Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) tupacamaru válasza Trident28 (#700) üzenetére


tupacamaru
veterán

Hajrá!!! :C

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#702) Pickle Rick válasza Trident28 (#700) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Helyes! Várunk vissza. :R Én is leszek este. :K

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#703) @rglaaf válasza Pickle Rick (#702) üzenetére


@rglaaf
veterán

remélem a kiválasztás után, az azért fontos :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#704) tupacamaru válasza @rglaaf (#703) üzenetére


tupacamaru
veterán

:Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#705) albert8 válasza @rglaaf (#703) üzenetére


albert8
addikt

:Y :DDD

Trident gyere csak gyere :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#706) LamaCube válasza @rglaaf (#703) üzenetére


LamaCube
addikt

Kiválasztás után, ha nem alszom el vagyok ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#707) Winne válasza LamaCube (#706) üzenetére


Winne
nagyúr

Na ne ba**ál fel! :W

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#708) LamaCube válasza Winne (#707) üzenetére


LamaCube
addikt

:K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#709) Trident28


Trident28
tag

Köszöntem Urak! :R Nagyon ott volt! :K

-"-

(#710) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Én is köszöntem a mai gamet. :R

Lama: Előléptettünk MASTER of PUDING-á. :DDD

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#711) Winne válasza Pickle Rick (#710) üzenetére


Winne
nagyúr

A pudingok pudingja. :D

Thx for the fame! :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#712) LamaCube válasza Pickle Rick (#710) üzenetére


LamaCube
addikt

A válaszom az mw2-es topicban :((( Kúrva naplopó banda :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#713) Winne válasza LamaCube (#712) üzenetére


Winne
nagyúr

Ne magyarázkodj, hanem gyere lőni! ;] :P

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#714) Trident28


Trident28
tag

Srácok ez most hogy van!? :F
A P5K lapnál olvasom, hogy a másodlagos PCI-e foglalat csak x4 vagy x1-el megy.
Tehát ha CF-be rakok egy másodlagos kártyát akkor az csak maximum 4x szorzóval fog menni? :B Mit jelent ez!?? Így ez teljesítményben le fogja hozni az elvárásokat? CF híd nálam most csak 1 van. Kell a másik kártyáé is, ha össze akarom őket kötni? Betehetnék 1 kisebb szériás Radeont is mellé, mondjuk a winne 3850-s kártyáját?? Hülye vagyok én ehhez... :D
Hozzátartozik a dologhoz, hogy a jelenlegi lap(ami a gépben van) Tri slotos. Három darab PCI-e foglalat van rajta, viszont 667-s memóriáknál nagyobbat nem kezel és maximum 1066FSB-s processzor megy bele. Ez egy Intel D975XBX BAD AXE alaplap. A tuningolási lehetőségeiről semmit nem tudok....

-"-

(#715) SipiBcs válasza Trident28 (#714) üzenetére


SipiBcs
őstag

Mondjuk úgy hogy alkalmatlan CF-re. Ha beleteszel még egy kártyát, akkor nem hozza a +80%-ot, hanem belassítja a meglévő kártyádat is. Kb olyan +30 % javulást lehet elérni CF-ben. Jobban jársz ha egy fasza kártyát teszel bele.

1 CF híd elég hozzá.

Van egy kompatibilitási lista CF-re. Nagyjából úgy néz ki, hogy a sorozatnak azonosnak kell lennie és talán max 1 lépcsővel lehet lejjebb vagy feljebb. De minden esetben a kissebbik kártya sebességét hozza ha van 2 db x16 sávszélességű pci E slotod.

Ha nagy radeon mellé beteszel egy kissebb szériás nVidiát, akkor talán Physix számításra alkalmas lehet az elvileg a 4x-es slotban minőségi javulást hozhat. (szintetikus tesztben tutti... játékoknál nem tudom!)

Szvsz az új Asus lappal akkor jársz jól, ha beleteszel egy közepes C2D cpu-t, 4 G ramot és a számodra elérhető EGY!! db jobb videokártyát.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#716) Trident28 válasza SipiBcs (#715) üzenetére


Trident28
tag

AHAM!!! Köszi! Na Fasza.... Akkor adtam a szarnak 1 pofont... :DDD
Egyenlőre a kártyacsere várat magára(sry Winne). Viszont adott ez a Pentium D 925 processzor. Ugye 3,0GHZ, FSB800MHZ, L2 4MB(2MB/Core) elképzelhető, hogy kibírná az 1066FSB-t a P5K lapban?? Csak találnék osztót a jelenlegi 667-s memóriákhoz. Vagy hogy lehet ezt húzni, menne ez mondjuk 933FSB-n is?? Némi sebességnövekedést szeretnék most, nagy hirtelen elérni. Baromira lassúnak tűnik a másik után...

