Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) VIPowER válasza atees (#848) üzenetére


VIPowER
senior tag

Nekem Őkelme ad fura hangokat a nyári melegben.
És nem, nem tudom az okát. Vagy a sarkán, vagy ha balettos vagy a.... járj :D

(#852) zolka95


zolka95
őstag

Sziasztok!
Olyan cipőt keresek ami nagyon tartós és olcsó is, mivel az én csülkömön szétmegy a kínai, de még a márkás cipő is.
Acélbetétes munkavédelmi cipőn gondolkoztam.

például ez
Nem a védelem miatt venném, hanem a tartóssága miatt. Úgy gondolom ha már munkavédelmi cipő akkor bírnia kell, főleg hogy mindennapi használatra lenne, tehát nem építési törmeléken meg szögeken járkálnék vele. :DDD

Ti mit gondoltok erről?
Teljesen hülyeség amit írtam, mert ez is ugyanúgy tönkremegy mint más cipők vagy tényleg jól bírja, mert munkacipő?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#853) Sanyi.il válasza zolka95 (#852) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

téli/nyári? nem munkás cipő kategória, de nekem van 3 db, ~2 éves nike janoski zoom air, tisztítás után olyanok mint az újak :)

(#854) zolka95 válasza Sanyi.il (#853) üzenetére


zolka95
őstag

Mindegy hogy téli vagy nyári, minden évszakban hordanám. Azt tudom, hogy az acél télen jól átveszi a hideget és megfagy a lábam, de majd 2 zoknit veszek fel vagy nem tudom. :D
Nekem csak az számít, hogy tartós legyen és olcsó. Nem tudom, hogy a munkavédelmi cipők tartósak-e vagy csak a szögektől védenek meg ha valami ráesik a lábamra.
Amit cipőre költöttem max 20-25 ezer volt. Mindig pumát hordtam, de a legutóbbi is hamar kilyukadt.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#855) jjeahh válasza zolka95 (#854) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Hm, nekem nyáron még ebben is izzadna a lábam, télen meg 6 zoknival sem lenne elég :DDD Szal nem hiszem, hogy létezik tökéletes 4 évszakos cipő :N

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#856) Ace owner


Ace owner
addikt

Tudom hogy nem kéne hirdetni, de mégis ez a téma topicja.. Esetleg lehetne Cipő adok veszek beszélgetek is a neve.

Van egy ilyen Nike Air Force 1 Duckboot bakancsom 42,5-ös méretben. Nem volt hordva, inkább egy flax packos forcot szeretnék venni helyette, szobában egyszer felpróbáltam csak. Hátha érdekel valakit. Bolti ára 40-45 körül van, jóval olcsóbban adom ;)
Számlás, garis egyébként.

Galaxy Fold 4

(#857) TripleB válasza Ace owner (#856) üzenetére


TripleB
senior tag

Szia!

Mennyi az a jóval olcsóbb? :)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#858) TripleB


TripleB
senior tag

Sneaker's comin' :)
[link]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#859) TayRol


TayRol
veterán

Hejj, van ilyen topic is? :)
Mostanában kattantam rá a cipőkre, el is költöttem vagy 200e ft-ot rájuk, nem tudom, ez betegség-e már.:) Nike és Jordan surranók a kedvenceim, de az Asics vagy a NB sem áll tőlem távol.

Ma egy 2015-ös air max-et újítottam be, de nagyon rég óta keresek 45,5-es air max 1 snkrboot-ot - hátha van valakinek.

(#860) Ace owner válasza TayRol (#859) üzenetére


Ace owner
addikt

Ajánlom a Sneaker Warehouse illetve KrG Sneakertalk csoportokat facsén :)

Galaxy Fold 4

(#861) TayRol válasza Ace owner (#860) üzenetére


TayRol
veterán

köszi. van is ott pár ismerősöm, most látom...:)

(#862) TripleB


TripleB
senior tag

Lpu

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#863) TayRol válasza TripleB (#862) üzenetére


TayRol
veterán

Ne is mondd, égre-földre keresek belőle 45-öst, de nem találok.

(#864) TripleB válasza TayRol (#863) üzenetére


TripleB
senior tag

Ezt most vettem az End-ről. Ott van a méretedben szerintem.:)
[link]

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#865) TayRol válasza TripleB (#864) üzenetére


TayRol
veterán

Nincs sajna. De múlt héten vettem innét egy AM1 Wintert asszonynak.:)

(#866) TayRol válasza TripleB (#864) üzenetére


TayRol
veterán

De a napokban szereztem pár új darabot.:)

(#867) TripleB válasza TayRol (#865) üzenetére


TripleB
senior tag

Az End-ről? Megoszhattuk volna a postaköltséget. :)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#868) TayRol válasza TripleB (#867) üzenetére


TayRol
veterán

igen, END-ről.

ha tudtuk volna...:)

szerk: mármint a feleségemét onnét, a fent linkelt hármat itthonról.

