Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) musli26


musli26
tag

Sziasztok!
Őszre keresnék valami cipőt:
-Hétköznapi viselet
-kényelmes
-nem fázik benne lábam
-nem kerül 40e-be
-nem ázik be 5csepp esőtől
-Esetleg bír 2 szezont

Milyen márkát ajánlotok?

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#1102) Ph0b0s válasza musli26 (#1101) üzenetére


Ph0b0s
csendes tag

A cipőre nagyon nem igazán tudok tanácsot adni, mert szubjektív hogy kinek mi tetszik + mi a kényelmes.
De ha nem szeretnéd hogy könnyen beázzon vagy vizes legyen, tudom ajánlani az impregnálókat. Egyszer szerintem érdemes kipróbálni, mert elég sokáig is tart és nem kell az esőtől sem tartani. Vannak a cipőboltoknak sajátmárkás impregnálói is, de van a Kiwi is mint márka, ami könnyen beszerezhető.

(#1103) musli26 válasza Ph0b0s (#1102) üzenetére


musli26
tag

Sziasztok!
Vettem egy Bakancsot (COLUMBIA Ruckel Ridge Chukka WP Omni-Heat BM5524)
Sáros lett megszáradt rajta.
Eddig vizes ronggyal takarítottam.
De nem szedte le teljesen.
Mással nem mertem takarítani.
Mit javasoltok ami nem bassza el a vízhatlanságát,de mégis szépen letakarítja?
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#1104) Nigér


Nigér
őstag

Hali, grosbasket.hu-ról esetleg valakinek tapasztalat? [link]

(#1105) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok,

Sose volt Adidas Originalsom - vélemény róla? Tartósság, kényelem, etc?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1106) bAtt001 válasza gzbotii (#1105) üzenetére


bAtt001
addikt

Melyik típus? Mert az Originals egy gyűjtő márka az Adidas-on belül.

(#1107) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Hello!

Puma méretezései "milyenek"? Emiatt, igen tudom 99%, hogy ez egy szezonos lesz, a Motorsport Drift Cat 7 is lehullott egy szezon után. (elengedte az orrán a ragasztás a talpat)
Ha Vans-ből ~42-es(mivel nincs feles, magas szárúakból mindig 42-es kell), Adidasból 42 2/3-os a lábam (X 15.4 terem) Nikeból 43-as kell (Tiempo premier) akkor sacc per kb mekkora kellhet belőle 42 vagy 43?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1108) gzbotii válasza bAtt001 (#1106) üzenetére


gzbotii
veterán

Egész pontosan ADIDAS GAZELLE INDOOR CORE BLACK

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1109) bAtt001 válasza gzbotii (#1108) üzenetére


bAtt001
addikt

Gazelle-em sohasem volt, de biztos nem lenne ennyire klasszikus modell ha nem lenne kényelmes. Tartósságra nálam kisebb panaszok voltak csak adidas cipőknél, Stan Smith-t és Superstart-t nyúzok főleg, a Stan nagyon jól bírja csak külső kopás látható rajta, a Superstaron belül is a szöveg borítás kopott ki. Ez attól is függ mennyire vigyázol rá használat közben, esetleg nézz be valamelyik outlet-be ha van a közelben, szoktak lenni nagyon jó áron hasonló modellek.

(#1110) Ace owner


Ace owner
addikt

Adidas minőségével elégedett vagyok. NMD és Ultraboost volt 3 is az utóbbi években. Utóbbi eddig a legkényelmesebb cipőm, leszámítva a yeezy boost 350-et de azt csak próbáltam aztán el is adtam így azzal nincs utcai tapasztalatom.

Galaxy Fold 4

(#1111) gzbotii


gzbotii
veterán

Sose volt még Adidasom, de végül most CONVERSE Star Replay Ox választottam, kicsit jobban is tetszik, és van még Converse teniszcipőm, meg vagyok elégedve vele.
New Balancet nézgettem még, de a barátnőmnek és nekem is nagyon hamar tönkrement, de legalább nem is volt túl kényelmes. (Nálam épp egy bő félévet bírt ki úgy, hogy van 3-4 pár cipőm, váltva hordom őket, szóval nem is az volt, hogy fél éven keresztűl folyamatos nyúzás után ment szét. Ellenben van több olyan Etnies (többek közt most is egy olyan van a lábamon) amelyek így 2-3 évet is kibírtak, azért kerültek padlásra, mert már untam :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1112) Def26


Def26
félisten

Sziasztok!

Bocs a hülye kérdés miatt.
Netről akarok cipőt rendelni. Adidas cipők méreteinek mennyire lehet hinni? 28cm a teljes talp hosszam, jó lehet rá a 43 1/3 vagy inkább a 44 legyen?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1113) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Volt egy ilyen waterbay bakancsom, vagy hát már rongyosra hordtam, annyira jó vétel volt (3500Ft, és tovább kitartott, mint a 27000Ft-os bakancsom), olcsó, könnyű és meleg. Nyilván nem valami gore tex csúcs minőség, de szerintem baromi jó vétel volt.

Esetleg tudtok valamit a márkáról, vagy hogy tudnék e még ilyet vagy valami hasonlót beszerezni tőlük, egyáltalán árulják bárhol? Annak idején azt hiszem Deichmannban vettem utolsó darabként, de ott már nincsen ez a márka szerintem.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#1114) Def26 válasza Def26 (#1112) üzenetére


Def26
félisten

44 -es pont jó lett.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1115) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Keresek egy cipőt, Adidas zx torsion 42.5-ös méretben. Calirootson találtam, de kicsit sokallom a 140 eurót. Ha esetleg valaki találna megköszönném! :R

(#1116) Bencus88 válasza Bencus88 (#1115) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Közbe sikerült találnom 38-ért, és egy másik tPust 28-ért :)

(#1117) Igger válasza Bencus88 (#1116) üzenetére


Igger
csendes tag

Nem osztanád meg, hogy hol találtál ennyiért?

(#1118) Bencus88 válasza Igger (#1117) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Bocsi telon vagyok, de a sneakerstudioban vettem EE4796-ot :R

(#1119) Igger válasza Bencus88 (#1118) üzenetére


Igger
csendes tag

Köszi szépen!

(#1120) ribarszki


ribarszki
őstag

Sziasztok!
A következőt szeretném kérdezni:
35 éves vagyok, 73kg. 10hete csinálok itthon HIIT edzést kemény felületen,(78kg-mal kezdtem), elég sok ugrálás van benne. (Shaun T25 Alpha, Beta, Gamma) Egyik térdem műtve volt foci baleset miatt 2éve kereszt és oldalszalag szakadással.

Sajnos a műtött térdemet érzem egy HIIT edzés után. Legalapabb Decathlonos futócipőben csinálom ezt a fajta edzést. Ez nem jó, érzem..

Mire válthatnék? 20k körül gondoltam, de bármit meghallgatok. Outlet is jöhet. Forma, szín másodlagos.
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#1121) Zeki


Zeki
nagyúr

Sok éve volt egy Walker bőrcipöm, ami nyàri verziós volt, sok lyukkal, bebújósan. Van még Walker cipő valahol?

(#1122) Milan1995 válasza ribarszki (#1120) üzenetére


Milan1995
csendes tag

https://www.hervis.hu/store/Cip%C5%91k/Fut%C3%A1s/Fut%C3%B3-%C3%A9s-terepfut%C3%B3cip%C5%91k/Adidas/Supernova-GTX/p/COLOR-2426793

Tudom ajánlani, intervall edzésekhez is jó, mert a cipő elejében nincs a szivacs - ezzel meg lehet húzni a HIIT-t, de a sarokrésze meg extra puha, ami a térdet védi, plusz a bokát is jól tartja. :))
Térdfájós vagyok, rövidebb távokat futok inkább gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#1123) Milan1995 válasza Def26 (#1112) üzenetére


Milan1995
csendes tag

Szia!
Érdemes fél cm-mel nagyobb méretet venni, ha a belső talphosszad 28 cm - tehát 44 vagy 44 2/3-os méretet.
Egyébként meg minden cipőnek utána kell nézni a neten, hogy a méret "true to size", csomó olyan cipőbe belefutottam, ami nem volt true to size. Magyarul hiába volt mondjuk 30 cm belső talphossza a valóságban ez inkább 29-29,5 volt.

(#1124) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok,

shooos[pont]hu-ról szabad rendelni? Mik a tapasztalatok?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1125) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Van egy zarás monk strap-pem, ami iszonyatosan nyikorog. Szerintetek lehet tenni valamit annak érdekében, hogy ez mérséklődjön?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#1126) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok,

Látom nem pörög a topic...de hátha tud valaki segíteni. Onitsuka Tiger cipőt szeretnék venni...van olyan bolt Magyarországon ahol elérhető/létező cipőt lehet ebből próbálni? :D

(#1127) denko


denko
senior tag

Majdnem cipős kérdés...Esetleg valaki tud ajánlani valami jó talpbetétes boltot Bp-n ami nem lehúzásra megy és valóban szakmabeliek és személyre szabják?

Volt tapasztalaton a Dr Ortóval, de nem szívesen mennék oda, mert szerintem lusta bunkó banda. Elég sok hasonló cég van piacon, csak sokat nem is értenek hozzá, aztán nem mindegy hol hagysz 20-60k-t talpbetétekre ami jobb esetben segít, rossz esetben csak ront a helyzeten.

(#1128) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

futo cipot vennek szep kartyara [szabadido] tudtok olyan boltot ami ajanlott?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#1129) Milan1995 válasza Eastman (#1124) üzenetére


Milan1995
csendes tag

Én rendeltem egy cipőt... Rossz volt a méret, de nem szaroztak, pár nap és vissza is került hozzám a pénz. Szóval én adnék rá egy pozitívat, megha a 46os cipő 44re fittelt. :D

(#1130) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Régi Tisza bakancsom van és szeretnék most 30 körül valami téli bakancsot akár Nike is jó lenne néztem van télies modell.
De csak ilyen nagyon színes "méz" sznben találtam a méretemben.
Pici lábam van 38.
Van olyan oldal ahol érdemes nézelődni ebben a méretben is?
Köszi.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#1131) Ripper17 válasza hdanesz (#1126) üzenetére


Ripper17
tag

En ott kezdenem ahol Asics futocipok is nagy szamban vannak. Vagy van nekik az "utcai asics", vagy probalsz Asicsot - nekem az Onitsuka cipom es az Asics futocipom azonos "fit".

(#1132) Ripper17 válasza denko (#1127) üzenetére


Ripper17
tag

"Sidas". Foleg sportcipokhoz gyartanak betetet, de a turacipokhoz valo modelljuk jo lehet utcai hasznalatra is. Sok versenysportolo is erre eskuszik, de profi sioktato ismeroseim is Sidas-t csinaltattak a bakancsukba.

(#1133) Ripper17 válasza ribarszki (#1120) üzenetére


Ripper17
tag

A csillapított cipök HIIT jellegü edzésen csak rontanak a helyzeten. Crossfit/functional termekben nem véletlen vetetik le azonnal az edzök a kezdökröl a futó/általános edzöcipöt, szétcseszi a térdízületi stabilitást hogy puha talpra érkezel/rugaszkodst el.

Budapesten a Lurdy Házban, az edzöterem bejáratával szemben van egy sport outlet. Under Armour, Reebok, Nike elözö szériás, crossfit/functional cipök, elég jó választék és segítökészek. Én 19ért vettem egy Reebok Nanot, edzötárs kicsit drágábban Nike Metcont. Ezek minimális (de erös!) talpú, nagyon flexibilis és könnyü cipök. Budget verziója ennek tetszöleges "tornacsuka" vagy deszkáscipö, pl. Vans.

Emellett csinálj a térd stabilizáló izmait erösítö gyakorlatokat: kitörések, split squat, egylábas felhúzás (deadlift) saját testsúllyal. 4 hónap #maradjotthon alatt rengeteg ilyet csináltam, sokkal stabilabb-erösebb a térdízületem.

(#1134) Ripper17 válasza musli26 (#1103) üzenetére


Ripper17
tag

Valami puhább sörtéjü kefe, meg vegyél egy fújkálos impregnáló sprayt túraboltban és néha küldd meg vele.

