Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) tammmy


tammmy
tag

Sziasztok!
Valaki vásárolt már a Marketplace-n töredék áron hirdető, tört magyarsággal író eladóktól?

(#1202) Sliderxy válasza tammmy (#1201) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Húú...ezeket gyorsan felejtsd el!

(#1203) gaborino986


gaborino986
csendes tag

Sziasztok!

Ezt a cipőt keresem, de sajnos nem sok helyen találtam eddig és a legolcsóbb is 43 körül volt (zalando):
https://www.ecipo.hu/sneakersy-lacoste-carnaby-pro-cgr-123-5-sma-745sma0061y37-wht-gum.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_HU_GMC_Shopping_Wegry_High_Perfo&is_retargeting=true&pid=google&af_sub1=cpc&c=_HU_GMC_Shopping_Wegry_High_Perfo&af_click_lookback=1d&af_reengagement_window=7d&cq_src=google_ads&cq_cmp=17441910427&cq_term=&cq_plac=&cq_net=g&cq_plt=gp&gclid=CjwKCAjwyeujBhA5EiwA5WD7_X2_lR8VnA7-3LACFbius9jIMj4bDKz-0Tqs5HjXgY6Rs_lg9R90wxoCw-sQAvD_BwE

Esetleg van valakinek infója arról, hogy hol tudnám beszerezni 43-as méretben kb 30 pár ezer Ft környéki áron?

Köszi!

(#1204) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!
Keresek valami nyári smart casual cipőt, ami kényelmes, és jól szellőző hosszú távon is.
Van egy lining futócipőm, ami nagyon kényelmes, de nem valami szép, és van egy sima fehér puma smeakerem ami szép, de belerohad a lábam.
Van valami ötletetek? Esetleg gyártó ajánlás?

(#1205) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Adidas lépők milyen minőségűek, AY-ról rendeltem egy gazelle-t, de nem vagyok elcsöppenve. Gyanítom, hogy nem a gyárból jött ki sérülésekkel a cipő, viszont a ragasztások sincsenek a helyzet magaslatán ezen a konkrét darabon. Biztos, hogy nem nálam van először a cipő, mert csak egy szutykos papírdobozban jött és kb végig retkes a talp oldala:

AY-ról már nem először futok lefosott km kőbe, 27ért nem ilyen állapotú cipőt szeretnék... :(((

u..i: Polo sneaker-t próbált már valaki? Képek alapján olyan érzésem volt, mint a TH cipőktől, hogy az árukat megkérik, de amúgy a 3000 forintos kínai szar minőség.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1206) Sliderxy válasza TheProb (#1205) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Ezt valaki már visszaküldte nekik, egyértelműen látszik a sérülésekből.
Ilyenkor szokott az lenni sajnos, hogy ha reklamál az ember akkor még ráhúzzák, hogy ő okozta a sérüléseket. :(((

(#1207) D.Era


D.Era
újonc

Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata az eu.puma.com webshoppal?
Tegnap rendeltünk, ki is fizettük (paypal), de még egy visszaigazoló e-mail sem érkezett.
Ma felhívtam az ügyfélszolgálatot, budapesti szám de gondolom nemzetközi call-center.
A hölgy közölte, hogy technikai probléma van és talán a héten elhagyja a raktárat a cipő, de inkább a jövő hét elején...
Előre is köszi a választ!

(#1208) coco2


coco2
őstag

Sziasztok!

Létezik webshop, ahol túra cipőt találhatok 49-es méretig? Amiket google talált nekem, azokban 47-nél megáll a számozás.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#1209) flash-


flash-
veterán

sziasztok
vettem egy Adidas utcai sportcipőt
[link]
nem hosszu, felul is "szoros" de járásnál minden lépésnél a sarkam kicsit felfele mozog tehat igy le fel jar benne a sarkam picit. nem mondom hogy zavaro de szokatlanezt egyébként sok cipőnél tapasztalom próbán.
ez természetes egyes cipő típusoknál ? vagy mi lehet az oka?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1210) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Üdv!

