abszolut semmi haszna.)
Lassacskán alakult a lincshangulat, párszor kapott a szervezés egy kis füttykoncertet, meg hurrogást, bár sokra nem mentünk vele. Kb 3 órát álltunk sorban a 100m-es sorban, tehát úgy 10 percenként tudtunk 2-t lépni. Igazán kellemes volt a rohadt nehéz cuccainkkal, meg a 4személyes ponyva-alu sátorral.
Nah, nagy nehezen átengedtek a híd túloldalára, ott szerencsére pörgősebben ment a dolog, futhattunk is be élvezni a szigetet.
Hát igen... Oké, hogy 0. nap, nade hogy még minden épüljön, az ég egy adta világon semmi épített cucc ne legyen kész, csak az ilyen autósbüfék, az elég gáz. Az árak kb a csillagos égbe szöktek, és ami a lehető legnagyobb parasztság, az az, hogy a tesco ugyanolyan drága volt, mint bármelyik kocsma, vagy kajálda. Semmi értelme nincs ott vásárolni, akkor inkább 10-20 perc séta az Auchanba. Ráadásul a tesco nem is önkiszolgáló, bár erre nincs is szükség, nincs akkora forgalmuk.
Sikeresen lesátoroztunk egy aránylag nyugis részen (a hátsó butiksortól nem messze), majd mentünk felderíteni a terepet. Igazából nem ovlt semmi különös, szerencsére sár már nem sok volt, max ilyen gyurmás részek, de nem volt kötelező arra menni.
Asszem 3x volt ilyen futózáporszerű, 5 percig esett, aztán abbahagyta, ez inkább ilyen frissítő volt. Érdekesnek találtam, hogy annak ellenére, hogy tilos a szigetre kutyát 1 fél literesnél több műanyag üveget és fél literesnél nagyobb üveget behozni tilos, a külföldiek szállingóztak be a kutyákkal és a 2 lityós üvegekkel a kezükben. Kimentünk szólni a biztonságinak, hogy miaz, hogy kutyát egyeseknek be lehet hozni, de hogy egy ember nem hozhat be egy fél literesnél több üveget, mire a válasz az volt, hogy kutyát nem lehet kapni a szigeten, míg üdítőt igen. Köszönöm miszer csupaész, igazán jó indok volt, akkor ma tankkal megyek, mert azt sem lehet ott kapni. Nameg persze azért is engedik be a külföldieket mindennek, mert a biztonságiak egy szót nem beszélnek semmilyen idegen nyelven. Ismét gratulálok a szervezőknek. Jó dolog nézni, amikor a szekuricsi mondja a németnek magyarul, hogy üveget ne hozzál be haver, az meg Wie bitte?... És persze mondja tovább magyarul, aztán inkább beengedi...
A fél literes üdítők számával mondjuk csak akkor törődtek, ha kézben hozol egy rekesszel, a táskámban volt 3, senkit nem zavart, haveromék viszont kimentek a közeli hipermarketbe, és vettem 3 karton fél literest, persze azt nem engedték be a bejáraton, de annyira volt jófej a biztonsági, hogy azt mondta, hoyg egyesével bevihetjük, szal fordultunk párat a srácokkal és bent volt mind. (ollé, sok értelme a szabálynak), mindenesetre annak ellenére, hogy elvileg tilos sört és egyéb alkoholt rajtuk túlvinni (tehát a híd elötti ellenörzőponton), a híd tele van sörösdobozokkal és borosüvegekkel...
Ellátogattunk az információhoz pár kérdéssel, miszerint hol kapunk bidit (euka cigi) és mire jó és hol kapunk ilyen nestlé fitness matricát. Persze egyikről sem volt fogalmuk sem, hát végülis mire valók, biztos arra, hoyg a térképen megmutassák, hogy mi hol van, amit persze bárki megtehet magától.
Közeledett az este, már szarrá jártuk a lábunkat unalmunkban, amikor úgy 20:30 felé odamentünk az ''Illésre'', ami persze még mindig nem ment, pedig 19 vagy 20h-ra volt kiirva. Végül 9 felé elkezdtek vetíteni egy bemutatófilmet a Csíkszeredai koncertjükről, útjukról, meg néhány régi fényképet is mutattak. Persze az elején szörnyű hangosítással, a kivetítők valami borzalmasak voltak, mintha most találták volna fel ezeket, undorító kásás színekkel, illetve a betett fényképeket is széthúzták rajta, tehát összevissza nyújtott, torzított volt mind. Gratulálunk.
A koncert maga elég jó volt, először is a dobosra emlékeztek meg, amit elég ötletesen tettek, elkezdtek játszani, a dobfelszerelés kint volt, de senki nem ült ott, nem voltak nagy fények, és a kamerák végig a régi dobost mutatták játszani. Ezt elég jól sikerült összevágniuk, mondjuk nyilván ez a szám végig playbackről ment. Utána beült egy fiatal srác a dobhoz (elnézést, hogy nem tudom a neveket), majd vele játszottak tovább, immár élőben. Az idősebb korosztály nagyon élvezte a koncertet, millióan táncolgattak, és az egész közönségből szinte vízhangzott a szöveg.
Haverommal a végefelé ráuntunk, és elkeztünk ászokos poharakat gyűjteni, abban reménykedve, hogy idén is be lehet őket váltani. Nagyon jól haladtunk, kb 1 óra alatt már vlt 300 poharunk, találkoztunk pár konkurenciával, akik még negyed ennyit nem szedtek össze, meg úton útfélen kérdezgették, hoyg mit kapunk érte, meg tapsoltak, stb. Amikor már ketté bontva sem bírtuk vinni, akkor úgy döntöttünk, hogy bemegyünk az ászok sátorba, és megkérdezzük idén mi jár érte. Sajnos kiábrándítottak, mert semmi... Nembaj, legalább megtisztítottuk a szigetet 300 műanyag pohártól, és elbasztuk valamivel az időt iszogatáson kívül :)
Hajnali 1 felé lefeküdtünk, majd elég hamar el is aludtunk a déli fáradalmak miatt.

