Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Csemike válasza Honkydoo (#600) üzenetére


Csemike
csendes tag

Második éve nyúzok egy ilyesmi Reebok cipőt (az enyémnek piros a belső része). Eddig még semmi baja, pedig ez a hétköznapi cipőm, farmerhez legtöbbször ezt veszem fel. Mivel nagyon kényelmes, ebben másztam hegyet is legutóbb, de oda se neki. :) Bőven 20 alatt volt, sőt, 10 alatt...

(#602) Binyi01 válasza Honkydoo (#600) üzenetére


Binyi01
aktív tag

Én [ezt] veszem valószínűleg, de [lehet ez lesz belőle.]. Mondjuk Én márkafüggő vagyok, mindenem Adidas, nem is veszek mást. Nekem sokáig húzzák. Az elsőként linkelt cipő 13, a második 27 róka. Az első mindenképp nyárias cipő, a második meg egész évben jó. A linkelt oldalon egyébként rengeteg cipő van, nézelődj, ha ezek nem tetszenének.

[ Szerkesztve ]

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#603) Binyi01


Binyi01
aktív tag

[link]
Előző nem jó, a sorrend nem változott.

[ Szerkesztve ]

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#604) Binyi01


Binyi01
aktív tag

Bocs, nem voltam ügyes: [ennek már jónak kell lennie]

[ Szerkesztve ]

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#605) Honkydoo válasza Binyi01 (#604) üzenetére


Honkydoo
őstag

Köszönöm a válaszokat!
:R

Szerintem Csemike cipőjét választom, de azért majd megnézem élőben is.

Üdv,
Ádám

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#606) runner 125 válasza Honkydoo (#600) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem tartozom a kis termetű emberek táborába a 102kg-mal és a 46-7-es lábammal, annó nagyon sok cipőmárkát végigpróbáltam. Az általános jelenség, az volt, h alig bírtak ki fél évet a 20-25k-s cipők. Kb. 6 éve vásároltam meg az első CATpillar cipőmet, azóta nem vettem mást utcára. :)
A stílusa egyenesem hozzám illik, iszonyú strapabírók, s szerintem szépek is.

Részemről bátran ajánlott kategória, nézz szét esetleg közöttük is.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#607) macikos válasza runner 125 (#606) üzenetére


macikos
addikt

"A stílusa egyenesem hozzám illik, iszonyú strapabírók, s szerintem szépek is."

:C

(#608) runner 125 válasza macikos (#607) üzenetére


runner 125
nagyúr

Most mi a penész tetszik ennyire mackó? Azért van offban az a rész.
Viszlát. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#609) adalbert1


adalbert1
veterán

Tud valaki valamilyen normális, rövidnadrághoz is hordható cipőt mondani? Fő kritérium, hogy körben varrott legyen a talp és felső rész találkozásánál, jól szellőzzön és kényelmes legyen... Az elmúlt pár napban egy rakás cipőboltot körbejártam (Humanic, Salamander, Office Shoes, stb.), de nem igazán találtam semmi értelmeset, a legtöbb elbukik valamelyik kritériumnál...

(#610) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Sziasztok!

A Hervis augusztusi akciójával kapcsolatban van vkinek tapasztalata?

Elég jó árnak tűnik. Nincs kedvem feleslegesen elmászni az üzletükbe, van esetleg infó arról, hogy 42-43-as méretben is tartanak-e ilyen lábbeliket?

(#611) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

Levi's csizmákat ismeri valaki? [link] konkrétan erről lenne szó.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#612) athomi válasza Csemike (#601) üzenetére


athomi
veterán

ilyen taípusú cipőkre utazom, de debreceni lévén nem jutok hozzá. ja, és én midig fehérbe veszem. :) Pesten mekkora a kínálat ezekből a típusokból?

(#613) lorcsi válasza athomi (#612) üzenetére


lorcsi
veterán

forumban van eg pár bolt ahol ilyen stílusúak vannak

(#614) athomi válasza lorcsi (#613) üzenetére


athomi
veterán

A Reebok bolt sajnos megszűnt! :( Nekem cipőből meg csak a Reebok jöhet szóba. Reebok mániás vagyok, ennyi. :))

[ Szerkesztve ]

(#615) athomi


athomi
veterán

na [link] és ilyet szeretnék. :)

(#616) lorcsi válasza athomi (#615) üzenetére


lorcsi
veterán

te tudod, de ez a tucatcipő...tele van aoffice shoes és a másik átennenben vele
csak mondjuk lehet nem reebook-ot varrtak bele a távol-keleti munkások

(#617) athomi válasza lorcsi (#616) üzenetére


athomi
veterán

Gondolom a Nike-ra és az Adidas-ra gondolsz. Szvsz azok egyáltalán nem így néznek ki. Ilyeneket cipőket nem igen látsz a városban, max. nagyon elvétve. Egyébként találtam ebay-en Reebok-ot, 10-ből megvan postával együtt! :)

(#618) kmisi99


kmisi99
addikt

DC cipőkről mi a véleményetek? Hosszútávra gondoltam és jó lenne ha kényelmes lenne.

