Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) pufancska válasza Synthwave (#3900) üzenetére


pufancska
tag

Nem azért, de egész nap egerén van a kezem és már megszoktam, de idáig gagyi egérpadjaim voltak és ideje egy jót vennem. Amit írtál Razer eXactMat, hol kapható, mert nem nagyon találok, illetve, hogy is van ez. Valamelyiknél látok csuklótámaszt, valamelyiknél nem, tehát, hogy van ez?

(#3902) jericho69


jericho69
tag

Mi a véleményetek a ROCCAT Alumic egérpadról? Van valakinek valami tapasztalata róla? Roccat Taito-mat cserélném le rá.

(#3903) pszihó


pszihó
aktív tag

WINTECH MP-001 körben világító + USB-HUB USB egérpad

Ez egy sz@r ilyet ne vegyetek a második döglik be 4 hónapon belül.

Samsung S9 tab 5g (8/128) // CPU AMD RYZEN 3 7320U. 4 mag, 8 szál. 2.4 Ghz-4.1 Ghz. RAM 8 GB DDR5 5500Mhz 512 gb M2 nvme ssd. Kijelző FHD 15,6 OS Windows 11 Lenovo Ideapad 1 15AMN7 82VG00GXHV

(#3904) Synthwave válasza pufancska (#3901) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jóideje nem gyártják. Leginkább apró.

A csuklótámasza nem rögzített, árusították anélkül is.

Vagy ez, a remek Raindrop-felülettel <3, kicsiben. Beszerzés: eBay / amazon / gyártó / bajor webshopok.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3905) Mans20 válasza Synthwave (#3904) üzenetére


Mans20
addikt

Hello

Olvastam a múltévi beírásod hogy miért jó a nagyobb egérpad,de nekem a mostani egy 17cm x 20cm-es,noname gumis van,és ilyen méretbe kellene másik,nem kell nagyobb mert nincs hely neki,a klavinak az 1/3-ad része így is a levegőbe lóg,az egér egy hulladék genius 2000 bpi-n,ha a monitor egyik végéből a másikig húzom a kurzort akkor másfél centit mozgatom el az egeret,ezért sem kell nagy egérpad,így melyik márkát és típust ajánlod?olyat ami itthon beszerezhető.

(#3906) Synthwave válasza Mans20 (#3905) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

17x20-asba semmit.

A legkisebb, már pad, az SS QcK mini.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3907) Synthwave válasza Mans20 (#3905) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De lehet, hogy első körben egy normális méretű asztal kéne. :)
Aztán jöhet egy rendes egér + SS QcK (mini)
Hosszútávon mindenképpen jobban jársz.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3908) Mans20 válasza Synthwave (#3907) üzenetére


Mans20
addikt

Ez a SS mini szerintem jó lesz,lényeg hogy olyasmi legyen mint a mostani gumis textilszövetes amin könnyű mozgatni az egeret de nem is nehéz.Egeret már kérdeztem,de pl amiket ajánlgattok az mind drága vagy nincs ergonomikus,a G400 nak meg az egyik oldala jó csak.

(#3909) Synthwave válasza Mans20 (#3908) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy normális egér legalább 3 (eBay, MS WMO 1.1)-10 ezer Ft. Sajnos a minőséget meg kell fizetni, de én nem mondanám ezeket elszállt összegeknek, pedig csóró vagyok. Aztán még ott a használtpiac is.

"G400 nak meg az egyik oldala jó csak"

?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3910) 5000watt


5000watt
aktív tag

Üdv!
gigabyte gm m6800 egerem van és rosszalkodik...Duplázza a kattintásokat .Találkozott már valaki ilyennel ? mit csináljak ? kifújjam levegővel ?

Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna.. http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=5000watt

(#3911) 5000watt


5000watt
aktív tag

..

[ Szerkesztve ]

Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna.. http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=5000watt

(#3912) Synthwave válasza 5000watt (#3910) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez a kérdés másik topikba való.

