Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Gurulunk, WAZE?!
- Szevam: Mennyire tipik Z-gen viselkedés? Tipizálható-e egyáltalán?
- RetepNyaraB: Kávés szöszölés, az élet, a világmindenség, meg minden
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Rap, Hip-hop 90'
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
Ha notebook-ot keresel, kattint ide, ha netbook-ot, akkor mielőtt kérdésedet felteszed, kérlek fusd át a következő pár sort, konkrét típussal kapcsolatban használd a jobb oldalon található keresőt!
Új hozzászólás Aktív témák
-
#81562624
törölt tag
Amúgy ennek a topiknak már nem sok értelme van. Milyen netbookot vegyen az illető? Leginkább semmilyet, mert az összes 12" alatti egy műanyag vacak szar. Ugyanakkor ha valaki egy mini gépre vágyik, ami nem tablet, akkor csak ilyet tud venni. Ezek meg pont arra vannak kitalálva, amire keresik: kis netezés, kis office. Engem senki nem tud meggyőzni arról, hogy ezek teljesen használhatatlanok, mivel nekem is vacak gépem van, ami az említett feladatokra teljesen alkalmas. Akik magnéziumházas, üzleti notebookokokhoz vannak szokva, nyilván számukra teljesen hulladékok ezek a gépek. A felhasználói szokástól is függ meddig tartanak ki. Mindegy, mindenki olyan gépet vesz, amilyenre van pénze, amilyennel beéri.
-
#81562624
törölt tag
Inkább a Windows tablet topikban érdeklődj, ott jobban képben vannak.
(#23473) macskajancsi: Be kéne vállalni a 12.1"-es méretet, nem olyan vészesen nagy. Ettől kisebb méretben tényleg nincs semmi. Ezt még "ütni-vágni" is lehet, ahogyan te írtad.
Diplomamunkát még csak-csak meg lehet írni bármin, ha nagyon muszáj, de a netezés és minden más egyéb lehetetlen ilyen régi atomos gépeken, mint a Samsung N210 is.
Ha ennek ellenére mégis ragaszkodsz egy ilyen géphez, akkor találsz a hardveraprón egy Acer Aspire One D255E-t szép állapotban. Ám kihangsúlyozom, hogy közelsem ajánlott. -
#81562624
törölt tag
válasz
macskajancsi #23470 üzenetére
Én azt javaslom, hogy Lenovo Thinkpad X200-at keresgélj... Más nem igazán jöhet szóba ebben az árkategóriában.
-
#81562624
törölt tag
válasz
#46372352 #23463 üzenetére
Szia!
Ennyi pénzből nem lehet minőségi új netbookot venni. Használtat már lehet számlával, garanciával.
Ha újat szeretnél, akkor valamelyik számotokra tetszetős Acer legyen.
Használtból egy 12,5"-öst tudnék javasolni: HP Elitebook 2560P -
#81562624
törölt tag
szia,
sajnos a mostani netbookok között nincs normális alacsony áron, max. használtan magánszemélytől.
asztali laptopok közül a fujitsu a514 a legolcsóbb ajánlott gép kb. 125 ezer forintért.
használtakat már találsz olcsóbban is bolti garanciával. konkrét ajánlatokat a notebook topikban kaphatsz -
#81562624
törölt tag
válasz
tunuzaba #23372 üzenetére
Én is imádom a netbookokat. Szeretek nosztalgiázni is. Nekem nem jönnek be ezek az érintőképernyős számítógépek. A mindent mindennel szinkronizálás sem szimpatikus. Tudnék még pár dolgot mondani, de így is off.
ON: Én valamelyik TravelMate-et venném (B113 vagy B116). Talán egy Dell lenne a legjobb, de rohadt drágák. -
#81562624
törölt tag
Valami használt üzleti subnootebook szerűség lenne jó nektek, ha minőséget akartok. Érdeklődjetek a notebook topikban.
Ezek a mostani netbookok nem a minőségről híresek, inkább az energiatakarékosságról. -
#81562624
törölt tag
Én úgy gondolom, hogy a netbookok már kimennek lassan a divatból, köszönhetően a táblagépek elterjedésének. Ajánlani nem nagyon tudnék nektek semmit. Nincs olyan nagyon sok választási lehetőség az újak közül, úgyhogy abból a kevésből válasszátok a számotokra tetsző darabot.
Azt előrebocsátom, hogy játékra nem alkalmas egyik sem. Netezés, office, skype, zene, film még oké. -
#81562624
törölt tag
válasz
Vermilion69 #23226 üzenetére
N-es Pentium is ugyanolyan rossz, mint a Celeron? (De például a Celeron N29xx se olyan gyenge már, mint az N28xx széria.) Itthon van egy 5-6 éves laptop, amiben gyengébb proci van, mint ezek az Intelek, és kiválóan lehet velük netezni.
Tudom miket ajánlgatnak a notebookos topikban. Azért is kezdtem el netbookban gondolkodni, mert eddig még nem találtam olyan új/használt üzletit, amelyik tetszett volna.
A keretösszeg meg most ennyi...Találtam egy Asus-t, ami nem Celeron: [link]
Erről vélemény? -
#81562624
törölt tag
válasz
Vermilion69 #23224 üzenetére
Mutass olyat - akár használtat is -, amelyik nem akad.
-
#81562624
törölt tag
válasz
Vermilion69 #23221 üzenetére
11,6"-osra gondoltam. Netezésre kellene leginkább. Miért csak használt van ennyiért? Újat mennyiből lehetne venni?
-
#81562624
törölt tag
Senki nem akar már netbookot venni?
Mik az ajánlott modellek 80-90k körül?
Acer vs Asus?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Android játékok topikja
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Kazy Computers - Fehérvár - Megbízható?
- Anime filmek és sorozatok
- Milyen alaplapot vegyek?
- Xbox Series X|S
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Autós topik
- További aktív témák...
- HP Victus 15-fa Gamer Tervező Vágó Laptop 15,6" -35% i5-12500H 16/512 RTX 3050 4GB 144Hz
- ELITRO Részletfizetés , bankmentes , kamatmentes. Érkezés alatt . Lenovo Legion Pro 5 16IRX9
- Új Asus TUF GAMING A15 Gamer Vágó Laptop 15,6" -30% Ryzen 5 7535HS 16/512 RTX 2050 4GB 144Hz
- Fujitsu Lifebook U757, 15,6" FHD , I3-7100U CPU, 16GB DDR4, 256GB SSD, W11, 4G/LTE, 27% áfás számla
- Dell Latitude 5500, 15,6" FHD , I5-8365U CPU, 8GB DDR4, 256GB SSD, W11, LTE, 27% áfás számla, 1 év g
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- Telefon felváráslás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Bomba ár! Dell Latitude E5570 Touch - i5-6300U I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I CAM I W10 I Gari
- Bomba ár! Dell Latitude E5440 - i5-4GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Csere-Beszámítás! Prémium vizhűtéses számítógép! I9 11900K / RTX 3090 / 64GB DDR4 / 1TB SSD
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest