Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) -secret- válasza -secret- (#788) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tegnap megérkezett a cipő 3 hét után külföldről, rendes számlás. Nagyon tetszik! :R

[ Szerkesztve ]

(#802) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi,

Elegáns, jo minőségű es tartós borcipot keresek oltonyhoz, napi használatra. Bugatti felejtos, 2-t cseréltek garanciában fel évenként. Egyéb ötlet esetleg?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#803) Jojo5


Jojo5
őstag

a Caliroots mennyiért szállít itthonra ?

44es cipőt hordok általában mindig, de nem tudom kell-e a 44 2/3-os ebből ....

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#804) Ketoiz válasza Jojo5 (#803) üzenetére


Ketoiz
csendes tag

Elvileg 10 euró a kiszállítási díj, a végösszegben fel is tünteti ,hogy 59,40 EUR a cipő és + a shipping 10 EUR.

A 44-es cipő 28cm a feles pedig 28,5cm

[ Szerkesztve ]

(#805) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Garagestore összes üzleteiben 50% akció van, nike air max90 21ezer kipipálva, nike janoski laser creamson 11500 kipipálva :)))

(#806) beefjeez válasza Sanyi.il (#805) üzenetére


beefjeez
senior tag

ősz óta majdnem folyamatosan 50% van/volt (sajnos)

(#807) Sanyi.il válasza beefjeez (#806) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Tudom, de nem esett itt erről szó, gondoltam szólok :) azért a janoski 11k-ért elég jó vétel!

(#808) beefjeez válasza Sanyi.il (#807) üzenetére


beefjeez
senior tag

van már 3 :DDD

(#809) Sanyi.il válasza beefjeez (#808) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Mennyire tartósak? :)

(#810) beefjeez válasza Sanyi.il (#809) üzenetére


beefjeez
senior tag

Ezek a nike sb cipők ha nem vagy csámpás széthordhatatlanok.
amit sajnálok hogy már team edition nem nagyon jön be sehova itthon, pedig az nagyon hasonló a janoskihoz.

(#811) Sanyi.il válasza beefjeez (#810) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Na ez jó hír :) a team editionról még nem hallottam, most googliztam rá, nekem a Janoski jobban tetszik, de egy ilyet is szívesen hordanék :))

(#812) beefjeez válasza Sanyi.il (#811) üzenetére


beefjeez
senior tag

a full fehér bőr janoskim nekem is etalon azért :)

(#813) akyyy


akyyy
senior tag

munkás cipőbe nem tud valaki ajánlani egy jó talpbetétet? hogy műszak végére ne fájjon ennyire a lábam a sok állástól. gondolkoztam hogy elmegyek itt a deicmanba, de ott úgyis a legdrágább/legszarabbat sóznák rám.

(#814) gergo5991 válasza Sanyi.il (#809) üzenetére


gergo5991
őstag

nekem nike sb janoskim van 1 éve már, eléggé tartós, a talpából egy pici lement biciklipedál miatt, meg elől ahol hajlik ha lépsz, az oldalsó gumitól levállott egy picit a cipő anyaga, amugy szernitem 1 év után ilyen állapotbn még egy cipőm se volt, szóval eléggé jó

(#815) beefjeez válasza gergo5991 (#814) üzenetére


beefjeez
senior tag

nekem közben megvan a 4. :)

(#816) Ketoiz


Ketoiz
csendes tag

Valaki használta már ezt a terméket? - Crep protect-

http://vimeo.com/109705243

(#817) thEndeR


thEndeR
tag

Azt hiszem szerelmes lettem. :DDD Egyébként valaki tudja, hogy ez a Common Projects márka mitől ilyen nagy szám? Én életemben most hallottam róla először..

(#818) Puma K


Puma K
veterán

Sziasztok!

Aziránt érdeklődnék, hogy van-e valakinek kontaktja ahonnan új DC, Emerica, Etnies, Oziris, Vans és Nike cipőket tudna szerezni a bolti és esetleg webshop áraknál olcsóbban.

Jelenleg csak informálódom de egyben akarnék 4-5 cipőt venni még nyár előtt.
A típusokat most nézegetem.

Üdv
Puma

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#819) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Betonra milyen futbal cipőt érdemes venni? Sima teremcipő szerintem szét megy jó fél év alatt. Mondták,hogy vegyek hernyótalpasat,mint pl nike hypervenom tf

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#820) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Hellobello.