(#619) kpal


kpal
veterán

Miről lehet felismerni a hamis CONVERSE cipőt ? Ez elég pontos lehet infó [link] ?

Ezek erdeitek ,mert doboz nélkül hozzák ?

[ Szerkesztve ]

(#620) Nova96


Nova96
őstag

Üdv bőr maga szárú cipő 10-15 max. 25e-ig milyen cipőt?

(#621) xdx@ válasza Nova96 (#620) üzenetére


xdx@
aktív tag

[link]
Őszi/téli katalógust nézd át, hátha találsz valami neked tetszőt.
Amúgy mutathatnál egy képet, hogy milyen kinézetű cipőt akarsz. :)

(#622) Nova96 válasza xdx@ (#621) üzenetére


Nova96
őstag

Nagyon nagy túlzásba supra muska kid verzió,vagy vans gingerbread bőr cipője. Kicsit tornacipős beütése legyen de ne nagyon.(Ezt jól megmondtam.)

(#623) macikos


macikos
addikt

Ilyet vettem múlthéten, nagyon jó: [link]

(#624) Manitou válasza macikos (#623) üzenetére


Manitou
addikt

Gondoltam, hogy nem egy balaettcipő lesz ;]

(#625) macikos válasza Manitou (#624) üzenetére


macikos
addikt

Nem is :D

Az előző Martens bakancs már szétrohadt a lábamon :D 3 éve télen-nyáron abban voltam :D Ez most remélem kitart egy ideig. Igazából acélbetéteset akartam venni, meg olyat amiben vannak ilyen extrák, hogy áramütésnél leföldel, stb. csak az már nagyon munkavédelmi style volt :D

(#626) flash-


flash-
veterán

sziasztok
milyen utcai bőr cipöt vegyek?fekete kellene vagy egyszinű sötét.
nike-t vettem de hatalmasat csalódtam benne.
szerintem nem is bőr mert egyáltalán nem szellőzik a lábam benne es nagyon izzad.
ötlet?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#627) macikos válasza flash- (#626) üzenetére


macikos
addikt

Milyen stílusúra gondolsz?

(#628) Vicus32


Vicus32
csendes tag

Sziasztok!

Valakinek van személyes tapasztalata MBT cipőt illetően? Én álló munkát végzek, és a derekam, hátam sokszor kikészül már a sok menéstől. Hallottam hogy ezeknek a cipőknek jótékony hatásuk van, átmozgatnak olyan izmokat amiket alapjáraton nem használunk.
Árban elég húzósak mert az erdeti 50000 ft körül mozog. Csak mielőtt beleugranék egy vásárlásba, érdekelne hátha valakinek van már véleménye ezzel kapcsolatban. Tényleg olyan hatékony-e, lehet-e egész nap hordani, és olcsóbban nem-e lehet hozzájutni valahol?

(#629) Ace Ventura válasza Vicus32 (#628) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Én nem ismerem, az én lábamon még sosem volt ilyen.
Eddig csak jókat hallottam róluk.Persze rendesen felülárazzák őket, bár nem tudom miért.
Érdemes megnézni outletbe, hátha találsz megfelelőt, bár ott azért eléggé mérethiányos a kollekció.
Próba szerencse ;)

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#630) Apollo17hu válasza Vicus32 (#628) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Szia!

Tapasztalatom nincs a cipőkkel, de ezt a cikket ajánlom figyelmedbe:

Eltűnt az MBT cipők forgalmazója

(#631) Vicus32 válasza Apollo17hu (#630) üzenetére


Vicus32
csendes tag

Szia!

Köszönöm szépen a segítséget, érdemes volt elolvasni. Ezután már kétszer meg kell gondolni, hogy érdemes-e beruházni MBT cipőre.

(#632) flash-


flash-
veterán

sziasztok!
a segítségeteket kérem!
olyan egyszinű utcai cipőt keresek ami barna vagy fekete,de a legfontosabb hogy az ilyen nedves,nem tul hideg téli időszakban (mint amilyen a mostani) ne fázzon benne a lábam de ne is izzadjon meg!

van egy nike bőr utcai cipőm amiben izzad benne a lábom nagyon illetve nedves lesz benne a labom már a párás időben is.es ha igy kimegyek a hidegben nagyon kellemetlen

mit tudtok ajanlani?
26 éves ferfinek?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#633) macikos válasza flash- (#632) üzenetére


macikos
addikt

(#634) flash- válasza macikos (#633) üzenetére


flash-
veterán

Tisza az mennyire strapa,kényelmes,szellőző cipő??

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#635) Kassadin válasza flash- (#634) üzenetére


Kassadin
addikt

Tisza, mint szellőző cipő?
Többsége velúr felsőrésszel van megáldva, amiről annyit kell tudni, hogy nulla szellőzés mellett berohad az ember lába a cipőbe(s mellesleg pillanatok alatt beázik). Kényelmesnek biztos kényelmes, hogy mennyire bírja a strapát, azt egy tisza tulajdonostól kellene megkérdezni.