Folyt. köv.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#179) Zebu válasza Mosqu!to (#178) üzenetére


Zebu
addikt

eh nem túl biztató.......:(

(#180) sbazsi válasza Mosqu!to (#178) üzenetére


sbazsi
veterán

Közeledett az este, már szarrá jártuk a lábunkat unalmunkban, amikor úgy 20:30 felé odamentünk az ''Illésre'', ami persze még mindig nem ment, pedig 19 vagy 20h-ra volt kiirva.

Valami gond volt a bejáratoknál a jegyekkel, és azért kezdett később az Illés, hogy aki nem tudott időben bejutni, azt is bevárják.

(#181) [lAyCsI] válasza Mosqu!to (#178) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

:C
Várjuk a folytatást!

-= No way back from Here =-

(#182) Integra válasza Mosqu!to (#178) üzenetére


Integra
titán

és ezért fizettetek 25 rugót fejenként???

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#183) brownus válasza brownus (#27) üzenetére


brownus
veterán

sajnos csak holnap megyek az underworld-re és ennyi:( no more money

(#184) Zebu válasza MyKonzerv (#177) üzenetére


Zebu
addikt

Cinetrip és a színvarázs ízvarázs ekivarázs sátornál nézz körbe:)

(#185) MyKonzerv válasza Integra (#182) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

én csak 20-at
egyszer kióróbálom, hogy milyen egy egész hét kint...

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#186) Integra válasza MyKonzerv (#185) üzenetére


Integra
titán

komolyan le a kalappal, hogy ezt a dzsihádot bevállaljátok :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#187) Mosqu!to válasza Integra (#182) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Én 20-ért vettem, sőtt, lényegében ingyen, mert vettem 6 db-ot, és abból 5-öt eladtam 24-25 -ért.
Ettől független egyelőre nem túl bíztató. Főleg a kutyás dolog szomorított el, ha tovább ott fog ugatni, én szólok a biztonságiaknak hogy takarítsák el a picsába a környékről, mert nincs kedvem többször reggel7kor arra ébredni, hoyg a kutya torka szakadtából ugat..

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#188) harry válasza Mosqu!to (#178) üzenetére


harry
veterán

Miért ne lehetne kutyát bevinni? Bővebben: link
A Sziget területére behozhatják a látogatók kedvenceiket, a kutyatartás szabályainak betartásával (érvényes oltási igazolvány, póráz, szájkosár, kutyapiszok eltakarítása, mások nyugalmának tiszteletben tartása).

De piát elvileg egyáltalén nem vihetsz - A Szigetre üvegtárgyat, ütő-, vágóeszközt, esernyőt, szeszes italt, üdítőitalt, valamint kereskedelmi mennyiségű élelmiszert nem hozhatsz be magaddal.
Bővebben: link - Az eddigi gyakorlattól eltérően italt (alkoholt és alkoholmenteset egyaránt) semmilyen mennyiségben, nem lehet behozni .

