Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- GoodSpeed: Segway-Ninebot F3 E elektromos roller.
- vrob: Az utolsó DOS játékok 1996 - 1997-ben, egy korszak lezárul
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- mefistofeles: Az újkori csalók...
- Victoryus: Rapoo VT9Pro egér
- Gurulunk, WAZE?!
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
-
LOGOUT
Ez a topik a Canon EOS DSLR digitális tükörreflexes fényképezőgép vázaival és a velük kapcsolatos kérdésekkel foglalkozik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
watchfun
tag
válasz
zserbox #26926 üzenetére
Köszönöm az eddigieket, ha nem volna szükséges akkor én sem, sőt magamnak sem venném meg.
Tehát akkor fussunk neki még egyszer: van valakinek tapasztalata ezzel ? Esetleg birtokol valaki ilyent, én meg kipróbálhatnám? Tud-e tesztképet mutatni?
Köszönöm, ha valaki leírja, mi lenne jó helyette. de azt sajnos én is tudom. A kérdés a konkrét termékre vonatkozik. És tényleg nem megbántani akarok senkit, de amikor fotós munkára céges turistagépet kapok, már az is szép tőlem, hogy megfinanszírozom a munkámat egy használt EOS1000D-vel, vakukkal, fénnyel, ledes makróvakuval, állvánnyal stb. Majd' egy havi fizetésem van a cuccban csak azért, mert igényes(ebb) vagyok a saját munkámra, minthogy azzal dolgozzak, amit a kezembe kapok. Arról nem is beszélve, hogy a fotók minőségét persze kritizálják ha olyan - mondjuk nem a kompozícióba kötnek bele, hanem a technikai megvalósításba. A munka lényege nem a művészi fotók készítése, hanem a dokumentálás.
A feladat: kistotáltól ( 50m széles utcaszakasz 10-15 m-ről fotózva) makróig (20-35mm-es tárgyak a kép 80%-át kitöltve, "nappal verőfényben szabadban"-tól "pince, villany nélkül"-ig. Hőmérsékleti tartomány: +40/-15 C, és ezen elemek valamennyi variációja. A fotós cucc mellé 2-3 másik táska, sokszor 2-300 m-t cipelve lépcsőn, vagy akár vizes füvön, hegyoldalban, esetleg éjszaka. Na, ezt oldd meg saját zsebből, minél olcsóbban és minél szebben
Új hozzászólás Aktív témák
- Lenovo ThinkCentre M910q Mini PC / i7 7gen/8GB RAM/240GB M2 SSD/12 hónap jótállással
- Samsung Galaxy A13 4G 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A13 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon szerviz helyben - Gyors javítás, akár 30 perc alatt!
- Apple iPhone 14 Pro Max 128GB,Újszerű,Adatkábel,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest