Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10251) Wisky válasza harryls (#10201) üzenetére


Wisky
tag

Sziasztok!
Mindig is tetszettek ezen márka szemüvegei. Sikerült vennem egyet, de a bolti ár alatt. Nem vagyok benne biztos hogy original. Ami biztos ahol fémnek kell lennie ott fém, polarized felirat sem csak dísznek van, mert bevittem optikába és megállapították, hogy polarizált és 100 % UV védettséget biztosít. Lefotóztam párszor, ha valaki alkotna egy véleményt annak örülnék. Sajnos ez a modell nincs az ismeretségi körömben, hogy össze tudjam hasonlítani őket.
[link]

Köszi!

A processzorok füstel működnek, ha kijön belőlük elromlanak!!!

(#10252) macikos válasza Wisky (#10251) üzenetére


macikos
addikt

Azt te magad is letesztelheted, hogy polarizált-e.

(#10253) Wisky válasza macikos (#10252) üzenetére


Wisky
tag

Tudom. Megtettem. (másik polár szemcsi 90 fokkal fordítva = sötét. működik)
Csak nem tudom hogy a hamisítványok hogy állnak manapság. Gondolok itt arra, hogy komolyabb replikák akár lehetnek valós polár lencsével is. Vagy ez nem jellemző?

A processzorok füstel működnek, ha kijön belőlük elromlanak!!!

(#10254) zsolesz97


zsolesz97
újonc

Sziasztok, Üdvözlet mindenkinek!
Szakmai tanácsot, ill. segítséget szeretnék kérni hozzáértőktől!
Kerékpározáshoz szeretnék venni egy "normálisabb" minőségű szemüveget, az Oakley-ra szavaznék, azonban a lehetséges végső kiszemelt kiválasztása okoz némi fejtörést. :U
Íme a lehetséges változatok:
Eye Jacket 3.0 mate Black/Fire Iridium
Half Jacket XLJ polished Black/Black Iridium
Valve Grey Dark Grey/Grey
Splice 556 FMJ/Fire Iridium
Nos, ők lennének azok.
Várom a szakmai tanácsokat, előre is Köszi mindenkinek! :)

(#10255) harryls válasza Wisky (#10251) üzenetére


harryls
csendes tag

Kívülről azt mondanám hogy eredeti, gravír a lencsében, lencsebefogó részen ott van rendesen a csavar, egy replikában nincs csavar. Viszont a keret és lencse szín a fura. Egy modellnél van a keret színben ez a világos rész éspedig a matteblack-titanium/black iridium polarized, sku#03-303. Viszont ennek a szárában az sku#03-304 ami egy polished black-gunmetal/vr28 black iridium polarized szemcsi.
Itt nézd meg [link] szerinted melyikre hasonlít legjobban.
Ma megyek salez-hez nála talán még ott van egy pit boss, ha igen akkor összehasonlítjuk a képeiddel.

(#10256) harryls válasza zsolesz97 (#10254) üzenetére


harryls
csendes tag

Bringázáshoz ezek közül leginkább a half jacket XLJ esetleg a splice. Az eye jacket és a valve nem igazán alkalmas szerintem
Az általam kínált szemü nem érdekel? Csak a két eredeti oakley lencse többet ér nem beszélve a nagyon ritka színű zsír új twenty keretről, és tipikus sport szemüveg.

(#10257) zsolesz97 válasza harryls (#10256) üzenetére


zsolesz97
újonc

Nézelődöm többfelé, látom, elég régóta árulod.
Megvan hozzá minden? Kívülről milyen színű a lencse?
Rögtön a legelső szemüveg vásárlásomnál nem igazán szeretnék beleszaladni valami nem nekem valóba...

[ Szerkesztve ]

(#10258) Wisky válasza harryls (#10255) üzenetére


Wisky
tag

Újra kézbe véve és megnézve a feltöltött képeket, nem ennyire világos a metálszürke rész. Este volt mikor fényképeztem + vakuztam.
Köszönöm az iránymutatást.

[ Szerkesztve ]

A processzorok füstel működnek, ha kijön belőlük elromlanak!!!