Valószínűleg halódik a mikrokapcsoló.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3913) iamthesonar válasza 5000watt (#3910) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

hat itt sem jartam mar regen :)
en meg mindig egy 7 eves everglide titan monstermat edition hasznalok :D csak jelenleg egy comfort mouse 6000el meg egy ss kinzuval gyalazatta van mar kopva de meg mindig nem hibaznak rajta az egerek!!!! barmelyikhez jo es lehet meg kapni ebayen!!! de mivel en nem rendelgetek lemegyek ide a Geislingeni media marktba es 10-17 euroert veszek egy roccat taitot vagy egy ss qck heavyt... ezek is mindenre jok minden egerhez... a legnagyobbat a roccat taitoban csalodtam (kellemesen!) hiszen amilyen hitvagy szar egereket meg dobozhangu "game" fuleseket gyart ez a kis felulet meglepoen csucskategorias es nem is draga!!! csak jo velemennyel tudok rola lenni :)
LOVE 4EVER ----> everglide titan monstemat es steelseries qck heavy!!! peace

amugy meg az egered egy szar ne is fikazz egyetlen feluletet sem amig nem vettel normalis egeret... az nesze semmi fogd meg jol diszdobozban kategorias mouse a gigafos

[ Szerkesztve ]

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#3914) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok, öntapadós egérpadot hol kapni? ami ragasztható.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#3915) Synthwave válasza BogyóBP (#3914) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Miért akarod ragasztani?

Az összes normális padnak gumírozott alja van (ill. a nem-szöveteknek gumitalpai), ami nem csúszkál.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3916) BogyóBP válasza Synthwave (#3915) üzenetére


BogyóBP
addikt

Mert az igazából nem is egérpad hanem egy öntapadó felület amit ráragaszthatok így nem csúszik el a bill alá is befér.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#3917) Synthwave válasza BogyóBP (#3916) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Továbbra sem értem. :/ Egy jó pad nem csúszkál.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3918) BogyóBP válasza Synthwave (#3917) üzenetére


BogyóBP
addikt

Máshogy fogalmazom. Ez egy olyan felület ami kb olyan vékony mint egy gyöngyházfelületes egérpad teteje szivacs nélkül. Ezt rálehet ragasztani az asztalra és kb olyan nagy is.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#3919) Synthwave válasza BogyóBP (#3918) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"gyöngyházfelületes egérpad"

Az milyen?

Próbálom összegezni; tehát egy egérpad kellene, ami viszonylag vékony és nem csúszkál el, igaz? Akkor van választék, sokféle méret is van.

Ha egész asztalra szeretnéd rakni, akkor ott van pl. a Razer Goliathus Extended, aminek nagyon jó kis felülete van és ÓRIÁSI.

Ha nem szánsz rá ennyi pénzt, vagy valamiért ez utóbbi nem jó, akkor nincs ötletem. Talán IKEA vagy hasonló helyek. :(

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3920) cool13


cool13
őstag

Én vettem olyan cuccot, ami laptopokra lehet felragasztani. Az Auchan-ban találtam. Biztos lehet máshol is kapni, de ott láttam meg. Egér alá használom.

[ Szerkesztve ]

(#3921) Callisto


Callisto
őstag

No srácok, ez hihetetlen. Sokáig olvasgattam egérpadok után mire Qpad CT vételére jutottam. Meg is rendeltem szépen a large 4mm-es feketét (ezek a színes-szagos wallpaperes verziókat nem preferálnám).
Úgy néz ki posta lenyúlta, mivel már 4 hét eltelt és nem érkezett meg angliából. Sajnos itthon nem lehet kapni ezt a "szart". Tud valaki ajánlani olyant, ami ugyanez a stílus, hasonló magasságokba magasztalják és lehet itt kapni? Vagy esetleg egy QPAD CT beszerzési hely közelben, megbízható helyről? (Ja igen az egér egy Logitech G700-as és nem leszólni, mert nagyon tuti gamer egér :) )
(Szerencsére a bolt visszafizeti az árát, nagyon korrektek.)

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#3922) Synthwave válasza Callisto (#3921) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Lehet, hogy csak késik.
Biztosításos renedelés volt? Mert akkor nyomon lehet követni, hogy éppen hol jár a csomag.

Itthon pcgear.hu.

Ezen kívül eBay, Top-rated seller. Esetleg közvetlenül a gyártótól.

