Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) tupacamaru válasza albert8 (#299) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én voltam. :B Na, EVGA vagy ASUS?? ;]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#302) LamaCube válasza tupacamaru (#301) üzenetére


LamaCube
addikt

Giga :DD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#303) albert8 válasza tupacamaru (#301) üzenetére


albert8
addikt

Attol főgg honnan
Ha mindkettőre ugyanannyi gari van akkor lehet EVGA-t vennék már csak azért is mert ritkaság
Dee lehet inkább Asus-t mert ha szénnéégne véletlen akkor azzal gyorsabb a gari :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#304) tupacamaru válasza LamaCube (#302) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ahogy itt több szaktárs szokta mondani gagyibájtot nem vennék. :N

albert8 Mind a kettőre 3 év gari, de az EVGA-t be lehet regizni még +7-re. A CHS hivatalos EVGA forgalmazó lett. Még egy Mafia II is jár hozzá.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#305) albert8 válasza tupacamaru (#304) üzenetére


albert8
addikt

Akkor szerintem egyértelmű :D :Y

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#306) tupacamaru válasza albert8 (#305) üzenetére


tupacamaru
veterán

EVGA olcsóbb is. :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#307) Pickle Rick válasza tupacamaru (#306) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Akkor szerintem egyértelmű, hogy ASUS. Jobban illik az alaplapodhoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#308) Winne válasza tupacamaru (#306) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor meg miért kérdezed, ha már eldöntötted? :P ;]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#309) tupacamaru válasza Pickle Rick (#307) üzenetére


tupacamaru
veterán

+1 ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#310) albert8 válasza tupacamaru (#309) üzenetére


albert8
addikt

Azért betolhatnál majd róla egy pikcsört :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#311) Winne válasza albert8 (#310) üzenetére


Winne
nagyúr

Aztán miért akarod csorgatni a nyálad? :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#312) tupacamaru válasza albert8 (#310) üzenetére


tupacamaru
veterán

Akarok egy olyat ahol az összes alkatrész doboza egybe van lekapva. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#313) Winne válasza tupacamaru (#312) üzenetére


Winne
nagyúr

Ha meglesz az utolsó darab, akkor mennyi idő alatt tákoltad össze az egészet?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#314) tupacamaru válasza Winne (#313) üzenetére


tupacamaru
veterán

Már csak a videókaresz hiányzik, amúgy egyben van a gép. Még majd meglátom hogy vegyek-e egy kulturáltabb házat a gépesnek.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#315) Winne válasza tupacamaru (#314) üzenetére


Winne
nagyúr

Minek? Elfér az az asztalon heverve is. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#316) SipiBcs válasza tupacamaru (#312) üzenetére


SipiBcs
őstag

Olyat én is csinálnék, de nem kaptam mindenhez dobozt! :DDD

Ezen a házváltáson erősen gondolkodtam én is. Aztán rájöttem, hogy jól szellőző nekem tetsző házam van. Eladni értelmes pénzért úgy sem tudom, csilli-villi nálam nem számít.
Maradt! ;)

Egyetlen "hibája" van. Eltördelném az összes ceruzáját annak a tervezőnek, aki az aljára rakja az előlapi csatlakozókat. :(((

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#317) busman


busman
addikt

Ma rákérdezek a nyaralóra,de látnom kellene,hogy hányan jönnének...
Viszonylag nagy kecó,6 hálószobás+egy 40 négyzetméteres terasz.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#318) tupacamaru válasza SipiBcs (#316) üzenetére


tupacamaru
veterán

A házat még meglátjuk. :B A mostani VGA belefűt de kiváncsi leszek az újra mit csinál majd. Az majd kinyomja a házból a meleg levegőt.

busman Asszem én kihagyom. :B

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#319) busman válasza tupacamaru (#318) üzenetére


busman
addikt

Nem szép tőled!
Itt van:[link]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#320) LackoMester válasza busman (#319) üzenetére


LackoMester
addikt

Én benne vagyok de csak Júniusig van kimenőm a gyerek miatt. :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#321) Svájcinéger válasza busman (#319) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Szerintem én is megyek. Bár lehet, hogy a május jobb, mert júniusban elképzelhető, hogy valaki nyaral, aki meg esetleg fősulira, egyetemre jár, annak vizsgaidőszak.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#322) Pickle Rick válasza Svájcinéger (#321) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Nekem, csak a nyár vége lenne jó, vagy esetleg júniusban valamelyik hétvége. Május az totálisan kiesik nálam, mert vizsgaidőszak van, ahogy mondtad. Nyár első hónapja (remélem csak az első) szakmai gyakorlattal fog telni, ezért csak a hétvége megfelelő. :K

Persze, csak ha akarjátok, hogy én is menjek. :DDD

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#323) Winne


Winne
nagyúr

Úgy látszik, hogy a június a nyerő így általánosságban, két nap senkinek sem nagy szó szerintem. Jó lenne látni az arcokat, iszogatni, dumálgatni, sütni-főzni, etc...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#324) Pickle Rick válasza Winne (#323) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Az én arcomat már láttad. :DDD

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#325) Winne válasza Pickle Rick (#324) üzenetére


Winne
nagyúr

Élőben azért más, meg a sok pia után megint más. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#326) Pickle Rick válasza Winne (#325) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Ne akarj látni részegen, nem jó látvány szerintem... legalább is ezt hallottam másoktól. :D

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#327) LamaCube


LamaCube
addikt

Nekem is a június lenne jó. Bár én csak, akkor mennék, ha Bizarre is jön, mert így lehetne osztozni a benzinköltségen :DD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#328) Winne válasza Pickle Rick (#326) üzenetére


Winne
nagyúr

Én azért szívesen derülnék rajtad úgy is. :D

@Cube: egyértelmű, akik onnan jöttök kb egy kupacról, azoknak össze kell ülni, mi is összeülünk.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#329) tupacamaru válasza Pickle Rick (#326) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én már egyszer eljutottam odáig hogy fél liter Vodka meg sem látszott rajtam. Akkor hagytam abba. :B :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#330) LackoMester


LackoMester
addikt

Igazából el kell, h. áruljak vaamit, még nem ittam alkoholt, nem engedi a vallásom. :B :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#331) albert8 válasza tupacamaru (#329) üzenetére


albert8
addikt

NAh ok az sem rossz de lehetne egyet a gép belsejéről ahogy winne mondta hogy csorgassam a nyálam :D

Amugy neked Haf kellene háznak vagy vagy egy 600T
Mennyit szánsz rája?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#332) Svájcinéger válasza tupacamaru (#329) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Coolermastert vegyél. A HAF-ok is jók, bár én a Storm Sniperre esküszöm. Élőben kell látni. Imádok ránézni.
Nekem elvileg jó a június vége, bár ki tudja még addig mi lesz.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#333) tupacamaru válasza albert8 (#331) üzenetére


tupacamaru
veterán

Majd ha meglesz akkor csinálok egyet neked a belsejéről is. :K

Svájcinéger Mondjuk nekem a HAF-932-es jön be leginkább. Ennek lenne pont jó a magassága. :K

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#334) LackoMester válasza tupacamaru (#333) üzenetére


LackoMester
addikt

Úgy volt, h. ( én is 932-re gondoltam, ez tetszett ) veszek új házat, erre nesze, elszállt az egyik műholdvevőnk ( már öreg volt, és az asszonyé :DDD ), hát azt kellett venni. :W Most spórolhatok tovább. :W :O

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#335) tupacamaru válasza LackoMester (#334) üzenetére


tupacamaru
veterán

:( Hát az nem jó.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#336) LackoMester válasza tupacamaru (#335) üzenetére


LackoMester
addikt

Hát nemnagyon. Bár vehettem volna olcsóbbat, sima SD felbontásút, de ha már vettem akkor rendeset, HD-s , ethernetes lett. Lehet vel ügyeskedni. Nemrossz. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#337) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Én egy CM 690 II Advanced-re pályázok. Nagyon tetszik, csak kicsit drága. :)

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#338) albert8 válasza Pickle Rick (#337) üzenetére


albert8
addikt

Én is de nekem elég lenne a sima 692 black is
Amúgy nagyon megéri az árát főleg ez a ház :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#339) LackoMester válasza Pickle Rick (#337) üzenetére


LackoMester
addikt

Jó kis ház, a kategória egyik legjobb doboza, igen, az ára egy kicsit borsos. Nekem akkor is 932-es tetszik a legjobban. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#340) tupacamaru válasza LackoMester (#339) üzenetére


tupacamaru
veterán

+1 :B :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#341) S4ND3R


S4ND3R
tag

LEFT 4 DEAD? Valaki? :F :Y

(#342) Winne válasza S4ND3R (#341) üzenetére


Winne
nagyúr

nájn :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#343) Winne


Winne
nagyúr

Tupa: [link] :K :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#344) Mappa


Mappa
addikt

(#345) tupacamaru válasza Winne (#343) üzenetére


tupacamaru
veterán

Több okból is kikerül az érdeklődési körömből. :B ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#346) albert8 válasza tupacamaru (#345) üzenetére


albert8
addikt

Mert? :F
Én Nvidia fan vagyok csak azért de feltételezem ,hogy mások nem :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#347) S4ND3R


S4ND3R
tag

MW4? :Y [link]

(#348) LackoMester válasza S4ND3R (#347) üzenetére


LackoMester
addikt

Jó filmnek igérkezik, jünnek E.T.-k. :)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#349) tupacamaru válasza albert8 (#346) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ne feltételezz ilyesmit. :N ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#350) EkSYS


EkSYS
senior tag

akkor itt sem keresek győrieket - látván kik vannak jelen :)

:R :R :R

Eki - az eredeti

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.