-"-

(#717) Winne válasza Trident28 (#716) üzenetére


Winne
nagyúr

Azért ezt egy ati-s topicban én megkérdezném. Ha találsz olyan embert, aki hajt ilyet, az tud mondani biztosat, mert aki nem használt még az csak a levegőbe beszél. Ezt csak azért mondom, mert a Polgármester is cf-et hajt és ő nagyon meg van vele elégedve. Az biztos, hogy ha két különböző van benne, akkor a kisebb szintje a mérvadó cf-nél. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#718) Trident28 válasza Winne (#717) üzenetére


Trident28
tag

Hát rákerestem és jól "mondta" Sipi... CF-hez kevés a 4x sáv.
A PhysX-hez jó, de másra nem nagyon... :( Marad az egy kártyás történet...

-"-

(#719) albert8 válasza Trident28 (#718) üzenetére


albert8
addikt

Winnie-nek nncs meg 775-ös lapja?
az jó lenne neked szerintem :)
vagy add el a 2 és vegyél egy normálisat
már 16 körül kapnál hardveraprón

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#720) Winne válasza albert8 (#719) üzenetére


Winne
nagyúr

Nincs sajnos, onnan indult el a vesszőfutásom. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#721) Trident28 válasza albert8 (#719) üzenetére


Trident28
tag

Nem olyan rossz a P35-ös ASUS P5K. A Gigabyte EP35-DS3 sem tud többet. :N
Procival kellene kezdeni valamit... Meglehet még ma lapcsere lesz, úgyis az ASUS maradna. Az intelt pedig eladom, ha kell memóriával, procival együtt. Neki is látok....

-"-

(#722) Winne válasza Trident28 (#721) üzenetére


Winne
nagyúr

Csak nehogy rosszabbul járj arra ügyelj. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#723) SipiBcs válasza Winne (#717) üzenetére


SipiBcs
őstag

Levegőbe beszél.... :P

X48DS5 után merem azt mondani, hogy picit körbejártam a kérdéskört! ;)

De ettől függetlenül mondhatok én is hülyeséget!

Viszont az örök érvényű marad: csak akkor fogj CF-be ha hobbyzol és van pénzed rá. Drágábban jön ki egy jól hajtható minőségi összeállítás, mint egy egykártyás rendszer.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#724) Winne válasza SipiBcs (#723) üzenetére


Winne
nagyúr

Én nem mondtam, hogy hülyeséget mondtál, azt mondtam, hogy oéyantól kap valós/tényleges infót, aki használja is a cf-et. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#725) Raidon válasza SipiBcs (#715) üzenetére


Raidon
őstag

Sipi te vagy az én emberem :)
Van egy MSI 770-G45 ös deszkám és elég jól megvagyok vele elégedve.
No történt az a dolog hogy a CRT-m beadta a derekát és hát az egy darab 5770 FULL-HD-s felbontás mellett nem teljesít túl jól.
Szerinted érdemes még egy 5770 et betennem Crossfire be vagy iknább maradjak annál hogy gyűjtögetek és inkább az új PC-be izmosítok kellőképpen be?

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#726) albert8 válasza Raidon (#725) üzenetére


albert8
addikt

Nem érdemes :N
én is próbáltam már sokmindent mondjuk én NV oldalról, de nem a legkifizetődőbb
túl sokat fogyaszt és nem 2x-es a teljesitmény +2x annyi hőt is termel

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#727) SipiBcs válasza Raidon (#725) üzenetére


SipiBcs
őstag

Azért annyira nem értek hozzá, mint inkább körbejártam és magam is próbálkoztam vele.

Ahogy írták... ha hobbizni akarsz vagy csere bere folytán a tulajdonodba jut még egy hasonló kártya, akkor érdemes. Vagy ha már nincs tovább.... és feltétlen akarsz még egy HD 6950-et a meglévő mellé! ;]

Nagy és izmos táp kell a CF-hez. Neked két darab 5770-hez szvsz elkelne minimum egy 600-650W-os minőségi táp. Na most abból a plusz pénzből amit a tápra költesz meg a kártya árából és a mostani értékéből már ott vagy egy alap HD5870-nél.

Kellene plusz ventillátor, nagy-jól szellőző ház...

Nem beszélve arról, hogy vannak játékok amik nem ismerik a CF-et. Állandó driver problem... szóval csak fanatikusoknak ajánlott! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#728) Winne válasza Raidon (#725) üzenetére


Winne
nagyúr

Kérdezd meg a Polgármestert, hogy ő hogy van megelégedve vele. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#729) Raidon válasza Winne (#728) üzenetére


Raidon
őstag

Megkérdeztem azt mondta neki jól szuperál asszem HD4850 és egy 400 as FSP táppal csapatja neki XD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#730) Winne válasza Raidon (#729) üzenetére


Winne
nagyúr

Így van. Kiszámolod, hogy mennyit fogyaszt terhelés alatt a vga-d, meg a többi, és 80% fölé ne menj, akkor nem lesz gond. Az én teljes gépem monitorral minden szarral együtt 300W körül van terhelésnél tuning mellett. Nem kell ide böszme nagy táp. :N

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#731) Raidon válasza Winne (#730) üzenetére


Raidon
őstag

Ennyi....
De úgy hogy 4850 CF az azéééé eszik
+ volt bent neki 3-4 vinyó meg ilyenek
és 400w al simán megy neki XD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#732) Raidon


Raidon
őstag

[link]

Itt van egy kis teszt fogyasztásra túróóóó
Még elbírna a gép 2db 1 terrás vinyeszt :P

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#733) SipiBcs válasza Raidon (#732) üzenetére


SipiBcs
őstag

Bocs, azt hittem többet eszik a kártyád. Így bele fog férni tuttira a tápod teherbírásába.