[ Szerkesztve ]

(#869) TripleB válasza TayRol (#868) üzenetére


TripleB
senior tag

Az fb-n van pár cipős csoport, ott az egyikben felvetettem a témát, de senki sem reagált sajnos... krg sneakertalk

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#870) TayRol válasza TripleB (#869) üzenetére


TayRol
veterán

fent vagyok, meg a warehouse-on is, de nem láttam.

[ Szerkesztve ]

(#871) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!
Van egy Nike Mavrk cipőm (pontos típust most nem tudok mondani, de szerintem nem igazán lényeges)
Erre nagyon hasonlít, de a nyelve nem ilyen: [link]

Sajnos az egyik pont a talp és a felső hasított bőr (?) találkozásánál szakadt ki egy kb 1cm-es részen.
Ez javítható valamilyen ragasztó segítségével?
Ha utcára már nem is, de itthonra, motorozni még felvenném, mert ezt leszámítva még teljesen rendben van. 2 éve nyúzom.

#KeepFightingMichael

(#872) thEndeR


thEndeR
tag

Én eddig így állok cipő ügyileg, még pár százezret eltudnék költeni. :D :B

Van még 1 full fekete Nike Airmax-om, ami kb. most lett 4 éves, az már egy kicsit széttaposott szóval nem raktam be a többi közé. :DDD

(#873) Ace owner


Ace owner
addikt

Új szerzemény:
Air Force 1 high wheat pack
[link]
[link]

Nike Store Fashion Street 39990 23990

Galaxy Fold 4

(#874) beefjeez válasza thEndeR (#872) üzenetére


beefjeez
senior tag

kevés a janó :(
én 10 körül járok janóból, semmi más cipő nem ér fel vele, pedig az utóbbi években 50 cipőm lazán volt
sok a futó meg kosaras szemét mindenhol

(#875) TripleB válasza beefjeez (#874) üzenetére


TripleB
senior tag

"sok a futó meg kosaras szemét mindenhol"

Ezt hogy kell érteni?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#876) Sanyi.il válasza beefjeez (#874) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

én 4 janoskival elvagyok, minek 10? :DDD

(#877) thEndeR válasza beefjeez (#874) üzenetére


thEndeR
tag

Nekem ez a két pár az első Janoskim, de valószínűleg nem az utolsó. Nagyon kényelmes.

Garage ban volt akció a kettő együtt 23.500 volt úgyhogy nagyon megérte.

(#878) 590227


590227
aktív tag

(#879) jjeahh válasza 590227 (#878) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Végre valami ami nem nájki ;] Az ilyen feltűrt orrú ragasztott talpakkal nincsenek jó tapasztalataim, de ne legyen igazam :)

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#880) 590227 válasza jjeahh (#879) üzenetére


590227
aktív tag

Elméletileg kényelmes,tartós.Most ment tönkre a T.HILFIGER. cipőm,ami hasonló volt.2x ragasztattam a talpát,vízben oldodó ragasztóval készült!!2 ÉV GARIVAL VENNÉM,ÉS VISSZAVISZEM HA BAJA VAN.

(#881) bandus


bandus
veterán

nike flyknit chukka trainer nem erdekel valakit? Van egy 44.5-es meg egy 45-os. Az egyik szurke, a masik fekete,mde pontosan nem emlekszem melyik melyik. 25k koruli arra gondoltam.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#882) TayRol válasza bandus (#881) üzenetére


TayRol
veterán

egy 45-ös fekete fsb-t nem rég vettem én is.

(#883) athomi


athomi
veterán

Salta teremcipőkkel mostanában van valakinek tapasztalata? [link] Találtam egész olcsón (4.5,-Eft), gondoltam bevállalnám. :)

[ Szerkesztve ]

(#884) jjeahh válasza athomi (#883) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Sosem hallottam róla, de első ránézésre valszeg úgy szigetel és főz, mint egy levágott szárú gumicsizma :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#885) athomi válasza jjeahh (#884) üzenetére


athomi
veterán

:D Hát ezek a teremcipők nem a szellőzésükről híresek. :)

(#886) Tomyyy93


Tomyyy93
tag

Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni :s ilyet keresek:[link]
megrendelném innen is, csak valamiért nem bizok ebben a boltban :D eléggé gyanus, hogy nem találtam semmi infót a boltról.

