Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) Kal-El válasza Kvazár (#4099) üzenetére


Kal-El
senior tag

És ez zavaró neked, hogy vastag?
Itt mindenki azt írja, minél vastagabb egy szövetpad, annál jobb.

(#4102) korcsi válasza Kal-El (#4101) üzenetére


korcsi
veterán

Én nem írtam ilyet. :N

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#4103) Kal-El válasza korcsi (#4102) üzenetére


Kal-El
senior tag

Te épp nem, de legtöbben meg ezt írják.

(#4104) Kvazár válasza cool13 (#4100) üzenetére


Kvazár
őstag

Előtte ilyenem volt: [link]

Jó volt, csak kicsi. Mivel nekem közel van az asztalom az ágyamhoz, ezért innen és onnan is szoktam egerezni, viszont állandóan húzogatni kellett ami már kezdett nagyon zavarni.

A Ozone sokkal vékonyabb és tömörebb is és az asztalhoz valami veszettül tud tapadni. (Ami szerintem jó.) Viszont idővel a széle foszlani kezd. (Nem nagyon, csak kicsit.)

A Sargas 460 sokkal kevésbé tapad az asztal hoz, viszont a hatalmas felülete miatt mégsem csúszkál rajta.

A vastagsága meg olyan csuklótámaszosan kellemes. Nincs vele gondom.

Én CS-zni, meg SC2-zni szoktam, nincs gondom az egérpaddal. (Egér: G700)

Más:
Tud valaki öntapadós egérpadot is árusító boltot Bp.-en?

Eladó cuccaim: -

(#4105) Synthwave válasza cool13 (#4100) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az első hsz-t ugye olvastad?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4106) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Huhi :)
Úgy érzem kiszolgálta az idejét a régi egérpadom, ami egy S&S steel.Kicsit megkopott már a drága, hiába no 7 év folyamatos használat meglátszik azért mindenen.
Kapható még ez a fajta pad?Vagy valami alternatívája van neki?Első hszt elolvastam, nem sokkal lettem okosabb tőle :D G500 alá kellene.
Amúgy ez a fajta alátét milyen?Mert csak ehhez nincs odaírva, hogy speed vagy control.
Tudásban legalább ilyen szintet kell tudjon az új is (pontosságra, siklásra gondolok). Ötlet?Méretben is hasonló kellene, sajna sokkal nagyobb nem fér el. :R

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4107) Synthwave válasza DeadMeat (#4106) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Legegyszerűbb, ha veszel megint egy S&S-t.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4108) DeadMeat válasza Synthwave (#4107) üzenetére


DeadMeat
veterán

Igen, már gondoltam erre, fel is hívtam néhány boltot, amit a net kidobott rá, sajna nem nagyon elérhető választ kaptam.Ahol listában van, ott sincs készleten és az érkezéséről sem tudtak infót adni ha rendelek.
Esetleg 9HD mint alternatíva helyette?Vagy mást tudnál ajánlani?Esetleg bolt, ahol kapható is, nem csak a listában szerepel?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4109) Synthwave válasza DeadMeat (#4108) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egyelőre csak egy helyet találtam (markit), de ott nagyon drága (14k). Gondolom, használtat nem akarsz; talán eBay-en / amazon-on körbenézni sem egy rossz ötlet.

A 9HD hasonlít rá, tartós tesztek alapján talán valamivel jobban ellenáll a karcoknak. Pixel-ben ki tudod próbálni, ha viszed az egeredet.

Amit én nem zárnék ki a helyedben; fUnc F30.R. Már a 14" verzió is kicsivel nagyobb, mint az S&S, a felület is hasonlít, viszont az ára mindent ver; ~2,5k (!) és van hozzá kábeltartó csipesz. Gyors.
Ha kicsit kevésébé csúszós felület kell, akkor ott van az S-es (Smooth) verzió.
IMHO best buy.
~1,5k-ért lehet venni hozzá fUnc Liquid-et, elég sokat dob a glide-on, jó kis cucc (Pixel-ben, iway.hu-n pl. kapható).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4110) kNG


kNG
senior tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, olvasgattam a topikban, de már jojózik a szemem a sok infótól, így megkérdezném a véleményeteket:

MX 518 rev 2.-höz (1800 DPi G5 talpas) milyen egérpadot ajánlanátok?
Jelenleg QCK minim van, de kb. 2-3 év használat után mintha kopott volna kicsit, de lehet csak beképzelem...mindenesetre lassan megérik a cserére 2-3 év használat után, úgy érzem

Ezekben gondolkodtam:

Steelseries 4HD
Razer Fragged Goliathus Omega Control

esetleg:

Steelseries QCK+ Limited (Fnatic) Edition

Ezek közül melyiket lenne érdemes? Ha jól tudom ebből 2 szövet (razer, qck+) a másik pedig műanyag...

Kb. ez az árkategória férne bele (4-6k)

Válaszotokat előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#4111) DeadMeat válasza Synthwave (#4109) üzenetére


DeadMeat
veterán

Körülnézek, köszönöm a javaslatokat :R

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4112) akela91


akela91
addikt

Csak szeretnék ajánlani egy nagyon jó "olcsó" padot: Roccat Taito
Razer DeathAdder V2-höz használom, és nagyon jó. Jó vastag, kellően nagy (40cm*32cm),
szépen siklik rajta az egér. Imádom! :)

(#4113) kutkut válasza akela91 (#4112) üzenetére


kutkut
addikt

Thx, egy újabb versenyző. :R
Szóval, melyik legyen? QcK mass vagy Corepad C1 large vagy taito midi? :F:B Kb egy árban vannak, a taito a "legolcsóbb", és méretben is az lenne az ideális (a corepad már nem biztos, hogy elférne :D). Egyébként, miért nincs benne az 1.hsz-ben? :B Nem követelődzöm, csak ez egy kicsit visszatart a vásárlástól. Ha csak lemaradt és van olyan jó, mint a hasonló árkategóriájú ss, corepad, már veszem is, csak még egy végső rábólintásra várok a "topiclakóktól"... :R

Meizu MX3 32GB

(#4114) jaffa 2843 válasza kutkut (#4113) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Maradj a Corepad - QCK dilemmánál. Megvan az oka, hogy miért nincs bent az ajánlottak közt egy roccat cucc sem. (egérből sem ajánlott egy darab se közülük)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4115) akela91 válasza jaffa 2843 (#4114) üzenetére


akela91
addikt

Próbáltad már ezt a padot? :) Elhiszem, hogy sz@r egereket gyárt, de ez a pad kifogástalan!

(#4116) Synthwave válasza kutkut (#4113) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Corepad C1 Large. Én legalábbis azt venném.

Taito igazából nem rossz, ha a felületet vesszük alapul, viszont sokan panaszkodnak, hogy tartósabb használat után (1 év+) eléggé kopni kezd (ezért sem került be az 1. hsz-ba) - persze ez nyilván használatfüggő is. Ezt személyesen megerősíteni nem tudom, mert tartósabban nem használtam, mindenesetre maradnék a jól bevált dolgoknál.

Innentől kezdve a te döntésed. :)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4117) kutkut válasza Synthwave (#4116) üzenetére


kutkut
addikt

:R Corepad lesz, mert a qck nincs raktáron. Már csak egy nagyobb asztal kéne... :))

Meizu MX3 32GB

(#4118) Synthwave válasza jaffa 2843 (#4114) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"egérből sem ajánlott egy darab se közülük"

Ez még változhat, ha spanom végre áthozza a vezetékes Roccat Pyra-ját - és kölcsönkérem :) (adok neki addig egy DB 3G-t; eredetileg úgy is azt akart).
Aztán alaposan megcibálhatom Quake Live-val <3, majd CS 1.6-ban.

Ha tt megfelel, akkor szürkével (hiszen tartós tapasztalat ettől még nem lesz) mehet 1-be.
Nem vagyok én se vakkonzervatív.

:))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4119) jaffa 2843 válasza Synthwave (#4118) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Izgatottan várom a fejleményeket. De azért gondolom nem cserélnéd el végleg a DB 3G-t :D
400 cpi-n érdekes lehet. Sajna nekem a roccat design nagyon nemjön be.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4120) iamthesonar válasza Synthwave (#4118) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

inkabb nekem adnad a db 3g sonar zoldet te kis kocsog :) dehat ha nem nem... a 3 padod kozul sztem midharom jo lesz a piraval a gond nem ott akad majd :)... az a rokkant szar ki fog akasztani a q3 alatt foleg ha engem kiidegelt mar az 1.6 alatt is...

de viszont nalam van jelenleg egy roccat taito. azonkivul hogy kicsit kissebb az everglidenal semmi bajom nincs vele. a felulete kb feluton a titan es a qck kozott nemi qpad tapintas erzettel. szerintem a kinzuval nagyon is adja (meg a db-vel meg a abyssussal meg a g400 al meg a diablo mouseval. ezekkel probaltam :) ). most az hogy tartos e... lakotarsam mr. gerison. :) igy hivjak es nem southpark szereplo :) egy igenytelen allat...megveszi maganak a jo cuccokat de nem becsuli meg oket. a taito a 4 honap alatt (azonkivul hogy minden nap jatszik kb 5-6orat) volt talcanak hasznalva (igen ezen eszik meg a kb 1200 euros dell laptopjan) portorlonek es azott is ilyen olyan alkoholban. a mosogepet eddig 3szor latogatta. nos ezek utan szerintem annyira nem lehet szar ha egy fodor meg egy foszlany nincs eddig rajta... nekem bejon en is veszek egyet ennyi penzert ha megint hoznak az uzletbe.

[ Szerkesztve ]

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#4121) Synthwave válasza iamthesonar (#4120) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"inkabb nekem adnad a db 3g sonar zoldet te kis kocsog"

Neki sem ODAadom, csak a csere idejére. :U

Amúgy meg jó, hogy 2 egér van a gépen; Salmosa-val pörög a Quake, DB 3G-vel a Win. :)) Mostanában a Mantis van alattuk.
Driverek nem kellenek, mert minek - Salmosa-hoz pláne; MarkC Win7 mousefix, oszt' annyi.

Meg amúgy is tervezek majd egy abszolút minimál konfigot (valami normálisabb P4) Quake Live only-ra és akkor majd ahhoz a géphez költözik a Salmosa.

".. az a rokkant szar ki fog akasztani a q3 alatt foleg ha engem kiidegelt mar az 1.6 alatt is..."

Próbáltad a kábeles Pyra-t? Az némi bizakodásra ad okot, hogy optikai és nem 23700 cpi. Mi volt vele?

Taito-ról majd 1,5-2 év múlva kéne beszámoló; még szerencse, hogy 4 hónap alatt nem rohadt szét. :)

".megveszi maganak a jo cuccokat de nem becsuli meg oket"

Ez OLYAN ismerős. MX500, szomszéd kertje... :U :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4122) iamthesonar válasza Synthwave (#4121) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

az mx500at nyertem anno es csak annyira baszott fel hogy megnezte kozelrol mit kapal a szomszed... hat szar volt nah es tet kort buktunk miatta... en amugy a salmosanal hasznaltam a drivert. nem rossz az a kis mouse sztem...

es igen en a vezetekessel jatszottam mert tudod jol hogy elvbol nem ulok le jaccani madzag nelkulivel. amugy majd meglatod amikor nem sikerul strafelni a q3ban nalam ugyanazokat csinalta mint az 500ft-os kategoria le fold vagy fel eg es pontkoruli 340fok fordulat...

igazad van de sztem mr. gerison e nem jut el az egy evig elobb torol segget vele kb... amugy meg sztem eleg jo kis pad nekem bejon nagyon is. sztem a roccat pad eleg jo es sokkal job mint az egerei...

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#4123) Synthwave válasza iamthesonar (#4122) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"az mx500at nyertem anno"

Tudom. De akkor is.

"hat szar volt nah es tet kort buktunk miatta..."

Max a fogása nem jött be neked, mert az az egér >>500 Hz-en<< top5.

Pyra: "amugy majd meglatod amikor nem sikerul strafelni a q3ban nalam ugyanazokat csinalta mint az 500ft-os kategoria le fold vagy fel eg es pontkoruli 340fok fordulat..."

Ó, már alig várom. ;]

"en amugy a salmosanal hasznaltam a drivert. nem rossz az a kis mouse sztem..."