A problémádra: Vastagabb talpú adidas superstart néznék például, nekem ők beváltak, általánosságban elmondható, hogy bírják a strapát. Vagy valami bakancs.

[ Szerkesztve ]

(#636) homeless09


homeless09
őstag

Legújabb szerzemény :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#637) VIBO


VIBO
őstag

hola

tegnap Zarában láttam nagyon fullos alkalmi cipőket....
elég borsos áron.

kérdés, hogy vannak e helyek ahol olcsobban be lehetne szerezni mint egy plázában.
vagy hasonló kaliberű cipőre vmi yo vásárlási hely?

:R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#638) XSiGma válasza VIBO (#637) üzenetére


XSiGma
aktív tag

Zara cipői hírhedten fos minőségűek az indokolatlan árak mellé.Talán a deichmann saját márkái között lenne érdemes körülnézni,bár nekem speciel nincs vele tapasztalatom.

(#639) VIBO válasza XSiGma (#638) üzenetére


VIBO
őstag

köszi a véleményt :R
Deichmanos is van dee gyorsan kopik.....

Egyes Zara cipők meg állatul néznek ki sztem ;)

[ Szerkesztve ]

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#640) XSiGma válasza VIBO (#639) üzenetére


XSiGma
aktív tag

lehet hogy jól néznek ki,de tényleg nagyon silány minőségűek az inditex (bershka,zara,pull&bear) cipői.sajnos személyes tapasztalat,ráadásul a garanciális intézés is problémás,mert nagyon nem szeretik kicserélni,hanem inkább javítani próbálják,ami általában egy látszatmegoldás,később ugyanott megy szét.plusz elég sokan hordják ezeket,eléggé tömegcuccok.

Én most ilyet(is) használok:

(#641) Nova96 válasza XSiGma (#640) üzenetére


Nova96
őstag

Szia ez milyen márkájú cipő? Mennyi volt? Lehet e még kapni?

(#642) XSiGma válasza Nova96 (#641) üzenetére


XSiGma
aktív tag

Tretorn,UK-ből,15Ł volt ha minden igaz(sale).

(#643) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Strapabíró cipőt tudnátok nekem ajánlani hétköznapi viseletre? Ez illetve ez mennyire tartós? Persze jöhet akármi, nem feltétlen Adidas, csak hosszú élettartamú legyen. Segítségeteket előre is köszönöm!

Bocs ha visszább már volt róla szó, lusta voltam a hsz.-ket vissza lapozgatni :U

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#644) nincsisbéla válasza haromegesz14 (#643) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Tisza? Csak kicsit az adi-hoz képest drágább, de legalább magyar! :)

Mentalita'

(#645) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Lonsdale, Everlast és Dunlop csukák mennyire bírják?

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#646) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

hali

Cipő vásárlás elött állok de nem tudom, h milyen cipöt vegyek. Most egy super start hordok de alig, hogy kibirta 1 évig elötte egy deichmanosom volt az 3 hónapot se bírt ki elötte meg egy Reebok ami ugyan ugy mint az adidas kilyukadt a jobb fele jobb elöl. Hosszabb távra szeretném venni örülnék ha 2 évet kibírna és lehetöleg jó áron. Mit ajánlatok és hol érdemes szétnézni?

(#647) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Geox cipőt hol lehet a legjobb, vagy legalább jó áron megvenni? Amikor legutóbb hazai kereskedőnél jártam simán +100%-os haszon volt rajta külföldi shophoz képest, ezért kell másban gondolkodnom.

[ Szerkesztve ]

(#648) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi!

Nem tudja valaki esetleg, h CATERPILLAR cipőket hol lehet kedvező áron vásárolni?

A magyar webshop-ot megtaláltam, de elég gyér a kínálat. Akár külföldi, megbízható beszerzés is szóba jöhet.

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#649) Kassadin válasza Vikt0r (#646) üzenetére


Kassadin
addikt

Kicsit megkésve, de azért válaszolok, hátha tartalmaz érdemi információt az, amit írok. Nekem eddig 2 db adidas super star cipőm volt, az egyik még ma is cipő (talpa olyan, minta új lenne), a másik meg kilyukadt 1 év után, amit a mai napig nem értek, mert a sarok részen a legvastagabb a talpa... Ajánlani nem ajánlok semmit, mert nem vagyok tisztában a pénztárcáddal meg az ízléseddel, viszont szétnézni a Premier Outlet Center-ben kell szerintem. Igaz, hogy tavalyi kollekciót tudsz megvenni és viszonylag korlátozott a választási lehetőséged, de sokkal jutányosabb áron, legalábbis legtöbbször olcsóbban kapsz ott meg egy adidast vagy nike cipőt. Csakhogy példával is tudjak szolgálni, ma 14 ezerért vettem cipőt, pesten ugyanez alsó hangon 18-20 ezer az én méretemben.

TheChos3nOne: Mindenféleképpen Premier Outlet Center. Árakkal nem vagyok tisztában, még sosem voltam a boltjukban.

[ Szerkesztve ]

(#650) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

10-12k-ért Bp.-n hol lehet hernyótalpú (műfűre) focicsukát venni, ami nem esik szét fél év alatt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.