(#10259) harryls válasza zsolesz97 (#10257) üzenetére


harryls
csendes tag

Nem régóta, 1 hónapja árulom, és csak itt a fórumon van fent, de ha beírom aláírásnak akkor visszamenőleg minden hozzászólásomnál látszik, ha 2003-ban regisztráltam volna akkor onnan látszana.
Mindene megvan, a +lencse egy 86% fényáteresztésű kontrasztos lencse sárga alaplencse blue iridium felgőzöléssel. Borús időben, hajnalban, esti órákban ajánlott, ilyenkor is nagyon jól látni benne a kontrasztos lencsének köszönhetően, és nem megy tele a szemed bogarakkal.
Természetesen megnézheted vásárlás előtt. Ezzel a szemüveggel nem szaladnál bele semmi rosszba, bárhova bármikor bármivel használhatod az öltönyt kivéve.

(#10260) koxx válasza Wisky (#10251) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Eredetinek tűnik, bár az a sok kis csavar gyanús. Mennyiért vetted ha szabad tudni? ugyanis ez ebayről vásárolva is 100e ft. Itthon meg 180e.

zsolesz97: kimondottan bringázni sztem a radar, m-frame, jawbone trió a legalkalmasabb (esetleg flak jacket)

[ Szerkesztve ]

(#10261) SupaCow válasza koxx (#10260) üzenetére


SupaCow
tag

hümm hümm
Ezt a képet találtam belülről
plussz ez

[ Szerkesztve ]

f: @geboleather

(#10262) B.Ricsike válasza Wisky (#10251) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Nyugi, ez eredeti!! Ennyire jó hamisítvány nincs! Föleg ha mellé megkaptad a hozzá járó support-ot, azaz a dobozt stb stb.
Az o-review -es képekkel meg felesleges összehasonlítgatni, mert azok a képek mindig teljesen mások, mint egy normális fénykép.

[ Szerkesztve ]

(#10263) radi8tor válasza Wisky (#10251) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én is egy ilyennel szemezek, a TRON kiadással. Nagyon megfogott ez a PitBoss

⭐ Stella

(#10264) koxx válasza SupaCow (#10261) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az eredetiben sztem tutira nem ilyen böszme csillag csavarok vannak, hanem szegecsek. Ha kaptál dobozt meg mindent akkor talán ok, de élőben kéne látni.

[ Szerkesztve ]

(#10265) B.Ricsike válasza radi8tor (#10263) üzenetére


B.Ricsike
őstag

És is hajtók a Trón-ra :D:D Csak ebay-röl neccesnek tartom ekkora értékben, itthon meg 240 az ára.... De valahogy majd megoldom:)

[ Szerkesztve ]

(#10266) koxx válasza B.Ricsike (#10265) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Király leszel :DDD nekem is rajta van a listámon.

(#10267) krain válasza koxx (#10266) üzenetére


krain
tag

na az az a pitboss, ami nekem is kéne :DDD na majd ha 3an feszítünk ilyenben :C
zsolesz97 harryls abszolút megbízható koma! csak nyugodtan bizniszelj vele :R

[ Szerkesztve ]

(#10268) radi8tor válasza B.Ricsike (#10265) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hol lehet itthon kapni?
LAB nem árul ilyet és nem is lehet rendelni náluk...

⭐ Stella

(#10269) Wisky


Wisky
tag

Egy melót fizettek ki vele. Pénzt nem adtam érte. A meló kb 60k értéket képviselt. Kamu szemüvegben is elképzelhető normális lencse? (mert valóban poláros meg szűri rendesen az UV-t, meg k jó benne lenni. Nem torzít, fasza éles benne minden) Érdekes ez a szegecs-csavar kérdés. Mivel a csavarok "szögben állnak a keretben", ha megfelelő szögben nézem a szemüveget, akár szegecsnek is nézhető mert nem látszanak a hornyok a tetején és gömbölyded a csavarfej. Akinek van lehetősége egy tuti originált lefotózni, vagy legalább megnézni, azt megköszönném!

A processzorok füstel működnek, ha kijön belőlük elromlanak!!!

(#10270) radi8tor válasza Wisky (#10269) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ne parázz, szinte biztos, hogy eredeti.
Biztos meg volt szorulva a srác, azért adta oda áron alul a szemüvegét.

Ja, és mivel már túl vagy az adásvételen azért nincs értelme kombinálni.
Szerintem, ha egyszer Bp-en jársz menj el a LAB-ba és nézesd meg ott.

Vagy fotózd le nekünk ^^

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#10271) koxx válasza Wisky (#10269) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Amúgy inkább tűnik eredetinek mint fakenak, de erről a szemüvegről salez kolléga tudna érdemben nyilatkozni mivel neki volt egyedül pit bossa.
Nagy kemény dobozt is kaptál mellé? ill milyen a mikroszálas törlője? fotózd le ha tudod azt megnézzük

(#10272) napey


napey
csendes tag

(#10273) koxx válasza napey (#10272) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

aztak.rva :((( rohadt hamisítók

(#10274) Wisky válasza napey (#10272) üzenetére


Wisky
tag

:(( :(((
Mondjuk "polarized" hiányzik a lencséről.

A processzorok füstel működnek, ha kijön belőlük elromlanak!!!

(#10275) Tomics válasza napey (#10272) üzenetére


Tomics
addikt

Legalább leírja hogy replica.

Más: ez szerintetek eredeti? van valakinek tapasztalata ezzel a bolttal?

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#10276) laci06 válasza Tomics (#10275) üzenetére


laci06
senior tag

Én tőlük rendeltem.
Szerdán vettem, csütörtökön feladták, rá következő hétfőn itt volt.
Bontatlan csomagolás, minden a legnagyobb rendben, szerintem eredeti. Gondolom nem lenne 20k feedbackja, ha nem eredeti szemüvegeket árulna. Illetve a többiek is azt mondták a fórumon, hogy az.

(#10277) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

üdv!

Sajnos ellopták a napszemüvegemet, egy XX FMJ 5.56/Ice Iridium-ot..
Imádtam, de sajnos már nem találni sehol ezt a típust.

Monster Dog, Oil Rig típusokat nézegetek. Kérdésem az lenne hogy vaterán kik azok a user-ek akiktől bátran lehet vásárolni? Illetve ha van alternatív ajánlat, azt is szívesen fogadom. 25-30k-t szánok rá max..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10278) X-metal válasza zsolesz97 (#10257) üzenetére


X-metal
csendes tag

Harryls kollégával bátran üzletelj. Tuti nem kapsz tőle gagyit, csak eredetit!
És azt is kedvező áron.

Motion_Blur: Az ebay-en van fent pár darab. Ha nincs reg-ed, a rendelésben esetleg tudok segiteni. Írj privátot, ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#10279) koxx válasza Motion_Blur (#10277) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

keresd a fórumon gaborcsut (vaterán Kirzseg)

[ Szerkesztve ]

(#10280) deseagle


deseagle
újonc

ha esetleg érdekel valakit és húsvétra már elég pénzt locsolt össze :DD , megválnék half jacket xlj blk től...
üdv!

(#10281) Motion_Blur válasza koxx (#10279) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi nektek az infó! :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10282) kopi89


kopi89
újonc

sziasztok
én egy oakley radar pitch szemüveget szeretnék venni black iridium lencsével és azt szeretném kérdezni hogy menyivel szélesebb oakley fives squaredpolarized szemüvegnél ? nincs túl nagy fejem sajnos :S:D és még azt szeretném kérdezni h kb menyiért lehet beszerezni ?

(#10283) napey válasza Motion_Blur (#10277) üzenetére


napey
csendes tag

Szia! vastag87 kollégának volt 1 ilyen szemcsije eladó, nemtom meg van-e még neki. ITT láthatod milyen. Amúgy nekem is nagyon tetszik ez a típus. Vagy harryls nagyon szép és új Midnight/Ice Twenty napszemüvege is Ice lencsés..

(#10284) napey válasza Motion_Blur (#10277) üzenetére


napey
csendes tag

A Monster Dog jóval nagyobb az XX-nél, nekem is van 1 de nem hordom. Évente egyszer felveszem, belenézek a tükörbe, megijedek és visszarakom a dobozába :DD szóval azt próbáld fel vásárlás előtt

(#10285) gaborcsu válasza kopi89 (#10282) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

a radar egy kimondott sport szemüveg, szerintem nem jellemző a mérete, mindenkinek egyaránt használható. (saját vélemény)
+írtam privit mert van egy ilyen blk iridium lencsés pitchem

[ Szerkesztve ]

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#10286) harryls válasza napey (#10284) üzenetére


harryls
csendes tag

Az imént nagyon jól elszórakoztam olcsóáron21 nevű eladóval a vaterán.
Nem volt ideje kitiltani mert folyamatosan törölgetnie kellett a kérdéseimet :D

(#10287) X-metal


X-metal
csendes tag

Ingyenes UV ellenörzés az országban.

