Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:33

LOGOUT.hu

Kérdés előtt kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) cheatergs


cheatergs
senior tag

Sziasztok!

Nincs külön topicja, így itt kérdezem, hogy mi a teendő, ha a Win10 nem ismeri fel a 16000M FCS-t? Csatlakoztatásra adja a hangot, de nem reagál semmit a Win. Telepítettem a drivert, de az se érzékeli. Utána jött a TARGET, nem lett jobb. Másik portban is próbáltam. De ha megmozdítom a kart, akkor világít, tehát áramot kap.

Mindig minden mindegy

(#2052) BoB válasza cheatergs (#2051) üzenetére


BoB
veterán

Az mit jelent hogy nem ismeri fel? Egyáltalán nem jelenik meg?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2053) cheatergs válasza BoB (#2052) üzenetére


cheatergs
senior tag

Semmi nem történik. A csatlakoztatás hangját beadja, de nuku képernyő v bármi reakció az OS részéről. Restart 2x is volt.

A drivert kifejezetten win10-11-hez írja a Thrustmaster.

Mindig minden mindegy

(#2054) BoB válasza cheatergs (#2053) üzenetére


BoB
veterán

Nem is fog történni semmi. Játékot próbáltál?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2055) cheatergs válasza BoB (#2054) üzenetére


cheatergs
senior tag

Ja, No Man's Sky, de kiderült, hogy az nem is támogat joysticket. Mindegy, marad az X-széria.

Megtaláltam a Control panelben, ott minden patent. nem gondoltam, hogy a 10 nem úgy reagál, ah a korábbi Winek.

Mindig minden mindegy

(#2056) repvez


repvez
addikt

[link]
winwing rudder

(#2057) repvez


repvez
addikt

új TM base AVA néven a németeknél kiszivárgott az ára is 260eur, de még nem tudni mikor jelenik meg

(#2058) repvez válasza repvez (#2057) üzenetére


repvez
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2059) Vesa válasza repvez (#2058) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Ígéretesnek néz ki! :)

A tudomány a valóság költészete!

(#2060) repvez válasza Vesa (#2059) üzenetére


repvez
addikt

nem rossz, nekem csak egy kicsit az bántja a fantáziámat, hogy ugy néz kimint ha csak másolták volna másoktol, nem saját ötlet.
Ugyan olyan az egész mint amit az open joy tervezője csinált 3d nyomtatásra vagy akár a VKB base is hasonlo kialakitásu.

(#2061) Vesa válasza repvez (#2060) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Erre gondolsz vagy erre? (Vagy egyikre sem?) :)

Ezek nem igazán hasonlítanak a TM megoldására, ahogy a VKB Base sem. Virpil is más, és így ránézésre a TM robosztusabb kivitel.

Nem kapcsolódik szorosan, de engem az zavar, hogy erőltetik azt az F/A-18 gripet, pedig nagyon kényelmetlen, nincs rajta kéztámasz. Bár így autentikus, mert az eredetin sincs, de ez mégiscsak egy PC-s szimulátor, kicsit az ergonómiára, kényelemre is figyelni kéne.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#2062) repvez válasza Vesa (#2061) üzenetére


repvez
addikt

ugy értem a másolást, hogy ez a CAM és rugo megoldást és minden tengelyre külön érzékelő megoldás. Egy ilyen cégnél azért valami uj ötlettel is elöjöhettek volna. vagy méret vagy kialakitás terén .
Akár lehetett volna egy FFB is, mert az MS és logitech ota senki nem gyártott már ilyet.

(#2063) Vesa válasza repvez (#2062) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Az FFB-t valószínűleg nem véletlenül mellőzik a gyártók. Drágítja a terméket, cserébe nem sokat tesz hozzá az élményhez. Esetleg egy továbbfejlesztett megoldás lehetne, csak gondolom a gyártók is úgy látják, hogy ez nem tenne hozzá az eladásokhoz és nem éri meg fejleszteni. Valószínűleg a TM-nél is inkább gazdasági okai vannak.

A tudomány a valóság költészete!

(#2064) DarthTailor


DarthTailor
újonc

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok másnak is okozott-e kellemetlen meglepetéseket ez az eszköz: Viper TQS Mission Pack?

(#2065) xtremist válasza DarthTailor (#2064) üzenetére


xtremist
senior tag

Nekem igen, az árával amikor először megláttam. Mi a gond?

(#2066) DarthTailor válasza xtremist (#2065) üzenetére


DarthTailor
újonc

Maga a cucc igényes, a DCS-ben tökéletes. A Star Wars Squadrons is jól működött vele. De az IL2 teljesen fejre áll tőle olyankor még a joy-t sem látja a játék, a War Thunder csak feledékeny lesz tőle minden alkalommal újra kell mappelni és nem lehet betölteni az elmentett configot. Remélem jön majd hozzá valami javítás, addig visszatettem a warthog toló szabályzót azzal minden jól működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.