Nem kell az, mert nincsenek rajta pluszgombok, amiket le kell tiltani. :) Egy mousefix-szel egyszerűbb az élet, a felbontást és a polling rate-et meg a kis pöckökkel állítod az alján (nem kell hozzá driver).
Nekem sokkal jobban adja, mint a DB 3G. Forma és súly miatt is, meg azért az a default 500 Hz really makes the difference.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4124) jaffa 2843 válasza Synthwave (#4123) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Akkó' jó vétel volt :P

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4125) Synthwave válasza jaffa 2843 (#4124) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:))

Csak a nyekergésével kéne valamit kezdenem, de még nem szántam el rá magamat, hogy szétszedjem.

Meg a kezemmel.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4126) nepszter1


nepszter1
addikt

Sziasztok van egy razer lachesis egerem de rájön az 5perc és nem úgy mozog ahogy kellene , aztán visszaáll aztán ugyanez nagyon idegesítő a dolog . Garanciája már rég lejárt sajnos . Steel series egérpadom van lehet lekellene cserélnem.

(#4127) WolfheartGR válasza nepszter1 (#4126) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Vagy az egérpadot
vagy az egeret.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#4128) karcsi3


karcsi3
tag

Sziasztok!

Szerintetek melyik egérpad jobb választás a Razer Kabuto vagy a Razer Goliathus Control Edition( 270mm x 215mm x 3mm)?

(#4129) Marvinyo


Marvinyo
aktív tag

Sziasztok!

Egérpadot keresnék egy Logi G9 (illetve tervezetten egy G700) alá. Bár a G9 már eléggé kopott, úgy gondoltam egy (bármilyen) új egeret mégiscsak jobban kímélne, mint az asztallap :-). Nézegettem az ajánlott padokat, engem mégis egy olyan fogott meg ami nincs rajta:

A Roccat Taito széria, aminél jól hangzik ez a nano-hőkezelt felület, de nem tudom mennyiben csak marketing duma ez. Ára sem olyan vészes, 3kért a kicsihez (265x210), 4-5kért pedig már a közepeshez (400x320) is hozzá lehet férni, ami nem hangzik rosszul számomra, mivel a többit is kb. ennyiért láttam. Ami még kérdés ezzel kapcsolatban, hogy a 3mm és az 5mm-es vastagság között lehet érezni különbséget? Nagyából +1k az ár, nem tudom megérne-e ennyit?

Vagy ha ez borzalmas, kb. ebben a méretben és árkategóriában (leginkább a közepesben gondolkodom), melyek azok amik jók?

(#4130) jaffa 2843 válasza Marvinyo (#4129) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Azt javaslom, hogy maradj az első hsz-ben felsorolt padok valamelyikénél. Én a Goliathus-t és a QCK Mass-t vagy Heavy-t szoktam javasolni, mert szinte bárhol lehet őket kapni és elég jó padok.

A G700 ha játékra kell akkor felejtsd el, helyette G400-at vegyél. Vagy nézz körül az egeres topik első hozzászólásában.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4131) Marvinyo válasza jaffa 2843 (#4130) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

Megnéztem őket, a QCK Heavy már drága nekem (7k alatt nem láttam), a Goliathus pedig drágább, és nem tűnik jobbnak a QCK mass-nál, úgyhogy ebből a háromból részemről ez utóbbi a nyerő. De a Taitoról még mindig érdekelnének a vélemények, ha vannak. (Ezzel természetesen a QCK mass-t nem zárom ki, de egyelőre a Taito-t sem :-))

A G700 elsősorban nem játékra kell (bár vezetékkel ugye az input lag megszűnik, ami a legfőbb probléma vele, ha jól tudom. Viszont még távolról sem biztos, hogy azt veszem).

(#4132) lowzor


lowzor
veterán

Hali

G400-hoz milyen egérpadot vegyek 2-3k körül?
QCK Mini jó lesz? Nem túl kicsi?

(#4133) Kal-El válasza lowzor (#4132) üzenetére


Kal-El
senior tag

Szerintem minit ne vegyél, én nem játszom fps-ekkel, de legalább, ilyen 29*17cm-es felületet használok a mindennapokban. + nem árt, ha a pad nagyobb, mint amekkora részt használsz, mert úgy sokkal kényelmesebb a használata. Nem olcsóbb annyival, mint amennyivel komfortosabb egy nagyobb.
Itt van egy pl: [link]
Ez sem drága.