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#10288) radi8tor válasza X-metal (#10287) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem nincs szükség bevizsgálni az Oakley szemüvegeket ;]

⭐ Stella

(#10289) Csabee101


Csabee101
csendes tag

]Sziasztok

Van valakinek gyakorlata lencserendelésben illetve esetleg lencse cserében...?
OCP FUEL CELL (Hungary) amiről szó lenne...

Történt vele egy pici baleset sikeresen megkarcoltam a bal lencsét ( gondolom erre a gar nem játszik ) illetve ez szürke ( WARM Grey ) lencsével érkezett de beszeretnék feketét bele ( BLACK IRIDIUM )...

Azt is láttam, h az www.oakley.com -on rendelhető a lencse de a cserének én nem mernék nekilátni...

Aki tud értelmesen hozzászólni kérem tegye meg.

Köszönöm Cs

[ Szerkesztve ]

(#10290) napey válasza radi8tor (#10288) üzenetére


napey
csendes tag

A TRON a franciáknak is bejön, nem csak neked :D [link]

(#10291) harryls


harryls
csendes tag

Akik OTT-ét szeretnének, nosza [link]

(#10292) napey válasza harryls (#10291) üzenetére


napey
csendes tag

talán egy lakatlan szigeten merném csak felvenni :DDD

(#10293) radi8tor válasza napey (#10290) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Köszi, már láttam :)
Elég idétlen video.

⭐ Stella

(#10294) venge válasza harryls (#10291) üzenetére


venge
tag

Én szeretnék, de lehet, hogy ki lennék tiltva itthonról, ha hazahoznék egy ilyet!
Meg mindenféleképp fel kellene próbálnom egyet vásárlás előtt!
De egy ideje már nézegetem az ebayen.

[ Szerkesztve ]

(#10295) harryls válasza napey (#10290) üzenetére


harryls
csendes tag

Ahogy a jobbszélső ember kihámozta a szemüt a szövetzacsiból úgy a csajokat szokták a bugyijukból :)
Nem beszélve a kameramanról, igazán bedobhatott volna egy felest hogy ne remegjen a keze :DDD

(#10296) koxx válasza Wisky (#10269) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sztem vidd vissza a srácnak, hogy küldje vissza a józsefvárosi piacra és kérd el a pénzt helyette.

(#10297) radi8tor válasza Csabee101 (#10289) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem nagy cucc a lencse cserélés. Láttam már hogyan csinálják. Megnyomják elölről a lencsét és kipattintják hátrafelé.
Miért nem viszed be egy márkakereskedőhöz, pl LAB? Kicserélik neked pár perc alatt.

⭐ Stella

(#10298) napey válasza koxx (#10296) üzenetére


napey
csendes tag

A "polarized" gravírozás a lencséjében teljesen olyan mint az eredeti Oakley lencsékben :F High end replica (!) az agyam eldobom! AAA+ osztályú hamisítvány 70 dollárért :(( viszont a kis csavarok rejtélye megoldódott :) durva lett volna 600 dolláros napszemüvegben kis gagyi csavarfejek befigyelnek :DDD

(#10299) Wisky válasza koxx (#10296) üzenetére


Wisky
tag

:(( :O
Pedig a legszebb modell, ami a kezemben volt eddig. Mindegy eddig sem csináltam ilyen baklövést... ezután sem fogok. Tanulópénz megvolt.
Ha úgy állok anyagilag fogok venni egy ilyet. Nekem spec. a tron pont nem jön be annyira mint a black/titan.
De azért beszarás minőségben van hamisítva a cucc. Kajak minőség érzést sugall ha kézbe veszed. Lencséje is korrekt.... KAPJÁK BE!!! :((

A processzorok füstel működnek, ha kijön belőlük elromlanak!!!

(#10300) napey válasza Wisky (#10299) üzenetére


napey
csendes tag

Ember nem mondja meg róla az utcán, hogy eredeti vagy nem, ha a lencséje nem torzít akkor egy használható és nagyon szép szemüveg. Amilyen minőségben gravírozták bele a polarized feliratot, nem lehet gagyi lencse sztem

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.