(#1135) Ripper17 válasza Micsurin (#1107) üzenetére


Ripper17
tag

Nekem a Puma és a Vans cipöim mindig is azonosak voltak EU méretben, föleg ez a típusú dizájn (Adidas +1/2 vagy 2/3, Nike +1 ezekhez). De nézd meg a talphosszt cm-ben (JPN méret), az a tuti.

(#1136) Ripper17 válasza gzbotii (#1111) üzenetére


Ripper17
tag

A New Balanceoknak nagyon puha a talpa, a 2 éves cipöm (ez ráadásul egy 996-os, drágább) már a középsö talprétegig lekopott. Pedig nem rohangálok fel-le vele, tavasztól öszig hordom egy Vans-al váltva.

(#1137) musli26 válasza Ripper17 (#1134) üzenetére


musli26
tag

Tudnál javasolni valami jobb minőségű impregnáló sprayt?

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#1138) TripleB válasza musli26 (#1137) üzenetére


TripleB
senior tag

Üdv! Bár nem engem kérdeztél.
Crep protect
Jason Markk

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1139) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Ha kikezdte a nagylabujjam a cipo belsejet egy picit, akkor mit lehet tenni? Cipesz tud vele kezdeni valamit? Illetve mivel lehetne ezt megelozni?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#1140) kpal


kpal
veterán

Sziasztok!
Hol lehet még kapni Magyarországon nagyobb méretben 46os Jordan proto max 720 vagy JORDAN AEROSPACE 720 cipőket ?

(#1141) musli26 válasza TripleB (#1138) üzenetére


musli26
tag

Szia!
Megrendeltem a Crep protect.
Befújva téli bakancs.
Te melyiket használod?
Mennyi idő után kell újra fújni kb.?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#1142) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Erre tudtok megoldást? [link]
Nem mai cipő, de még mindig nagyon jó és csak lábszár alsó részén van kis vizionális hiba/baja. (kopás) :R

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1143) Golden9 válasza MaxxDamage (#1142) üzenetére


Golden9
addikt

(#1144) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Sziasztok!
Van egy régi gore tex bakancsom, aminél a varrás elengedett egy helyen, illetve a bélés is kikopott. Azt hiszem újan olyan 30 pénz volt 5-10 éve, és nem igazán találok most olyat, amivel szívesen pótolnám. Esetleg javíthatóak ezek a dolgok elfogadható áron, vagy hogy működik ez a gore tex-nél? (fotót később tudok lőni, ha kell)
Van pár futócipőm is, amiknél tipikusan a felső rész (gyöngyvászon?) megy szét. Javítható az is, vagy törődjek bele, hogy látom a lábujjam? :D

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#1145) MaxxDamage válasza Golden9 (#1143) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Marad úgy ahogy van (nem hibája. :)
Ma törölgettem egy 2016-ba vett "bakancsom" amit nem igen használtam és az is problémás...2 év jótállás lejárt így nem tudok vele mit kezdeni, használom amíg lehet. A CAT meg majd jó lesz amit most vettem nem rég.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1146) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok! Vettem nyáron egy túra bakkancsot link. Ezt mi lesz, ha utcán hordom? (nem használom túrázásra)

Úgy tudom, hogy arra vannak az ilyenek tervezve, hogy heti 1-2 nap terep használatra. Mi lesz, ha én ezt városban használnám többnyire betonon, aszfalton? :R

(#1147) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Semmi. Legfeljebb kicsit előbb elkopik a talpa. Nyugodtan hordhatod utcára.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#1148) I02S3F válasza takacsbotond (#1147) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszönöm szépen! Azóta minden panasz nélkül hordom :). Kényelmes!

(#1149) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok!

Ezt a cipőt kb. egy éve az InterSportban vette a srác, ennyi az infó, szaladt is tovább.


+

Honnan tudhatnám meg a pontos modellszámot vagy nevet? Létezik az Adidasoknak egy össz-adatbázisa? :U

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1150) bAtt001 válasza Eastman (#1149) üzenetére


bAtt001
addikt

Adidas Gazelle a típus, valamelyik gum soles színváltozat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.