[ Szerkesztve ]

(#887) Ace owner válasza Tomyyy93 (#886) üzenetére


Ace owner
addikt

Ez valami kamu bolt kamu cipokkel..:/

Galaxy Fold 4

(#888) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Nem tudtok pár márkát, akik gyártanak sima egyszerű vékony nyári vászoncipőt viszonylag jó minőségben? És itt jön a neheze: nike, adidas, puma, reebok, new balance, converse kizárva :DDD Mindjárt itt a nyár és mint mindíg most is kipróbálnék valami újat ami még nem volt, jelenleg egy pro keds mark mcnairy-t meg egy superga 2750-et nyúzok...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#889) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Beléptem a kicsit komolyabb kinézetű és minőségű cipők világába, ami azzal is jár, hogy jobban oda kell figyelni az ápolásukra, mint az előző cipőimnél. Eddig Gallus bőr cípőm volt, amit Erdal szivacsos bőrápólóval kezeltem, de annak a cipőnek fényes bőr volt a külseje, így könnyű volt a választás, mert ez a leggyakoribb.

Most két új cipőm van:

Az egyik egy lilás/sötét kékes Bugatti hasított bőr félcipő és egy fekete AM szintén bőr, de teljesen matt felületű félcipő.

A kérdésem az lenne, hogy ezeket mivel lenne a legcélszerűbb ápolni, hogy minél több ideig megőrizzék a jelenlegi állapotukat?

Köszönöm előre is!

(#890) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Van itt aki birtokol egy nike roshe one seude (black) cipőt? Mennyire tartós az orr résznél az a bőr(hatásu?) anyag? [link] :)

[ Szerkesztve ]

(#891) mate543


mate543
tag

Sziasztok!

Cipő vásárlást terveznék, nézegettem cipőket a Deichmannnál, a WestEndben, de nem találtam egyelőre megfelelőt (vagy csak elsiklottam felette).

Ami fontos lenne, hogy:

- nagyon max 15k amit fizetnék érte
- mindennapi használatra lenne (munka, egyéb dolgok)

Elsőnek egy ilyet néztem ki:

[link]

Sajna kicsit drága nekem. Igazából az is megfelel nekem, ha említetek nekem olyan márkát, ami jó minőségű és nem fog gallyra menni 2 hónap után.

(#892) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Üdv!
Ilyen Nike Downshifter 6 cipőt keresek, de itthon sehol sincs belőle 47-es méretben, de még a sportsdirectben is ki van fogyva. Valaki esetleg tud, valami helyet ahol fellelhető 47-47,5-es méretben? :R

[ Szerkesztve ]

(#893) legiaap


legiaap
nagyúr

Van valakinek itt tisza cipője? UK-ban élek azt muter jön és vetetnék vele egyet, de bajban vagyok a mérettel.
Az én méretem angolban 8-as, magyarban 42-es, de a tisza oldalán az angol 8-as méretre 41-est ír. 9-esre írja a 42-est. Ha meg a wikipédia oldalán nézem az 8-ashoz tartozó méretet arra meg 43-ast ír. Totál kavalkád ez az egész... :U

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#894) TripleB


TripleB
senior tag

LPU
Lebron 12 Elite :)

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#895) bajaki


bajaki
őstag

Gino Lanetti cipőkkel van valakinek tapasztalata?

Esetleg ismer valaki Kecskeméten jó cipőboltot, ahol ilyesmi (10k alatti) áron elfogadható cipőt kapok? Deichmann jelenleg kilőve, nem tetszett a jelenlegi kínálat.

(#896) r.levente75


r.levente75
addikt

A ccc-be soha többet cipőt nem veszek!!! Egy gyerekcipőnek levált az orra a ragasztás. Egyszer cserélték, megint levált ugyanazzal a hibával, ekkor már ragasztották, tehát javították. Ezt követően olyan silány volt a cipész munkája, hogy ismét harmadszor is elvált az orr mindkét cipőnél. Ekkor már pénzt kértünk vissza, elhajtott minket az üzlet, azzal, hogy a gyerek tette tönkre. Fogyasztóvédelem következett, békéltető tárgyalás, négy hónap után visszaadták a pénzt!
SOHA TÖBBET CCC!

[ Szerkesztve ]

(#897) MattM


MattM
tag

Sziasztok! Vans cipőkről kinek mi a tapasztalata? Én most "gariztatok" egyet viszont Vansos ismerőseimnek már jó ideje megvan. Illetve még érdekelne vélemény a Nike Satire cipőkről is :R

(#898) func93


func93
senior tag

Valakinek van tapasztalata tépőzáras tisza ügybe?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#899) lorcsi


lorcsi
veterán

eszembe jutott miylen cipők voltak adidaséknál a 200-es évek legelején:
feet you wear

f y w

ehhez képest most milyen snasszokat árulnak :((

[ Szerkesztve ]

(#900) gergo5991


gergo5991
őstag

sziasztok, valaki megtudná mondani milyen cipő a képen látható? (középső)
kép

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.