(#4134) kutkut


kutkut
addikt

Itt is szeretném megköszönni mindenkinek, aki segített a megfelelő pad kiválasztásában! :R Egy corepad c1 L-t rendeltem a supergamertől, másnap már jött is a cucc. :) Ha középre akarom rakni a billentyűzetet, egy kicsit le kell lógatni az asztalról, de egyébként elfér. :)) Nem bántam meg, még 1x köszi mindenkinek! :R

Meizu MX3 32GB

(#4135) nepszter1


nepszter1
addikt

Van itt valaki ph-n aki olcsón árul egérpadokat és megbízható ?

(#4136) jaffa 2843 válasza nepszter1 (#4135) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Új vagy használt érdekel?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4137) nepszter1 válasza jaffa 2843 (#4136) üzenetére


nepszter1
addikt

Inkább új érdekelne :) De használtat is megnézem milyen állapotban van .

(#4138) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

Van egy MS Intellimouse 1.1 egerem, milyen egérpadot ajánlotok hozzá max 5ezer Ft-ért?

(#4139) jaffa 2843 válasza Blaise (#4138) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

első hsz

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4140) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Igaz,h a lézeres egér nem szereti az egérpadot ? :Y
Érdekesen hangzik...
Írták vhol.Most készülök venni és akár padot is de ha nem ok akkor egérpadot nem veszek...

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#4141) cool13 válasza Orlin (#4140) üzenetére


cool13
őstag

Olvasd el az elsőt oldalt, és itt is az elsőt. Sokat segít! Én nem értek hozzá, ezért ajánlom ezt a megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#4142) Kal-El válasza Orlin (#4140) üzenetére


Kal-El
senior tag

A lézeres egér a szövet egérpadot, nem szereti annyira (bár szerintem egy jó minőségűvel nem lehet gond). Viszont a műanyag és fémpadokat nagyon is szereti, sőt azokkal a legjobb.

(#4143) Orlin válasza Kal-El (#4142) üzenetére


Orlin
addikt

Aham.Közben nézegetem a STEELSERIES 4HD ami jó is lenne akkor.
De mit jelent a HD?Van 9 és 4 HD...

THX!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#4144) Orlin válasza Orlin (#4143) üzenetére


Orlin
addikt

+ van méret :C

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#4145) kovsol


kovsol
titán

Most lehet hülye kérdést teszek fel majd bocsi ha igen :)
MX518 még az első szériából való egerem megfelelően működik egy színes egérpaddal is? pl egy Steelseries QCK Starcraft2 mintás egérpaddal? Eddig mindig csak egyszínű egérpadom volt.
Egér cseréje pár hónapon belül tervbe van véve és egy G400 lesz az utód majd. Szegény az mx518 megjelenése óta szolgál már engem és már nagyon megviselték az évek.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4146) jaffa 2843 válasza kovsol (#4145) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nemkéne, hogy gondja legyen vele. Nyugodan megveheted.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4147) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Vettem egy V-Track-es optikai A4Tech-et, néha picit megakad a mutató, húzom, semmi majd odaugrik, ahol járnék. Sima fa asztalom van, esetleg ez igényel valamit maga alá?

Volt még régebben egy optikaim, annál is ez volt, ha jól emlékszem.

Bár elvileg a V-Tracknek szőnyegen is mennie kéne hibátlanul. :)

(#4148) Predator2


Predator2
addikt

egy Logitech Mx310 tulajdonosa vagyok ahoz szeretnék szövet egérpadot venni
amin jobban siklik az egér a jelenlegi sigma egérpadomnál
nekem az olcsóbb kategória bőven megfelel: 2000ft körül

köszönöm a tippeket előre is

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4149) Runci23


Runci23
csendes tag

Sziasztok!

2 egérpad között nem tudok dönteni. Az egyik a Steelseries QCK Mass a másik pedig a Razer Sphex. Tudtok segíteni a választásban? Logitech G400-as egerem van hozzá. Esetleg ha másik padot ajánlatok azt is szívesen fogadnám.

(#4150) Synthwave válasza Runci23 (#4149) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha nem szereted, hogy ha az egérpadod ~1 év lejártával foszlik, kilukad, minden baja van, akkor QcK.
Amúgy meg 1. hsz.

Predator2: SS QcK, fUnc F30.R vagy használtba az ajánlottakból, ami kijön ennyiből.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.