Ez lenne a kérdésem , itt valaki tud eben segíteni?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#1211) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
Remelem nem nagy off :) talpbetetet szeretnek venni. A deichmannba vettem egy memoriahabosat, teljesen jo es kenyelmes volt (talan 2 eterbe ha kerult) viszont nehany honap alatt ki is tapostam a sarkat. Tudtok ajalani? Koszi :R

Samsung Galaxy A55 5G

(#1212) goodboy007


goodboy007
senior tag

Párom ecipőről rendelt egy The North Face bakancsot és ilyen márkájú dobozban egy Helly Hansent küldtek, ami nem is tetszik neki. :W
Mi ilyenkor a protokoll?

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#1213) goodboy007 válasza goodboy007 (#1212) üzenetére


goodboy007
senior tag

Nem engedi szerkeszteni:
A kérdést hülyén fogalmaztam meg, de azt szeretném tudni, hogy ilyen esetben azzal, hogy jelzem nekik a problémát, el is fogadják a hibás teljesítést?
Más különben elég nehéz lenne bizonygatni nekik, hogy nem egy random pár cipőre cseréltem ki, amit küldtek. :W

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#1214) bence188


bence188
tag

Sziasztok, Gt cipőkről mi a vélemény? Tisza cípőim voltak eddig, ahhoz hasonló strapabírású cipőt keresek. Bőr belső az nagyon bejött nekem eddig.

(#1215) Rowon


Rowon
veterán

Jó ár-érték arányú utcai cipőt keresnék, a közel 10 évig hordott Adidas csukám orra menthetetlenül levált... ha azt mondjátok, hogy inkább 20-25k-ért vegyek egy újat és jobban járok, akkor oké, de ha egy másik márkát megkapnék 10-15k között és ugyanannyi ideig tudom használni, akkor nyilván váltanék.

:R

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#1216) musli26


musli26
tag

Sziasztok!
Lenne egy Nike AIR ZOOM PEGASUS 37 futó cipő ami tetszik.
Csak nem tudom érdemes megvennem.... :F
Amit használok az egy Pegasus 39.
Amit szerettek nagyon.
Mivel másabb a 37-es mint a 39-es?
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#1217) Genesistibi


Genesistibi
tag

Sziasztok!

Napi kb 9 órát töltök el egy cipőben (ülő irodai munka), de ahogy melegszik az idő, egyre jobban belerohad a lábam. :/ Egy jól szellőző cipőre lenne szükségem, van valakinek ötlete?

Köszi!

(#1218) balazs1022


balazs1022
őstag

Sziasztok!

A saját cipőim javításával szeretnék foglalkozni. 3 surranómon is talpat kell cserélni. Már megvannak az új talpak, a cérna, meg tűk. Egyedül megfelelő ragasztót nem találtam még meg. Az ipari ragasztók csak nagy kiszerelésben vannak, és edző is kell hozzájuk. Esetleg van valakinek tapasztalata cipőragasztókkal?

Köszönöm!

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#1219) cibus


cibus
aktív tag

Sziasztok. Megvettem az első tényleg drágább, normálisabb cipőmet, egy fehér Air Force 1-t. Mivel érdemes karbantartani, tisztítani, hogy szép maradjon sokáig? Plusz a fehérségét megőrizni? Köszi :)

(#1220) cibus


cibus
aktív tag

Sizeer.hu-ról mi a véleményetek?

(#1221) dellfanboy válasza cibus (#1219) üzenetére


dellfanboy
senior tag

haver air force 1 meg a normális cipő? mégis hány éves vagy 12? :D

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#1222) cibus válasza dellfanboy (#1221) üzenetére


cibus
aktív tag

Hát nem olcsó. De ez nem válasz a kérdéseimre :)

(#1223) dellfanboy válasza cibus (#1222) üzenetére


dellfanboy
senior tag

:))

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#1224) cibus


cibus
aktív tag

Tudtok ajánlani bőr cipőre valami jó impregnálót?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.