"mert nagyon tuti gamer egér"

Casual-re, vezetékkel talán. Ezt muszáj volt. :)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3923) Callisto válasza Synthwave (#3922) üzenetére


Callisto
őstag

Ebay-en rendeltem top rated sellertől. Nem biztosításos feladás volt, hanem standard, de mint mondtam a bolt visszafizeti az árét. Csak nem tudom eldönteni várjak-e még 1 hetet a visszatérítéssel. Hong kongból előbb itt volt a rendelt cucc. Angliából ne hogy már 4-5 hétig tartson amíg ide ér valami.
PCGearnél is csak a színes szagos ESWVC kapható sajnos, pedig 4 ezerrel olcsób lenne onnan. Ha nem jön meg angliából, akkor kénytelen leszek elfogadni a wallpapert az asztalra :).
Nem akarok megint 4-5 hetet várakni, hogy megjön-e kintről egy új rendeléssel.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#3924) Synthwave válasza Callisto (#3923) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem néz ki olyan rosszul az.

Anglia esetén elő szokott fordulni ilyen - az okát nem tudom.

Esetleg redelhetsz gyártótól is; némileg drágább, de ott aztán mindegyik mintából lehet választani. Nekem egy ilyen kéne. MX 510 Red-del vagy vörös Razer DB-vel - előbbiből kék van, utóbbiból meg zöld, de ez már csak így szokott lenni; a szomszéd fűje mindig zöldebb. :DDD

Fülesnek meg egy SS Siberia v2 Red, hogy színben is menjen hozzá.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3925) WolfheartGR válasza Synthwave (#3924) üzenetére


WolfheartGR
őstag

És mik a tapasztalatok a Qpad Qate 01-el? Mered ajánlani másnak?

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#3926) Synthwave válasza WolfheartGR (#3925) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Persze. Nagyon jó pad, bár azt vettem észre, hogy lassabb az Allsop-nál és valamicskével a Mantis Speed-nél is. Érdekes az is, hogy ugyanolyan vastag, mint ezek, de valahogy jóval könnyebb náluk.
Érdekes dolog ez a Hybratek™ felület - átmenet a műanyag és a szövet között. Ebből kifolyólag némileg keményebb és sérülékenyebb is kicsit, mint a szövet / Fibertek™, de egyesíti a két típus előnyeit.
Az alja fogja rendesen az asztalt, használat alatt nem csúszkál (ez a 4mm-es; úgy hallottam, hogy a 1,5 mm-es verzió igen - nyílván a súlynak van ehhez köze).

Az álompad igazából a QPAD Gate01 felület, Allsop Raindrop minta <3, Razer Mantis méret és 6mm vastagság lenne.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3927) Kiratheonly


Kiratheonly
tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy le szeretném cserélni a jó öreg Steelpad 5L-em. Úgy érzem, hogy a Razer Lachesis alá nem megfelelő ez a pad. Túl sokszor koszolódik az érzékelője. Szerintetek mivel lephetném meg a rágcsálómat? Olvastam a Roccat Taitórol is, de szívesen választok magamnak extrémebb egérpadot is. Komolyabban is szoktam használni az egerem.

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.

(#3928) Synthwave válasza Kiratheonly (#3927) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem hinném, hogy a pad miatt van. Inkább az 5L-t lephetnéd meg egy jó egérrel. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3929) Kiratheonly válasza Synthwave (#3928) üzenetére


Kiratheonly
tag

Mondasz valamit, már rég rám férne egy Imperator :D

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.

(#3930) jaffa 2843 válasza Kiratheonly (#3929) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Csak nehogy annál is meglepetés legyen :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#3931) Synthwave válasza Kiratheonly (#3929) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem lennél előrébb. :N

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3932) Kiratheonly válasza Synthwave (#3931) üzenetére


Kiratheonly
tag

Kíváncsi lennék, hogy te mit vennél egy 5L felé :)

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.

(#3933) jaffa 2843 válasza Kiratheonly (#3932) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

[link]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#3934) Synthwave válasza Kiratheonly (#3932) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Valami jól bevált optikai / infrát (ami ugye szintén optikai, csak nem látod a LED fényét). Lsd. egeres topik 1. hsz.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3935) energy_


energy_
senior tag

Sziasztok van most valami best buy egérpad? mert ahogy láttam elég durván megugrottak az árak,és haveromnak kéne valami jó pad de viszonylag olcsón

(#3936) Synthwave válasza energy_ (#3935) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez ennyiért szerintem best buy.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3937) Sezym


Sezym
csendes tag

Sziasztok 5000-ért milyen egeret tudtok ajánlani? Az elképzelés egy lézeres, min 5 gombos eszköz lenne! A segítséget előre is köszönöm.