Mondjuk az a két db 4850vs400W-os fsp érzésem szerint nagyon a határon mozoghat. :B

Tudod amikor én megvettem az x48-as lapomat körülöttem mindenki le akart beszélni a dologról. Óvtak - védtek az ismerőseim, hogy ne akarjak én CF rendszert. Nem hallgattam rájuk..... :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#734) Winne válasza SipiBcs (#733) üzenetére


Winne
nagyúr

Az biztos, hogy határon mozog, én mondtam neki, hogy L4D-nél azért indul újra neki. :D Az zabálja a gépet eléggé.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#735) Mappa


Mappa
addikt

miért lehet az ha RIOT mászkálok és behívnak egy harrier-t majd az elkezd engem lőni de pajzs előttem...lefagy a játék ?! :Y de csak RIOT-nál és csak harrier ! egyéni bug? :o

nem kötelező megadni

(#736) Winne válasza Mappa (#735) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem egyéni, ez global bug. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#737) Mappa válasza Winne (#736) üzenetére


Mappa
addikt

akkor "megnyugodtam" .... múltkor srác ugyanezt csinálta .és frankon irigy voltam rá, direkt figyeltem mikor disconnectál :D:D de nem

nem kötelező megadni

(#738) tupacamaru válasza Mappa (#735) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem mindig csinálja de elég sokszor az biztos. :W Akkor a legjobb ha én vagyok a Host és szólok a többieknek hogy mindjárt repülnek a lobby-ból. :Y ;]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#739) Mappa válasza tupacamaru (#738) üzenetére


Mappa
addikt

:DDD sztem nálam 10/10 fagyi lenne....

nem kötelező megadni

(#740) tupacamaru válasza Mappa (#739) üzenetére


tupacamaru
veterán

A RIOT-ot Sentry Gun-al jó csinálni csak kevesen használnak Sentry-t. Az utolsó két ilyen Harrier-es akcióból mindkétszer kifagyott nekem is. :B ;)

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#741) Mappa válasza tupacamaru (#740) üzenetére


Mappa
addikt

akkor jó :P

nem kötelező megadni

(#742) Winne válasza tupacamaru (#740) üzenetére


Winne
nagyúr

Én csináltam mindennel, ami lőtt, de csak a Harrierre fagy ki néha. HQ-n nagyon hasznos és mókás cucc volt. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#743) tupacamaru válasza Winne (#742) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ja, azon jó volt. :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#744) SipiBcs válasza Raidon (#729) üzenetére


SipiBcs
őstag

Akkor mégsem szuperál olyan jól az a 400W-os táp a két kártyával (Winnie írta) Szóval nem mondtam olyan nagy butaságot, hogy a te 500W-os tápod is valószínűleg a határon járna. Elmenne minden bizonnyal, de én inkább felülméretezném. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#745) LamaCube


LamaCube
addikt

Most értem haza. Hulla vagyok lehet, hogy puddingolás lesz ma. :K
Jó játékot mindenkinek :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#746) Winne válasza SipiBcs (#744) üzenetére


Winne
nagyúr

Szerintem nála más gond van, de lusta kitesztelni. :N A 400 az nem sok, lássuk be, de általánosságban jól megy neki. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#747) S4ND3R válasza Winne (#746) üzenetére


S4ND3R
tag

Nem 400-as volt, hanem 450-es (Chifi, vitte vígan az is), már nem az van bent, hanem egy 600-as... ;] Megy ez, a memóriák voltak túlhúzva, ami nem is lett volna baj, ha az időzítést mellé meg nem vettem volna alacsonyabbra... :DDD Azért szállt el a Left 4 Dead... :DDD

(#748) tupacamaru válasza S4ND3R (#747) üzenetére


tupacamaru
veterán

Örülj inkább hogy megengedtem neked hogy elnyomd a Nuke-ot. :B Legközelebb kiban-ollak ha idő előtt nyomod el. ;] :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#749) Winne válasza S4ND3R (#747) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát igen, van az a mondás, hogy sokat akart a szarka, de nem bírta a farka. A te farkad hogy van? ;]

@(#748) tupacamaru: :DD :DD voluMAN vagy! :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#750) Svájcinéger válasza tupacamaru (#748) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hangember vagy Tupa ! Nem mernéd kibannolni úgysem ! :))

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.