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#189) brownus válasza Mosqu!to (#178) üzenetére


brownus
veterán

miért nem mentetek hajóval a jászairól?
és ott nincs sorban állás meg várakozás se ott, se a szigeten.

tényleg a híd bejáratánál sok zsaru volt, motozás meg ilyenek, kutya szagolás?

[Szerkesztve]

(#190) harry


harry
veterán

Én majd szombaton megyek csak, Depresszió, Tcs, Korn. Tavaly voltam, akkor is csak egy napot, így nem olyan problémás bejutni csak a pénztárnál van hosszú sor. Persze nyitásnál elég dúrva lehetet...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#191) annulus válasza harry (#188) üzenetére


annulus
aktív tag

ahah, ja a hivatalos forrasok mi?:D
erdekes, en lattam egy tablat a bejaratnal valahol, hogy ''kutyat behozni tilos''...
a masik: mondtak hogy fel liter innivalot belehet vinni..volt nalam egy masfel literes uveg kb 2 korty innivaloval es a biztonsagi leugatott, hogy nemlehet bevinni...mondom fel liter a korlat, nem? erre de hogy az uveg nagyobb...most akkor lol, az uveg meretet korlatozzak vagy a beviheto italmennyiseget?
viccesseg kedveert kifele jovet kb 10 embert lattam masfel literes asvanyvizes uvegekkel :C

(#192) annulus válasza Mosqu!to (#178) üzenetére


annulus
aktív tag

mi ejfel korul fekudtunk le es kb 4-5 korul aludtunk el, akkor is 2 max 3 orat...
sok buzi vinnyogos geci nemet..
nem ertem miert van beleprogramozva a fejukbe, hogy allandoan ramasszanak a satrunkra...tavaly raesett egy reszeg ribanc, remelem ebben az evben is megismetli valaki...de most feldugok a seggebe egy felliteres uveget meg egy harcikutyat az biztos :DD

(#193) annulus válasza MyKonzerv (#185) üzenetére


annulus
aktív tag

szoooornyuuu :D

mellesleg: lol a nagyszinpad mogott levo tojtojok ajtajat nem lehet bezarni :Y
en leszarom mert ha ramnyitnak max a nagy hatamat latjak :)
de ha egy csajra nyitnak ra...az mar viccesebb :C

(#194) faster válasza Mosqu!to (#178) üzenetére


faster
nagyúr

Én csak egy-két koncertre akarok kimenni, de eléggé lehangoló volt ez a leírás. :( Ezek szerint estefelé meg se próbáljak bemenni, ha nem akarok órákat várakozni a jegyvételre meg a bejutásra?

(#195) annulus válasza faster (#194) üzenetére


annulus
aktív tag

nulladik nap nagyon brutalis volt en is sorbanalltam bnommel 4 es fel orat, es bennevoltunk az elso 100-200 emberbe aki bekerult kapunyitaskor :D
du eljottunk este mentunk vissza 11 korul, akkor siman belehetett menni..nem volt tolongas, nem volt konzerv, nem volt lincshangulat! :D

(#196) [lAyCsI] válasza harry (#188) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Megtaláltam a legnagyobb LOL-t a GYÍK-ban.

Van-e csoportos kedvezmény a Szigetre?

Miután a Sziget a kínálathoz képest alcsony jegyáraival így is rendkívül kedvezményes, csoportos kedvezményt nem tudunk adni.

-= No way back from Here =-

(#197) szancsika


szancsika
tag

az hagyan h befele nem lehetett kapunyitasko/utan kozlekedni, de kifele se... kertuk (annulus->parom) a biztonsagiort h legyen oly kedves kiengedni, aztan csak a kaput mutogatta, h ha ki tudom nyitni mehetek... hat nem tuttuk, mer az kifele nyilt, elotte meg a tomeg... odamentunk a masikhoz:
''- a hidon leszabad maszni?
- kifele kifele (bologat nagy vigyorral)''
jo hat lemasztunk a hidon...:C

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#198) faster válasza annulus (#195) üzenetére


faster
nagyúr

Én olyan 6 óra környékére gondoltam.

(#199) szancsika válasza faster (#198) üzenetére


szancsika
tag

6-kor nincs nagy gaz sztem,max a juegyvetelnel...

''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

(#200) faster válasza szancsika (#199) üzenetére


faster
nagyúr

Ok, köszi, még meggondolom. Egyébként napijegyet bármelyik napra előre is lehet venni, ugye?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.