(#3938) Synthwave válasza Sezym (#3937) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Másik topic.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3939) Sezym válasza Synthwave (#3938) üzenetére


Sezym
csendes tag

Köszönöm az útba igazítást!

(#3940) Kiratheonly


Kiratheonly
tag

Gondolkodtam egy új egér beszerzésén, amit szerintem a DA v2 fog megnyerni. Ezért kellene hozzá egy jó alátéten is. Kíváncsi lennék, hogy valaki tesztelte-e már az új XFX Warpad-et? Mit gondoltok róla? Én sokat bosszankodtam, hogy mindig vágta a kezemet az asztal, ezért ez egy jó választás lenne, viszont elég jó képességekkel is rendelkezne, hogy akár HC game-hez is jó választás lehet?

[ Szerkesztve ]

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.

(#3941) #81556480


#81556480
törölt tag

Háj!

ha az egérkurzor magától megy odébb, az lehet egérpad miatt? ócsó reklám padom van, igaz rücsis felülettel, és egy a4tech x7 egerem. Néha olyan helyen áll meg akkor szépen lassan kúszik valamerre.

(#3942) Kiratheonly válasza #81556480 (#3941) üzenetére


Kiratheonly
tag

Az bizony az egérpad miatt van. Többször is előfordult velem hasonló, amikor a fa lakkozott számítógép asztalon használtam annó az egereimet. Bizony el kél oda egy jobb felület.

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.

(#3943) Lmh válasza #81556480 (#3941) üzenetére


Lmh
őstag

Nekem is volt ilyen, de nem egérpad volt a hibás hanem valami driver vagy nem emléxem. jobbra-felfelé ment lassan szemcsésen akadozva a kurzor az asztalon. Talán programon/játékon belül nem. Szóval könnyen lehet, hogy nem ugyan az a hiba.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3944) #81556480 válasza Lmh (#3943) üzenetére


#81556480
törölt tag

Drivert nem is tettem fel, csak bedugtam és megy. Kéne ? És igen általában jobbra fel.

(#3945) Lmh válasza #81556480 (#3944) üzenetére


Lmh
őstag

Rakd fel és kiderül, de nem ígérem, hogy az megoldja. :) Nem egérpad lesz az akkor :) Nekem Razer Mantis egérpadon is csinálta razer deathadder, szóval.... reméljük szerencséd lesz

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3947) Callisto válasza Synthwave (#3924) üzenetére


Callisto
őstag

Na eltelt az ötödik hét, szóval lemondtam róla. Jövő héten kérem a refund-ot. Mivel színes szagos padot nem akarok és QPAD CT-ből csak azt lehet normális áron beszerezni magyarországon, ezért másik pad után kellett néznem. Ennek köszönhetően be is rendeltem egy Razer Scarabot. Remélem nem fogok csalódni benne. Igaz, hogy szövet hibridet gondoltam volna, de ezzel kapcsolatban nem találtam még olyan véleményt, ami lehúzta volna.
Legalább megtapasztalom milyen egy ilyen :)

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#3948) Callisto válasza Callisto (#3947) üzenetére


Callisto
őstag

Hát sajna csalódtam a Scarabban.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#3949) hann


hann
tag

Aki régi játékos, az ismerheti a fUnc egérpadokat. Már akkor egérpadokat gyártott, amikor még a mai "játékos" márkák még tervben sem voltak.

Bár régen elég drága volt, közel 10k, ma a legolcsóbb minőségi egérpad szerintem, a maga 2.400 Ft-os árával.
Tegnap vettem egy fUnc F-30R-t ( mivel a roccat sensem elkopott 3 hónap alatt, átlagos használat mellett ) és az évek alatt nem romlott a minősége!

(#3950) pr1mus


pr1mus
csendes tag

Sziasztok !

van egy logi g500-am és egy qck egérpadom. A problémám az h eléggé izzad a tenyerem és ragad a szövetpadom nagyon. Ez már idegösszeroppán szintjére kergetett már egy párszor :) Van-e vmi más alternatíva ehhez az egérhez ? Elsősorban nem szövetre gondolok. Tesómnak van egy razer exactmat-ja amit kipróbáltam de az már nekem írtózatosan gyors. Mid-low sens között használom az egeret.

köszönöm a választ ! :)

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.