Erősen gondolkodok rajta hogy kéne valami nyári cipőt vennem a mostani DC-m mellé... egy tornacipő-féle Converse-re vagy Vans-ra gondoltam. Ezeknek nagyátlagban milyen a minőségük és honnét érdemes rendelni őket?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#821) beefjeez válasza tDr1v3r (#820) üzenetére


beefjeez
senior tag

converse hiába nike, szemét
minőségre még ótvarabb a vans
nike sb, adidas sb, ezeket nézegesd

(#822) tDr1v3r válasza beefjeez (#821) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az sb mit jelent? Csak hogy tisztába legyek, mert ezekre a keresőszavakra nem azt dobja az eBay amit én akarok.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#823) beefjeez válasza tDr1v3r (#822) üzenetére


beefjeez
senior tag

skateboarding
deichmann stb helyeken az adidas és nike nem ugyanaz mint az "igazi"

(#824) tDr1v3r válasza beefjeez (#823) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Tudom, a selejtet küldik a régiónkba.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#825) thEndeR válasza beefjeez (#821) üzenetére


thEndeR
tag

Nekem van Converse es Vans is, nem panaszkodom a minosegre. Szerintem aki tud vigyazni a cipoire az nyugodtan veheti mind a kettot, nyarra nagyon kellemes cipok. Esetleg meg Roshe Run-t neznek, ha bejon.

(#826) beefjeez válasza thEndeR (#825) üzenetére


beefjeez
senior tag

sok cipőm van, még több volt, hulladék a vans és a converse is
converseből a ka1 és ka3 az egyedüli amiért adnék pénzt
ne úgy értsd a szart, hogy széthullik 1 hónap alatt, de aki csoszog annak 3 és vége.
nekem az 1 éves cipőim és 10/9.5 állapotúak, szóval nem magam miatt írom ezt
vegyél nike sb, vagy adidas sb ha tartós cipőt akarsz
megnézem mikor jár valaki lyukasra egy koston 2, vagy egy busenitz

(#827) Ace owner válasza tDr1v3r (#820) üzenetére


Ace owner
addikt

Nike Roshe Run, Roshe Run Flyknit
Nike Stefan Janoski, ebből a Max változat. Nekem arra fáj most nagyon a fogam, gyönyörű.
Air max 1-ből valami szellősebb változat, Lunar pl.
Vans-eket nem ismerem.
Vannak még ilyen számomra ismeretlenebb Nike tornacipő szerűségek.

Egyébként Size.co.uk, Footlocker.com, easternhardtimes.hu, caliroots.com. Ha már ebayezel, ezeket is érdemes megnézni, full eredeti cuccok, nem kamu ali reseller.

Én szerelmem most ez Air Jordan x SB. Az a fehér nagyon erős :D Csak sajnos olyan 100k körül mennek és full limitált :(

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#828) thEndeR válasza tDr1v3r (#820) üzenetére


thEndeR
tag

Nem tudom arban meddig akarsz elmenni, de en meg megneznem a Nike Flyknit Racert is. Most egy ilyenre faj a fogam, de eleg borsos az ara. :D

(#829) beefjeez válasza Ace owner (#827) üzenetére


beefjeez
senior tag

ha minőségre megyünk akkor mehet a janoski mellé a team 1-2, satire is, nagyon hasonló
én normális koston1 akarok csomót, de képtelenség értelmes áron szerezni

(#830) func93


func93
senior tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek a Nike Roshe Run-ról?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#831) beefjeez válasza func93 (#830) üzenetére


beefjeez
senior tag

tömeg, 2 gramm, szar

(#832) thEndeR válasza func93 (#830) üzenetére


thEndeR
tag

Konnyu, kenyelmes, jol szellozik. Nekem nagyon bejon mind kulsore mind kenyelemre. Nyaron szerintem ez a cipo lesz a legtobbet a labamon. :D Tartossagrol nem tudok nyilatkozni mert nem sokat volt a labamon, de ahogy en vigyazok a cipokre birni fogja ugy erzem.

(#833) Ace owner válasza func93 (#830) üzenetére


Ace owner
addikt

Az új Airmax, ezen a nyáron mindenkinek az lesz a lábán :) Jó hogy aránylag olcsó, sikerül akcióban kifogni néha 20k-ért is és elég sok féle van belőle. Nagyon könnyű és kényelmes állítólag, én is tervezem hogy veszek legalább egyet. :K
Továbbá ha jól tudom csak bedobod a mosógépbe és kimosod, elég praktikus a tisztántartása.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#834) beefjeez válasza Ace owner (#833) üzenetére


beefjeez
senior tag

adná a jóisten hogy mindenki ilyeneket hordjon
megkönnyezném :)

(#835) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok! Tudtok mondani olyan cipőket amik formára, nagyon hasonlóak a Tisza compact-hoz? Egyet találtam, Adidas Spezial, de hiába nézelődök, más márkából nem találok ilyen cipőket, pedig biztos van még... Hátha akad köztetek valaki aki tud segíteni :)

(#836) beefjeez válasza vwpolopg (#835) üzenetére


beefjeez
senior tag

adidas samba a legegyszerűbb ilyen, bárhol kapsz

(#837) thEndeR


thEndeR
tag

Caliroots -on szép kis akciók vannak, érdemes megnézni. Nekem egy bőr Vans slip on-t sikerült beújítanom. :))

(#838) vwpolopg válasza beefjeez (#836) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszi, ez szinte pontosan ugyanaz csak T helyett a 3 adi csíkkal. Remélem majd a minőségében sem kell csalódnom, nem úgy mint az álmagyar tiszában...

(#839) beefjeez válasza vwpolopg (#838) üzenetére


beefjeez
senior tag

hát akkor nincs magasan a léc :DDD
de bírni fogja.

(#840) vwpolopg válasza beefjeez (#839) üzenetére


vwpolopg
őstag

A megújult Tisza cipők nagyon jó minőséget képviseltek az elején. Aztán ahogy teltek az évek, lett egyre szarabb és mióta Szlovákiában készülnek(nem hangsúlyozzák sehol, lazán bele van varrva a made in hungary a legtöbbe... a jogilag jobbik eset a made in eu címke...), illetve mióta az újabb budapest termékek megjelentek egy nagy kalap .... az összes Tisza cipő minőségileg. Ja és minden tavaszi és őszi modellváltáskor emelkedik egy ezrest az áruk, ami abszurd. 30 ezer egy alap compakt ami egyszerűen undorító.

Vettem egy Sambát egyébként, ez is egy gagyi amúgy. Ránézésre, minőségre, vastagságra, súlyra jó ha fél évet ki fog bírni... Kívánom, hogy ne így legyen, de a talpa ennek is nagyon gyengének tűnik, a bőr meg iszonyat vékony...

(#841) beefjeez válasza vwpolopg (#840) üzenetére


beefjeez
senior tag

elég sok cipőm van/volt, ha a tiszánál szarabb a samba veszek neked egy másikat

(#842) vwpolopg válasza beefjeez (#841) üzenetére


vwpolopg
őstag

Idővel úgyis kiderül :D Egyébként volt szerencsém megnézni egy jópár évvel ezelőtti ( a tulaja már nem emlékszik rá mikor vette, de minimum 6 éve) darabot egy Sambából, na abban még volt anyag bőven az enyémhez képest :))

(#843) Chiller


Chiller
őstag

Sziasztok, nem tudom van-e itt élet, de ilyet keresek:
Nike air max+ 2009 leather black

Lehetőleg nem horror áron (30k körül)

Tudtok valami megbízható helyet? Vagy felejtsem el?

(#844) Madn!ght válasza vwpolopg (#840) üzenetére


Madn!ght
addikt

Épp most szemezgettem a Tisza Gellért típussal. Kicsit sokallom érte a 30+ ezer forintot. :U Amit írtál, annak ismeretében meg végképp.

Lehet maradok a Helly Hansen-nél. Ezt próbáltam már, kicsit merev a talpa, viszont kollégáimnak van ilyen és elmondásuk szerint nagyon tartós darab.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#845) vwpolopg válasza Madn!ght (#844) üzenetére


vwpolopg
őstag

Az új generációs tiszák mint a gellért is a legnagyobb hulladékok sajnos... és minden évben 2x, az új kollekciókor emelkedik 1-1 ezrest az összes tisza ára... másfél év és már 40 rugó lesz ez a gellért is...szánalmas.

Amúgy az adidas súlyosan leszerepelt nálam. Ugye korábban említettem, hogy vettem egy sambát. 2 nap múlva lesz ez a samba 5 hónapos. Nem volt folyamatosan hordva és ennek ellenére a sarka lyukasra kopott, a jobb cipő elején-oldalán pedig szétfeslett a velúrbőr jó 3-4 centi hosszan a talphoz való ragasztás felett. A jövő héten viszem vissza gariztatni, amit már előre borítékolok, hogy valami csoda szakértővel elutasítanak arra hivatkozva, hogy én tehetek róla... ha nem így lesz és esetleg levásárolhatom az árát tuti nem cipőre költöm majd...

(#846) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Hi! Jelenleg egy Pro-Keds-et nyúzok, meg egy Palladium bakancsot, tudtok valami hasonlóan jó minőségű alternatívát ezekre, aminek az árával sem szálltak el? A vászoncipő nem árt ha minimalista, mint ez, szal semmi sallang, a bakancs meg bármilyen lehet, csak az se legyen túldizájnolt. Converse, nike, adidas, vans kizárva, valami olyant szeretnék ami még nem volt és amivel nem megyek szembe az utcán 5 percenként :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#847) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Érdekel valakit ez a cipő? (40,5)

(#848) atees


atees
őstag

Sziasztok!
Nem rég vettem egy Nike Air Max cipőt és kb 1 óra használtam úgy összesen. Viszont nyikorog a cipő talpa, de nem hátul hanem az eleje ahogy lépek, semmi repedés semmi nem látható rajta. Az a baj neten vettem.
Valaki tapasztalt már ilyet, lehet megoldás rá?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#849) Sanyi.il válasza atees (#848) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

nekem egy 40 ezres bakancs jobb párja sarka nyikorog, megoldásra én is kíváncsi lennék :)

(#850) atees válasza Sanyi.il (#849) üzenetére


atees
őstag

Ez is 42 volt eredeti áron :o :((( :W

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.